Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Šolsko DP - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, , 7. 11. 2008

OŠ-Ž (3.5km / 30m / 9KT)

1Ula DremelOŠTR OŠ Trzin30:17+00:00
2Katja PlohlOŠST OŠ Sveti Tomaž32:09+01:52
3Lara JermanOŠPR OŠ Preserje pri Radomljah40:14+09:57
4Maša ArnoljOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko44:43+14:26
5Zala LampičOŠCR OŠ Cerkno45:33+15:16
6Nastja KristanOŠCR OŠ Cerkno46:24+16:07
7Staša ČopiOŠT1 OŠ Tabor I46:31+16:14
8Simona MuhičOŠST OŠ Sveti Tomaž46:42+16:25
9Ana Lina ŠkorcOŠŠK OŠ Škofljica47:19+17:02
10Monika MeškoOŠST OŠ Sveti Tomaž47:23+17:06
11Ana ČuferOŠD OŠ Dobravlje47:46+17:29
12Helena PrimecOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec49:17+19:00
13Klavdija MlakarOŠST OŠ Sveti Tomaž50:36+20:19
14Maja JeramOŠCR OŠ Cerkno50:53+20:36
15Petra JesenkoOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko51:23+21:06
16Sara StrmčnikOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec52:57+22:40
17Janja BevkOŠCR OŠ Cerkno55:02+24:45
18Nina ČrnigojOŠD OŠ Dobravlje55:35+25:18
19Iva VanerOŠT1 OŠ Tabor I56:00+25:43
20Pia HrovatOŠŠK OŠ Škofljica57:24+27:07
21Barbara GorencOŠST OŠ Sveti Tomaž59:40+29:23
22Katja ZelenjakOŠST OŠ Sveti Tomaž1:00:41+30:24
23Marina CizerlOŠST OŠ Sveti Tomaž1:00:55+30:38
24Sergeja JanžekovičOŠST OŠ Sveti Tomaž1:01:45+31:28
24Taja SoldoOŠT1 OŠ Tabor I1:01:45+31:28
26Tjaša DovečarOŠST OŠ Sveti Tomaž1:02:47+32:30
27Lara HočurščakOŠT1 OŠ Tabor I1:03:24+33:07
28Meta NovakOŠŠK OŠ Škofljica1:03:29+33:12
29Neža ReparOŠŠK OŠ Škofljica1:04:22+34:05
30Manca CvekOŠCR OŠ Cerkno1:06:01+35:44
31Ina KuhelnikOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec1:06:16+35:59
32Barbara KastelicOŠŠK OŠ Škofljica1:08:14+37:57
33Jerneja Slapnik AnžurOŠAŠ OŠ Alojzija Šuštarja1:11:34+41:17
34Nuša JeramOŠCR OŠ Cerkno1:21:38+51:21
35Hana KreševičOŠT1 OŠ Tabor I1:24:15+53:58
36Mangala SerčičOŠT1 OŠ Tabor I1:32:49+62:32
37Tina VodopivecOŠBR OŠ Brežice1:33:44+63:27
38Miša KranjcOŠCR OŠ Cerkno1:34:07+63:50
39Vesna PrezeljOŠCR OŠ Cerkno1:43:13+72:56
40Lucija ZelnikOŠT1 OŠ Tabor I1:48:37+78:20
Katjuša PoljanšekOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Vlasta HadalinOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Urška BorovinšekOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Anja KosmačOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Barbara KlinecOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo LokoMP+ --:--
Petra PerkoOŠST OŠ Sveti TomažMP+ --:--
Eva ŠuličOŠT1 OŠ Tabor IMP+ --:--
Sarah PodgornikOŠD OŠ DobravljeMP+ --:--
Katja PirjevecOŠD OŠ DobravljeMP+ --:--
Sandra ToplakOŠST OŠ Sveti TomažDNF+ --:--

OŠ-M (3.5km / 30m / 9KT)

1Blaž PetrovičOŠRD OŠ Rodica Domžale21:03+00:00
2Klemen AndrejcOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec25:31+04:28
3Anže KrižovnikOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec26:15+05:12
4Grega KrekOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko29:09+08:06
5Matija ČelikOŠCR OŠ Cerkno30:51+09:48
6Tilen PogačarOŠKM OŠ Komenda - Moste33:41+12:38
7Gašper StanonikOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko35:30+14:27
8Matej MesecOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko36:09+15:06
9Matic BremšakOŠKM OŠ Komenda - Moste36:31+15:28
10Matej KristanOŠPR OŠ Preserje pri Radomljah36:52+15:49
11Gašper VaupotOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec39:23+18:20
12Blaž MarotOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec40:25+19:22
13Martin ŠpendlOŠPR OŠ Preserje pri Radomljah43:18+22:15
14Jurij HojsOŠT1 OŠ Tabor I43:51+22:48
15Klemen PongračičOŠST OŠ Sveti Tomaž44:30+23:27
16Klemen VerbovšekOŠTR OŠ Trzin45:27+24:24
17Patrik ČelikOŠCR OŠ Cerkno45:28+24:25
18Patrick ŠkrinjarOŠST OŠ Sveti Tomaž45:31+24:28
19Danijel KosiOŠST OŠ Sveti Tomaž46:09+25:06
20Aljaž JeromelOŠT1 OŠ Tabor I49:58+28:55
20Rok RaišpOŠT1 OŠ Tabor I49:58+28:55
22Domen LorenčičOŠST OŠ Sveti Tomaž52:03+31:00
22Nejc KodričOŠD OŠ Dobravlje52:03+31:00
24Blaž MakucOŠCR OŠ Cerkno52:21+31:18
25Milan JelovčanOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko53:19+32:16
26Daniel SeverOŠD OŠ Dobravlje54:56+33:53
27Damjan PevecOŠST OŠ Sveti Tomaž55:39+34:36
28Jure JesenovecOŠSG2 Druga OŠ Slovenj Gradec55:45+34:42
29David BizjakOŠCR OŠ Cerkno56:08+35:05
30Blaž ŠvigeljOŠCR OŠ Cerkno56:19+35:16
31Simon UršičOŠŠK OŠ Škofljica58:52+37:49
32Andrej BuhOŠŠK OŠ Škofljica59:16+38:13
33Miha MagdičOŠST OŠ Sveti Tomaž59:35+38:32
34Filip Jakob ŠpendlOŠPR OŠ Preserje pri Radomljah1:00:25+39:22
35Kristjan KostelecOŠIG OŠ Ivana Groharja Škofja Loka1:00:57+39:54
36Matija ZorčičOŠBR OŠ Brežice1:01:18+40:15
37Jan BolhaOŠŠK OŠ Škofljica1:04:10+43:07
38Matej ViherOŠST OŠ Sveti Tomaž1:06:26+45:23
39Žiga ArharOŠCR OŠ Cerkno1:06:55+45:52
40Miha HainOŠD OŠ Dobravlje1:09:59+48:56
41Deni ŠtrausOŠT1 OŠ Tabor I1:10:03+49:00
42Nejc VerbovšekOŠTR OŠ Trzin1:10:12+49:09
43Klemen RekajneOŠCR OŠ Cerkno1:10:45+49:42
44Martin Koprivnikar KrajncOŠŠK OŠ Škofljica1:12:14+51:11
45Adam BrumenOŠST OŠ Sveti Tomaž1:15:28+54:25
46Luka VardaOŠT1 OŠ Tabor I1:16:38+55:35
47Rok StrelOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo Loko1:20:17+59:14
48Luka PetrovičOŠT1 OŠ Tabor I1:20:54+59:51
49David VrbančičOŠST OŠ Sveti Tomaž1:22:28+61:25
50Maj HrovatOŠPR OŠ Preserje pri Radomljah1:25:21+64:18
51Tilen MravljeOŠCR OŠ Cerkno1:36:06+75:03
52Edi KosmačOŠŠK OŠ Škofljica1:37:05+76:02
53Jaka GoršakOŠKM OŠ Komenda - Moste1:41:09+80:06
54Nicolas VanekOŠCR OŠ Cerkno1:43:22+82:19
55Jernej KlavžarOŠCR OŠ Cerkno1:43:31+82:28
56Tom RakušaOŠST OŠ Sveti Tomaž1:44:24+83:21
57Marko PetrovičOŠT1 OŠ Tabor I1:50:37+89:34
58Tadej PlohlOŠST OŠ Sveti Tomaž1:59:47+98:44
Jaka PagonOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Staš BožičOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Benjamin TušarOŠCR OŠ CerknoMP+ --:--
Matjaž BožnarOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo LokoMP+ --:--
Rok DemšarOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo LokoMP+ --:--
marko JustinOŠPŠL OŠ Poljane nad Škofjo LokoMP+ --:--
Patrik RepOŠST OŠ Sveti TomažMP+ --:--
Urban GoričanOŠST OŠ Sveti TomažMP+ --:--
Aljaž MajcenOŠST OŠ Sveti TomažMP+ --:--
Rožle KoširOŠIG OŠ Ivana Groharja Škofja LokaMP+ --:--
Martin LunderOŠIG OŠ Ivana Groharja Škofja LokaMP+ --:--
Samo GregorčičOŠD OŠ DobravljeMP+ --:--
Matjaž SimoničOŠD OŠ DobravljeMP+ --:--
Mark ŠtorOŠD OŠ DobravljeMP+ --:--
Tilen KravosOŠD OŠ DobravljeMP+ --:--
Teo RakušaOŠST OŠ Sveti TomažDNF+ --:--
Anže KristanOŠPR OŠ Preserje pri RadomljahDNF+ --:--
Matevž FakinOŠŠK OŠ ŠkofljicaDNF+ --:--

SŠ-M (3.8km / 45m / 12KT)

1Tibor Golob MrakGJV Gimnazija Jurija Vege21:00+00:00
2Vid BogovičGIMBR Gimnazija Brežice22:40+01:40
3Klemen ZajecŠKG Škofijska klasična gimnazija23:20+02:20
4Andrej BorštnikGIMB Gimnazija Bežigrad24:01+03:01
5Matjaž PahorŠKG Škofijska klasična gimnazija25:51+04:51
6Jaka PišlarGIMB Gimnazija Bežigrad27:33+06:33
7Davor KacinGJV Gimnazija Jurija Vege27:58+06:58
8Bojan KavčičGJV Gimnazija Jurija Vege28:39+07:39
9Jernej PodobnikGJV Gimnazija Jurija Vege31:57+10:57
10Jan SimončičGIMB Gimnazija Bežigrad34:34+13:34
11Urban RupnikGJV Gimnazija Jurija Vege37:59+16:59
12Domen SeljakGJV Gimnazija Jurija Vege38:59+17:59
13Blaž StanŠKG Škofijska klasična gimnazija39:48+18:48
14Adam KastrevcŠKG Škofijska klasična gimnazija46:48+25:48
15Bojan RenušaSZŠLJ Srednja zdravstvena šola LJ50:05+29:05
16Gašper KunšičŠKG Škofijska klasična gimnazija57:38+36:38
17David GaleSZŠLJ Srednja zdravstvena šola LJ1:03:09+42:09
18Urban CotičŠGAMS Škofijska gimnazija AM Slomška1:07:14+46:14
19Miloš VesičSZŠLJ Srednja zdravstvena šola LJ1:08:11+47:11
20Rene KrajncŠGAMS Škofijska gimnazija AM Slomška1:26:42+65:42
21Samo ŠlausŠGAMS Škofijska gimnazija AM Slomška1:34:11+73:11
22Rok KrajncŠGAMS Škofijska gimnazija AM Slomška1:42:56+81:56
Janez MačekŠKG Škofijska klasična gimnazijaMP+ --:--
Alen BuljubašičSZŠLJ Srednja zdravstvena šola LJMP+ --:--
Van PavličSZŠLJ Srednja zdravstvena šola LJMP+ --:--

SŠ-Ž (3.8km / 45m / 12KT)

1Katja PrezeljGJV Gimnazija Jurija Vege33:04+00:00
2Živa RejcGJV Gimnazija Jurija Vege36:08+03:04
3Tajda StarmanGIMB Gimnazija Bežigrad36:35+03:31
4Ines BlaževičGIMBR Gimnazija Brežice42:17+09:13
5Tina MervicGJV Gimnazija Jurija Vege42:36+09:32
6Maja KrekGŠL Gimnazija Škofja Loka44:21+11:17
7Mojca MlinarGJV Gimnazija Jurija Vege45:51+12:47
8Anja LongykaŠKG Škofijska klasična gimnazija46:17+13:13
9Sara VidmarGJV Gimnazija Jurija Vege55:48+22:44
10Špela PlanincŠKG Škofijska klasična gimnazija1:20:52+47:48
Katarina ŠemeŠKG Škofijska klasična gimnazijaMP+ --:--
Sara GreglGIMBR Gimnazija BrežiceMP+ --:--