Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - XtremeOr - srednja

NAGY & NAGY k.d., Mala Lazna, 14. 7. 2009

M12 (1.7km / m / 7KT)

1Nik Schneider Zelg13:40+00:00
2Tarjei Holo Fossum21:05+07:25
3Jann Andri Küng björnbär29:16+15:36

M14 (2.3km / m / 11KT)

1Elias Wiklund Nydalens SK38:17+00:00
2Jussi Harju Tampereen Pyrinto49:04+10:47
3Odin Winsvold Sentrum OK53:23+15:06

M21A (3.4km / m / 18KT)

1Ondrej Skripnik Fenrir43:49+00:00
2Lorenzo Oleggini Iuxta Cine49:31+05:42
3Dominik Grün OLG Ströck Wien57:00+13:11
4Primož Mikložič OK Polaris59:27+15:38
5Marlon Gevaert hamok1:02:59+19:10
6Morgan Näslund Skogslöparna1:03:07+19:18
7Robert Fredriksen PWT1:03:21+19:32
8Gur Fabrikant ASA Tech1:06:29+22:40

M21B (3.2km / m / 14KT)

1Franc Knap OK Azimut42:06+00:00
2Andrey Martsyniv Nash Klub44:22+02:16
3Oleksii Gulov Nash Klub1:00:23+18:17
4Per Anders Ytterbo Asker SK1:44:17+62:11

M21E (3.6km / m / 18KT)

1Marek Prasil OOB Trebic32:57+00:00
2Ruslan Glebov Nash Klub33:15+00:18
3Carl Henrik Bjoerseth B & O orienteering35:44+02:47
4Simon Hodler ZesOLNak37:19+04:22
5Jonas Byström Skogslöparna37:25+04:28
6Jo Wiklund Nydalens SK39:30+06:33
7Magnus Sterner Strängnäs-Malby41:28+08:31
8Matti Karvonen Kalevan Rasti41:38+08:41
9Samuel Wuetrich ZesOLNak42:25+09:28
10Peter Näsholm Skogslöparna42:34+09:37
11Benet Totusaus BADALONA ORIENTACIO43:53+10:56
12Lachlan Dow Bushflyers44:44+11:47
13Jiri Dvoracek OOB Trebic49:12+16:15
14Martin Kratochvil OOB Trebic50:30+17:33
15Herwig Allwinger OKB52:21+19:24
16Jakob Wuetrich ZesOLNak56:21+23:24
17Jiri Novotny OOB Trebic56:50+23:53
18Roman Veznik OOB Trebic58:26+25:29
19Kristofer Wester Skogslöparna59:22+26:25
20Rok Močnik OK Azimut1:06:12+33:15
21Lukas Kriz OOB Trebic1:06:34+33:37
22Jan Zhanal OOB Trebic1:11:09+38:12

M35 (3.4km / m / 18KT)

1Greg Barbour Egmont NZ39:13+00:00
2Nikolay Sytov Mosmeridian39:19+00:06
3David Lover PWT43:24+04:11
4Richard Baxter South Yorkshire O44:09+04:56
5Jouko Jylha Espoon Suunta45:23+06:10
6Fredrik Odemarksbakken Raumar O-Lag46:26+07:13
7Jan Scheel OK Pan Aarhus51:09+11:56
8Marco Giovannini Rusky orientering52:31+13:18
9Igor Boncina OK Azimut1:01:28+22:15
Richard Van Camp Suunta JyvaskylaMP+ --:--

M45 (3.1km / m / 15KT)

1Jorgen Martensson PWT28:41+00:00
2Lars Palmqvist Järfälla31:17+02:36
3Juha-pekka Harju Tampereen Pyrinto36:50+08:09
4Oystein Holo Fossum39:12+10:31
5Gloer Winsvold Sentrum OK41:22+12:41
6Martin Dean FVO Dunblane41:34+12:53
7Svein Linga PWT46:03+17:22
8Markus Küng björnbär48:25+19:44
9Aki Saranen Helsingin Suunnistajat48:43+20:02
10Jens Kristian Kopland PWT50:01+21:20
11Ingvar Braaten PWT52:40+23:59
12Leif Eriksson PWT56:58+28:17
13Tjelvar Otterbjörk Umea OK57:40+28:59
14Kjell Einar Anderssen PWT1:01:42+33:01
15Uzi Avner Galil OC1:09:11+40:30
16Kresten Madsen Odense1:22:52+54:11
17Sladič Roman Perkmandeljc1:25:29+56:48
18Rune Moian PWT1:32:31+63:50

M55 (2.5km / m / 14KT)

1Paul Gruen OLG Ströck Wien44:56+00:00
2Errol Pittet OLG Breitsee46:54+01:58
3Rolf Lunde PWT47:10+02:14
4Henrik Lövhammer Stenungsunds47:38+02:42
5John Ivar Kjellevold PWT48:55+03:59
6MAx Moosberger SPOBO48:56+04:00
7Oyvind Egeskog PWT50:58+06:02
8Hanspeter Oswald OLK Piz Hasi52:37+07:41
9Tom Bugge Byasen IL1:06:18+21:22
10Walter Rahm BikeO Zuri Oberland1:08:55+23:59
11Janko Lapajne OK Azimut1:22:14+37:18
12Corrado Miniotti OK Rivoli1:27:53+42:57
13Kari Tamminen HU-461:30:18+45:22
14Neil Croasdell East Pennine OC2:00:57+76:01
Gotfred Rygh PWTMP+ --:--
Noldi Schneider ZelgMP+ --:--
Hans Stucki ZesOLNakMP+ --:--

M65 (2.1km / m / 10KT)

1Reijo Haaja Valkeakosken Haka31:29+00:00
2Kurt Huber SPOBO33:18+01:49
3Markku Salmela Rihimaen Suunnistajat36:37+05:08
4Aage Thorjussen PWT40:49+09:20
5Oystein Madsen PWT45:34+14:05
6Per Kruke PWT52:41+21:12
7Peter Habegger OLK Piz Hasi54:09+22:40
8Jens Asserbo Maribo OK1:05:37+34:08
Torkild Thorkildsen PWTMP+ --:--
Svein Joa PWTMP+ --:--

W12 (1.7km / m / 7KT)

1Lena Mathys Zelg20:11+00:00
2Asne Holo Fossum23:39+03:28
3Ragne Wiklund Nydalens SK25:35+05:24

W14 (2.3km / m / 11KT)

1Anna Martensson PWT32:24+00:00
2Heidi Martensson PWT46:05+13:41

W21A (2.5km / m / 14KT)

1Belinda Lawford Bushflyers35:56+00:00
2Linnea Pauler Skogslöparna45:46+09:50
3Stanislava Smidova OOB Trebic46:45+10:49
4Lisa Nordin Skogslöparna48:11+12:15
5Giulia Pedrazzi Iuxta Cine53:06+17:10
6Mette Byskov Ovesen OK Pan Aarhus57:46+21:50
7Lisa Jansson Skogslöparna59:44+23:48
8Thea Martinsen PWT1:00:39+24:43
9Cecilia Matasci Iuxta Cine1:02:58+27:02
10Annica Sundeby Tumba-Malarhojden1:04:09+28:13
11Silvia Novoa BADALONA ORIENTACIO1:10:19+34:23
12Elisheva Sabo ASA Tech1:15:37+39:41
13Malin Sundeby Skogslöparna1:17:33+41:37
Lenka Ratkovska OOB TrebicMP+ --:--

W21B (2.3km / m / 11KT)

1Julia Van Camp Suunta Jyvaskyla18:25+00:00
2Kristin Odemarksbakken Raumar O-Lag32:35+14:10
3Eldri Holo Fossum33:54+15:29
4Isabella Ceppi Iuxta Cine35:27+17:02
5Katerina Skripnikova Fenrir36:32+18:07
Coral Dow BushflyersMP+ --:--

W21E (3.1km / m / 15KT)

1Isabelle Feer ZesOLNak35:21+00:00
2Regula Mueller ZesOLNak37:25+02:04
3Kim Baxter South Yorkshire O45:34+10:13
4Asa Lindqvist Umea OK46:31+11:10
5Linda Lövhammer Strängnäs-Malby46:51+11:30
6Camilla Sjöberg IFK Umea47:53+12:32
7Sofie Herremans hamok55:36+20:15
8Regula Hodler ZesOLNak56:49+21:28
9Hazel Dean FVO Dunblane1:03:20+27:59

W35 (2.5km / m / 14KT)

1Berit Sofie Wiklund Nydalens SK34:00+00:00
2Ursina Mathys Zelg38:19+04:19
3Meieli Sieber BikeO Zuri Oberland42:28+08:28
4Anatina Schoop Küng björnbär43:04+09:04
5Sigrun Hernes Ytterbo Asker SK51:01+17:01
6Mia Olsen PWT1:00:11+26:11
7Sirpa Jylhä Espoon Suunta1:04:08+30:08
8Mai Helen Linga PWT1:11:59+37:59

W45 (2.1km / m / 10KT)

1Berit Aslaksen Järfälla41:25+00:00
2Jane Hansen Odense43:41+02:16
3Guri Bjorndal Byasen IL49:41+08:16
4May Jorunn Rognlien PWT57:09+15:44
5Ulla Harju Tampereen Pyrinto1:01:13+19:48
6Elsie Brenne PWT1:05:54+24:29
7Linda Hayles East Pennine OC1:16:25+35:00

W55 (2.3km / m / 12KT)

1Brigit Oswald OLK Piz Hasi34:32+00:00
2Tuire Niemi Tamperen Pyrinto40:52+06:20
3Juulia Salmela Rihimaen Suunnistajat46:42+12:10
4Aud Kjemperud PWT50:24+15:52
5Margrith Hofer OLG Breitsee50:49+16:17
6Elsbeth Hofer SPOBO55:09+20:37
7Rita Margaira OK Rivoli58:51+24:19
8Bea Rahm BikeO Zuri Oberland59:01+24:29
9Moosberger Ester SPOBO59:58+25:26
10Turid Nystrom PWT1:01:28+26:56

W65 (2.3km / m / 12KT)

Lilla Madsen PWTMP+ --:--
Gudbjorg Eide PWTMP+ --:--

BEGINN (1.7km / m / 7KT)

1Jenny Winsvold Sentrum OK28:19+00:00
2Odin Linga PWT30:29+02:10
3Heine Linga PWT30:48+02:29
4Erik Martensson PWT34:23+06:04
5Kaspar Lilja PWT35:58+07:39

M17-20 (3.1km / m / 15KT)

1Sven Aschwanden ZesOLNak34:46+00:00
2Sandro Truttmann ZesOLNak35:17+00:31
3Fabian Kopp ZesOLNak37:41+02:55
4Francois Borner ZesOLNak40:46+06:00
5Rasmus Palmqvist Järfälla41:45+06:59
6Yves Aschwanden ZesOLNak42:48+08:02
7Asaf Avner Galil OC48:26+13:40
8Lorenz Pyfl ZesOLNak48:46+14:00
9Joel Borner ZesOLNak50:51+16:05
10Marius Hodel ZesOLNak51:36+16:50
11Marco Baumann ZesOLNak53:11+18:25
12Lars Truttmann ZesOLNak56:46+22:00
13Henrik Martensson PWT1:00:42+25:56

W17-20 (2.1km / m / 10KT)

1Sandrine Mueller ZesOLNak25:56+00:00
2Lilian Beeler ZesOLNak32:40+06:44
3Suvi Harju Tampereen Pyrinto35:44+09:48
4Milena Rubitschon ZesOLNak40:11+14:15
5Anika Naef ZesOLNak43:09+17:13
6Mirta Niederhauser ZesOLNak44:25+18:29
7Geraldine Mueller ZesOLNak46:17+20:21
8Maryna Frolova Nash Klub59:39+33:43
Morven Dean FVO DunblaneMP+ --:--
Anita Pfyl ZesOLNakMP+ --:--