Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Šolsko državno prvenstvo v orientacijskem teku - srednja

MŠŠ, Orientacijska zveza Slovenije, OŠ Dobravlje, Dobravlje (Vipavska dolina), 22. 10. 2009

OŠ-Ž (2.0km / m / 9KT)

1ANA ČUFER OŠ DOBRAVLJE0:20:45+00:00
2LARA JERMAN OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH0:28:18+07:33
3MONIKA RAVNIKAR OŠ KOMENDA-MOSTE0:32:20+11:35
4META ČERV OŠ ŠTURJE, AJDOVŠČINA0:39:29+18:44
5PETRA JESENKO OSNOVNA ŠOLA POLJANE0:41:23+20:38
6NINA ČRNIGOJ OŠ DOBRAVLJE0:43:28+22:43
7META KRAŠNA OŠ ŠTURJE, AJDOVŠČINA0:46:14+25:29
8MAJA KALIN KANTE OŠ DOBRAVLJE0:49:04+28:19
9KATJUŠA POLJANŠEK OŠ CERKNO0:52:38+31:53
10EMA MARC OŠ DOBRAVLJE0:52:44+31:59
11KATJA PIRJEVEC OŠ DOBRAVLJE0:53:01+32:16
12MARUŠA JERKIČ OŠ DOBRAVLJE0:54:39+33:54
13URŠKA CIGOJ OŠ DOBRAVLJE0:55:08+34:23
14MONIKA MEŠKO OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU0:58:53+38:08
15MANCA CVEK OŠ CERKNO0:59:42+38:57
16KATJA DOLENEC OSNOVNA ŠOLA POLJANE1:01:58+41:13
17TANJA TURIČNIK DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRA1:02:01+41:16
18JANJA BEVK OŠ CERKNO1:02:46+42:01
19VALENTINA MIKLAVČIČ OŠ TABOR I MARIBOR1:03:03+42:18
20TINKARA ČERNIČ OŠ CERKNO1:03:08+42:23
21ANJA MEŠKO OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:05:01+44:16
22SARA STRMČNIK DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRA1:06:15+45:30
23KATJA ZOF OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:07:13+46:28
24BARBARA GORENC OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:07:27+46:42
25KAJA BRATINA OŠ DOBRAVLJE1:08:09+47:24
26NUŠA JERAM OŠ CERKNO1:08:55+48:10
27SANJA ČRMELJ OŠ DOBRAVLJE1:10:03+49:18
28NIKA PETAUER OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:10:14+49:29
29LAURA KOUDELA OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:12:16+51:31
30MARJETA LIPUŽIČ OŠ KOMENDA-MOSTE1:12:28+51:43
31NEŽA ČRNIGOJ OŠ DOBRAVLJE1:13:13+52:28
32ANJA KOSMAČ OŠ CERKNO1:13:36+52:51
33SAŠA ČRNJAVIČ OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:14:44+53:59
34SERGEJA JANŽEKOVIČ OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:16:55+56:10
35MIŠA KRANJC OŠ CERKNO1:18:41+57:56
36META GANTAR OSNOVNA ŠOLA POLJANE1:31:41+70:56
37TEJA ŠKAVARČ OŠ DOBRAVLJE1:32:24+71:39
38SARA NIDORFER OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:33:39+72:54
39LANA ČRNIGOJ OŠ DOBRAVLJE1:35:17+74:32
40EVA ŠULIČ OŠ TABOR I MARIBOR1:39:23+78:38
41INA KUHELNIK DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRA1:45:39+84:54
42EVA VRHUNEC WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:46:39+85:54
43NUŠA IVANUŠA OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:48:45+88:00
44KATJA ZELENJAK OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:49:35+88:50
45LARA OBERŠKI OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENI1:51:41+90:56
46URŠKA RUBIN OŠ TABOR I MARIBOR1:55:21+94:36
47TANA RAKOTO KOVAČIČ WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:56:37+95:52
48MANA KREŠEVIČ OŠ TABOR I MARIBOR1:56:41+95:56
49NASTJA KRISTAN OŠ CERKNO1:57:49+97:04
50STAŠA ČOPI OŠ TABOR I MARIBOR1:59:38+98:53
51MANGALA SERČIČ OŠ TABOR I MARIBOR2:02:40+101:55
52AJDA HAIN OŠ DOBRAVLJE2:41:34+140:49
HELENA PRIMEC DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRAMP+ --:--
ERIKA MOČNIK OŠ CERKNOMP+ --:--
KRISTINA BOŽIČ OŠ CERKNOMP+ --:--
ASIA POŽENEL OŠ CERKNOMP+ --:--
NIKA BRATAŠEVEC OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
KATARINA NOVAK OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
MERGIMTARE MAZREKU OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ANJA ČUK OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
JERNEJA SAMEC OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
KIM KREMŽAR PANČUR OŠ KOMENDA-MOSTEMP+ --:--
VIKTORIJA ŠPES OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENIMP+ --:--
ZALA DOVNIK OŠ TABOR I MARIBORMP+ --:--
KLARA POZNIČ OŠ TABOR I MARIBORMP+ --:--
KATJA PETEK OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
KLAUDIJA MLAKAR OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
TJAŠA DOVEČAR OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
JERNEJA SLAPNIK ANŽUR ZAVOD SV. STANISLAVA - OŠ ALOMP+ --:--
MARUŠA CIZL WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--
ZALA LAMPIČ OŠ CERKNODNF+ --:--
KAJA VOLK OŠ DOBRAVLJEDNS+ --:--

OŠ-M (2.5km / m / 11KT)

1MARKO JUSTIN OSNOVNA ŠOLA POLJANE0:31:56+00:00
2NEJC KODRIČ OŠ DOBRAVLJE0:34:03+02:07
3GREGA KREK OSNOVNA ŠOLA POLJANE0:38:40+06:44
4KLEMEN ANDREJC DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRA0:39:16+07:20
5ROK DEMŠAR OSNOVNA ŠOLA POLJANE0:41:00+09:04
6MATIC BREMŠAK OŠ KOMENDA-MOSTE0:41:18+09:22
7TILEN KRAVOS OŠ DOBRAVLJE0:42:04+10:08
8ANŽE KRISTAN OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH0:43:12+11:16
9BLAŽ PETROVIČ OŠ RODICA DOMŽALE0:43:17+11:21
10MIHA MAGDIČ OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU0:43:44+11:48
11MILAN JELOVČAN OSNOVNA ŠOLA POLJANE0:43:59+12:03
12ANDREJ BENKO OŠ DOBRAVLJE0:44:49+12:53
13BLAŽ MAROT DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRA0:45:42+13:46
14DANIJEL KOSI OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU0:46:31+14:35
15DANIJEL SEVER OŠ DOBRAVLJE0:46:46+14:50
16JAN KARLOVŠEK OŠ RODICA DOMŽALE0:46:54+14:58
17MATEJ MESEC OSNOVNA ŠOLA POLJANE0:47:56+16:00
18MARTIN JEŽ OŠ DOBRAVLJE0:48:07+16:11
19TEO KNUPLEŽ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENI0:48:49+16:53
20TILEN POGAČAR OŠ KOMENDA-MOSTE0:50:03+18:07
21MAJ HROVAT OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH0:50:49+18:53
22JAN LIKAR OŠ DOBRAVLJE0:51:11+19:15
23LUKA VARDA OŠ TABOR I MARIBOR0:51:25+19:29
24ŽAN REMŠKAR OŠ DOBRAVLJE0:52:24+20:28
25NINO KOKELJ OŠ TABOR I MARIBOR0:53:39+21:43
26PATRIK ČELIK OŠ CERKNO0:53:45+21:49
27DEJAN ŠKVARČ OŠ DOBRAVLJE0:53:52+21:56
28GAŠPER PETROVIČ OŠ RODICA DOMŽALE1:02:20+30:24
29ŽIGA MAURI OŠ CERKNO1:03:44+31:48
30DAVID BIZJAK OŠ CERKNO1:04:06+32:10
31URBAN FRANK KUKEC OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:04:09+32:13
32URBAN GORIČAN OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:05:00+33:04
33MATIJA ČELIK OŠ CERKNO1:05:45+33:49
34JAKOB MALI ZAVOD SV. STANISLAVA - OŠ ALO1:06:09+34:13
35MARTIN ŠPENDL OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH1:08:50+36:54
36FILIP MARKOVIČ OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:09:01+37:05
37DAMJAN PEVEC OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:10:03+38:07
38SAŠO ŠKVARČ OŠ DOBRAVLJE1:10:44+38:48
39ALJAŽ MAJCEN OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:10:50+38:54
40MATIJA LOZAR OŠ DOBRAVLJE1:13:06+41:10
41MARKO ŽEL OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENI1:13:11+41:15
42PRIMOŽ KOSI OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:18:01+46:05
43FILIP JAKOB ŠPENDL OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH1:18:51+46:55
44VID ŽVAN OŠ TABOR I MARIBOR1:20:49+48:53
45TADEJ PLOHL OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:30:23+58:27
46JERNEJ DEBEVC OŠ TABOR I MARIBOR1:30:56+59:00
47TEO RAKUŠA OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:31:46+59:50
48PETER TUŠAR OŠ CERKNO1:38:50+66:54
49VID ŠTRANCAR OŠ ŠTURJE, AJDOVŠČINA1:40:27+68:31
50MARKO PETROVIČ OŠ TABOR I MARIBOR1:46:07+74:11
51TOBIAS CIGLARIČ OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:48:18+76:22
52DOMINK ŠTEBLAJ ZAVOD SV. STANISLAVA - OŠ ALO1:57:26+85:30
53JAN KREN OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENI2:05:33+93:37
54NEJC HABULIN OŠ TABOR I MARIBOR2:20:44+108:48
55JERNEJ BRATAŠEVEC OŠ DOBRAVLJE2:35:43+123:47
BLAŽ STANONIK OSNOVNA ŠOLA POLJANEMP+ --:--
MATJAŽ BOŽNAR OSNOVNA ŠOLA POLJANEMP+ --:--
KLEMEN REKAJNE OŠ CERKNOMP+ --:--
JERNEJ RUPNIK OŠ CERKNOMP+ --:--
KEVIN UŠAJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
BOŠTJAN BATAGELJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
JERNEJ LOZAR OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ROK UŠAJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ŽIGA SEVER OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
KLEMEN ZABUKOVEC OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ŽAN BIZJAK OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
MAJ PETER PAHOR OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
DARDAN DAKAJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
NIK SLEJKO OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
MATEVŽ BONE OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
EGZON BYTYQI OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
GREGA ČUK OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
LUKA ŠTOR OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
LUKA SEVER OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ANDRAŽ BERGANT OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ROK HROVATIN OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
RENE KORADIN OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
DAVID LOZAR OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
JURE CIGOJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ROK JEJČIČ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
PATRIK KOMEL OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
MATJAŽ SIMONIČ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
JAN RUSTJA OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
PATRIK ŠKVARČ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ANDREJ RIJAVEC OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
KEVIN MERKELJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
JOŽE OKORN OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICAMP+ --:--
DENIS FURLANI OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICAMP+ --:--
TADEJ POGAČAR OŠ KOMENDA-MOSTEMP+ --:--
ŽAN RAVNIKAR OŠ KOMENDA-MOSTEMP+ --:--
ŽAN SMODEJ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENIMP+ --:--
JOŽE KRAJNC OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
MATEJ VIHER OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
TINE KOKALJ ZAVOD SV. STANISLAVA - OŠ ALOMP+ --:--
URBAN BATIČ OŠ DOBRAVLJEDNF+ --:--

SŠ-Ž (2.6km / m / 13KT)

1BARBARA POGAČAR GIMNAZIJA POLJANE0:36:30+00:00
2ULA DREMEL GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA0:42:41+06:11
3KREK MAJA GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:52:15+15:45
4INES BLAŽEVIČ GIMNAZIJA BREŽICE1:08:36+32:06
5ARNOLJ MAŠA GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA1:12:36+36:06
6SARA JAKLIČ ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSK1:22:39+46:09
7KATJA MALOVRH ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSK1:39:26+62:56
8TANJA KERN ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSK1:45:43+69:13
TADEJA DOBRE ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSKMP+ --:--

SŠ-M (3.1km / m / 15KT)

1ANDREJ BORŠTNIK GIMNAZIJA BEŽIGRAD LJUBLJANA0:30:26+00:00
2TADEJ GLAVAN GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANA0:45:59+15:33
3MATIC ŠAVLI GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANA0:47:14+16:48
4ROK ŠARC BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENT0:48:06+17:40
5GAŠPER OBLAK GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:49:06+18:40
6SMOLEJ NEJC GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA0:50:08+19:42
7ARMIN ČRNIGOJ TŠC NOVA GORICA - SREDNJA ELEK0:51:30+21:04
8TADEJ DERLINK GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:55:32+25:06
9IZIDOR FLAJŠMAN GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANA1:05:13+34:47
10JAKA LOGAR ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSK1:31:03+60:37
11MATEVŽ PUŠNIK WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:35:56+65:30
12ANŽE TURK BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENT1:45:28+75:02
13ANDRAŽ KRAŠEVEC ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSK1:50:36+80:10
14ALJAŽ DOVČ ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSK1:56:28+86:02
15DOMEN SVETLIN WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA2:00:42+90:16
16LUKA BIZJAK GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANA3:04:29+154:03
17LUKA ČEH GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANA3:16:09+165:43
ŽIGA BURGAR BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTMP+ --:--
JAN SIMONČIČ GIMNAZIJA BEŽIGRAD LJUBLJANAMP+ --:--
VID BOGOVIČ GIMNAZIJA BREŽICEMP+ --:--
MATEJ KOVAČ GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANAMP+ --:--
NEJC AMBROŽIČ GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANAMP+ --:--
MATEJ VIDMAR SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠMP+ --:--
ROK KOMPARA SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠMP+ --:--
JURE URŠIČ SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠMP+ --:--
ŽAN KOGOVŠEK ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSKMP+ --:--
JAN NOVAK ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSKMP+ --:--
MATEVŽ PANCE ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSKMP+ --:--
BLAŽ FARIČ ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠKOFIJSKMP+ --:--
LUKA GOSTINČAR WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--
NEJC KASTELIC WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--
MARTIN PODGRAJŠEK WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--