Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - 3. dan - srednja

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 15. 8. 2010

MW10 (1.1km / 45m / 5KT)

1Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda8:36+00:00
2Henar Bores Escudero Orientacion Rio Carrion9:15+00:39
3Natalja Niggli Orientation Haut-Jura10:07+01:31
4Mateja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda10:42+02:06

M12 (1.3km / 70m / 5KT)

1Carl Carlsson Nyköpings OK11:07+00:00
2Jonáš Fencl KOB Pardubice13:29+02:22
3Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau15:01+03:54
4Florian Meier SSV Hallein-Neualm15:28+04:21
5Gašper Rejec OK Azimut18:16+07:09
6Tobias Penzkofer SV Mietraching25:26+14:19
7Gal Petkovšek OK Azimut28:32+17:25
8Love Rasmussen Nyköpings OK47:09+36:02
9Gašper Petroviè OK Polaris1:00:47+49:40

M14 (1.6km / 75m / 6KT)

1Korbinian Lange SV Mietraching17:53+00:00
2Oliver Nilsson Nyköpings OK22:04+04:11
3Rafael Dobnik OLC Union Viktring25:25+07:32
4Julian Höllbacher SSV Hallein-Neualm25:54+08:01
5Felix Ausweger SSV Hallein-Neualm30:07+12:14
6Jernej Rupnik OK Azimut52:52+34:59

M16 (2.8km / 150m / 10KT)

1Daniel Nilsson Nyköpings OK26:09+00:00
2Didrik Hall Nyköpings OK28:46+02:37
3Ondrej Mokrý KOB Moira Brno30:47+04:38
4Thomas Polster HSV Spittal/Drau35:55+09:46
5Markus Penzkofer SV Mietraching1:03:40+37:31
6Tilen Majnik OK Azimut2:35:42+129:33
Hugo Segerström Nyköpings OKMP+ --:--

M18 (3.7km / 165m / 9KT)

1Daniel Wejas Nyköpings OK34:12+00:00
2Stanislav Mokrý KOB Moira Brno35:36+01:24
3Andrej Borštnik OK Tivoli36:16+02:04
4Giacomo Nisi Corsaorientamento Club Roma36:20+02:08
5Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm46:00+11:48
6Lennart Johansson Nyköpings OK46:27+12:15
7Anton Bergström Nyköpings OK1:07:58+33:46
8Mike Sintoni Corsaorientamento Club Roma1:17:06+42:54
9Davor Kacin OK Azimut1:19:03+44:51
10Lukas Kühne SV Mietraching1:23:22+49:10
11Simon Strömberg Nyköpings OK1:51:45+77:33

M20 (4.2km / 200m / 13KT)

1Christoffer Ekman Nyköpings OK46:08+00:00
2Henning Hall Nyköpings OK47:27+01:19
3Alex Blau SV Mietraching1:20:50+34:42

M21B (3.2km / 150m / 10KT)

1Valentin Eržen OK Azimut46:58+00:00
2Vojko Kacin OK Azimut55:02+08:04
3Klemen Kenda OK Azimut55:44+08:46
4Paolo Pizzamus SSD GAJA1:00:28+13:30
5Samo Vodopivec OK Azimut1:02:16+15:18
6Bojan Dremel OK Trzin1:05:20+18:22
7Albino Campana ASCO Lugano1:21:34+34:36
8Fiorenzo Ruzzier SSD GAJA2:19:45+92:47
Marko Germani SSD GAJAMP+ --:--

M21A (5.1km / 156m / 15KT)

1Herwig Allwinger OK Brežice58:55+00:00
2Miquel Marimon xinoxano1:06:26+07:31
3Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:06:57+08:02
4Edoardo Cortellazzi CUS Parma Orienteering1:08:02+09:07
5Massimo Brida CUS BOLOGNA1:11:14+12:19
6Raül Porta xinoxano1:36:28+37:33
7Feike Alewijnse OK Trzin1:53:41+54:46
8Matjaž Koprivc OK Azimut2:05:26+66:31
Franc Knap OK AzimutDNS+ --:--

M21E (6.9km / 340m / 17KT)

1Ctibor Sysel SK Praga1:07:30+00:00
2Ralph Körner OLV Landshut1:11:22+03:52
3Stefan Jeschke OLGruppe Ströck Wien1:13:39+06:09
4Tomáš Landovský SK Praga1:13:47+06:17
5Flavio Poltéra Quack OK1:18:01+10:31
6Takanori Arata Iruma-shi OLC1:27:14+19:44
7Takahisa Mizushima Iruma-shi OLC1:30:37+23:07
8Franc Knap OK Azimut1:45:49+38:19
9Martin Janda KOB Dobruška1:54:13+46:43

M35 (5.1km / 156m / 15KT)

1Pavel Milan TJ Tesla Brno58:33+00:00
2Jurg Niggli Orientation Haut-Jura1:00:24+01:51
3Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat1:00:41+02:08
4Roland Vogl SV Mietraching1:07:16+08:43
5Janez Pretnar OK Azimut1:11:59+13:26
6Alexander Zirnig SPORTUNION Klagenfurt1:20:40+22:07
7Dušan Petroviè OK Polaris1:26:16+27:43
8Jan Mokrý KOB Moira Brno1:33:24+34:51
9Valter Foški OK Polaris1:35:02+36:29
10Janez Cimerman OK Azimut1:37:36+39:03
Gianluca Carbone AA OrienteeringMP+ --:--

M45 (4.2km / 200m / 13KT)

1Raimo Itkonen Suunta Jyväskylä49:54+00:00
2Siegfried Opetnik HSV-BLEIBURG52:41+02:47
3Klaus Krischan Krischan Ennstal53:05+03:11
4Johan Scherlin Nyköpings OK54:36+04:42
5Jiøí Fencl KOB Pardubice57:01+07:07
6Göran Isaksson Nyköpings OK1:04:06+14:12
7Christian Gotthardt HSV Spittal/Drau1:04:46+14:52
8Arne Nilsson Nyköpings OK1:05:45+15:51
9Alois Mair Naturfreunde Linz1:06:02+16:08
10Günther Rosenkranz OL Andritz1:10:50+20:56
11Nicolas Bores Calle Orientacion Rio Carrion1:27:50+37:56
12Josef Polster HSV Spittal/Drau1:30:29+40:35
13Peter Rasmussen Nyköpings OK1:30:52+40:58
14Dalibor Radovan OK Polaris1:37:30+47:36
15Aleš Borštnik OK Tivoli1:39:59+50:05
Per Carlsson Nyköpings OKMP+ --:--

M50 (3.7km / 165m / 9KT)

1Gila Poltéra Quack OK54:30+00:00
2Roman Sladiè OK Perkmandeljc Trbovlje1:04:11+09:41
3Horst Mayer SSV Hallein-Neualm1:05:53+11:23
4Fulvio Pacor SSD GAJA1:07:51+13:21
5Luca Battistoni Varese Orienteering1:08:29+13:59
6Herbert Lippitsch HSV Spittal/Drau1:37:51+43:21

M55 (3.2km / 150m / 10KT)

1Günther Dobnik OLC Union Viktring48:07+00:00
2Vladimir Kopanicak ATU Kosice52:05+03:58
3Milan Henek RBK Blansko1:09:19+21:12
4Janko Lapajne OK Azimut1:13:24+25:17
5Èrtomir Knap OK Azimut1:14:54+26:47
6Roberto Odone VIVAIO1:30:26+42:19
Peter Lange SV MietrachingMP+ --:--

M60 (2.8km / 150m / 10KT)

1Pentti Koponen Espoon Suunta1:16:34+00:00
Ezio Milizia ASD ACLI Unione LombardaMP+ --:--

W12 (1.3km / 70m / 5KT)

1Alva Rasmussen Nyköpings OK18:06+00:00
2Linnéa Nilsson Nyköpings OK19:41+01:35

W14 (1.6km / 75m / 6KT)

1Yara Bores Escudero Orientacion Rio Carrion19:58+00:00
2Hannah Kühne SV Mietraching21:17+01:19
3Amanda Delvén Nyköpings OK22:35+02:37
4Amanda Scherlin Nyköpings OK23:12+03:14
5Tereza Fenclová KOB Pardubice25:23+05:25
6Helena Bastian SV Mietraching31:54+11:56
7Linnéa Wejas Nyköpings OK33:15+13:17
8Andrea Gruber SV Mietraching47:52+27:54

W16 (2.7km / 140m / 8KT)

1Rebecka Hylander Nyköpings OK43:40+00:00
2Daniela Gruber SV Mietraching51:47+08:07
3Julia Penzkofer SV Mietraching56:47+13:07
4Ula Dremel OK Trzin58:31+14:51
5Louise Bergström Nyköpings OK59:40+16:00
6Sofia Aldén Nyköpings OK1:05:58+22:18
7Tajda Foški OK Polaris1:06:32+22:52
8Ronja De Boer Nyköpings OK1:09:44+26:04

W18 (3.2km / 150m / 10KT)

1Ida Hylander Nyköpings OK36:48+00:00
2Anna Biller SV Mietraching43:33+06:45
3Klara Tollmar Nyköpings OK52:30+15:42
4Ajda Lampe Orientacijski klub Komenda1:35:41+58:53
Julia Scherlin Nyköpings OKMP+ --:--

W20 (3.7km / 165m / 9KT)

1Kristin Hylander Nyköpings OK45:33+00:00
2Maria Lange SV Mietraching53:45+08:12
Anja Johansson Nyköpings OKMP+ --:--
Katarina Bremšak Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

W21B (2.7km / 140m / 8KT)

1Daria Niggli Orientation Haut-Jura1:07:22+00:00
2Martina Perani CUS BOLOGNA1:08:23+01:01
3Melibea Quintana xinoxano1:20:13+12:51
4Anna Modica CUS Parma Orienteering1:27:49+20:27
5Sandrina Illes Individuals/No club1:28:43+21:21
6Paola Spinelli SSD GAJA1:49:58+42:36
Antonella Sinigaglia SSD GAJAMP+ --:--
Adriana Donini SSD GAJADNF+ --:--

W21A (4.2km / 200m / 13KT)

1Sara Sambi CUS BOLOGNA1:16:39+00:00
2Betlem Polo xinoxano1:27:59+11:20
3Naoko Shimura Iruma-shi OLC1:44:36+27:57

W21E (5.1km / 156m / 15KT)

1Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:17:11+00:00
2Ana Pribakoviæ Borštnik OK Tivoli1:19:00+01:49
3Tanja Pretnar OK Azimut1:30:31+13:20
4Mojca Foški OK Polaris1:32:49+15:38
5Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda1:34:14+17:03
6Maja Štalekar OK Slovenj Gradec1:41:26+24:15
7Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda1:58:21+41:10

W35 (3.7km / 165m / 9KT)

1Helena Delvén Nyköpings OK1:07:13+00:00
2Jindriska Milanova TJ Tesla Brno1:18:26+11:13
Keiko Arata Iruma-shi OLCMP+ --:--

W45 (3.2km / 150m / 10KT)

1Petra Lange SV Mietraching56:43+00:00
2Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:07:05+10:22
3Daniela Putzu Varese Orienteering1:18:31+21:48
4Silvia Zemp Campana ASCO Lugano1:21:54+25:11
5Kayomi Watanabe Iruma-shi OLC1:29:24+32:41

W55 (2.8km / 150m / 10KT)

1Maia Camerini VIVAIO1:27:32+00:00
2Lucia Sacilotto ASD ACLI Unione Lombarda1:54:23+26:51

BEGINN (1.6km / 75m / 6KT)

1Isac Antonacci Nyköpings OK24:48+00:00
2Markéta Fenclová KOB Pardubice30:38+05:50
3Carla Willfahrt SV Mietraching31:47+06:59
4Maria Wejas Nyköpings OK44:19+19:31