Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 6 - srednja

Ana Pribakovič Borštnik, Pokljuka, 27. 12. 2009

A (6.5km / m / 15KT)

1Jaka Piltaver OK Brežice0:58:25+00:00
2Gregor Anderluh OK Polaris1:05:38+07:13
3Vid Bogovič OK Brežice1:09:47+11:22
4Miha Škarabot OK Polaris1:15:45+17:20
5Sandi Kmetič OK Polaris1:17:14+18:49
6Iztok Rojc OK Polaris1:18:07+19:42
7Andrej Borštnik OK Tivoli1:19:24+20:59
8Valter Foški OK Polaris1:23:54+25:29
9Marko Orešnik OK Trzin1:27:54+29:29
10Dušan Petrovič OK Polaris1:27:56+29:31
11Rok Močnik OK Azimut1:36:54+38:29
12Klemen Kenda OK Azimut1:39:23+40:58
13Ana Pribaković-Borštnik OK Tivoli1:41:02+42:37
14Mojca Flerin OK Komenda1:42:57+44:32
15Robert Pobežin OK Trzin1:48:45+50:20
16Tanja Pretnar OK Azimut1:49:06+50:41
17Jernej Zorman OK Komenda1:50:09+51:44
18Eneja Osterman OK Polaris1:52:52+54:27
19Suzana Drevenšek OK Komenda2:13:09+74:44
20Mojca Foški OK Polaris2:31:37+93:12
21Aljaž Šegula ind.3:33:40+155:15

B (4.2km / m / 8KT)

1Samo Vodopivec OK Azimut0:55:08+00:00
2Igor Bončina OK Azimut1:04:52+09:44
3Stanko Čufer OK NG - Dobravlje1:07:21+12:13
4Matjaž Koprivc OK Azimut1:08:38+13:30
5Aleš Borštnik OK Tivoli1:11:27+16:19
6Srečo Pirman ŠOK1:23:15+28:07
7David Čufer OK NG - Dobravlje1:24:22+29:14
8Klemen Verbovšek OK Komenda1:26:38+31:30
9Griša Močnik OK Polaris1:32:25+37:17
10Katarina Bremšak OK Komenda1:33:52+38:44
11Nejc Kodrič OK NG - Dobravlje1:35:49+40:41
12Vojko Kacin OK Azimut1:39:50+44:42
13Eva Orešnik OK Trzin1:46:09+51:01
14Rok Sušnik OK Azimut1:57:26+62:18
Žan Ogrin ind.MP+ --:--
Maruša Debeljak OK PolarisMP+ --:--
Blaž Petrovič OK PolarisMP+ --:--
Tajda Foški OK PolarisMP+ --:--

C (1.7km / m / 8KT)

1Saš Močnik OK Polaris0:41:23+00:00
2Tomaž Orešnik OK Trzin0:47:57+06:34
3Aljaž Borštnik OK Tivoli0:48:22+06:59
4Matej Škarabot OK Polaris0:54:23+13:00
5Klemen Zabukovec OK NG - Dobravlje0:56:17+14:54
6Mateja Slapnik Anžur OK Komenda0:58:02+16:39
7Gašper Petrovič OK Polaris0:58:19+16:56
8Kaja Bratina OK NG - Dobravlje1:04:17+22:54
9Anja in Alenka Škarabot OK Polaris1:13:38+32:15
Špela Zalaznik ind.MP+ --:--