Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Bob Rock - srednja

Orientacijski klub Brežice, Hrastovec, 5. 6. 2010

H/D10 (1.6km / m / 8KT)

1Otto AllwingerOK Brežice OKB20:00+00:00
2Sarah Hartinger Leibnitzer Athletik Club - Ori25:14+05:14
3Zarja Dremel OK Trzin62:39+42:39

H12 (1.7km / m / 8KT)

1Herwig jun. Allwinger Leibnitzer Athletik Club - Ori13:09+00:00
2Georg Gröll SU Schöckl Orienteering14:08+00:59
3Matej Škarabot OK Polaris21:46+08:37
Rene Koradin OK AzimutMP+ --:--

H14 (2.5km / m / 11KT)

1Stefan Kubelka Leibnitzer Athletik Club - Ori22:56+00:00
2Valentin Hellmayr TV Fürstenfeld28:30+05:34
3Heinz Prach Leibnitzer Athletik Club - Ori29:12+06:16
4Paul Pacher SU Schöckl Orienteering34:32+11:36
5Tilen Kravos OK Azimut38:33+15:37
6Thomas Mehlmauer TV Fürstenfeld47:34+24:38
7Danijel Sever OK Azimut52:48+29:52
8Mathias Radl TV Fürstenfeld54:57+32:01

H18 (4.8km / m / 16KT)

1Matija Razum OK Japetic45:16+00:00
2Vid BogovièOK Brežice OKB48:14+02:58
3Marko Oresnik OK Trzin58:57+13:41
4Matthias Gröll SU Schöckl Orienteering75:28+30:12
Andrej Borštnik OK TivoliMP+ --:--

H19A (5.9km / m / 20KT)

1Edi Ocvirk OK Japetic45:14+00:00
2Tobias Guggenberger OLC Graz48:40+03:26
3Slobodan Radovanovic Magic Map- Beograd Srbija56:36+11:22

H19B (4.8km / m / 16KT)

1Valentin Eržen OK Azimut61:24+00:00
2Aleš Zupan OK Polaris69:37+08:13
3Franz Prach Leibnitzer Athletik Club - Ori73:46+12:22
4Andreas Fink OLC Graz83:56+22:32
5Bojan Dremel OK Trzin94:52+33:28
6Sandi Jerman OK Trzin114:40+53:16
Ivan Pistor Individuals/No clubMP+ --:--

H35 (5.9km / m / 20KT)

1Aleš Poljanšek OK Azimut52:41+00:00
2Hannes Pacher SU Schöckl Orienteering53:40+00:59
3Jože Gorjup OK Polaris54:35+01:54
4Miha Škarabot OK Polaris60:50+08:09
5Željko Košèak OK Medjimurje61:48+09:07
6Uroš Mazej OK Azimut64:13+11:32
7Valter Foški OK Polaris64:24+11:43
8Stanislav Kustec OK Polaris64:34+11:53
9Gerald Mayrhofer SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn64:54+12:13
10Rupert Hofer OLC Graz67:09+14:28
11Tomaž Groff OK Azimut67:41+15:00
12Matej Pistor Individuals/No club69:24+16:43
13Thomas Mühlbacher Naturfreunde Steiermark69:56+17:15
14Reinhard Gröll SU Schöckl Orienteering78:17+25:36
15Igor Boncina OK Azimut82:29+29:48
16Darko Duhovic OK Medjimurje86:13+33:32
17Bernd Ruff Leibnitzer Athletik Club - Ori91:18+38:37
18Janez Cimerman OK Azimut96:51+44:10

H45 (4.8km / m / 16KT)

1Günter Kradischnig OLC Graz60:37+00:00
2Herwig Proske TV Fürstenfeld63:45+03:08
3Roman Sladiè OK Perkmandeljc Trbovlje72:33+11:56
4Günter Pirchegger Naturfreunde Steiermark85:30+24:53
5Aleš Borštnik OK Tivoli112:44+52:07

H55 (4.2km / m / 14KT)

1Walter Dravetz OLC Graz38:47+00:00
2Franz Hartinger Leibnitzer Athletik Club - Ori48:32+09:45
3Willibald Offner HSV Graz53:35+14:48
4Karl Fink OLC Graz55:01+16:14
5Rudolf Hudax TV Fürstenfeld60:47+22:00
6Karl Thier HSV Feldbach78:37+39:50
Herwig Renger HSV GrazMP+ --:--

D12 (1.7km / m / 8KT)

1Antonia Erhart Leibnitzer Athletik Club - Ori22:30+00:00
2Pia Ocvirk OK Japetic22:38+00:08
3Doris Prach Leibnitzer Athletik Club - Ori23:24+00:54

D14 (2.0km / m / 9KT)

1Gerda Prach Leibnitzer Athletik Club - Ori21:26+00:00
2Lara Jerman OK Trzin30:44+09:18
3Katjuša Poljanšek OK Azimut51:21+29:55
4Kaja Bratina OK Azimut60:16+38:50

D18 (4.2km / m / 14KT)

1Lucija Telisman SU Schöckl Orienteering41:49+00:00
2Lisa Pacher SU Schöckl Orienteering49:35+07:46
3Maren Herrgesell OLC Graz61:16+19:27
4Lockner Hannah SU Schöckl Orienteering63:40+21:51
5Eva Arhar SU Schöckl Orienteering68:18+26:29
6Verena Glatz OLC Graz70:07+28:18
7Tajda Foški OK Polaris70:24+28:35
8Ula Dremel OK Trzin96:13+54:24

D19A (5.9km / m / 20KT)

1Vinka Vukmanoviæ OK Kapela60:55+00:00
2Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda62:13+01:18
3Tünde Allwinger Leibnitzer Athletik Club - Ori71:22+10:27
4Judit Allwinger Leibnitzer Athletik Club - Ori71:30+10:35
5Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda123:45+62:50
Nina Rudolf OK PolarisMP+ --:--
Nevija Leljak OK VihorMP+ --:--

D19B (2.5km / m / 11KT)

1Kaja Pistor Individuals/No club22:45+00:00
2Natasa Petrovic Magic Map- Beograd Srbija36:00+13:15
3Polona Zupan OK Polaris42:20+19:35
4Branka Mazej OK Azimut43:23+20:38
5Marjanca Poljanšek OK Azimut53:14+30:29
6Maja Zaman Groff OK Azimut57:17+34:32
7Elisabeth Steinlechner (D45) TV Fürstenfeld57:51+35:06

D35 (4.2km / m / 14KT)

1Ana Pribakoviæ Borštnik OK Tivoli51:02+00:00
2Klaudia Mayrhofer SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn84:01+32:59

D55 (2.1km / m / 9KT)

1Maria Hartinger Leibnitzer Athletik Club - Ori29:56+00:00
2Jutta Renger HSV Graz33:14+03:18
3Marija Kovaè OK Azimut68:55+38:59

NEU (1.7km / m / 8KT)

1Neža Zupan OK Polaris24:25+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut39:58+15:33
3Martina Kernitzkyi OLC Graz58:05+33:40
4Klemen Zabukovec OK Azimut89:24+64:59
5Zala Mazej OK Azimut788:48+764:23
Katarina Novak OK AzimutMP+ --:--