Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - 1. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Mozirje, 24. 7. 2010

M10 (1.1km / 35m / 7KT)

1Valentin Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.10:41+00:00
2Robin Emde Kalksburg OL11:59+01:18
3Tobias Schaumann OL HSV Wr. Neustadt15:03+04:22
4Pigeon Thomas Orientation caennaise15:08+04:27
5Finn Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer15:52+05:11
6Soren Skaug OK PAN Aarhus16:36+05:55
7Matyáš Jirka KOB ZPV Prostejov18:21+07:40
8Kasper Lynge Krogh Kolding Orienteringsklub18:40+07:59
9Tomáš Janovský SK Praga22:43+12:02
10Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK25:09+14:28
11Axel Blom Frolunda OL37:52+27:11
12Victor Cottret CAHORS O'QUERCY54:59+44:18
13Giovanni Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ56:31+45:50
Benjamin Parkinson Forth Valley OrienteersMP+ --:--

M12 (1.6km / 75m / 9KT)

1Martin Roudný OK Lokomotiva Pardubice15:29+00:00
2Patrik Ptáček Orientacijski klub Slovenske K16:31+01:02
3Nik Schneider zelg20:24+04:55
4Thomas Letoublon ASO20:43+05:14
5Guilhem Elias ACA22:22+06:53
6Matias Salonen Rajamäen Rykmentti23:18+07:49
7Gaspard Astrade ECHO73 CHAMBERY24:31+09:02
8Mikuláš Jirka KOB ZPV Prostejov24:40+09:11
9Mads Skaug OK PAN Aarhus26:48+11:19
10Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de27:55+12:26
11Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de28:32+13:03
12Andrin Wey OLV Baselland30:41+15:12
13Jules Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes32:58+17:29
14Maxime Roche Club des Sports de Montagne de40:14+24:45
15Fouillade Etienne Azimut Orientation Castres43:09+27:40
16Anders Johan Rogne Nittedal Orientering55:18+39:49
Václav Roudný OK Lokomotiva PardubiceMP+ --:--
Manuel Parrilla Lahoz Adolince SevillaMP+ --:--

M14 (2.4km / 135m / 13KT)

1Mikkel Aaen Farum OK18:22+00:00
2Alexander Zaslonkin Northern Wind21:44+03:22
3Marian Basset Groupe Ligue Rhone Alpes24:05+05:43
4Arnaud Perrin Groupe Ligue Rhone Alpes24:53+06:31
5Slava Chernykh Orienta-OPAL25:12+06:50
6Pavel Ptáček Orientacijski klub Slovenske K26:22+08:00
7Thomas Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes27:33+09:11
8Paul Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes31:23+13:01
9Nick Gebert OLK WIGGERTAL31:33+13:11
10Zakariás Erősdi CS SAT CARPATI31:39+13:17
11Alistair Thornton Manchester and District Orient31:43+13:21
12Martin Kaplan OK Lokomotiva Pardubice32:22+14:00
13Márton Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut32:36+14:14
14Rafael Dobnik OLC Union Viktring33:32+15:10
15Lucas Toulier-ancian Groupe Ligue Rhone Alpes33:35+15:13
16Danylo Pereverzyev Ukrainka35:27+17:05
17Adam Kral Slavia ZU Zilina36:09+17:47
18Leon Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.36:23+18:01
19Ritvars Gludins Saldus OK40:08+21:46
20Fouillade Paul Azimut Orientation Castres40:34+22:12
21Antoine Simon Groupe Ligue Rhone Alpes47:49+29:27
22Emils Vainovskis Saldus OK48:36+30:14
23Matthew Fellbaum Manchester and District Orient49:20+30:58
24Baptiste Astrade Groupe Ligue Rhone Alpes49:28+31:06
25Daniel Stansfield Forth Valley Orienteers51:17+32:55
26Dániel Molnár GenMill55:25+37:03
27Dominik Ammann OLK WIGGERTAL58:19+39:57
28Jonathan Roche Groupe Ligue Rhone Alpes1:01:42+43:20
29Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda1:06:49+48:27
30Alex Kristensen Herning O-Klub1:16:37+58:15
31Lars Gustav Rogne Nittedal Orientering1:24:39+66:17
32Atis Devics Saldus OK1:25:18+66:56
33Vanspauwen Noé Azimut Orientation Castres2:02:06+103:44
Dmitri Zelenin USG ChemnitzMP+ --:--
William Parkinson Forth Valley OrienteersMP+ --:--

M16 (3.1km / 185m / 17KT)

1Topias Ahola NAVI26:41+00:00
2Joonas Ahola NAVI27:41+01:00
3Valentin Levesy Groupe Ligue Rhone Alpes28:07+01:26
4Philipp Khlebnikov CO Chenau28:47+02:06
5Matias Ahola NAVI29:19+02:38
6Alex McCann Manchester and District Orient31:02+04:21
7Corentin Roux Groupe Ligue Rhone Alpes32:19+05:38
8Rémi Villedieu Groupe Ligue Rhone Alpes32:40+05:59
9Cédric Beaudenon Balise 7733:11+06:30
10Florentin Body Groupe Ligue Rhone Alpes36:04+09:23
11Maxime Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes37:38+10:57
12Fabien Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes40:41+14:00
13Jean-baptiste Desbrest Groupe Ligue Rhone Alpes42:34+15:53
14Vili Väänänen Individuals/No club44:40+17:59
15Alexandr Jordanov VSK Mendelu Brno45:55+19:14
16Anton Kononykhin Ukrainka46:35+19:54
17Mark Purkis Saxons OC49:40+22:59
18Thibault Guelennot Brest Orientation50:59+24:18
19Baptiste Baylot Groupe Ligue Rhone Alpes51:52+25:11
20Corentin Raud CEPS-CO Dinan51:54+25:13
21Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda52:16+25:35
22Sylvain Picazo C.S.PERTUIS52:31+25:50
23Tom Balaskovic Groupe Ligue Rhone Alpes53:26+26:45
24Erwan Piot L'emeillet Groupe Ligue Rhone Alpes53:59+27:18
25Paul Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes54:23+27:42
26Berjoan Adrien Agglomération Montpellier Spor1:03:28+36:47
27Ansis Ansbergs Saldus OK1:10:47+44:06
28Pierre Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:50:42+84:01
Lars Bredalen Nittedal OrienteringMP+ --:--
Nicolas Rio Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--
Karlis Lukjanovs Saldus OKMP+ --:--

M18 (3.6km / 205m / 21KT)

1Rémi Baudot Groupe Ligue Rhone Alpes31:25+00:00
2Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat -3733:18+01:53
3Bruno Godefroy Pole Espoir Fontainebleau33:42+02:17
4Matěj Maňák OK99 Hradec Králové34:40+03:15
5Dupoirieux Jules Loisir Orientation Sanchey34:54+03:29
6Andrej Borštnik OK Tivoli35:23+03:58
7Anatolij Zelenin USG Chemnitz35:34+04:09
8Victor Tardy Pole Espoir Fontainebleau35:39+04:14
9Jacques Schmidt Morgenroth Pole Espoir Fontainebleau36:21+04:56
10Philippe Raimbault AS Samois37:26+06:01
11Diego Rodriguez Corrochano Toledo orientacion38:08+06:43
12Jonathan Maglione Groupe Ligue Rhone Alpes41:02+09:37
13Alexis Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes41:04+09:39
14Vitaliy Chaban Northern Wind42:32+11:07
15Téo Valentin Pole Espoir Fontainebleau42:55+11:30
16Quentin Simon Groupe Ligue Rhone Alpes45:33+14:08
17Joel Udd Markbygdens OK53:01+21:36
18Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne53:20+21:55
19Adrien Coulier CSPERTUIS53:37+22:12
20Richard Purkis Saxons OC54:55+23:30
21Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne56:50+25:25
22Jaka Pišljar Orientacijski klub Komenda1:00:31+29:06
23Gergely Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:11:31+40:06
24Alvaro Mahou COTA1:16:09+44:44

M20 (3.8km / 240m / 21KT)

1Jiří Nečas OK99 Hradec Králové26:40+00:00
2Pavel Kubát OK99 Hradec Králové28:02+01:22
3Bjarne Friedrichs MTV Seesen28:16+01:36
4Vít Bravený OK99 Hradec Králové29:04+02:24
5Miloš Nikodým OK99 Hradec Králové30:13+03:33
6Karim Azeb OK99 Hradec Králové32:23+05:43
7Ricardo Garcia Toledo orientacion32:31+05:51
8Franz Glaner WAT36:19+09:39
9Artem Popov Northern Wind39:19+12:39
10Tomáš Procházka OK Lokomotiva Pardubice39:23+12:43
11Jakub Kamenický OK99 Hradec Králové39:25+12:45
12Sepp Rathmann SV Schmalkalden 0440:07+13:27
13Fabian Scheler TV Coburg-Neuses43:05+16:25
14Thomas Hack WAT50:50+24:10
15Zsombor Incze H-KFKI Optimista Sport Klub1:21:44+55:04
Ondřej Švirák OK99 Hradec KrálovéMP+ --:--

M21A L (3.8km / 240m / 21KT)

1Tomas Zakouril Jiskra Havlíčkův Brod30:52+00:00
2Dmitriy Terpay Fancy31:23+00:31
3Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne33:01+02:09
4Jaromir Svihovsky Sportcentrum Jicin33:19+02:27
5Kimmo Hirvonen Lahden Suunnistajat -3734:02+03:10
6Ondra Pavlu SK Praga34:04+03:12
7Austris Krastins Valmiera38:45+07:53
8Tomas Holas Přátelé orientačního běhu Opav38:56+08:04
9Pedro Pasion Adolince Sevilla40:21+09:29
10Anders Skjeset Vang Orienteringslag40:58+10:06
11Evaldas Jadenkus OK Fortuna41:03+10:11
12José Corredoira MUCHACHADA O-TEAM43:45+12:53
13Jonás Sánchez MUCHACHADA O-TEAM43:54+13:02
14Carsten Ripke Luebecker TS44:16+13:24
15Ángel Álvarez Serto A Roelo- Montaneiros44:25+13:33
16David Vedra TJ Tesla Brno47:24+16:32
17François Lucas Club Fougerais de CO50:19+19:27
18Daniel Bichl WAT52:42+21:50
19Miguel Boto MUCHACHADA O-TEAM55:31+24:39
20Pierre Sciora C.S.PERTUIS59:20+28:28
21Herfried Trummer Individuals/No club1:03:26+32:34
22Jan Bensch Individuals/No club1:18:14+47:22
23Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses1:27:51+56:59
24Iván Vigil MUCHACHADA O-TEAM1:28:00+57:08
Thomas Antoine Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

M21A S (3.2km / 195m / 17KT)

1Ville Sabel Hiisirasti24:35+00:00
2Edi Ocvirk OK Japetic27:55+03:20
3Anssi Muikku Raittius ja Nuorisoseura Käyhk28:13+03:38
4Anders Tarandi IFK Lidingö28:42+04:07
5Jakub Háj OK99 Hradec Králové30:28+05:53
6Petri Vainio Kalevan Rasti31:57+07:22
7Mikko Halonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk33:17+08:42
8Martin Kočí OK99 Hradec Králové33:20+08:45
9Mikko Sabel Hiisirasti33:46+09:11
10Roland Vogl SV Mietraching34:25+09:50
11Thomas Furuheim IL Tyrving34:27+09:52
12Laust Berg Odense OK36:46+12:11
13Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.37:29+12:54
14Tomáš Nečas OK99 Hradec Králové39:33+14:58
15Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ41:25+16:50
16Johan Karlsson Nybro OK41:37+17:02
17Reto Wagner OLregioolten41:57+17:22
18Jordi Domenech Club Orientació Mallorca42:45+18:10
19Luis Benito Zamora Club de Orientación Valladolid43:02+18:27
20Klemen Kenda OK Gotska43:16+18:41
21Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid44:13+19:38
22Reto Zwahlen Zwahlens Seeland46:07+21:32
23Luigi Lerose CUS Parma Orienteering47:07+22:32
24Thomas Keller Orientierungslauf-Gruppe Huttw47:15+22:40
25René Siegrist OLK WIGGERTAL49:47+25:12
26Daniel Bär OLK WIGGERTAL54:11+29:36
27Ian Farrell Manchester and District Orient55:29+30:54
28Raimundo Sánchez García Club de Orientación Valladolid56:13+31:38
29Alex Wenger OLK WIGGERTAL1:01:16+36:41
30Raül Porta xinoxano1:03:30+38:55
31Daniel Isla Zorita Club de Orientación Valladolid1:16:15+51:40
32Dominic Bär OLK WIGGERTAL1:16:51+52:16
33Fernando Martínez MUCHACHADA O-TEAM1:18:52+54:17
34Urs Müller OLK WIGGERTAL1:22:27+57:52
35Tomás Miera Salazar Club de Orientación Valladolid1:23:04+58:29
36Xavier Arumi Rota Unió Excursionista Vic1:26:59+62:24
37Carlos Ciria MUCHACHADA O-TEAM1:30:03+65:28
38Javier Villares Represa Club de Orientación Valladolid1:53:11+88:36
Fouillade Laurent Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Marcel Hoebig SV Bad DuebenMP+ --:--
Daniel Rettenmund Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--

M21B (3.1km / 185m / 17KT)

1Stéphane Catalon Groupe Ligue Rhone Alpes33:03+00:00
2Gyula Karolyi Tipo Orienteering Club37:54+04:51
3Attila Molnár Tipo Orienteering Club40:33+07:30
4István Dankó Tipo Orienteering Club40:57+07:54
5Jiri Cecka Slavia Hradec Kralove41:14+08:11
6Andrii Ostroushko Ukrainka43:08+10:05
7Krešo Keresteš OK Trzin48:00+14:57
8Bruno Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw48:56+15:53
9Maksym Volk Ukrainka49:11+16:08
10Oleg Tyapkin Ukrainka51:46+18:43
11Hans Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw52:53+19:50
12Walter Neuenschwander Orientierungslauf-Gruppe Huttw53:29+20:26
13Paolo Pizzamus SSD GAJA1:00:28+27:25
14Diego Milani Orient-Express Verona1:01:09+28:06
15Sami Keskimäki Nakkilan Wisa1:06:15+33:12
16Svend Erik Skovsgaard Viborg Orienteringsklub1:17:00+43:57
17Michael Rudolf OLK WIGGERTAL1:23:17+50:14
18Fabio Angeli SSD GAJA1:27:06+54:03
19Kjeld Tidemand Nielsen Viborg Orienteringsklub1:34:13+61:10
20Graeme Baker Manchester and District Orient1:40:26+67:23
21Llorenç Coll Club Orientació Mallorca2:14:53+101:50
Olli Kantanen OK 77MP+ --:--

M21E (4.8km / 280m / 24KT)

1Andraž Hribar OK Brežice30:50+00:00
2Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi31:12+00:22
3Hans-olof Amblie IFK Lidingö33:11+02:21
4Ralph Street BANG OK34:09+03:19
5Ingo Horst TV Alsbach34:27+03:37
6Osvald Kozak TJ Tesla Brno34:35+03:45
7Sebastian Hägler oljg holde34:48+03:58
8Beat Zimmermann Bucheggberger OL34:50+04:00
9Locatelli Yann CLUB SPORTIF EMHM35:52+05:02
10Bronislav Přibyl Wallachian Independent Team36:07+05:17
11Stepan Dlabaja OK99 Hradec Králové36:33+05:43
12Martin Ivarsson OK Skogshjortarna37:01+06:11
13David Schorah Deeside O.C.37:10+06:20
14Christian Hohl OLG Basel37:52+07:02
15Pavel Petrov Northern Wind38:16+07:26
16Vitek Pospisil OK Sparta Praha38:25+07:35
17Peter Horstmann Sollerod OK39:37+08:47
18Nicholas Mulder Rand Orienteering Club39:50+09:00
19Tomáš Janovský SK Praga40:11+09:21
20Georgiy Mavchun Northern Wind41:11+10:21
20Zdenek Liscinsky TJ Tesla Brno41:11+10:21
22Lukas Müller Orientierungslauf-Gruppe Huttw41:13+10:23
23Lluis Bedos xinoxano41:27+10:37
24Atis Reskis Saldus OK41:34+10:44
25Lorenzo Calabro Toohey Forest Orienteering Clu41:35+10:45
26Oyvind Stokseth Halden SK42:06+11:16
27Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ43:49+12:59
28Michele Franco ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ44:19+13:29
29Martin Kratochvil OOB Trebic45:45+14:55
30Gabriel Lombriser OLG Basel46:05+15:15
31Simon Blum Pole Espoir Fontainebleau47:11+16:21
32Chatelon David orient' Express 4248:16+17:26
33Benacek Philippe CLUB SPORTIF EMHM48:38+17:48
34Jiri Novotny O-Hrot48:55+18:05
35Thomas Hofer Orientierungslauf-Gruppe Huttw50:21+19:31
36Lukas Kriz OOB Trebic53:16+22:26
37Cosimo Guasina ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ55:06+24:16
38Roman Veznik O-Hrot59:41+28:51
39Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:04:52+34:02
40David Alcock Airienteers1:12:59+42:09
41Henning Spjelkavik IL Tyrving1:21:18+50:28
Klemen Kenda OK AzimutMP+ --:--

M35 (3.8km / 240m / 21KT)

1Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti30:54+00:00
2Janez Pretnar OK Azimut33:45+02:51
3Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti34:35+03:41
4Martin Veitsberger Kalksburg OL36:18+05:24
5Peter Viskup Slavia ZU Zilina37:37+06:43
6Jan Kaplan OK Lokomotiva Pardubice38:34+07:40
7José Manuel Martínez Adolince Sevilla38:54+08:00
8Peter Sinding Poulsen Silkeborg OK39:50+08:56
9Mark Stodgell Walton Chasers40:34+09:40
10Roman Hrazdil Slavia ZU Zilina46:10+15:16
11Alessandro Dipace Individuals/No club46:13+15:19
12Thomas Fredberg Silkeborg OK49:10+18:16
13Edu Masoliver Unió Excursionista Vic50:32+19:38
14Nigel Wright Northern Navigators53:29+22:35
15Konstyantyn Prasolov Motor-Sich53:54+23:00
16Janez Cimerman OK Azimut55:45+24:51
17Daniel Rodríguez MUCHACHADA O-TEAM1:03:33+32:39
18Gur Fabrikant ASATech1:04:45+33:51
19Javier Gonzaga Rios www.viatorplusultra.com1:05:18+34:24
20Carlos Lobo Clube do Pessoal da EDP1:07:05+36:11
21Robert Pobežin OK Trzin1:09:19+38:25
22Javier Misas Gento Adolince Sevilla1:09:57+39:03
Jozef Kral Slavia ZU ZilinaMP+ --:--
Roger Goddard FVO HillsideMP+ --:--

M40 (3.6km / 205m / 21KT)

1Georg Wittberger Kalksburg OL31:20+00:00
2Olaf Binsch The Hague31:30+00:10
3Rolandas Backys Fortuna31:36+00:16
4Libor Novak OK 24 Praha33:32+02:12
5Mika Ahola NAVI33:38+02:18
6Andrej Zelenin USG Chemnitz34:06+02:46
7Herwig Allwinger OK Brežice34:45+03:25
8Guntars Kikucs Saldus OK35:02+03:42
9Kenneth Skaug OK PAN Aarhus36:26+05:06
10Nicolai Kliem Farum OK38:49+07:29
11Pierre Elias ACA39:03+07:43
12Richard Baxter South Yorkshire Orienteers39:09+07:49
13Teemu Korhonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk40:43+09:23
14Vialard Jérôme ACA40:53+09:33
15Petr Vobornik SK Chotebor41:13+09:53
16Laurent Astrade ECHO73 CHAMBERY41:43+10:23
17Thomas Frei OLV Baselland42:32+11:12
18Paul Gebbett Bristol Orienteering Klub44:11+12:51
19Jan Holec SKOB Ostrava45:42+14:22
20Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de46:08+14:48
20Boris Bauman OK Brežice46:08+14:48
22Ernst Sultanbekov Ufa-united47:07+15:47
23Urpo Väänänen Kalevan Rasti49:36+18:16
24Thomas Mühlbacher NF Steiermark50:15+18:55
25Jose Bernardo LUSOS OK50:29+19:09
26Joël Tremoulet Figeac Nature Orientation50:37+19:17
27Chris Poole Cleveland Orienteering Klub52:53+21:33
28Roland Pach CA Rosé55:06+23:46
29Sergey Kudryashov Ufa-united55:08+23:48
30Pavel Bina MLOK Marianske Lazne57:22+26:02
31Jan Zanda SK Chotebor1:00:22+29:02
32Rupert Parkinson Forth Valley Orienteers1:00:42+29:22
33Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:01:57+30:37
34Günther Rosenkranz OL Andritz1:01:59+30:39
35Aussan Jean Orientation caennaise1:02:11+30:51
36Gwenael Le Rouzic OPA MONTIGNY1:08:40+37:20
37Aleksandr Kitajchuk Motor-Sich1:09:45+38:25
38Peluso Bertrand C.S.PERTUIS1:10:16+38:56
39Pigeon Eric Orientation caennaise1:16:45+45:25
40Lionel Quenet St Brieuc Orientation1:46:16+74:56
Bruno Cottret CAHORS O'QUERCYMP+ --:--
Ben Stansfield Forth Valley OrienteersMP+ --:--
Tore Bredalen Nittedal OrienteringMP+ --:--
Miroslav Dedek MLOK Marianske LazneMP+ --:--

M45 (3.4km / 200m / 18KT)

1Hugues Gillard Balise 7731:57+00:00
2Ivo Novák SK Praga34:06+02:09
3Urs Zinniker OLK WIGGERTAL34:33+02:36
3Kent Lodberg OK PAN Aarhus34:33+02:36
5Petr Kozina SK Praga35:19+03:22
6Jens Hansen Tisvilde Hegn OK35:56+03:59
7Albert Mingaleev Ufa-united36:12+04:15
8Bruno Scherr HSV Villach36:53+04:56
9Siegfried Opetnik HSV Bleiburg37:06+05:09
10Miroslav Krecek KOB ZPV Prostejov37:27+05:30
11Richard Blom Frolunda OL38:47+06:50
12Géza Molnár GenMill39:26+07:29
13Helge Lang Pedersen Farum OK39:30+07:33
14Tobias Wolf Berchziechen und Strüchewetzer42:39+10:42
15Mark Adams Hertfordshire Orienteering Clu43:42+11:45
16Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice43:47+11:50
17Robert Roche Club des Sports de Montagne de44:39+12:42
18Sylvain Gire Individuals/No club44:48+12:51
19Eric Mermin Groupe Ligue Rhone Alpes44:50+12:53
20Stefan Rudolf OLK WIGGERTAL45:24+13:27
21Moritz Etter AGOROSSO BERGAMO46:08+14:11
22Anders Laage Kragh OK Roskilde47:48+15:51
23Olivier Basset Groupe Ligue Rhone Alpes47:59+16:02
24Bertrand Pellin AC Beauchamp51:31+19:34
25Tomas Prochazka OK Lokomotiva Pardubice51:48+19:51
26Sergey Chernykh Orienta-OPAL52:21+20:24
27Luis Mahou COTA52:59+21:02
28Jan Hauerslev OK PAN Aarhus53:05+21:08
29Pascal Legere SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV53:16+21:19
30Simon Hunt FriesdorfFlyers53:36+21:39
31Nikolaj Jordanov VSK Mendelu Brno57:09+25:12
32Jose Angel Ramos Román Adolince Sevilla57:55+25:58
33Klaus Wolsing Mariager Fjord OK58:56+26:59
34Aleš Borštnik OK Tivoli1:01:02+29:05
35Georg Pregartner OLC Rudersdorf1:03:08+31:11
36Eric Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:03:23+31:26
37Manuel Parrilla Adolince Sevilla1:03:48+31:51
38Kenn Kristensen Herning O-Klub1:04:14+32:17
39Gábor Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:07:47+35:50
40Papin Philippe SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:09:20+37:23
41Peter Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:10:39+38:42
42Rune Nergard Nittedal Orientering1:10:42+38:45
43Fabio Fiorini OK lasagne1:12:47+40:50
44Dario D'amico OK lasagne1:15:53+43:56
45Josep Palau Club Orientació Catalunya1:19:54+47:57
46Jean-jacques Picazo C.S.PERTUIS1:22:43+50:46
47Valentino Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:35:26+63:29
48Vanspauwen Eric Azimut Orientation Castres1:37:51+65:54
49Andras Peter Incze H-KFKI Optimista Sport Klub1:49:01+77:04
50Peter Heim OL-Team Filder2:00:48+88:51
Jan Arild Johnsen Fossum IFMP+ --:--
Raoux Pierre Agglomération Montpellier SporMP+ --:--
Lukas Jenzer Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Greg Hull AirienteersMP+ --:--

M50 (3.2km / 195m / 17KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas29:48+00:00
2Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot30:00+00:12
3Martin Dean FVO Dunblane30:34+00:46
4Heikki Vestola Nastolan Terä32:21+02:33
5Anders Rahmqvist IFK Lidingö34:10+04:22
6Juris Kokins Auseklis IK34:35+04:47
7Hanspeter Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw35:59+06:11
8Tjelvar Otterbjörk Umea Orienteringsklubb36:40+06:52
9Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG37:05+07:17
10Andy Thornton Manchester and District Orient38:02+08:14
11Libor Hirs VSK Mendelu Brno40:01+10:13
12Henrik Nielsen Tisvilde Hegn OK40:27+10:39
13Dupoirieux Gilles Loisir Orientation Sanchey41:01+11:13
14Vesa Tonder Raittius ja Nuorisoseura Käyhk41:05+11:17
15Gerrit Van De Riet OLifant41:54+12:06
16Anton Khlebnikov CO Chenau42:49+13:01
17David Saunders Hertfordshire Orienteering Clu43:49+14:01
18Rubanenko Olexandr Motor-Sich43:57+14:09
19André Hermet Pole Espoir Fontainebleau44:05+14:17
20David Hrabanek SK Praga44:47+14:59
21Christian Cachard Club des Sports de Montagne de45:32+15:44
22Marc Vandemaele Kempische Oriëntatielopers45:43+15:55
23Jens Hartmann OLG St. Gallen / Appenzell47:17+17:29
24Gary Longhurst FVO Hillside47:19+17:31
25Oleg Pakhomov Ufa-united49:30+19:42
26Albertino Parnigotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ50:06+20:18
27Petr Klimpl OK Lokomotiva Pardubice50:22+20:34
28Marat Mudarisov Ufa-united52:14+22:26
29Beeler Robert OLG Goldau52:20+22:32
29Frédéric Gibiat C.S.PERTUIS52:20+22:32
31Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske52:25+22:37
32Zbynek Krejcik Wallachian Independent Team52:33+22:45
33Rais Bayburin Ufa-united52:45+22:57
34Audouin Laurent Azimut Orientation Castres54:39+24:51
35Volodymyr Rudakov Ukrainka54:55+25:07
36Georg Beller WSV Bernried56:22+26:34
37Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje57:04+27:16
38Julius Garray Pegase CO57:06+27:18
39Vladimír Vícha OK Lokomotiva Pardubice57:51+28:03
40Bedřich Sáňka OK Lokomotiva Pardubice1:01:47+31:59
41Erik Andersen Odense OK1:02:58+33:10
42Tor Udd Markbygdens OK1:03:15+33:27
43Fulvio Pacor SSD GAJA1:05:30+35:42
44Steve Fellbaum Manchester and District Orient1:05:54+36:06
45Peter Jones Airienteers1:10:14+40:26
46Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone1:11:34+41:46
47Alain Groc AC Beauchamp1:14:57+45:09
48Pat Mccavana GEN1:17:06+47:18
49Segonne Christian Azimut Orientation Castres1:18:18+48:30
50Jerry Purkis Saxons OC1:28:21+58:33
51François Coulier CSPERTUIS1:28:44+58:56
52Michael Andersson Göteborg-Majorna OK1:29:30+59:42
53Vojtech Jaros KOB ZPV Prostejov1:35:08+65:20
54Martin Aggeler OLK WIGGERTAL1:56:40+86:52
Kestutis Abramikas Individuals/No clubMP+ --:--
Jiří Gawel Orientacijski klub Slovenske KMP+ --:--

M55 (3.1km / 190m / 18KT)

1Sándor Fey CS TranSilva Cluj35:11+00:00
2Insaf Ishmukhametov Ufa-united35:47+00:36
3Mikael Tarandi IFK Lidingö37:46+02:35
4Stefano Bisoffi CUS TORINO ORIENTEERING38:33+03:22
5Keld Gade Viborg Orienteringsklub38:50+03:39
6Willy Olsson OK Skogsfalken39:53+04:42
7Martin Checkley Totana Nomads40:49+05:38
8Vladimir Kopanicak Individuals/No club41:02+05:51
9Bard Natvig Nittedal Orientering41:15+06:04
10Eddy Gressens Kempische Oriëntatielopers42:35+07:24
11Andris Kosmacevs Auseklis IK42:58+07:47
12Silvio Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw45:13+10:02
13Mykola Filchenko Ukrainka45:24+10:13
14Gianluca Gobbi OK lasagne46:38+11:27
15Karl Pongratz HSV Pinkafeld46:51+11:40
16Jiří Jirka KOB ZPV Prostejov47:02+11:51
17Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers47:09+11:58
18Helge Soegaard Mariager Fjord OK50:18+15:07
19Thomas Schoepf Swiss O Tours50:46+15:35
20Armando Santos Clube do Pessoal da EDP51:07+15:56
21Walter Marti Swiss O Tours52:01+16:50
22Günther Dobnik OLC Union Viktring52:11+17:00
23Poul Egander Groen Mariager Fjord OK55:25+20:14
24Ole Galle Holbak OK55:42+20:31
25Jörgen Jörgensen Viborg Orienteringsklub56:26+21:15
26Soren Larsen FIF Hillerod56:40+21:29
27Jean-pierre Mazard Club des Sports de Montagne de57:34+22:23
28Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer58:16+23:05
29Stig Barrett Viborg Orienteringsklub1:00:56+25:45
30John Franklin Southdowns Orienteers1:01:18+26:07
31Eddie De Kerf trol1:01:46+26:35
32Erich Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:02:34+27:23
33Jussi Seppanen Sallan Karhut1:03:30+28:19
34Robert Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:04:54+29:43
35Charlie Turner South London Orienteers1:05:13+30:02
36Manuel Dias Lisboa OK1:05:56+30:45
37Noldi Schneider zelg1:08:43+33:32
38Ray Collins Walton Chasers1:16:35+41:24
39Daniel Seckler la Foulee châteaurenardaise1:17:15+42:04
40Pavel Jahn Wallachian Independent Team1:18:32+43:21
41Bjarne S. Jensen FIF Hillerod1:30:40+55:29
42Roberto Odone VIVAIO1:35:55+60:44
43Peter Lange SV Mietraching1:45:15+70:04
44Juhani Aaltonen Sallan Karhut2:10:44+95:33
Wolfgang Gartlgruber hsv pinkMP+ --:--

M60 (2.7km / 165m / 13KT)

1Karlis Magons Auseklis IK29:59+00:00
2Janis Biezais Auseklis IK30:45+00:46
3Ales Chmelik VSK Mendelu Brno32:15+02:16
4Andris Tauvens Auseklis IK33:48+03:49
5Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry33:56+03:57
6Roy Dawson Newcastle and Tyneside34:26+04:27
7Dzintars Grigulis Auseklis IK36:03+06:04
7Bernard Perichon OPA MONTIGNY36:03+06:04
7Jouni Savelainen HS/Torppis36:03+06:04
10Robert Zwahlen Zwahlens Seeland36:18+06:19
11Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti36:21+06:22
12Hansjoerg Suter CA Rosé36:46+06:47
13Janis Buls Auseklis IK37:30+07:31
14Jaromir Burianek Wallachian Independent Team39:24+09:25
15Jorgen Münster-swendsen Sollerod OK39:37+09:38
16Gregor Wyder OLG Thun Zimmerwald41:17+11:18
17Carl Malling Randers OK42:55+12:56
18Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer43:23+13:24
19Karsten Schultz FIF Hillerod43:28+13:29
20Erkki Sabel Hiisirasti44:30+14:31
21Fritz Steiner bussola ok45:53+15:54
22Emil Olesen FIF Hillerod46:36+16:37
23Peter Ross Manchester and District Orient47:12+17:13
24Chris Virgo Noved OC47:38+17:39
25Janis Skruzmanis Auseklis IK48:15+18:16
26Eric Wainwright Red Roos51:11+21:12
27Yann Jequel Nantes Atlantique Orientation53:32+23:33
28Vlastimil Dvorak Banik Ostrava54:53+24:54
29Christian Strandgaard Sollerod OK57:04+27:05
30Mogens Jorgensen Sollerod OK57:47+27:48
31Volodymyr Ostrovsky Motor-Sich57:50+27:51
32Anatoliy Zelenskyy Motor-Sich57:53+27:54
33Eigil Skammelsen Silkeborg OK59:25+29:26
34Henrik Kjerderqvist OK-73 Gladsaxe1:04:32+34:33
35Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa1:06:30+36:31
36Pierangelo Bellotti Orientalp - Societa romana ori1:10:03+40:04
37Karl Ditlevsen Horsens OK1:16:30+46:31
38Friedrich Sommer OLK WIGGERTAL1:17:18+47:19
39Yuriy Nurgaliev Ufa-united1:18:42+48:43
40Lars Lundstrom Helsingin Suunnistajat1:24:27+54:28
41Dery Serge Balise 101:45:59+76:00
42Ladislav Kocbach Bergens TF1:53:32+83:33

M65 (2.5km / 130m / 13KT)

1Reijo Haaja Valkeakosken Haka24:25+00:00
2Anders Buhré Nybro OK26:07+01:42
3Helmut Conrad USV TU Dresden30:10+05:45
4Peteris Novikovs Seniors31:54+07:29
5Arvo Jonkka RastiKarhut31:57+07:32
6Algirts Bolshteins Auseklis IK32:40+08:15
7Vadim Urvantsev Northern Wind35:42+11:17
8Ivars Brants Alnis36:32+12:07
9Wilmar Kern SV Bad Dueben36:56+12:31
10Christian Studer OLG Murten36:58+12:33
11Béla Komár Herkules SE Balatonalmádi37:02+12:37
12Arne Pedersen Mariager Fjord OK37:13+12:48
13Bertil Ingemarsson HESTRA IF37:31+13:06
14Vilis Dubrovskis Seniors37:50+13:25
15David Mawdsley Manchester and District Orient39:05+14:40
16Osmo Lindeman HS-Malmi39:09+14:44
17Jan-ulf Karlsson Malilla OK39:58+15:33
18Ansis Ozolins Auseklis IK40:01+15:36
19Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne40:02+15:37
20Guntis Upacers Auseklis IK41:03+16:38
21Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.41:51+17:26
22Bengt Petersson Nybro OK42:04+17:39
23Gunner Jorgensen OK-73 Gladsaxe42:09+17:44
24Osmo Peitsala HS-Espoo42:18+17:53
25Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.42:37+18:12
26Edi Baumann Swiss O Tours42:53+18:28
27Knud Lykking OK-73 Gladsaxe43:27+19:02
28Jorgen Chr. Nielsen FIF Hillerod46:51+22:26
29Fons Bosch trol48:53+24:28
30Kenneth Karlsson Nybro OK54:06+29:41
31Jorn Andreasen OK-73 Gladsaxe54:18+29:53
32Finn Grynderup Horsens OK54:51+30:26
33Andris Ozols Auseklis IK54:57+30:32
34Karl Keddy TSC Eintracht Dortmund 48/951:02:24+37:59
35Dan Haagerup Tisvilde Hegn OK1:03:26+39:01
36Soren Gudme OK-73 Gladsaxe1:37:07+72:42

M70 (1.9km / 110m / 11KT)

1Tassilo Schmalfeld SSV Planeta Radebeul24:54+00:00
2Tom Norlin Petersen OK-73 Gladsaxe36:03+11:09

M70 (1.9km / 110m / 11KT)

3Ivars Vitins Auseklis IK37:17+00:00

70');

M70 (1.9km / 110m / 11KT)

4Horst Mevius Luebecker TS37:59+00:00
5Adolf Kempf KTV Altdorf39:12+01:13
6Kurt Valery Tisvilde Hegn OK47:13+09:14
7Dolfi Rotovnik Tisvilde Hegn OK59:28+21:29
8Peter Dobos Stars Orienteering Club1:13:55+35:56
9Pieter Mulder OLG Goldau1:48:14+70:15
Herwig Renger HeeressportvereinMP+ --:--

W10 (1.1km / 35m / 7KT)

1Nanna Lysemose Poulsen Silkeborg OK12:13+00:00
2Laura Schaumann OL HSV Wr. Neustadt14:00+01:47
3Hanna Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer14:52+02:39
4Venla Salonen Rajamäen Rykmentti15:43+03:30
5Holly Stodgell Walton Chasers17:21+05:08
6Hanna Wey OLV Baselland18:06+05:53
7Carina Veitsberger Kalksburg OL18:26+06:13
8Jeneba Hampshirewright Northern Navigators21:58+09:45
9Maya Hampshirewright Northern Navigators28:37+16:24
10Lizzie Stansfield Forth Valley Orienteers37:27+25:14
11Marta Kliem Farum OK39:14+27:01
12Jeanne Tremoulet Figeac Nature Orientation49:29+37:16

W12 (1.6km / 75m / 9KT)

1Eveliina Ahola NAVI19:14+00:00
2Kateřina Janovská SK Praga19:32+00:18
3Ladina Ammann OLK WIGGERTAL21:03+01:49
4Nadia Pfiel OLK WIGGERTAL24:59+05:45
5Jana Kreckova KOB ZPV Prostejov26:21+07:07
6Sabina Pilcova KOB ZPV Prostejov30:05+10:51
7Pia Ocvirk OK Japetic30:07+10:53
8Elina Nissinen NAVI33:44+14:30
9Zuzka Hrabánková SK Praga35:06+15:52
10Berjoan Julia Agglomération Montpellier Spor36:14+17:00
11Sara Lysemose Poulsen Silkeborg OK47:38+28:24
12Freja Kliem Farum OK48:24+29:10
13Justina Backyte Fortuna49:32+30:18
14Ingrid Bredalen Nittedal Orientering49:47+30:33
15Eadaoin Mccavana GEN53:24+34:10
16Éléna Coulier CSPERTUIS54:55+35:41
17Laura Parkinson Forth Valley Orienteers1:52:13+92:59
Clare Stansfield Forth Valley OrienteersMP+ --:--

W14 (1.9km / 120m / 12KT)

1Sarah Pfiel OLK WIGGERTAL22:41+00:00
2Zuzana Kozinova SK Praga27:14+04:33
3Perrine Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI27:25+04:44
4Mathilde Body Groupe Ligue Rhone Alpes27:27+04:46
5Tanja Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw29:00+06:19
6Lena Mathys zelg29:15+06:34
7Emeline Lafarge Groupe Ligue Rhone Alpes30:54+08:13
8Klára Hrabánková SK Praga34:08+11:27
9Dana Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes34:24+11:43
10Julia Defix Groupe Ligue Rhone Alpes38:19+15:38
11Pauline Elias ACA40:11+17:30
12Julie Bornard Groupe Ligue Rhone Alpes40:33+17:52
13Marine Bonora Groupe Ligue Rhone Alpes41:27+18:46
14Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus41:55+19:14
15Marie Picazo C.S.PERTUIS42:32+19:51
16Béatrice Falga Groupe Ligue Rhone Alpes46:32+23:51
17Julia Blom Frolunda OL49:06+26:25
18Fiona Basset Groupe Ligue Rhone Alpes51:07+28:26
19Ingrid Nytun Nergard Nittedal Orientering52:23+29:42
20Caroline Cottret CAHORS O'QUERCY53:41+31:00
21Aoife Mccavana GEN54:29+31:48
22Inka Salonen Rajamäen Rykmentti56:52+34:11
23Barbara Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:08:37+45:56
24Anastasiya Didenko Ukrainka1:14:08+51:27
25Nolwenn Le Rouzic OPA MONTIGNY1:18:40+55:59
26Monika Backyte Fortuna1:59:09+96:28
27Adela Novakova SK Praga2:24:26+121:45

W16 (2.4km / 135m / 13KT)

1Alena Vobornikova SK Chotebor26:22+00:00
2Alexandra Lebedeva Northern Wind26:51+00:29
3Katerina Novakova OK 24 Praha29:04+02:42
4Katerina Pavlu SK Praga29:07+02:45
5Anouk Leloup Groupe Ligue Rhone Alpes29:09+02:47
6Andréa Letoublon Groupe Ligue Rhone Alpes29:50+03:28
7Nais Devrieux Groupe Ligue Rhone Alpes30:27+04:05
8Lou Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes30:32+04:10
9Margaux Hummel-azais Groupe Ligue Rhone Alpes34:27+08:05
10Valentine Maisonneuve Groupe Ligue Rhone Alpes35:27+09:05
11Julia Bihel Groupe Ligue Rhone Alpes36:36+10:14
12Oona Valkonen Kangasniemen Kalske42:15+15:53
13Anne-claire Defix Groupe Ligue Rhone Alpes46:38+20:16
14Estelle Falcoz Groupe Ligue Rhone Alpes49:14+22:52
15Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer49:38+23:16
16Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok50:38+24:16
17Peluso Severine C.S.PERTUIS50:52+24:30
18Jessica Appleton Airienteers53:41+27:19
19Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske56:49+30:27
20Silvia Parrilla Adolince Sevilla1:08:05+41:43
21Elena Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:13:20+46:58
22Sabine Oficiere Saldus OK1:22:11+55:49

W18 (2.8km / 180m / 15KT)

1Isia Basset Groupe Ligue Rhone Alpes27:22+00:00
2Resi Rathmann SV Schmalkalden 0427:23+00:01
3Marie Krejcikova Wallachian Independent Team32:55+05:33
3Karolina Tepla Slavia Hradec Kralove32:55+05:33
5Hochuli Tamara OLG Goldau34:13+06:51
6Anna Kozinova SK Praga34:28+07:06
7Ekaterina Chetaeva Northern Wind34:34+07:12
8Marion Richin Pole Espoir Fontainebleau35:25+08:03
9Outi Valkonen Kangasniemen Kalske35:38+08:16
10Cerys Jones Airienteers36:23+09:01
11Lilian Beeler OLG Goldau36:32+09:10
12Abigail Longhurst FVO Hillside37:21+09:59
13Lenka Kreckova KOB ZPV Prostejov39:14+11:52
14Kateřina Kamenická OK99 Hradec Králové41:10+13:48
15Camille Picazo C.S.PERTUIS54:31+27:09
Liga Baumane Saldus OKMP+ --:--

W20 (3.1km / 190m / 15KT)

1Magalie Cordeiro-mendes Pole Espoir Fontainebleau35:59+00:00
2Maria Lange SV Mietraching38:20+02:21
3Maylis Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes47:11+11:12
4Mara Stolere Saldus OK53:17+17:18
5Anais Guelennot Brest Orientation1:22:08+46:09

W21A L (3.1km / 190m / 18KT)

1Brit Horst USV TU Dresden33:52+00:00
2Barbora Krejcikova Wallachian Independent Team34:02+00:10
3Agnes Harreither Kalksburg OL35:23+01:31
4Regula Wagner OLregioolten35:58+02:06
5Christine Friedrich ol norska36:19+02:27
6Anna Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw37:53+04:01
7Nina Azebová OK99 Hradec Králové38:56+05:04
8Ulrike Winkler TOLF Berlin ev40:26+06:34
9Tereza Tepla Slavia Hradec Kralove40:50+06:58
10Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ41:35+07:43
11Sarka Kasparova Přátelé orientačního běhu Opav42:08+08:16
12Jacob Florence C.S.PERTUIS45:18+11:26
13Michaela Procházková OK Lokomotiva Pardubice45:25+11:33
14Sabine Poitz USV TU Dresden47:04+13:12
15Daniela Čepová OK99 Hradec Králové47:24+13:32
16Lenka Ratkovska OOB Trebic48:40+14:48
17Katrien Bruyninckx Kempische Oriëntatielopers48:56+15:04
18Urša Tomažin OK Azimut53:59+20:07
19Kamila Kuncířová Jiskra Havlíčkův Brod58:00+24:08
20Stanislava Smidova OOB Trebic1:11:47+37:55
21Monjauze Marion C.S.PERTUIS1:15:06+41:14
22Alicia Perez Alonso A Roelo- Montaneiros2:20:54+107:02

W21A S (2.7km / 155m / 15KT)

1Jenni Järvinen Hiisirasti33:09+00:00
2Martina Ceckova Slavia Hradec Kralove35:20+02:11
3Heidi Stokseth Halden SK37:04+03:55
4Emma Tarandi IFK Lidingö37:14+04:05
5Betlem Polo xinoxano39:27+06:18
6Anne Skaug OK PAN Aarhus39:43+06:34
7Ksenia Chernykh Orienta-OPAL39:53+06:44
8Karin Vogl SV Mietraching41:00+07:51
9Mirja Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw41:15+08:06
10Anna Tarandi IL Tyrving43:36+10:27
11Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda44:32+11:23
12Ingrid Padros Unió Excursionista Vic52:56+19:47
13Elisabeth Olsberg Lessebo OK55:15+22:06
14Flurina Donatsch Orientierungslauf-Gruppe Huttw55:24+22:15
15Grillon Celine CLUB SPORTIF EMHM58:08+24:59
16Marta Pérez Fernández Club de Orientación Valladolid1:06:02+32:53
17Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf1:07:06+33:57
18Sabrina Zaugg Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:07:30+34:21
19Dana Suhotska Fancy1:07:59+34:50
20Anne Klein Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:14:41+41:32
21Ester De Paz Unió Excursionista Vic1:15:29+42:20
22María José Velasco MUCHACHADA O-TEAM1:18:00+44:51
23Teresa Alonso www.viatorplusultra.com1:35:02+61:53
24Helen Anthony Airienteers1:55:26+82:17
25Sonia Marzo CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN2:04:19+91:10
Olena Kucheruk Motor-SichMP+ --:--
Jackie Mccavana GENMP+ --:--

W21B (1.9km / 120m / 12KT)

1Lowri Jones Airienteers29:26+00:00
2Ieva Krastina Valmiera30:34+01:08
3Jenni Helava Nakkilan Wisa33:51+04:25
4Barbara Studer OLG Murten35:13+05:47
5Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club36:01+06:35
6Heidi Seppanen Sallan Karhut38:38+09:12
7Eva Svihovska Sportcentrum Jicin39:28+10:02
8Roberta Colombo Nirvana Verde41:00+11:34
9Ievgeniia Olshanska Ukrainka41:49+12:23
10Jana Bär OLK WIGGERTAL49:08+19:42
11Sabine Emde Kalksburg OL55:51+26:25
12Antje Kern SV Bad Dueben56:43+27:17
13Grethe Jörgensen Viborg Orienteringsklub58:18+28:52
14Ágnes Németh Dr. Tipo Orienteering Club1:00:05+30:39
15Natalie Zwahlen Zwahlens Seeland1:01:08+31:42
16Carmen Pedrero Adolince Sevilla1:01:15+31:49
17Rikke Lysemose Poulsen Silkeborg OK1:01:22+31:56
18Mónica Figueroa A Roelo- Montaneiros1:02:44+33:18
19Marianne Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:05:58+36:32
20Tetiana Olshanska Ukrainka1:06:55+37:29
21Silvia Delgado LUSOS OK1:08:53+39:27
22Hilde Nytun Martinsen Nittedal Orientering1:10:23+40:57
23Toninaina Santamaria Club Orientació Mallorca1:12:51+43:25
24Svitlana Olshanska Ukrainka1:14:07+44:41
25Doris Aggeler OLK WIGGERTAL1:24:28+55:02
26Birgitte Bach Viborg Orienteringsklub1:31:11+61:45
27Inna Iendrzhiievska Ukrainka1:38:21+68:55
28Lena Gelshoj FIF Hillerod2:14:13+104:47
Anne Grethe Gustavsen Nittedal OrienteringMP+ --:--
Schwarz Katrin AGOROSSO BERGAMOMP+ --:--
Vlasta Jarc GO-Cai MonfalconeMP+ --:--

W21E (3.7km / 240m / 20KT)

1Natalia Ukhorskaya Northern Wind33:21+00:00
2Paula Iso-markku Kalevan Rasti34:15+00:54
3Olga Glebova Northern Wind35:25+02:04
4Zsuzsa Fey IL Tyrving35:45+02:24
5Mari Väänänen Kalevan Rasti36:00+02:39
6Valerie Suter CA Rosé37:25+04:04
7Kirti Rebane Eesti Kaitseväe Spordiklubi38:36+05:15
8Kim Baxter South Yorkshire Orienteers39:43+06:22
9Asa Lindqvist Umea Orienteringsklubb40:14+06:53
10Ingvild Gjessing Bakkelaget40:30+07:09
11Zdenka Kozakova TJ Tesla Brno41:19+07:58
12Hazel Dean FVO Dunblane42:08+08:47
13Svetlana Pukalova Northern Wind44:29+11:08
14Rasa Ivanauskaite OK Fortuna47:33+14:12
15Nikolina Stepan OK Torpedo50:29+17:08
16Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda50:34+17:13
16Chatelon Lucile orient' Express 4250:34+17:13
18Karen Poole Cleveland Orienteering Klub51:04+17:43
19Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli57:56+24:35
20Marie Desrumaux SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:02:08+28:47
21Veronique Decroix SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:07:48+34:27
22Esther Arias MUCHACHADA O-TEAM1:18:40+45:19
23Fremont Johanne SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV1:19:24+46:03
24Isabel Eizmendi Individuals/No club1:37:51+64:30

W35 (3.1km / 190m / 15KT)

1Ingela Mattsson Pargas IF32:28+00:00
2Ursina Mathys zelg34:57+02:29
3Eva Ocvirk OK Japetic37:29+05:01
4Ekaterina Zelenina USG Chemnitz41:51+09:23
5Faye Pinker Airienteers43:55+11:27
6Cath Williams Walton Chasers48:51+16:23
7Miailhe Pascale ACA50:21+17:53
8Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti50:28+18:00
9Tünde Allwinger OK Brežice50:38+18:10
10Anne Berrehar OPA MONTIGNY54:49+22:21
11Rima Backiene Fortuna1:00:09+27:41
12Carole Tremoulet Figeac Nature Orientation1:08:52+36:24
13Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice1:16:01+43:33
14Irma Pretnar OK Azimut1:17:09+44:41
Petra Janovská SK PragaMP+ --:--
Barbara Angermann Sportunion KlagenfurtMP+ --:--

W40 (2.8km / 180m / 15KT)

1Dunja Van De Riet OLifant32:56+00:00
2Eva Zehnder-gilgen Orientierungslauf-Gruppe Huttw33:23+00:27
3Sandra Olivier Balise 7733:45+00:49
4Bodil Karlsmose Kliem Farum OK33:50+00:54
5Oxana Ovcharenko Motor-Sich34:08+01:12
6Petra Pilcova KOB ZPV Prostejov34:43+01:47
7Renata Jirkova KOB ZPV Prostejov36:09+03:13
8Jana Kozinova SK Praga36:35+03:39
9Pia Molnár GenMill36:54+03:58
10Barbara Winkler Sportunion Klagenfurt39:26+06:30
11Miriam Kralova Slavia ZU Zilina40:35+07:39
12Eva Vobornikova SK Chotebor42:58+10:02
13Mietta Groeneveld The Hague44:40+11:44
14Veitsberger Susi Kalksburg OL47:16+14:20
15Sophie Picazo C.S.PERTUIS47:32+14:36
16Josie Stansfield Forth Valley Orienteers48:18+15:22
17Petra Kreckova KOB ZPV Prostejov49:20+16:24
18Barbara Zinniker OLK WIGGERTAL50:27+17:31
19Lena Blom Göteborg-Majorna OK51:08+18:12
20Margrit Beeler OLG Goldau51:26+18:30
21Estefania Bernardino Ortega Adolince Sevilla52:31+19:35
22Kaleriia Tiapkina Ukrainka52:55+19:59
23Veronika Pavlu SK Praga54:17+21:21
24Katerina Binova MLOK Marianske Lazne54:47+21:51
25Marilo Lahoz Adolince Sevilla55:31+22:35
26Kate Hampshire Northern Navigators56:16+23:20
27Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske58:57+26:01
28Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne59:46+26:50
29Elena Volkova Northern Wind1:00:41+27:45
30Astrid Kristin Ruud Nittedal Orientering1:02:00+29:04
31Ágnes Erdősné Németh Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:03:09+30:13
32Brigitte Dersch-kollenbach Ski-Club Helsa e.V.1:04:19+31:23
33Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne1:08:00+35:04
34Sandrine Roche Club des Sports de Montagne de1:09:33+36:37
35Irena Novakova OK 24 Praha1:10:32+37:36
36Marie Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI1:11:10+38:14
37Anne Woehrle Groupe Ligue Rhone Alpes1:11:34+38:38
38Kate Kilpatrick FriesdorfFlyers1:12:05+39:09
39Maraval-fouillad Claire Azimut Orientation Castres1:13:21+40:25
40Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:13:45+40:49
41Isabel Serrano Rico Adolince Sevilla1:22:34+49:38
42Laurence Elias ACA1:28:50+55:54
Dawn Goddard FVO HillsideMP+ --:--

W45 (2.7km / 165m / 13KT)

1Vicky Thornton Manchester and District Orient35:34+00:00
2Anne Udd Markbygdens OK37:23+01:49
3Louise Longhurst FVO Hillside40:18+04:44
4Christine Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw44:28+08:54
5Hana Tepla Slavia Hradec Kralove48:53+13:19
6Agnes Aeberhard Swiss O Tours50:37+15:03
7Arja Vestola Nastolan Terä50:48+15:14
8Constanze Rathmann SV Schmalkalden 0451:08+15:34
9Jana Glabaznova Wallachian Independent Team51:19+15:45
10Monika Krejcikova Wallachian Independent Team53:38+18:04
11Petra Lange SV Mietraching54:22+18:48
12Genevieve Pelletier Club des Sports de Montagne de54:48+19:14
13Eva Roudná OK Lokomotiva Pardubice54:53+19:19
14Tatiana Pakhomova Ufa-united55:28+19:54
15Ladislava Víchová OK Lokomotiva Pardubice57:38+22:04
16Christiane Delatour ASO1:02:01+26:27
17Rosi Rudolf OLK WIGGERTAL1:03:01+27:27
18Annika Hogedal Göteborg-Majorna OK1:03:24+27:50
19Dominique Luyts Balise 101:03:49+28:15
20Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer1:05:58+30:24
21Heather Fellbaum Manchester and District Orient1:10:14+34:40
22Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus1:10:40+35:06
23Susanne Kristensen Herning O-Klub1:11:03+35:29
24Véronique Ringot Groupe Ligue Rhone Alpes1:11:44+36:10
25Tarja Seppanen Sallan Karhut1:13:40+38:06
26Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:13:53+38:19
27Muriel Chouffart Pegase CO1:28:00+52:26
28Dupoirieux Sophie Loisir Orientation Sanchey1:37:56+62:22
29Ilona Hrabánková SK Praga1:45:07+69:33
30Jannie Nielsen Tisvilde Hegn OK1:53:39+78:05
31Catherine Coulier CSPERTUIS2:26:39+111:05
Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK+-36:26
Helle Nikkel Viborg OrienteringsklubMP+ --:--
Vanspauwen Madeleine Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Pilar Miguel COTAMP+ --:--
Leni Mollsoe OK RoskildeMP+ --:--

W50 (2.7km / 155m / 15KT)

1Kati Cejka OLC SKOG FRIBOURG32:15+00:00
2Kari Elisabeth Natvig Nittedal Orientering35:02+02:47
3Ayoe Berg Odense OK43:10+10:55
4Hanne Moller Andersen OK PAN Aarhus44:22+12:07
5Dilya Bayburina Ufa-united44:47+12:32
6Birgitta Olsson OK Skogsfalken45:00+12:45
7Olena Rudakova Ukrainka47:10+14:55
8Annie Combet Groupe Ligue Rhone Alpes50:32+18:17
9Vera Khlebnikova CO Chenau50:34+18:19
10Daina Gredzena Auseklis IK50:38+18:23
11Maria-elena Liverani CUS TORINO ORIENTEERING51:30+19:15
12Ulla Lehto Vehkalahden Veikot52:05+19:50
13Skaidrite Krastina Valmiera52:28+20:13
14Pia Luovula Suosmeren Salpa53:46+21:31
15Päivi Litmanen HS-Espoo58:45+26:30
16Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok1:00:49+28:34
17Anette Egander Groen Mariager Fjord OK1:02:40+30:25
18Francesca Guarato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:03:03+30:48
19Delhasse Frédérique Balise 101:03:59+31:44
20Anita Rahmqvist IFK Lidingö1:09:36+37:21
21Rita Marti Swiss O Tours1:13:22+41:07
22Diachenko Iryna Motor-Sich1:13:36+41:21
23Claire Groc AC Beauchamp1:17:13+44:58
24Luise Oswald Individuals/No club1:22:13+49:58
25Christine Collins Walton Chasers1:23:34+51:19
26Jette Boenloekke Post OK-73 Gladsaxe1:27:38+55:23
27Segret Brigiite Agglomération Montpellier Spor1:55:41+83:26
28Svitlana Filchenko Ukrainka2:09:12+96:57
Audouin Myriam Azimut Orientation CastresMP+ --:--
Alison Saunders Hertfordshire Orienteering CluMP+ --:--
Maija Salmi Helsingin SuunnistajatMP+ --:--

W55 (2.5km / 130m / 13KT)

1Jillyan Dobby Manchester and District Orient39:57+00:00
2Sarah Brown BANG OK42:46+02:49
3Mary Healy GEN43:06+03:09
4Gavrilenko Lidia Motor-Sich43:15+03:18
5Rita Wyder OLG Thun Zimmerwald45:38+05:41
6Else Gudme OK-73 Gladsaxe45:52+05:55
7Eva Konring Olesen FIF Hillerod45:53+05:56
8Margherita Kurschinski Orientalp - Societa romana ori47:29+07:32
9Helena Jahnova Wallachian Independent Team47:39+07:42
10Caty Dawson Newcastle and Tyneside49:06+09:09
11Lubov Rjasna Motor-Sich49:42+09:45
11Maia Camerini VIVAIO49:42+09:45
13Monica Djurberg OK Tyr49:43+09:46
14Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe51:30+11:33
15Berjoan Claudie Agglomération Montpellier Spor53:45+13:48
16Otreshko Natalia Motor-Sich54:18+14:21
17Rowan Purkis Saxons OC57:26+17:29
18Alena Klimplová OK Lokomotiva Pardubice58:13+18:16
19Nadiya Nayda Ukrainka1:00:07+20:10
20Madlen Zwahlen Zwahlens Seeland1:00:52+20:55
21Judith Checkley Totana Nomads1:01:19+21:22
22Irena Stamure Auseklis IK1:02:16+22:19
23Pia Gade Viborg Orienteringsklub1:03:17+23:20
24Gunta Lebedoka Auseklis IK1:04:29+24:32
25Annemette Galle Holbak OK1:04:57+25:00
26Nelly Skammelsen Silkeborg OK1:12:41+32:44
27Gibiat Danielle C.S.PERTUIS1:28:06+48:09
28Ines Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK1:28:42+48:45
29Birgit H. Jensen FIF Hillerod1:33:30+53:33
30Hildegard Rehorst TSC Eintracht Dortmund 48/951:55:15+75:18
Elisa Kjederqvist OK-73 Gladsaxe+-40:03

W60 (1.9km / 110m / 11KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK27:01+00:00
2Klára Fey CS TranSilva Cluj37:55+10:54
3Enid Ingemarsson HESTRA IF39:05+12:04
4Mara Plaude Auseklis IK39:11+12:10
5Elisabeth Prettner LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK41:58+14:57
6Ilona Dobos Stars Orienteering Club47:44+20:43
7Gorbunova Tatjana Motor-Sich53:23+26:22
8Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer54:11+27:10
9Ilona Austra Vandana Auseklis IK1:00:19+33:18
10Nadiia Marchenko Motor-Sich1:05:00+37:59
11Trille Ditlevsen Horsens OK1:05:22+38:21
12Jan Ellis Manchester and District Orient1:09:20+42:19
13Jette Bachhausen FIF Hillerod1:13:17+46:16
14Inger Kirkegaard Tisvilde Hegn OK1:26:40+59:39
Teresa Turner South London OrienteersMP+ --:--
Marie-louice Karlsson Nybro OKMP+ --:--
Sarma Sika Auseklis IKMP+ --:--
Ildi Komár Herkules SE BalatonalmádiMP+ --:--
Marketta Savelainen HS/TorppisMP+ --:--

W65 (1.7km / 95m / 9KT)

1Maira Liepa Auseklis IK31:13+00:00
2Erika Conrad USV TU Dresden33:46+02:33
3Laimdota Shulte Auseklis IK39:01+07:48
4Gunnel Lindeman HS-Malmi40:03+08:50
5Bjorg Kocbach Bergens TF40:26+09:13
6Jutta Renger Heeressportverein41:03+09:50
7Rigmor Schou Mariager Fjord OK45:24+14:11
8Vaira Černiševa OK Ziemelkurzeme45:33+14:20
9Maria Laj - Bellotti Orientalp - Societa romana ori53:20+22:07
10Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.55:51+24:38
11Liz Mulder OLG Goldau57:22+26:09
12Lisl Rass Individuals/No club57:57+26:44
13Birgit Grynderup Horsens OK58:17+27:04
14Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti1:08:53+37:40
15Varvara Tsodikova Ukrainka1:09:15+38:02
16Ulla Valnert OK-73 Gladsaxe1:23:52+52:39
Ellen Thomsen Hjoerring OK, VendelboerneMP+ --:--

W70 (1.7km / 95m / 9KT)

1Sue Birkinshaw Manchester and District Orient40:54+00:00
2Raisa Mazzarina Auseklis IK41:08+00:14
3Lidija Zukule Auseklis IK55:02+14:08
4Ilze Bruce Auseklis IK55:04+14:10
5Edeltraut Mevius Luebecker TS1:02:46+21:52
Aina Austrins Auseklis IKMP+ --:--
Erna Skujina Auseklis IKMP+ --:--

OPEN1 (3.8km / 240m / 21KT)

1Dirk Mönch Köpenicker Sport Club46:54+00:00
2Feike Alewijnse OK Trzin55:47+08:53
3Noel Schorah Deeside O.C.57:50+10:56

OPEN2 (3.1km / 190m / 15KT)

1Therese Ivarsoon OK Skogshjortarna33:08+00:00
2Roman Bina MLOK Marianske Lazne43:50+10:42
3Jörg Schaumann OL HSV Wr. Neustadt46:12+13:04
4Vaclav Zakouril SOK Turnov51:30+18:22
5Simon Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw54:28+21:20
6Charlotte Turner South London Orienteers1:07:15+34:07
7Elena Vorozhtsova Ufa-united1:11:56+38:48
8Milan Splichal OK99 Hradec Králové1:27:16+54:08
9Herate Cecile C.S.PERTUIS1:33:02+59:54
10Pierriccardo Festa Orientalp - Societa romana ori1:38:10+65:02
11Viktoria Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer1:52:48+79:40
Hanne Fredberg Silkeborg OKMP+ --:--

OPEN3 (2.4km / 135m / 13KT)

1Nadia & Anja & M Pfiel OLK WIGGERTAL57:37+00:00
2Roger & Manuela Ammann OLK WIGGERTAL58:30+00:53
3Saskya Schaumann OL HSV Wr. Neustadt59:34+01:57
4Matti Nissinen NAVI1:03:49+06:12
5Benny Aaen Farum OK1:04:52+07:15
6Benjamin Wey OLV Baselland1:12:23+14:46
7Svitlana Pashysta Ukrainka1:13:44+16:07
8Michael Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw1:14:51+17:14
9Blandine Astrade ECHO73 CHAMBERY1:16:31+18:54
10Maelle Le Rouzic OPA MONTIGNY1:18:34+20:57
11Rosário Matias Lisboa OK1:28:47+31:10
12Gabriela Dovrtelova Wallachian Independent Team1:32:56+35:19
13Andrew Collins Walton Chasers1:33:01+35:24
14Helen Parkinson Forth Valley Orienteers1:48:51+51:14
Daniel Mahou COTAMP+ --:--
Sibylle Gebert OLK WIGGERTALMP+ --:--
Nico Morales A Roelo- MontaneirosMP+ --:--
Barbara D'angelo CUS Parma OrienteeringMP+ --:--
Anne Ripke Luebecker TSMP+ --:--
Nicolle Sylvie Orientation caennaiseMP+ --:--

BEGINN (1.6km / 75m / 9KT)

1Svenja Zwahlen Zwahlens Seeland33:29+00:00
2Jan Zanda SK Chotebor39:57+06:28
3Blandine Bernardot Club des Sports de Montagne de44:35+11:06
4Justin Weber OLK WIGGERTAL48:00+14:31
5Maxim Tyhenko Fancy2:13:36+100:07