Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - 4. dan - srednja

Nagy & Nagy k.d., Velika Planina, 27. 7. 2010

M10 (980.0km / 55m / 6KT)

1Benjamin Parkinson Forth Valley Orienteers7:49+00:00
2Pigeon Thomas Orientation caennaise8:05+00:16
3Axel Blom Frolunda OL8:56+01:07
4Tomáš Janovský SK Praga9:15+01:26
5Tobias Schaumann OL HSV Wr. Neustadt9:21+01:32
6Kasper Lynge Krogh Kolding Orienteringsklub9:36+01:47
7Victor Cottret CAHORS O'QUERCY10:52+03:03
8Valentin Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.11:07+03:18
9Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK11:19+03:30
10Soren Skaug OK PAN Aarhus12:29+04:40
11Robin Emde Kalksburg OL13:36+05:47
12Finn Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer14:48+06:59
13Giovanni Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ17:45+09:56
14Matyáš Jirka KOB ZPV Prostejov21:30+13:41

M12 (1.4km / 80m / 8KT)

1Guilhem Elias ACA11:33+00:00
2Mikuláš Jirka KOB ZPV Prostejov11:39+00:06
3Jules Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes14:46+03:13
4Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de15:04+03:31
5Gaspard Astrade ECHO73 CHAMBERY15:25+03:52
6Thomas Letoublon ASO15:38+04:05
7Nik Schneider zelg16:12+04:39
8Matias Salonen Rajamäen Rykmentti18:15+06:42
9Mads Skaug OK PAN Aarhus18:17+06:44
10Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice18:38+07:05
11Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de19:05+07:32
12Andrin Wey OLV Baselland20:20+08:47
13Martin Roudný OK Lokomotiva Pardubice21:08+09:35
14Maxime Roche Club des Sports de Montagne de22:11+10:38
15Fouillade Etienne Azimut Orientation Castres22:45+11:12
16Anders Johan Rogne Nittedal Orientering30:23+18:50
Manuel Parrilla Lahoz Adolince SevillaMP+ --:--

M14 (2.1km / 120m / 9KT)

1Mikkel Aaen Farum OK12:46+00:00
2Arnaud Perrin Groupe Ligue Rhone Alpes14:34+01:48
3Slava Chernykh Orienta-OPAL16:03+03:17
4Martin Kaplan OK Lokomotiva Pardubice16:34+03:48
5Lucas Toulier-ancian Groupe Ligue Rhone Alpes17:04+04:18
6Ritvars Gludins Saldus OK17:24+04:38
7Alexander Zaslonkin Northern Wind18:22+05:36
8Nick Gebert OLK WIGGERTAL18:27+05:41
9Dominik Ammann OLK WIGGERTAL18:59+06:13
10Emils Vainovskis Saldus OK19:25+06:39
11Alistair Thornton Manchester and District Orient20:04+07:18
12Atis Devics Saldus OK20:23+07:37
13Danylo Pereverzyev Ukrainka20:25+07:39
14Korbinian Lange SV Mietraching20:44+07:58
15Zakariás Erősdi CS SAT CARPATI20:58+08:12
16Daniel Stansfield Forth Valley Orienteers21:08+08:22
17Rafael Dobnik OLC Union Viktring21:23+08:37
18Antoine Simon Groupe Ligue Rhone Alpes21:25+08:39
19Thomas Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes21:34+08:48
20Márton Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:39+09:53
21Baptiste Astrade Groupe Ligue Rhone Alpes22:57+10:11
22Fouillade Paul Azimut Orientation Castres23:02+10:16
23Vanspauwen Noé Azimut Orientation Castres24:08+11:22
24Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda26:25+13:39
25Alex Kristensen Herning O-Klub26:30+13:44
26Thomas Jones BANG OK27:36+14:50
27Dániel Molnár GenMill28:27+15:41
28Dmitri Zelenin USG Chemnitz30:42+17:56
29Lars Gustav Rogne Nittedal Orientering31:39+18:53
30Matthew Fellbaum Manchester and District Orient37:15+24:29
31Leon Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.37:39+24:53
32Adam Kral Slavia ZU Zilina40:41+27:55
33William Parkinson Forth Valley Orienteers52:24+39:38
34Jonathan Roche Groupe Ligue Rhone Alpes59:52+47:06
Marian Basset Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

M16 (3.1km / 165m / 16KT)

1Nicolas Rio Groupe Ligue Rhone Alpes22:17+00:00
2Joonas Ahola NAVI22:58+00:41
3Matias Ahola NAVI24:16+01:59
4Maxime Chabance Groupe Ligue Rhone Alpes25:07+02:50
5Rémi Villedieu Groupe Ligue Rhone Alpes25:41+03:24
5Philipp Khlebnikov CO Chenau25:41+03:24
7Alex McCann Manchester and District Orient26:35+04:18
8Valentin Levesy Groupe Ligue Rhone Alpes27:04+04:47
9Topias Ahola NAVI27:31+05:14
10Florentin Body Groupe Ligue Rhone Alpes29:04+06:47
11Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda29:26+07:09
12Corentin Roux Groupe Ligue Rhone Alpes29:29+07:12
13Cédric Beaudenon Balise 7729:32+07:15
14Paul Radisson Groupe Ligue Rhone Alpes30:49+08:32
15Anton Kononykhin Ukrainka31:24+09:07
16Sylvain Picazo C.S.PERTUIS31:29+09:12
17Baptiste Baylot Groupe Ligue Rhone Alpes31:42+09:25
18Fabien Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes31:52+09:35
19Karlis Lukjanovs Saldus OK32:42+10:25
20Ansis Ansbergs Saldus OK32:50+10:33
21Erwan Piot L'emeillet Groupe Ligue Rhone Alpes33:27+11:10
22Alexandr Jordanov VSK Mendelu Brno34:29+12:12
23Corentin Raud CEPS-CO Dinan36:13+13:56
24Vili Väänänen Individuals/No club37:06+14:49
25Thibault Guelennot Brest Orientation38:02+15:45
26Lars Bredalen Nittedal Orientering39:41+17:24
27Mark Purkis Saxons OC42:03+19:46
28Berjoan Adrien Agglomération Montpellier Spor47:01+24:44
29Matthew Jones BANG OK49:27+27:10
30Pierre Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI52:01+29:44
Tom Balaskovic Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

M18 (3.8km / 185m / 18KT)

1Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat -3724:10+00:00
2Bruno Godefroy Pole Espoir Fontainebleau25:54+01:44
3Vitaliy Chaban Northern Wind27:23+03:13
4Diego Rodriguez Corrochano Toledo orientacion27:29+03:19
5Rémi Baudot Groupe Ligue Rhone Alpes28:03+03:53
6Jacques Schmidt Morgenroth Pole Espoir Fontainebleau28:24+04:14
7Téo Valentin Pole Espoir Fontainebleau28:31+04:21
8Andrej Borštnik OK Tivoli28:44+04:34
9Dupoirieux Jules Loisir Orientation Sanchey29:03+04:53
10Jonathan Maglione Groupe Ligue Rhone Alpes29:33+05:23
11Quentin Simon Groupe Ligue Rhone Alpes32:08+07:58
12Philippe Raimbault AS Samois33:23+09:13
13Anatolij Zelenin USG Chemnitz34:06+09:56
14Robert Jones BANG OK37:15+13:05
15Adrien Coulier CSPERTUIS38:43+14:33
16Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne39:58+15:48
17Alvaro Mahou COTA46:22+22:12
18Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne47:05+22:55
19Matěj Maňák OK99 Hradec Králové49:43+25:33
Victor Tardy Pole Espoir FontainebleauMP+ --:--
Richard Purkis Saxons OCMP+ --:--

M20 (4.0km / 225m / 21KT)

1Pavel Kubát OK99 Hradec Králové22:16+00:00
2Bjarne Friedrichs MTV Seesen22:37+00:21
3Jiří Nečas OK99 Hradec Králové24:41+02:25
4Miloš Nikodým OK99 Hradec Králové25:26+03:10
5Ricardo Garcia Toledo orientacion25:43+03:27
6Jakub Kamenický OK99 Hradec Králové25:50+03:34
7Ondřej Švirák OK99 Hradec Králové26:27+04:11
8Vít Bravený OK99 Hradec Králové27:09+04:53
9Artem Popov Northern Wind27:45+05:29
10Franz Glaner WAT28:43+06:27
11Tomáš Procházka OK Lokomotiva Pardubice30:55+08:39
12Fabian Scheler TV Coburg-Neuses32:00+09:44
13Karim Azeb OK99 Hradec Králové34:46+12:30
14Zsombor Incze H-KFKI Optimista Sport Klub45:54+23:38
Thomas Hack WATMP+ --:--

M21A L (4.0km / 225m / 21KT)

1Austris Krastins Valmiera24:09+00:00
2Tomas Zakouril Jiskra Havlíčkův Brod24:57+00:48
3Tomas Holas Přátelé orientačního běhu Opav26:48+02:39
4Anders Skjeset Vang Orienteringslag26:54+02:45
5Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne27:58+03:49
6Dmitriy Terpay Fancy28:03+03:54
7Ondra Pavlu SK Praga30:12+06:03
8Ángel Álvarez Serto A Roelo- Montaneiros30:14+06:05
9David Vedra TJ Tesla Brno30:16+06:07
10Thomas Antoine Groupe Ligue Rhone Alpes30:38+06:29
11Pedro Pasion Adolince Sevilla31:24+07:15
12Jaromir Svihovsky Sportcentrum Jicin31:56+07:47
13Jonás Sánchez MUCHACHADA O-TEAM32:15+08:06
14Kimmo Hirvonen Lahden Suunnistajat -3732:39+08:30
15Evaldas Jadenkus OK Fortuna32:44+08:35
16Daniel Bichl WAT34:22+10:13
17José Corredoira MUCHACHADA O-TEAM34:32+10:23
18Miguel Boto MUCHACHADA O-TEAM34:53+10:44
19Carsten Ripke Luebecker TS35:13+11:04
20Pierre Sciora C.S.PERTUIS38:30+14:21
21François Lucas Club Fougerais de CO39:11+15:02
22Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda40:12+16:03
23Herfried Trummer Individuals/No club40:55+16:46
24Jan Bensch Individuals/No club43:15+19:06
25Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses51:05+26:56
26Iván Vigil MUCHACHADA O-TEAM52:04+27:55

M21A S (3.5km / 170m / 18KT)

1Anssi Muikku Raittius ja Nuorisoseura Käyhk23:32+00:00
2Thomas Furuheim IL Tyrving24:20+00:48
3Anders Tarandi IFK Lidingö24:52+01:20
4Ville Sabel Hiisirasti25:14+01:42
5Jakub Háj OK99 Hradec Králové25:42+02:10
6Mikko Halonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk26:14+02:42
7Martin Kočí OK99 Hradec Králové26:26+02:54
8Edi Ocvirk OK Japetic26:41+03:09
9Petri Vainio Kalevan Rasti26:53+03:21
10Mikko Sabel Hiisirasti27:22+03:50
11Jordi Domenech Club Orientació Mallorca28:06+04:34
12Laust Berg Odense OK28:26+04:54
13Reto Wagner OLregioolten28:54+05:22
14Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ29:02+05:30
15Luis Benito Zamora Club de Orientación Valladolid29:47+06:15
16Roland Vogl SV Mietraching29:49+06:17
17Raül Porta xinoxano30:44+07:12
18Johan Karlsson Nybro OK31:06+07:34
19Daniel Bär OLK WIGGERTAL31:08+07:36
20Tomás Miera Salazar Club de Orientación Valladolid31:17+07:45
21Fernando Martínez MUCHACHADA O-TEAM31:40+08:08
22Alex Wenger OLK WIGGERTAL32:23+08:51
23Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.32:43+09:11
24Thomas Keller Orientierungslauf-Gruppe Huttw32:57+09:25
25Xavier Arumi Rota Unió Excursionista Vic33:37+10:05
26Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid33:43+10:11
27Klemen Kenda OK Gotska33:57+10:25
28Luigi Lerose CUS Parma Orienteering34:27+10:55
29René Siegrist OLK WIGGERTAL35:45+12:13
30Reto Zwahlen Zwahlens Seeland35:57+12:25
31Ian Farrell Manchester and District Orient36:18+12:46
32Carlos Ciria MUCHACHADA O-TEAM37:43+14:11
33Dominic Bär OLK WIGGERTAL38:37+15:05
34Marcel Hoebig SV Bad Dueben43:08+19:36
35Urs Müller OLK WIGGERTAL44:42+21:10
36Javier Villares Represa Club de Orientación Valladolid46:25+22:53
37Emilio De Angelis A.S.D. Arco di carta46:48+23:16
38Daniel Rettenmund Orientierungslauf-Gruppe Huttw50:19+26:47
39Daniel Isla Zorita Club de Orientación Valladolid56:13+32:41
Tomáš Nečas OK99 Hradec KrálovéMP+ --:--

M21B (3.1km / 165m / 16KT)

1Jiri Cecka Slavia Hradec Kralove27:07+00:00
2Gyula Karolyi Tipo Orienteering Club28:37+01:30
3István Dankó Tipo Orienteering Club29:15+02:08
4Hans Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw29:33+02:26
5Bruno Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw30:49+03:42
6Attila Molnár Tipo Orienteering Club31:25+04:18
7Maksym Volk Ukrainka31:42+04:35
8Diego Milani Orient-Express Verona33:20+06:13
9Walter Neuenschwander Orientierungslauf-Gruppe Huttw34:09+07:02
10Oleg Tyapkin Ukrainka35:57+08:50
11Stéphane Catalon Groupe Ligue Rhone Alpes36:26+09:19
12Andrii Ostroushko Ukrainka38:34+11:27
13Michael Rudolf OLK WIGGERTAL41:12+14:05
14Llorenç Coll Club Orientació Mallorca41:18+14:11
15Marc Nicolau Unió Excursionista Vic41:29+14:22
16Sami Keskimäki Nakkilan Wisa45:03+17:56
17Svend Erik Skovsgaard Viborg Orienteringsklub51:47+24:40
18Kjeld Tidemand Nielsen Viborg Orienteringsklub58:22+31:15
19Graeme Baker Manchester and District Orient1:00:47+33:40
20Fabio Angeli SSD GAJA1:12:29+45:22
Krešo Keresteš OK TrzinMP+ --:--

M21E (4.5km / 235m / 24KT)

1Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi25:53+00:00
2Sebastian Hägler oljg holde27:34+01:41
3Beat Zimmermann Bucheggberger OL28:01+02:08
4Ingo Horst TV Alsbach28:38+02:45
5Christian Hohl OLG Basel28:42+02:49
6Georgiy Mavchun Northern Wind28:45+02:52
7Osvald Kozak TJ Tesla Brno28:56+03:03
8Oyvind Stokseth Halden SK29:06+03:13
9Ralph Street BANG OK29:11+03:18
10Locatelli Yann CLUB SPORTIF EMHM29:16+03:23
11Bronislav Přibyl Wallachian Independent Team29:28+03:35
12Martin Ivarsson OK Skogshjortarna30:19+04:26
13Zdenek Liscinsky TJ Tesla Brno30:20+04:27
14Gabriel Lombriser OLG Basel30:26+04:33
15Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ30:42+04:49
16David Schorah Deeside O.C.30:47+04:54
17Nicholas Mulder Rand Orienteering Club30:51+04:58
18Stepan Dlabaja OK99 Hradec Králové31:13+05:20
19Atis Reskis Saldus OK31:31+05:38
20Chatelon David orient' Express 4232:33+06:40
21Martin Kratochvil OOB Trebic32:39+06:46
22Pavel Petrov Northern Wind33:04+07:11
23Benacek Philippe CLUB SPORTIF EMHM33:38+07:45
24Simon Blum Pole Espoir Fontainebleau34:26+08:33
25Tomáš Janovský SK Praga34:28+08:35
26Lorenzo Calabro Toohey Forest Orienteering Clu35:29+09:36
27Henning Spjelkavik IL Tyrving36:20+10:27
28Lukas Kriz OOB Trebic36:32+10:39
29Thomas Hofer Orientierungslauf-Gruppe Huttw36:57+11:04
30Vitek Pospisil OK Sparta Praha37:14+11:21
31Cosimo Guasina ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ38:16+12:23
32David Alcock Airienteers38:57+13:04
33Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ39:16+13:23
34Jiri Novotny O-Hrot43:18+17:25
35Roman Veznik O-Hrot43:43+17:50
Lukas Müller Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--
Hans-olof Amblie IFK LidingöMP+ --:--
Michele Franco ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZMP+ --:--

M35 (4.0km / 225m / 21KT)

1Roger Goddard FVO Hillside27:26+00:00
2Janez Pretnar OK Azimut27:37+00:11
3Thomas Fredberg Silkeborg OK28:11+00:45
4Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti28:17+00:51
5José Manuel Martínez Adolince Sevilla28:28+01:02
6Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti28:30+01:04
7Peter Viskup Slavia ZU Zilina29:30+02:04
8Martin Veitsberger Kalksburg OL30:53+03:27
9Edu Masoliver Unió Excursionista Vic31:14+03:48
10Nigel Wright Northern Navigators31:35+04:09
11Jan Kaplan OK Lokomotiva Pardubice32:13+04:47
12Peter Sinding Poulsen Silkeborg OK32:27+05:01
13Javier Misas Gento Adolince Sevilla35:09+07:43
14Mark Stodgell Walton Chasers35:16+07:50
15Alessandro Dipace Varese Orienteering37:40+10:14
16Jozef Kral Slavia ZU Zilina38:39+11:13
17Roman Hrazdil Slavia ZU Zilina39:09+11:43
18Gur Fabrikant ASATech42:58+15:32
19Janez Cimerman OK Azimut45:47+18:21
20Javier Gonzaga Rios www.viatorplusultra.com46:44+19:18
21Carlos Lobo Clube do Pessoal da EDP49:10+21:44
22Daniel Rodríguez MUCHACHADA O-TEAM52:33+25:07

M40 (3.8km / 185m / 18KT)

1Mika Ahola NAVI25:29+00:00
2Ben Stansfield Forth Valley Orienteers26:24+00:55
3Vialard Jérôme ACA27:50+02:21
4Rolandas Backys Fortuna28:07+02:38
5Pierre Elias ACA28:10+02:41
6Laurent Astrade ECHO73 CHAMBERY28:46+03:17
7Tore Bredalen Nittedal Orientering28:47+03:18
8Guntars Kikucs Saldus OK28:51+03:22
9Herwig Allwinger OK Brežice28:57+03:28
9Thomas Frei OLV Baselland28:57+03:28
11Olaf Binsch The Hague29:01+03:32
12Georg Wittberger Kalksburg OL29:13+03:44
13Peluso Bertrand C.S.PERTUIS31:23+05:54
14Petr Vobornik SK Chotebor31:28+05:59
15Richard Baxter South Yorkshire Orienteers31:49+06:20
16Jan Zanda SK Chotebor32:18+06:49
17Teemu Korhonen Raittius ja Nuorisoseura Käyhk32:37+07:08
18Andrej Zelenin USG Chemnitz32:46+07:17
19Libor Novak OK 24 Praha33:01+07:32
20Chris Poole Cleveland Orienteering Klub33:06+07:37
21Urpo Väänänen Kalevan Rasti34:05+08:36
22Sergey Kudryashov Ufa-united35:39+10:10
23Jose Bernardo LUSOS OK36:06+10:37
24Bruno Cottret CAHORS O'QUERCY36:32+11:03
25Thomas Mühlbacher NF Steiermark36:49+11:20
26Nicolai Kliem Farum OK36:55+11:26
27Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de37:00+11:31
28Paul Gebbett Bristol Orienteering Klub37:06+11:37
29Roland Pach CA Rosé37:15+11:46
30Jan Holec SKOB Ostrava37:57+12:28
31Rupert Parkinson Forth Valley Orienteers39:55+14:26
32Günther Rosenkranz OL Andritz40:44+15:15
33Ernst Sultanbekov Ufa-united41:03+15:34
34Aussan Jean Orientation caennaise41:29+16:00
35Lionel Quenet St Brieuc Orientation41:52+16:23
36Pigeon Eric Orientation caennaise42:58+17:29
37Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne43:15+17:46
38Pavel Bina MLOK Marianske Lazne43:28+17:59
39Joël Tremoulet Figeac Nature Orientation45:08+19:39
40Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne46:00+20:31
41Gwenael Le Rouzic OPA MONTIGNY53:44+28:15

M45 (3.7km / 170m / 19KT)

1Miroslav Krecek KOB ZPV Prostejov29:26+00:00
2Lukas Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw30:10+00:44
3Robert Roche Club des Sports de Montagne de30:22+00:56
4Stefan Rudolf OLK WIGGERTAL30:25+00:59
5Géza Molnár GenMill30:39+01:13
6Hugues Gillard Balise 7730:48+01:22
7Urs Zinniker OLK WIGGERTAL31:26+02:00
8Albert Mingaleev Ufa-united31:32+02:06
9Ivo Novák SK Praga31:33+02:07
9Moritz Etter AGOROSSO BERGAMO31:33+02:07
11Helge Lang Pedersen Farum OK32:02+02:36
12Petr Kozina SK Praga32:26+03:00
13Richard Blom Frolunda OL32:50+03:24
14Mark Adams Hertfordshire Orienteering Clu34:46+05:20
15Eric Mermin Groupe Ligue Rhone Alpes36:42+07:16
16Tobias Wolf Berchziechen und Strüchewetzer37:27+08:01
17Jan Arild Johnsen Fossum IF37:52+08:26
18Luis Mahou COTA38:12+08:46
19Kent Lodberg OK PAN Aarhus38:28+09:02
20Peter Heim OL-Team Filder39:04+09:38
21Nikolaj Jordanov VSK Mendelu Brno39:22+09:56
22Tomas Prochazka OK Lokomotiva Pardubice39:28+10:02
23Eric Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI39:33+10:07
24Jose Angel Ramos Román Adolince Sevilla40:32+11:06
25Jan Hauerslev OK PAN Aarhus40:41+11:15
26Kenn Kristensen Herning O-Klub41:03+11:37
27Georg Pregartner OLC Rudersdorf42:28+13:02
28Sergey Chernykh Orienta-OPAL43:00+13:34
29Greg Hull Airienteers43:26+14:00
30Bertrand Pellin AC Beauchamp43:28+14:02
31Pascal Legere SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV43:45+14:19
32Simon Hunt FriesdorfFlyers44:33+15:07
33Raoux Pierre Agglomération Montpellier Spor44:40+15:14
34Klaus Wolsing Mariager Fjord OK45:03+15:37
35Václav Roudný OK Lokomotiva Pardubice46:24+16:58
36Peter Kollenbach Ski-Club Helsa e.V.46:35+17:09
37Valentino Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ48:50+19:24
38Jean-jacques Picazo C.S.PERTUIS49:00+19:34
39Dario D'amico OK lasagne49:15+19:49
40Anders Laage Kragh OK Roskilde49:45+20:19
41Manuel Parrilla Adolince Sevilla52:42+23:16
42Fabio Fiorini OK lasagne57:00+27:34
43Rune Nergard Nittedal Orientering1:02:43+33:17
44Josep Palau Club Orientació Catalunya1:06:24+36:58
45Andras Peter Incze H-KFKI Optimista Sport Klub1:23:30+54:04
Gábor Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási FutMP+ --:--
Olivier Basset Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--
Jens Hansen Tisvilde Hegn OKMP+ --:--
Sylvain Gire Individuals/No clubMP+ --:--
Papin Philippe SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVMP+ --:--

M50 (3.5km / 170m / 18KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas23:42+00:00
2Juris Kokins Auseklis IK24:09+00:27
3Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot24:43+01:01
4Martin Dean FVO Dunblane25:53+02:11
5Volodymyr Rudakov Ukrainka28:07+04:25
6Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG28:13+04:31
7Oleg Pakhomov Ufa-united28:34+04:52
8Anders Rahmqvist IFK Lidingö29:09+05:27
9Christian Cachard Club des Sports de Montagne de30:13+06:31
10Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske30:40+06:58
11Libor Hirs VSK Mendelu Brno30:56+07:14
12Andrew Jones BANG OK30:58+07:16
13David Hrabanek SK Praga31:29+07:47
14Vesa Tonder Raittius ja Nuorisoseura Käyhk31:59+08:17
15Marat Mudarisov Ufa-united32:26+08:44
16Gregers Jorgensen Ballerup OK32:33+08:51
17Peter Jones Airienteers32:49+09:07
18Pat Mccavana GEN33:10+09:28
19Hanspeter Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw33:34+09:52
20Gary Longhurst FVO Hillside33:36+09:54
21Frédéric Gibiat C.S.PERTUIS34:15+10:33
22Albertino Parnigotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ34:27+10:45
23Vojtech Jaros KOB ZPV Prostejov34:46+11:04
24André Hermet Pole Espoir Fontainebleau34:56+11:14
25Marc Vandemaele Kempische Oriëntatielopers35:16+11:34
26Tjelvar Otterbjörk Umea Orienteringsklubb35:20+11:38
27Fulvio Pacor SSD GAJA35:28+11:46
28Beeler Robert OLG Goldau35:35+11:53
29Henrik Nielsen Tisvilde Hegn OK35:42+12:00
30Anton Khlebnikov CO Chenau36:02+12:20
31Rais Bayburin Ufa-united37:10+13:28
32Gerrit Van De Riet OLifant38:33+14:51
33Dupoirieux Gilles Loisir Orientation Sanchey38:51+15:09
34Martin Aggeler OLK WIGGERTAL40:09+16:27
35Zbynek Krejcik Wallachian Independent Team40:26+16:44
36Segonne Christian Azimut Orientation Castres41:32+17:50
37Petr Klimpl OK Lokomotiva Pardubice41:33+17:51
38Bedřich Sáňka OK Lokomotiva Pardubice43:11+19:29
39Audouin Laurent Azimut Orientation Castres43:20+19:38
40Steve Fellbaum Manchester and District Orient43:23+19:41
41Vladimír Vícha OK Lokomotiva Pardubice43:52+20:10
42Jerry Purkis Saxons OC44:15+20:33
43Erik Andersen Odense OK46:30+22:48
44Tor Udd Markbygdens OK48:31+24:49
45Jens Hartmann OLG St. Gallen / Appenzell48:51+25:09
46Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone51:12+27:30
47François Coulier CSPERTUIS51:43+28:01
48Julius Garray Pegase CO52:02+28:20
49Alain Groc AC Beauchamp52:44+29:02
50Michael Andersson Göteborg-Majorna OK59:08+35:26
Heikki Vestola Nastolan TeräMP+ --:--
David Saunders Hertfordshire Orienteering CluMP+ --:--
Andy Thornton Manchester and District OrientMP+ --:--
Kestutis Abramikas Individuals/No clubMP+ --:--

M55 (3.0km / 150m / 15KT)

1Insaf Ishmukhametov Ufa-united23:57+00:00
2Stefano Bisoffi CUS TORINO ORIENTEERING25:51+01:54
3Manuel Dias Lisboa OK26:16+02:19
4Mikael Tarandi IFK Lidingö26:18+02:21
5Jiří Jirka KOB ZPV Prostejov26:49+02:52
6Silvio Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw27:16+03:19
7Sándor Fey CS TranSilva Cluj27:27+03:30
8Bard Natvig Nittedal Orientering29:27+05:30
9Willy Olsson OK Skogsfalken29:37+05:40
10Soren Larsen FIF Hillerod30:21+06:24
11Eddy Gressens Kempische Oriëntatielopers31:09+07:12
12Keld Gade Viborg Orienteringsklub31:14+07:17
13Andris Kosmacevs Auseklis IK31:20+07:23
14Armando Santos Clube do Pessoal da EDP31:24+07:27
15Mykola Filchenko Ukrainka31:26+07:29
16Martin Checkley Totana Nomads32:30+08:33
17Ray Collins Walton Chasers33:43+09:46
18Walter Marti Swiss O Tours35:08+11:11
19Wolfgang Gartlgruber hsv pink35:18+11:21
20John Franklin Southdowns Orienteers35:49+11:52
21Noldi Schneider zelg36:11+12:14
22Robert Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK36:32+12:35
23Jean-pierre Mazard Club des Sports de Montagne de36:33+12:36
24Daniel Seckler la Foulee châteaurenardaise36:57+13:00
25Stig Barrett Viborg Orienteringsklub37:16+13:19
26Günther Dobnik OLC Union Viktring37:22+13:25
27Thomas Schoepf Swiss O Tours38:09+14:12
28Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers39:06+15:09
29Charlie Turner South London Orienteers39:39+15:42
30Helge Soegaard Mariager Fjord OK39:41+15:44
31Eddie De Kerf trol42:33+18:36
32Ole Galle Holbak OK42:42+18:45
33Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer43:15+19:18
34Gianluca Gobbi OK lasagne44:38+20:41
35Juhani Aaltonen Sallan Karhut47:00+23:03
36Jörgen Jörgensen Viborg Orienteringsklub47:50+23:53
37Erich Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK47:53+23:56
38Peter Lange SV Mietraching47:58+24:01
39Poul Egander Groen Mariager Fjord OK52:41+28:44
40Jussi Seppanen Sallan Karhut52:46+28:49
41Pavel Jahn Wallachian Independent Team55:10+31:13
41Charles Nelson Harlequins OC55:10+31:13
43Bjarne S. Jensen FIF Hillerod59:41+35:44
44Roberto Odone VIVAIO1:11:54+47:57
Vladislav Piják KOB Sokol PezinokMP+ --:--
Karl Pongratz HSV PinkafeldMP+ --:--

M60 (2.7km / 160m / 13KT)

1Jouni Savelainen HS/Torppis22:59+00:00
2Bernard Perichon OPA MONTIGNY24:11+01:12
3Karlis Magons Auseklis IK24:14+01:15
4Janis Biezais Auseklis IK24:16+01:17
5Andris Tauvens Auseklis IK24:41+01:42
6Roy Dawson Newcastle and Tyneside24:55+01:56
7Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti25:23+02:24
8Ales Chmelik VSK Mendelu Brno25:26+02:27
9Hansjoerg Suter CA Rosé25:47+02:48
10Janis Buls Auseklis IK25:58+02:59
11Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry26:04+03:05
12Jorgen Münster-swendsen Sollerod OK26:07+03:08
13Carl Malling Randers OK27:48+04:49
13Karsten Schultz FIF Hillerod27:48+04:49
15Erkki Sabel Hiisirasti27:58+04:59
16Gregor Wyder OLG Thun Zimmerwald28:29+05:30
17Dzintars Grigulis Auseklis IK29:42+06:43
18Fausto Fiocca Orientalp - Societa romana ori30:01+07:02
19Janis Skruzmanis Auseklis IK30:48+07:49
20Jaromir Burianek Wallachian Independent Team30:52+07:53
21Peter Ross Manchester and District Orient32:02+09:03
22Christian Strandgaard Sollerod OK32:11+09:12
23Eric Wainwright Red Roos32:13+09:14
24Fritz Steiner bussola ok34:06+11:07
25Pierangelo Bellotti Orientalp - Societa romana ori34:29+11:30
26Robert Zwahlen Zwahlens Seeland34:30+11:31
27Henrik Kjerderqvist OK-73 Gladsaxe34:54+11:55
28Dery Serge Balise 1036:10+13:11
29Emil Olesen FIF Hillerod37:24+14:25
30Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer38:03+15:04
31Yuriy Nurgaliev Ufa-united39:21+16:22
32Vlastimil Dvorak Banik Ostrava41:30+18:31
33Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa42:15+19:16
34Eigil Skammelsen Silkeborg OK42:44+19:45
35Friedrich Sommer OLK WIGGERTAL43:16+20:17
36Mogens Jorgensen Sollerod OK46:06+23:07
37Yann Jequel Nantes Atlantique Orientation46:14+23:15
38Karl Ditlevsen Horsens OK47:13+24:14
39Ladislav Kocbach Bergens TF55:47+32:48
40Lars Lundstrom Helsingin Suunnistajat1:02:36+39:37
41Chris Virgo Noved OC1:05:24+42:25

M65 (2.5km / 145m / 11KT)

1Helmut Conrad USV TU Dresden20:59+00:00
2Anders Buhré Nybro OK21:06+00:07
3Reijo Haaja Valkeakosken Haka21:20+00:21
4Peteris Novikovs Seniors22:59+02:00
5Arvo Jonkka RastiKarhut25:25+04:26
6Bengt Petersson Nybro OK26:56+05:57
7Ivars Brants Alnis27:14+06:15
8Arne Pedersen Mariager Fjord OK27:25+06:26
9Algirts Bolshteins Auseklis IK27:42+06:43
10Bertil Ingemarsson HESTRA IF29:11+08:12
11Jan-ulf Karlsson Malilla OK29:33+08:34
11Vilis Dubrovskis Seniors29:33+08:34
13David Mawdsley Manchester and District Orient29:40+08:41
14Karl Keddy TSC Eintracht Dortmund 48/9529:49+08:50
15Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.30:31+09:32
16Dan Haagerup Tisvilde Hegn OK30:34+09:35
17Jorgen Chr. Nielsen FIF Hillerod31:18+10:19
18Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne31:50+10:51
19Osmo Peitsala HS-Espoo32:59+12:00
20Wilmar Kern SV Bad Dueben33:23+12:24
21Vadim Urvantsev Northern Wind33:32+12:33
22Guntis Upacers Auseklis IK33:33+12:34
23Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.34:33+13:34
24Christian Studer OLG Murten34:35+13:36
25Gunner Jorgensen OK-73 Gladsaxe34:55+13:56
26Edi Baumann Swiss O Tours34:56+13:57
27Osmo Lindeman HS-Malmi35:01+14:02
28Béla Komár Herkules SE Balatonalmádi35:26+14:27
29Finn Grynderup Horsens OK36:10+15:11
30Jorn Andreasen OK-73 Gladsaxe36:12+15:13
31Andris Ozols Auseklis IK37:05+16:06
32Knud Lykking OK-73 Gladsaxe37:30+16:31
33Fons Bosch trol43:40+22:41
34Ansis Ozolins Auseklis IK46:37+25:38
Kenneth Karlsson Nybro OKMP+ --:--

M70 (2.4km / 125m / 12KT)

1Tassilo Schmalfeld SSV Planeta Radebeul22:06+00:00
2Pieter Mulder OLG Goldau33:55+11:49
3Ivars Vitins Auseklis IK35:17+13:11
4Tom Norlin Petersen OK-73 Gladsaxe35:20+13:14
5Adolf Kempf KTV Altdorf38:09+16:03
6Dolfi Rotovnik Tisvilde Hegn OK38:59+16:53
7John Currey Eborienteers42:17+20:11
8Herwig Renger Heeressportverein43:20+21:14
9Kurt Valery Tisvilde Hegn OK48:08+26:02
10Peter Dobos Stars Orienteering Club54:23+32:17
Harvey Du Cros Individuals/No clubMP+ --:--
Horst Mevius Luebecker TSMP+ --:--

W10 (980.0km / 55m / 6KT)

1Nanna Lysemose Poulsen Silkeborg OK10:43+00:00
2Venla Salonen Rajamäen Rykmentti12:46+02:03
3Laura Schaumann OL HSV Wr. Neustadt14:01+03:18
4Holly Stodgell Walton Chasers15:26+04:43
5Maelle Le Rouzic OPA MONTIGNY15:37+04:54
6Hanna Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer15:48+05:05
7Marta Kliem Farum OK15:49+05:06
8Hanna Wey OLV Baselland17:09+06:26
9Carina Veitsberger Kalksburg OL19:20+08:37
10Lizzie Stansfield Forth Valley Orienteers19:35+08:52
11Jeneba Hampshirewright Northern Navigators20:43+10:00
12Jeanne Tremoulet Lise Fanillade Figeac Nature Orientation24:14+13:31
13Maya Hampshirewright Northern Navigators24:28+13:45

W12 (1.4km / 80m / 8KT)

1Nadia Pfiel OLK WIGGERTAL13:25+00:00
2Eveliina Ahola NAVI13:50+00:25
3Kateřina Janovská SK Praga13:59+00:34
4Ladina Ammann OLK WIGGERTAL14:40+01:15
5Jana Kreckova KOB ZPV Prostejov16:48+03:23
6Zuzka Hrabánková SK Praga18:40+05:15
7Sara Lysemose Poulsen Silkeborg OK19:52+06:27
8Elina Nissinen NAVI20:53+07:28
9Éléna Coulier CSPERTUIS20:58+07:33
10Laura Parkinson Forth Valley Orienteers21:10+07:45
11Ingrid Bredalen Nittedal Orientering21:25+08:00
12Berjoan Julia Agglomération Montpellier Spor22:16+08:51
13Clare Stansfield Forth Valley Orienteers23:10+09:45
14Pia Ocvirk OK Japetic24:04+10:39
15Sabina Pilcova KOB ZPV Prostejov31:55+18:30
16Justina Backyte Fortuna32:12+18:47
17Eadaoin Mccavana GEN38:42+25:17
18Virginia Nicolis ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ40:20+26:55

W14 (2.0km / 115m / 9KT)

1Sarah Pfiel OLK WIGGERTAL19:21+00:00
2Mathilde Body Groupe Ligue Rhone Alpes20:39+01:18
3Lena Mathys zelg20:49+01:28
4Zuzana Kozinova SK Praga21:30+02:09
5Marie Picazo C.S.PERTUIS21:35+02:14
6Perrine Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI26:17+06:56
7Klára Hrabánková SK Praga27:51+08:30
8Julie Bornard Groupe Ligue Rhone Alpes29:41+10:20
9Pauline Elias ACA29:43+10:22
10Tanja Häfeli Orientierungslauf-Gruppe Huttw31:36+12:15
11Anastasiya Didenko Ukrainka31:54+12:33
12Aoife Mccavana GEN32:00+12:39
13Marine Bonora Groupe Ligue Rhone Alpes32:41+13:20
14Julia Blom Frolunda OL34:25+15:04
15Barbara Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw36:26+17:05
16Inka Salonen Rajamäen Rykmentti36:49+17:28
17Dana Chaillard Groupe Ligue Rhone Alpes39:54+20:33
18Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus40:19+20:58
19Caroline Cottret CAHORS O'QUERCY41:42+22:21
20Ingrid Nytun Nergard Nittedal Orientering47:25+28:04
20Nolwenn Le Rouzic OPA MONTIGNY47:25+28:04
22Adela Novakova SK Praga50:35+31:14
23Monika Backyte Fortuna51:44+32:23
Béatrice Falga Groupe Ligue Rhone AlpesMP+ --:--

W16 (2.1km / 120m / 9KT)

1Oona Valkonen Kangasniemen Kalske18:32+00:00
2Alena Vobornikova SK Chotebor19:04+00:32
3Katerina Pavlu SK Praga19:12+00:40
4Margaux Hummel-azais Groupe Ligue Rhone Alpes19:27+00:55
5Anouk Leloup Groupe Ligue Rhone Alpes19:36+01:04
6Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske19:53+01:21
7Katerina Novakova OK 24 Praha20:11+01:39
8Alexandra Lebedeva Northern Wind20:29+01:57
9Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer22:03+03:31
10Anne-claire Defix Groupe Ligue Rhone Alpes24:13+05:41
11Andréa Letoublon Groupe Ligue Rhone Alpes24:15+05:43
12Nais Devrieux Groupe Ligue Rhone Alpes26:03+07:31
13Silvia Parrilla Adolince Sevilla28:13+09:41
14Peluso Severine C.S.PERTUIS29:31+10:59
15Elena Ryser Orientierungslauf-Gruppe Huttw29:54+11:22
16Julia Bihel Groupe Ligue Rhone Alpes30:14+11:42
17Sabine Oficiere Saldus OK30:16+11:44
18Jessica Appleton Airienteers32:35+14:03
19Barbora Pijáková KOB Sokol Pezinok35:19+16:47

W18 (2.7km / 145m / 15KT)

1Resi Rathmann SV Schmalkalden 0423:47+00:00
2Karolina Tepla Slavia Hradec Kralove23:59+00:12
3Marie Krejcikova Wallachian Independent Team25:51+02:04
4Isia Basset Groupe Ligue Rhone Alpes26:10+02:23
5Lilian Beeler OLG Goldau27:43+03:56
6Ekaterina Chetaeva Northern Wind28:30+04:43
7Lenka Kreckova KOB ZPV Prostejov28:47+05:00
8Anna Kozinova SK Praga29:17+05:30
9Outi Valkonen Kangasniemen Kalske29:38+05:51
10Kateřina Kamenická OK99 Hradec Králové30:29+06:42
11Marion Richin Pole Espoir Fontainebleau31:04+07:17
12Hochuli Tamara OLG Goldau31:43+07:56
13Cerys Jones Airienteers32:29+08:42
14Abigail Longhurst FVO Hillside33:36+09:49
15Camille Picazo C.S.PERTUIS37:01+13:14
16Liga Baumane Saldus OK54:05+30:18

W20 (3.2km / 155m / 16KT)

1Maria Lange SV Mietraching27:39+00:00
2Magalie Cordeiro-mendes Pole Espoir Fontainebleau28:08+00:29
3Maylis Denaix Groupe Ligue Rhone Alpes41:14+13:35
4Anais Guelennot Brest Orientation43:45+16:06

W21A L (3.0km / 150m / 15KT)

1Regula Wagner OLregioolten26:39+00:00
2Barbora Krejcikova Wallachian Independent Team26:49+00:10
3Daniela Čepová OK99 Hradec Králové27:01+00:22
4Lenka Ratkovska OOB Trebic27:22+00:43
4Nina Azebová OK99 Hradec Králové27:22+00:43
6Christine Friedrich ol norska27:48+01:09
7Anna Strub Orientierungslauf-Gruppe Huttw28:02+01:23
8Agnes Harreither Kalksburg OL28:49+02:10
9Brit Horst USV TU Dresden28:58+02:19
10Ulrike Winkler TOLF Berlin ev29:57+03:18
11Sarka Kasparova Přátelé orientačního běhu Opav30:08+03:29
12Tereza Tepla Slavia Hradec Kralove30:18+03:39
13Stanislava Smidova OOB Trebic30:39+04:00
14Jacob Florence C.S.PERTUIS30:48+04:09
15Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ31:23+04:44
16Monjauze Marion C.S.PERTUIS31:48+05:09
17Katrien Bruyninckx Kempische Oriëntatielopers32:59+06:20
18Sabine Poitz USV TU Dresden33:09+06:30
19Kamila Kuncířová Jiskra Havlíčkův Brod33:29+06:50
20Alicia Perez Alonso A Roelo- Montaneiros46:39+20:00

W21A S (2.7km / 130m / 14KT)

1Heidi Stokseth Halden SK20:41+00:00
2Ksenia Chernykh Orienta-OPAL23:24+02:43
3Jenni Järvinen Hiisirasti24:19+03:38
4Anna Tarandi IL Tyrving25:42+05:01
5Anne Skaug OK PAN Aarhus25:59+05:18
6Dana Suhotska Fancy27:15+06:34
7Karin Vogl SV Mietraching27:55+07:14
8Elisabeth Olsberg Lessebo OK28:39+07:58
9Betlem Polo xinoxano29:09+08:28
10Flurina Donatsch Orientierungslauf-Gruppe Huttw30:27+09:46
11Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf30:32+09:51
12Mirja Jenzer Orientierungslauf-Gruppe Huttw32:23+11:42
13Sabrina Zaugg Orientierungslauf-Gruppe Huttw33:28+12:47
14Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda38:17+17:36
15Ingrid Padros Unió Excursionista Vic39:07+18:26
16Agnes Vilanova Unió Excursionista Vic40:51+20:10
17Grillon Celine CLUB SPORTIF EMHM41:49+21:08
18María José Velasco MUCHACHADA O-TEAM42:46+22:05
19Marta Pérez Fernández Club de Orientación Valladolid42:47+22:06
20Margarita Ferres Unió Excursionista Vic43:16+22:35
21Sonia Marzo CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN45:11+24:30
22Anne Klein Orientierungslauf-Gruppe Huttw47:47+27:06
23Helen Anthony Airienteers50:07+29:26
24Emma Tarandi IFK Lidingö51:15+30:34
25Ester De Paz Unió Excursionista Vic55:47+35:06
26Teresa Alonso www.viatorplusultra.com59:23+38:42
Jackie Mccavana GENMP+ --:--

W21B (2.0km / 115m / 9KT)

1Heidi Seppanen Sallan Karhut26:58+00:00
2Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club27:25+00:27
3Lowri Jones Airienteers27:41+00:43
4Ieva Krastina Valmiera28:22+01:24
5Jenni Helava Nakkilan Wisa30:33+03:35
6Barbara Studer OLG Murten31:17+04:19
7Eva Svihovska Sportcentrum Jicin31:23+04:25
8Rikke Lysemose Poulsen Silkeborg OK31:36+04:38
9Ágnes Németh Dr. Tipo Orienteering Club32:22+05:24
10Anne Grethe Gustavsen Nittedal Orientering33:10+06:12
11Hilde Nytun Martinsen Nittedal Orientering34:02+07:04
12Roberta Colombo Nirvana Verde34:37+07:39
13Tetiana Olshanska Ukrainka36:32+09:34
14Grethe Jörgensen Viborg Orienteringsklub36:59+10:01
15Natalia Gorro Club Orientació Catalunya37:06+10:08
16Natalie Zwahlen Zwahlens Seeland37:14+10:16
17Carmen Pedrero Adolince Sevilla38:08+11:10
18Mónica Figueroa A Roelo- Montaneiros40:55+13:57
18Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone40:55+13:57
20Ievgeniia Olshanska Ukrainka41:53+14:55
21Marianne Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw47:13+20:15
22Sabine Emde Kalksburg OL48:47+21:49
23Svitlana Olshanska Ukrainka50:38+23:40
24Schwarz Katrin AGOROSSO BERGAMO52:53+25:55
25Antje Kern SV Bad Dueben53:22+26:24
26Doris Aggeler OLK WIGGERTAL53:38+26:40
27Jana Bär OLK WIGGERTAL53:57+26:59
28Silvia Delgado LUSOS OK1:02:46+35:48
29Toninaina Santamaria Club Orientació Mallorca1:08:26+41:28
30Lena Gelshoj FIF Hillerod1:19:47+52:49
31Inna Iendrzhiievska Ukrainka1:49:09+82:11
Birgitte Bach Viborg OrienteringsklubMP+ --:--

W21E (3.5km / 185m / 18KT)

1Olga Glebova Northern Wind23:17+00:00
2Asa Lindqvist Umea Orienteringsklubb25:02+01:45
3Kirti Rebane Eesti Kaitseväe Spordiklubi25:08+01:51
4Natalia Ukhorskaya Northern Wind25:48+02:31
5Zsuzsa Fey IL Tyrving26:03+02:46
6Mari Väänänen Kalevan Rasti26:07+02:50
7Paula Iso-markku Kalevan Rasti27:07+03:50
8Svetlana Pukalova Northern Wind27:12+03:55
9Karen Poole Cleveland Orienteering Klub27:24+04:07
10Kim Baxter South Yorkshire Orienteers27:36+04:19
11Valerie Suter CA Rosé28:00+04:43
12Chatelon Lucile orient' Express 4228:47+05:30
13Zdenka Kozakova TJ Tesla Brno29:08+05:51
14Ingvild Gjessing Bakkelaget29:24+06:07
15Hazel Dean FVO Dunblane30:12+06:55
16Marie Desrumaux SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV31:31+08:14
17Nikolina Stepan OK Torpedo31:57+08:40
18Esther Arias MUCHACHADA O-TEAM33:54+10:37
19Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda34:04+10:47
20Rasa Ivanauskaite OK Fortuna36:19+13:02
21Fremont Johanne SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV37:03+13:46
22Veronique Decroix SALLANCHES ORIENTATION SPORTIV37:43+14:26

W35 (3.2km / 155m / 16KT)

1Ingela Mattsson Pargas IF24:25+00:00
2Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti26:31+02:06
3Eva Ocvirk OK Japetic26:57+02:32
4Ekaterina Zelenina USG Chemnitz28:31+04:06
5Ursina Mathys zelg28:50+04:25
6Faye Pinker Airienteers29:08+04:43
7Rima Backiene Fortuna29:26+05:01
8Tünde Allwinger OK Brežice33:22+08:57
9Iva Kaplanová OK Lokomotiva Pardubice33:59+09:34
10Miailhe Pascale ACA34:19+09:54
11Cath Williams Walton Chasers36:32+12:07
12Anne Berrehar OPA MONTIGNY40:23+15:58
13Carole Tremoulet Figeac Nature Orientation46:42+22:17
14Barbara Angermann Sportunion Klagenfurt48:04+23:39
15Petra Janovská SK Praga1:07:59+43:34

W40 (2.7km / 145m / 15KT)

1Sandra Olivier Balise 7722:58+00:00
2Dunja Van De Riet OLifant26:14+03:16
3Jana Kozinova SK Praga26:45+03:47
4Petra Pilcova KOB ZPV Prostejov27:01+04:03
5Renata Jirkova KOB ZPV Prostejov28:06+05:08
5Eva Zehnder-gilgen Orientierungslauf-Gruppe Huttw28:06+05:08
7Astrid Kristin Ruud Nittedal Orientering28:38+05:40
8Pia Molnár GenMill29:56+06:58
9Eva Vobornikova SK Chotebor30:19+07:21
10Kaleriia Tiapkina Ukrainka30:26+07:28
10Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne30:26+07:28
12Maraval-fouillad Claire Azimut Orientation Castres30:37+07:39
13Sophie Picazo C.S.PERTUIS31:14+08:16
14Lena Blom Göteborg-Majorna OK31:46+08:48
15Bodil Karlsmose Kliem Farum OK32:06+09:08
16Petra Kreckova KOB ZPV Prostejov32:31+09:33
17Kate Hampshire Northern Navigators32:42+09:44
18Brigitte Dersch-kollenbach Ski-Club Helsa e.V.33:44+10:46
19Veronika Pavlu SK Praga33:47+10:49
20Miriam Kralova Slavia ZU Zilina34:52+11:54
21Josie Stansfield Forth Valley Orienteers35:03+12:05
22Barbara Zinniker OLK WIGGERTAL35:25+12:27
23Estefania Bernardino Ortega Adolince Sevilla35:37+12:39
24Marianne Lynge Krogh Kolding Orienteringsklub35:55+12:57
25Sandrine Roche Club des Sports de Montagne de36:16+13:18
26Mietta Groeneveld The Hague36:45+13:47
27Barbara Winkler Sportunion Klagenfurt36:46+13:48
28Irena Novakova OK 24 Praha37:20+14:22
29Katerina Binova MLOK Marianske Lazne38:08+15:10
30Marilo Lahoz Adolince Sevilla39:59+17:01
31Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske41:12+18:14
32Margrit Beeler OLG Goldau41:21+18:23
33Ágnes Erdősné Németh Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:22+18:24
34Dawn Goddard FVO Hillside41:33+18:35
35Isabel Serrano Rico Adolince Sevilla47:43+24:45
36Anne Woehrle Groupe Ligue Rhone Alpes49:23+26:25
37Marie Bondivenne CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATI49:43+26:45
38Veitsberger Susi Kalksburg OL50:07+27:09
39Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne58:13+35:15
40Kate Kilpatrick FriesdorfFlyers1:00:50+37:52
41Laurence Elias ACA1:14:47+51:49
Ulrike Gabriella Wagner OL AndritzMP+ --:--
Elena Volkova Northern WindMP+ --:--

W45 (2.7km / 160m / 13KT)

1Louise Longhurst FVO Hillside27:09+00:00
2Vicky Thornton Manchester and District Orient27:19+00:10
3Anne Udd Markbygdens OK27:20+00:11
4Christiane Delatour ASO28:30+01:21
5Agnes Aeberhard Swiss O Tours29:28+02:19
6Genevieve Pelletier Club des Sports de Montagne de29:45+02:36
7Heather Fellbaum Manchester and District Orient30:46+03:37
8Petra Lange SV Mietraching31:08+03:59
9Hana Tepla Slavia Hradec Kralove31:25+04:16
10Eva Roudná OK Lokomotiva Pardubice31:34+04:25
11Annette Bonde Ballerup OK31:37+04:28
12Ladislava Víchová OK Lokomotiva Pardubice31:40+04:31
13Karen Jones BANG OK31:44+04:35
14Susanne Kristensen Herning O-Klub34:03+06:54
15Tatiana Pakhomova Ufa-united34:23+07:14
16Brigitte Maget OLC Rudersdorf34:56+07:47
17Constanze Rathmann SV Schmalkalden 0435:32+08:23
18Jana Glabaznova Wallachian Independent Team35:44+08:35
19Dominique Luyts Balise 1036:29+09:20
20Arja Vestola Nastolan Terä36:36+09:27
21Monika Krejcikova Wallachian Independent Team38:19+11:10
22Annika Hogedal Göteborg-Majorna OK40:12+13:03
23Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus41:28+14:19
24Dupoirieux Sophie Loisir Orientation Sanchey41:57+14:48
25Leni Mollsoe OK Roskilde42:14+15:05
26Muriel Chouffart Pegase CO42:17+15:08
27Rosi Rudolf OLK WIGGERTAL43:48+16:39
28Susanne Thomsen Tisvilde Hegn OK44:24+17:15
29Tarja Seppanen Sallan Karhut45:04+17:55
30Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer45:40+18:31
31Helle Nikkel Viborg Orienteringsklub47:53+20:44
32Jannie Nielsen Tisvilde Hegn OK54:41+27:32
33Ilona Hrabánková SK Praga55:54+28:45
34Catherine Coulier CSPERTUIS57:56+30:47
35Pilar Miguel COTA1:13:13+46:04
36Vanspauwen Madeleine Azimut Orientation Castres1:34:03+66:54
Christine Jenzer Orientierungslauf-Gruppe HuttwMP+ --:--

W50 (2.7km / 130m / 14KT)

1Kati Cejka OLC SKOG FRIBOURG23:58+00:00
2Kari Elisabeth Natvig Nittedal Orientering24:13+00:15
3Ayoe Berg Odense OK24:26+00:28
4Birgitta Olsson OK Skogsfalken28:53+04:55
5Olena Rudakova Ukrainka31:58+08:00
6Maria-elena Liverani CUS TORINO ORIENTEERING32:20+08:22
7Pia Luovula Suosmeren Salpa32:48+08:50
8Ulla Lehto Vehkalahden Veikot33:32+09:34
9Dilya Bayburina Ufa-united35:28+11:30
10Luise Oswald Individuals/No club36:41+12:43
11Alison Saunders Hertfordshire Orienteering Clu37:05+13:07
12Daina Gredzena Auseklis IK37:44+13:46
13Delhasse Frédérique Balise 1038:36+14:38
14Anette Egander Groen Mariager Fjord OK38:47+14:49
15Vera Khlebnikova CO Chenau39:04+15:06
16Christine Collins Walton Chasers42:10+18:12
17Maija Salmi Helsingin Suunnistajat43:45+19:47
18Francesca Guarato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ44:20+20:22
19Annie Combet Groupe Ligue Rhone Alpes44:55+20:57
20Rita Marti Swiss O Tours45:06+21:08
21Hanne Moller Andersen OK PAN Aarhus45:36+21:38
22Päivi Litmanen HS-Espoo46:02+22:04
23Jette Boenloekke Post OK-73 Gladsaxe47:36+23:38
24Eva Pijáková KOB Sokol Pezinok48:46+24:48
25Segret Brigiite Agglomération Montpellier Spor49:06+25:08
26Anita Rahmqvist IFK Lidingö52:39+28:41
27Skaidrite Krastina Valmiera56:38+32:40
28Claire Groc AC Beauchamp1:04:26+40:28
29Audouin Myriam Azimut Orientation Castres1:22:41+58:43

W55 (2.5km / 145m / 11KT)

1Judith Checkley Totana Nomads26:34+00:00
2Monica Djurberg OK Tyr28:44+02:10
3Berjoan Claudie Agglomération Montpellier Spor30:11+03:37
4Gunta Lebedoka Auseklis IK30:22+03:48
5Sarah Brown BANG OK30:24+03:50
6Margherita Kurschinski Orientalp - Societa romana ori31:08+04:34
7Eva Konring Olesen FIF Hillerod32:17+05:43
8Else Gudme OK-73 Gladsaxe32:27+05:53
9Rita Wyder OLG Thun Zimmerwald32:48+06:14
10Helena Jahnova Wallachian Independent Team35:23+08:49
11Mary Healy GEN35:37+09:03
12Alena Klimplová OK Lokomotiva Pardubice35:57+09:23
13Nadiya Nayda Ukrainka36:40+10:06
14Ines Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK37:31+10:57
15Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe38:40+12:06
16Caty Dawson Newcastle and Tyneside39:16+12:42
17Gibiat Danielle C.S.PERTUIS40:37+14:03
18Pia Gade Viborg Orienteringsklub41:30+14:56
19Maia Camerini VIVAIO41:31+14:57
20Rowan Purkis Saxons OC42:14+15:40
21Hildegard Rehorst TSC Eintracht Dortmund 48/9542:28+15:54
22Nelly Skammelsen Silkeborg OK43:36+17:02
23Annemette Galle Holbak OK46:30+19:56
24Madlen Zwahlen Zwahlens Seeland46:48+20:14
25Elisa Kjederqvist OK-73 Gladsaxe47:55+21:21
26Birgit H. Jensen FIF Hillerod52:15+25:41
27Jillyan Dobby Manchester and District Orient53:03+26:29
28Irena Stamure Auseklis IK55:42+29:08
29Guida Santos Clube do Pessoal da EDP58:58+32:24

W60 (2.4km / 125m / 12KT)

1Mara Plaude Auseklis IK25:06+00:00
2Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK26:57+01:51
3Klára Fey CS TranSilva Cluj30:39+05:33
4Ilona Dobos Stars Orienteering Club30:56+05:50
5Trille Ditlevsen Horsens OK35:33+10:27
6Sarma Sika Auseklis IK36:01+10:55
7Ildi Komár Herkules SE Balatonalmádi36:20+11:14
8Inger Kirkegaard Tisvilde Hegn OK38:52+13:46
9Anna Cavallaro Orientalp - Societa romana ori39:12+14:06
10Teresa Turner South London Orienteers39:53+14:47
11Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer41:02+15:56
12Marie-louice Karlsson Nybro OK41:48+16:42
13Maria Faulhammer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK43:09+18:03
14Elisabeth Prettner LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK50:42+25:36
15Jette Bachhausen FIF Hillerod52:45+27:39
Jan Ellis Manchester and District OrientMP+ --:--
Ilona Austra Vandana Auseklis IKMP+ --:--

W65 (2.2km / 120m / 9KT)

1Bjorg Kocbach Bergens TF25:45+00:00
2Rigmor Schou Mariager Fjord OK27:46+02:01
3Vaira Černiševa OK Ziemelkurzeme29:01+03:16
4Jutta Renger Heeressportverein33:01+07:16
5Maira Liepa Auseklis IK33:08+07:23
6Maria Laj - Bellotti Orientalp - Societa romana ori36:12+10:27
7Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.37:37+11:52
8Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti39:01+13:16
9Liz Mulder OLG Goldau40:03+14:18
10Gunnel Lindeman HS-Malmi41:28+15:43
11Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne41:31+15:46
12Lisl Rass Individuals/No club45:41+19:56
13Laimdota Shulte Auseklis IK47:37+21:52
14Varvara Tsodikova Ukrainka48:19+22:34
15Ulla Valnert OK-73 Gladsaxe55:39+29:54
16Birgit Grynderup Horsens OK1:07:50+42:05

W70 (2.2km / 120m / 9KT)

1Ilze Bruce Auseklis IK25:39+00:00
2Erna Skujina Auseklis IK36:27+10:48
3Sue Birkinshaw Manchester and District Orient37:04+11:25
4Jillian Currey Eborienteers46:23+20:44
5Edeltraut Mevius Luebecker TS48:27+22:48
6Raisa Mazzarina Auseklis IK55:54+30:15
7Aina Austrins Auseklis IK1:01:18+35:39
8Lidija Zukule Auseklis IK2:01:19+95:40

OPEN1 (4.0km / 225m / 21KT)

1Sylvain Montagny O'Bugey 0109RA30:41+00:00
2Vincent Faillard O'Bugey 0109RA32:48+02:07
3Tore WatterdalOL Tonsberg35:00+04:19
4Feike Alewijnse OK Trzin45:25+14:44
5Noel Schorah Deeside O.C.56:39+25:58

OPEN2 (3.2km / 155m / 16KT)

1Jörg Schaumann OL HSV Wr. Neustadt25:24+00:00
2Roman Bina MLOK Marianske Lazne28:34+03:10
3Beranova Barbora OK99 Hradec Králové31:43+06:19
4Jens Rathmann SV Schmalkalden 0434:57+09:33
5Hanne Fredberg Silkeborg OK40:51+15:27
6Vaclav Zakouril SOK Turnov41:49+16:25
7Charlotte Turner South London Orienteers45:18+19:54
7Herate Cecile C.S.PERTUIS45:18+19:54
9Elena Vorozhtsova Ufa-united46:54+21:30
10Katrin Fillinger Köpenicker Sport Club47:14+21:50
11Simon Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw49:51+24:27
12Pierriccardo Festa Orientalp - Societa romana ori51:51+26:27
13Viktoria Herzfeld Berchziechen und Strüchewetzer53:22+27:58
14Manuela Pioger O'Bugey 0109RA59:16+33:52
Milan Splichal OK99 Hradec KrálovéMP+ --:--

OPEN3 (2.1km / 120m / 9KT)

1Roger & Manuela Ammann OLK WIGGERTAL23:02+00:00
2Nadia & Anja & M Pfiel OLK WIGGERTAL23:13+00:11
3Gergely Erdős Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:17+00:15
4Michael Kohler Orientierungslauf-Gruppe Huttw24:22+01:20
5Sibylle Gebert OLK WIGGERTAL30:57+07:55
6Anne Ripke Luebecker TS31:01+07:59
7Matti Nissinen NAVI34:16+11:14
8Saskya Schaumann OL HSV Wr. Neustadt35:02+12:00
9Nicolle Leonie Orientation caennaise37:08+14:06
10Helen Parkinson Forth Valley Orienteers37:20+14:18
11Benny Aaen Farum OK38:22+15:20
12Oleg Budyuk Ukrainka41:59+18:57
13Nico Morales A Roelo- Montaneiros43:51+20:49
14Rosário Matias Lisboa OK49:05+26:03
15Nicolle Sylvie Orientation caennaise51:47+28:45
16Andrew Collins Walton Chasers52:56+29:54
17Gabriela Dovrtelova Wallachian Independent Team53:17+30:15
18Michael Collins Walton Chasers54:29+31:27
19Blandine Astrade ECHO73 CHAMBERY54:33+31:31
20Svitlana Pashysta Ukrainka57:02+34:00
21Emma Jones BANG OK57:04+34:02
22Veronica Reisnerova Individuals/No club1:00:29+37:27
23Olena Pototska Ukrainka1:13:05+50:03
24Daniel Mahou COTA1:25:40+62:38
25Joe Healy GEN2:52:55+149:53
Benjamin Wey OLV BasellandMP+ --:--
Barbara D'angelo CUS Parma OrienteeringMP+ --:--
Maria Ocejo MUCHACHADA O-TEAMMP+ --:--
Vanhontegem Claire O'Bugey 0109RAMP+ --:--
Nalther Jecsica FVO HillsideMP+ --:--

BEGINN (1.4km / 80m / 8KT)

1Justin Weber OLK WIGGERTAL16:43+00:00
2Svenja Zwahlen Zwahlens Seeland19:25+02:42
3Maxim Tyhenko Fancy23:54+07:11
4Blandine Bernardot Club des Sports de Montagne de26:07+09:24
5Niclas Siegrist OLK WIGGERTAL40:39+23:56
6Jan Zanda SK Chotebor50:04+33:21