Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - OLP 3 - Florijanov sejem - sprint

Orientacijski klub Trzin, Trzin, 9. 5. 2010

A (2,1km / m / 26 KT)

1Feike AlewijnseOK Trzin 0:15:56+00:00
2Klemen KendaOK Azimut 0:15:59+00:03
3Igor BončinaOK Azimut 0:16:02+00:06
4Boris BaumanOK Brežice 0:16:07+00:11
5Krešo KerestešOK Trzin 0:17:18+01:22
6Ula DremelOK Trzin 0:18:13+02:17
7Samo VodopivecOK Azimut 0:18:20+02:24
8Matjaž KoprivcOK Azimut 0:19:33+03:37
9Aleš BorštnikOK Tivoli 0:19:34+03:38
10Silvij MočnikOK Azimut 0:20:33+04:37
11Matej KristanOK Komenda 0:21:02+05:06
12Bojan DremelOK Trzin 0:22:51+06:55
13Martin KristanOK Komenda 0:22:56+07:00
14Janez CimermanOK Azimut 0:23:25+07:29
15Nejc MočnikOK Azimut 0:23:34+07:38
16Andrej NograšekOK Trzin 0:26:25+10:29
17Vlado SedejOK Azimut 0:29:00+13:04
18Janko LapajneOK Azimut 0:30:41+14:45
Rok MočnikOK Azimut MP+ --:--

B (1,6km / m / 22 KT)

1Maj HrovatOK Trzin 0:18:06+00:00
2Eva OrešnikOK Trzin 0:18:13+00:07
3Martin ŠpendlOK Trzin 0:18:21+00:15
4Lara JermanOK Trzin 0:19:32+01:26
5Monika RavnikarOK Komenda 0:21:25+03:19
6Mateja KerestešOK Trzin 0:22:44+04:38
7Anže KristanOK Komenda 0:23:02+04:56
8Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 0:32:50+14:44
9Anže BorštnikOK Tivoli 0:34:27+16:21
10Brin SmoleOK Polaris 0:34:52+16:46
Zarja DremelOK Trzin DISQ+ --:--
Juš SmoleOK Polaris DISQ+ --:--

C (0,8km / m / 12 KT)

1Vid KerestešOK Trzin 0:09:44+00:00
2Timi ČižekOK Trzin 0:11:39+01:55
3Aja HrovatOK Trzin 0:13:03+03:19
4 Julija FerencOK Tivoli 0:13:50+04:06
5Domen BelantičOK Komenda 0:15:50+06:06
6Gal PlevnikOK Trzin 0:16:55+07:11
7Lalita PlevnikOK Trzin 0:17:00+07:16
8Tinka Ferenc 0:17:42+07:58
9Zala Ferenc 0:17:45+08:01
10Žan RavnikarOK Komenda 0:19:07+09:23
11Nika RavnikarOK Komenda 0:22:27+12:43
12Enej SmoleOK Polaris 0:25:24+15:40
13Anja TurinekOK Komenda 0:29:29+19:45
14Tristan KofolOK Trzin 0:29:43+19:59
15Nina Jankovič 0:39:13+29:29
16Manca SodnikOK Komenda 0:42:17+32:33
17Ana Maria OrešnikOK Trzin 0:44:12+34:28
18 Iva Korošec 0:45:20+35:36
Bor Rutar DISQ+ --:--
Nastja NograšekOK Trzin DISQ+ --:--
Kim Kremžar PančurOK Komenda DISQ+ --:--
Marjeta LipuzičOK Komenda DISQ+ --:--