Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open - 2. dan, SOL 1 - dolga

eol d.o.o., Dutovlje, 14. 3. 2010

M10 (1.5km / 45m / 8KT)

1Erik Bonek Naturfreunde Wien0:15:35+00:00

M12 (1.7km / 90m / 7KT)

1Jannis Bonek Naturfreunde Wien0:15:58+00:00
2Patrik Ptáček OK Slovenske Konjice0:21:10+05:12
3Ondrej Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum0:23:32+07:34
4Jiří Kunz Czech Special Team Škerlj0:26:22+10:24
5Herwig Jun. Allwinger Leibnitzer AC -Orienteering0:27:10+11:12
6Luka Štor OK Azimut0:28:40+12:42
7Antun Tisljar OK Orion0:29:34+13:36
8Matej Škarabot OK Polaris0:31:33+15:35
9Georg Gröll SU SCHÖCKL GRAZ0:32:17+16:19
10Andro Vladimir Štambuk OK Ivan Merz0:37:43+21:45
11Christian Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub0:39:39+23:41
12Anže Kristan Orientacijski klub Komenda0:47:01+31:03
13Péter András Vonyó PVSK0:50:30+34:32
14Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau0:51:03+35:05
15Gašper Petrovič OK Polaris0:51:36+35:38
16Tadej Pogačar Orientacijski klub Komenda0:55:27+39:29
17Jan Šalamun OK Polaris0:57:25+41:27
18Marko Renic OK Orion1:11:43+55:45
19Filip Jakob Špendl OK Trzin1:26:06+70:08
Grega Čuk OK AzimutMP+ --:--
Federico Longhi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.MP+ --:--

M14 (3.3km / 170m / 12KT)

1Jan Kunz Czech Special Team Škerlj0:28:52+00:00
2Mathias Peter SU SCHÖCKL GRAZ0:29:32+00:40
3Daniel Siemmeister TV Fürstenfeld0:30:07+01:15
4Tóth Péter PVSK0:30:18+01:26
5Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice0:32:08+03:16
6Blaž Petrovič OK Polaris0:35:44+06:52
7Stefan Kubelka Leibnitzer AC -Orienteering0:37:53+09:01
8Thomas Mehlmauer TV Fürstenfeld0:38:10+09:18
9Josip Vujanić Orijentacijski klub Lokve0:39:46+10:54
10Martin Špendl OK Trzin0:40:59+12:07
11Rafael Dobnik OLC Union Viktring0:41:35+12:43
12Filip Vujanić Orijentacijski klub Lokve0:43:33+14:41
13Rene Prasch TV Fürstenfeld0:46:30+17:38
14Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda0:51:48+22:56
15Valentin Hellmayr TV Fürstenfeld0:53:52+25:00
16Danijel Sever OK Azimut0:54:37+25:45
17Markus Schreiber HSV Langenlebarn1:00:18+31:26
18Tilen Kravos OK Azimut1:00:44+31:52
19Michael Bauder HSV Langenlebarn1:16:47+47:55
20Jernej Brataševec OK Azimut1:17:01+48:09
21Michael Buchegger TV Fürstenfeld1:20:22+51:30

M16 (5.3km / 290m / 11KT)

1Kazal Márton PVSK0:43:17+00:00
2Péntek Mátyás Bridge/Orienteering Club Veszp0:43:23+00:06
3Matthias Reiner Naturfreunde Villach Orienteer0:47:26+04:09
4Matej Štambuk OK Ivan Merz0:50:57+07:40
5Michael Tanzer WiN Team0:51:37+08:20
6Johannes Zechner TV Fürstenfeld0:52:14+08:57
7Pavel Záděra OK Slovenske Konjice0:53:38+10:21
8Dudás Tamás Bridge/Orienteering Club Veszp0:55:20+12:03
9Balázs Vajda Hungarian Team0:56:02+12:45
10Michael Siemmeister TV Fürstenfeld0:56:17+13:00
11Samuele Canella GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.0:58:00+14:43
12Florian Schiel WiN Team0:58:04+14:47
13Thomas Polster HSV Spittal/Drau0:59:45+16:28
14Thomas Peroutka WiN Team1:00:44+17:27
15Felix Hartlieb Leibnitzer AC -Orienteering1:01:07+17:50
16Giordano Slanzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:01:16+17:59
17Matthias Griener WiN Team1:02:19+19:02
18Gergő Horváth Hungarian Team1:02:39+19:22
19Markus Seppele Naturfreunde Villach Orienteer1:02:51+19:34
20Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda1:03:08+19:51
21Philipp Kniesel TV Fürstenfeld1:03:34+20:17
22Jan Skoupy SCM Hanacke oblasti1:05:03+21:46
23Matthias Pletzer Naturfreunde Villach Orienteer1:05:55+22:38
24Meneghel Francesco A.S.D. G.S. PAVIONE1:06:31+23:14
25Matthias Stadlober TV Fürstenfeld1:06:54+23:37
26Diego Ruzzier CAI XXX Ottobre1:09:43+26:26
27Paolo Stefanolli GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:13:42+30:25
28Damiano Zambotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:16:13+32:56
29Bettega David A.S.D. G.S. PAVIONE1:16:36+33:19
30Kevin Slanzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:16:45+33:28
31Nejc Kodrič OK Azimut1:17:28+34:11
32Benedikt Wendlinger SU SCHÖCKL GRAZ1:17:57+34:40
33Manuel Schiefer WiN Team1:25:11+41:54
Raphael Krapesch WiN TeamMP+ --:--
Matej Kristan Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Matthias Gröll SU SCHÖCKL GRAZMP+ --:--

M18 (7.4km / 385m / 14KT)

1Philipp Schiel WiN Team0:59:55+00:00
2Vojtech Ludvik SCM Hanacke oblasti1:01:03+01:08
3Ábel Györgyi MOM Budapest1:02:33+02:38
4Marek Uvizl SCM Hanacke oblasti1:02:39+02:44
5Marcell Horváth Hungarian Team1:04:25+04:30
6Ivano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE1:05:55+06:00
7Tibor Mrak OK Azimut1:06:11+06:16
8David Lafer TV Fürstenfeld1:06:33+06:38
9Bálint Schwendtner Hungarian Team1:08:22+08:27
10Andrej Borštnik OK Tivoli1:09:24+09:29
11Nagy Attila PVSK1:10:57+11:02
12Péley Domokos PVSK1:12:02+12:07
13Mario Štambuk OK Ivan Merz1:13:14+13:19
14Heilig Dániel Bridge/Orienteering Club Veszp1:16:02+16:07
15Ferdinand Hutter WiN Team1:16:26+16:31
16Marko Oresnik OK Trzin1:17:56+18:01
17Vid Bogovič OK Brežice1:19:47+19:52
18Matija Razum OK Japetic1:22:08+22:13
19Jakub Jilek Klub vytrvalostnich sportu Sum1:23:48+23:53
20Robert Kopasz Kalocsai SE1:24:29+24:34
21Giulio Olenik CAI XXX Ottobre1:29:42+29:47
22Davor Kacin OK Azimut1:31:31+31:36
23Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm1:31:44+31:49
24Edoardo Tona Orienteering Tarzo a.s.d.1:32:06+32:11
25Nicola Manzoni Nirvana Verde1:32:27+32:32
26Enrico De Noni Orienteering Tarzo a.s.d.1:33:42+33:47
27Jaka Pišljar Orientacijski klub Komenda1:34:04+34:09
28Jernej Podobnik OK Azimut1:46:32+46:37
29Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda1:49:05+49:10
30Marco Pipa CAI XXX Ottobre1:52:11+52:16
31Marco Dorigo CAI XXX Ottobre2:16:48+76:53
Sebastian Palme WiN TeamMP+ --:--
Florian Walch SU SCHÖCKL GRAZDNF+ --:--

M20 (8.8km / 345m / 19KT)

1Simon Eklöv OK Linné1:06:04+00:00
2Simon Arbter WiN Team1:06:11+00:07
3Daniel Lindgren OK Linné1:15:47+09:43
4Dominik Grünberger WiN Team1:16:57+10:53
5Martin Moser Naturfreunde Villach Orienteer1:20:59+14:55
6Federico Dapra GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:33:05+27:01

M21E (10.1km / 400m / 20KT)

1Rassmus Andersson OK Linné0:59:41+00:00
2Emil Lauri IFK Lidingö1:04:22+04:41
3Fredrik Johansson IFK Lidingö1:05:04+05:23
4Tomas Stenström OK Linné1:05:44+06:03
5Roman Zbranek SCM Hanacke oblasti1:06:01+06:20
6Klaus Schgaguler IFK Lidingö1:06:13+06:32
7Andraz Hribar OK Brežice1:06:20+06:39
8Filip Dahlgren IFK Lidingö1:07:01+07:20
9Johan Höij OK Linné1:07:36+07:55
10Roberto Dallavalle Italy1:07:59+08:18
11Michele Caraglio CUS BOLOGNA1:08:41+09:00
12Erik Simkovics OLC Wienerwald1:08:48+09:07
13Marek Prášil Czech Special Team Škerlj1:09:02+09:21
14Erik Pettersson OK Linné1:09:27+09:46
15Manuel Negrello Junior Team Trentino1:09:38+09:57
16Zsolt Lenkei Hungarian Team1:09:47+10:06
17Giancarlo Simion Junior Team Trentino1:09:57+10:16
18Pavel Kosarek SK Jamnice1:10:10+10:29
19Zoltán Dénes Hungarian Team1:10:33+10:52
20Vladan Henek Czech Special Team Škerlj1:10:57+11:16
21András Szabó Hungarian Team1:11:01+11:20
22Mattias Millinger OK Linné1:11:28+11:47
23Mattias Johansson IFK Lidingö1:12:01+12:20
24Máté Kerényi Hungarian Team1:12:29+12:48
25Attila Szundi Hungarian Team1:13:36+13:55
26Jaka Piltaver OK Brežice1:13:56+14:15
27Anders Hedman IFK Lidingö1:14:35+14:54
28Nick Simonin IFK Lidingö1:14:42+15:01
29Baumholczer Máté PVSK1:14:49+15:08
30Edi Ocvirk OK Japetic1:15:29+15:48
31Christian Pfeifer OLC Graz1:17:12+17:31
32Gábor Vellner Hungarian Team1:18:13+18:32
33Tobias Killmann TV Fürstenfeld1:18:24+18:43
34Martin Larbo IFK Lidingö1:18:50+19:09
35Sergiy Mukhidinov Friuli MTB & Orienteering1:19:01+19:20
36Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda1:19:18+19:37
37Márton Mets Hungarian Team1:19:38+19:57
38Jan Flašar Czech Special Team Škerlj1:19:59+20:18
39Sandro Schachner SU SCHÖCKL GRAZ1:20:25+20:44
40Cristiano De Agnoi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:21:28+21:47
41Kovács Róbert PVSK1:22:03+22:22
42Géza Jenes Hungarian Team1:22:17+22:36
43Iztok Rojc OK Polaris1:22:56+23:15
44Fabio Marsoner Italy1:23:11+23:30
45Tobias Guggenberger OLC Graz1:25:30+25:49
46Csaba Szajkó Hungarian Team1:26:28+26:47
47Boldizsár Kovács Hungarian Team1:30:47+31:06
48Imre Koprivanacz Kalocsai SE1:31:33+31:52
49Bjoerge Timenes Laugen Team Laugen1:31:35+31:54
50Leon Kropivšek OK Polaris1:34:29+34:48
51Ondrej Vrabec OK Sparta Praha1:34:44+35:03
51Michael Baggio Orienteering Tarzo a.s.d.1:34:44+35:03
53Rajko Kračun OK Polaris1:37:44+38:03
54Daniele Meneghel A.S.D. G.S. PAVIONE1:42:46+43:05
55Herwig Allwinger OK Brežice1:44:34+44:53
56Jožko Jazbar OK Azimut1:45:46+46:05
57Klemen Kenda OK Azimut1:52:45+53:04
Mats Troeng OK LinnéMP+ --:--
Hans-olof Amblie IFK LidingöMP+ --:--
Rok Močnik OK AzimutMP+ --:--
Vincenzo Crippa GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.MP+ --:--
Seb Dunne OK LinnéMP+ --:--
Claudio Zanon GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.MP+ --:--

M21A (8.8km / 345m / 19KT)

1Vojtěch Vozda Klub vytrvalostnich sportu Sum1:04:41+00:00
2Lino Legac OK Japetic1:07:45+03:04
3Fredrik Noborn OK Linné1:08:19+03:38
4Petr Turczer Klub vytrvalostnich sportu Sum1:14:56+10:15
5Lajos Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:15:22+10:41
6Thomas Hudax TV Fürstenfeld1:19:41+15:00
7Jaromir Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum1:21:03+16:22
8Pavel Paloncy Klub vytrvalostnich sportu Sum1:22:25+17:44
9Christof Haingartner OLC Graz1:24:13+19:32
10Csaba Baksa Kalocsai SE1:28:18+23:37
11Branimir Pongrac OK Japetic1:28:21+23:40
12Primož Mikložič OK Polaris1:29:30+24:49
13Sandri Eddy Junior Team Trentino1:31:44+27:03
14Zdenek Janu Klub vytrvalostnich sportu Sum1:32:32+27:51
15Davide Rusconi Nirvana Verde1:32:55+28:14
16Giovanni Sonna GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:35:47+31:06
17Herfried Trummer TV Fürstenfeld1:38:58+34:17
18Striednig Thomas OLTK1:41:03+36:22
19Feike Alewijnse OK Trzin1:42:49+38:08
20Damir Suban OK Japetic1:45:05+40:24
21Luka Kremžar Orientacijski klub Komenda1:48:23+43:42
22Tibor Török Kalocsai SE1:50:00+45:19
23Miran Kolman OK Azimut1:51:47+47:06
24Blaž Grah OK Azimut1:52:08+47:27
25András Fekete Kőbányai Tájfutó Klub1:53:17+48:36
26Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:55:11+50:30
27Nejc Močnik OK Azimut1:56:37+51:56
28Gábor Gellért Kőbányai Tájfutó Klub1:57:06+52:25
29Blaž Kovačič OK Azimut1:58:57+54:16
30Robert Erber OK Gittis Klosterneuburg1:59:19+54:38
31Bettega Davide A.S.D. G.S. PAVIONE2:04:45+60:04
32Lorenzo Bartulovich SSD GAJA2:08:08+63:27
33Gašper Močnik OK Azimut2:12:08+67:27
34Nagy Gábor KFKI Budapest2:13:07+68:26
35Diego Milani Orient Express Verona2:19:11+74:30
35Grega Andrejc OK Slovenj Gradec2:19:11+74:30
37Dalla Riva Fabio A.S.D. G.S. PAVIONE2:26:48+82:07
38Federico Fratton Junior Team Trentino2:28:36+83:55

M21B (4.1km / 195m / 14KT)

1Martin Kunz Czech Special Team Škerlj0:35:54+00:00
2Angelo Sbaraglia gruppo orientisti subiaco0:39:46+03:52
3Péter Gyurcsik Szegedi Bokorugró Tájfutó SE0:41:45+05:51
4Valentin Eržen OK Azimut0:42:01+06:07
5Mirko Montibeller Junior Team Trentino0:42:02+06:08
6Gašper Florjančič Individuals/No club0:42:04+06:10
7Hites Viktor Bridge/Orienteering Club Veszp0:45:02+09:08
8Lukas Ruzicka Klub vytrvalostnich sportu Sum0:45:42+09:48
9Horst Mayer SSV Hallein-Neualm0:47:09+11:15
10Péter Rabecz Szegedi Bokorugró Tájfutó SE0:47:34+11:40
11Edi Grbac OK Torpedo0:47:51+11:57
12Darko Surjan OK Kapela0:47:55+12:01
13Luka Brnčić Orijentacijski klub Lokve0:50:27+14:33
14Matjaž Draksler Škofjeloški orientacijski klub0:50:46+14:52
15Samo Vodopivec OK Azimut0:51:16+15:22
16Aleš Zupan OK Polaris0:53:14+17:20
17Krešo Keresteš OK Trzin0:54:33+18:39
18Miloš Sterle Individuals/No club0:54:34+18:40
19Andrija Tusić Orijentacijski klub Lokve0:55:43+19:49
20Anton Paravić OK Torpedo0:56:29+20:35
21Mauro Clemente SSD GAJA0:58:24+22:30
22Vojko Kacin OK Azimut0:59:42+23:48
23Milos Hecl Klub vytrvalostnich sportu Sum1:00:09+24:15
24Paolo Pizzamus SSD GAJA1:00:30+24:36
25Gianluca Leoni SSD GAJA1:01:02+25:08
26Filip Životić OK Torpedo1:01:29+25:35
27Roberto Gelmini Orient Express Verona1:03:02+27:08
28Petr Habiger Klub vytrvalostnich sportu Sum1:03:27+27:33
29Paolo Scarpa GO-Cai Monfalcone1:03:34+27:40
30Peter Ferluga SSD GAJA1:06:25+30:31
31Tomaž Orešnik OK Trzin1:06:26+30:32
32Fabio Angeli SSD GAJA1:06:30+30:36
33Rok Sušnik OK Azimut1:06:57+31:03
34Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone1:13:03+37:09
35Alessio Rozzi SSD GAJA1:13:23+37:29
36Aljaž Ogrin OK Polaris1:13:46+37:52
37Zoltán Pap Kalocsai SE1:15:48+39:54
38Aljaž Gaberšek OK Tivoli1:23:17+47:23
39Marko Germani SSD GAJA1:26:20+50:26
40Herwig Stütz OLC Rudersdorf1:26:29+50:35
41Vladimir Grgesina OK Vihor1:28:32+52:38
42Samo Gjerek OK Perkmandeljc Trbovlje1:30:41+54:47
43Bojan Dremel OK Trzin1:32:13+56:19
44Toni Grdić Orijentacijski klub Lokve1:32:17+56:23
45Stašo Turk Škofjeloški orientacijski klub1:35:26+59:32
46Salvatore Di Mauro Semiperdo Orienteering Maniago1:35:37+59:43
47Dalibor Durbas Orijentacijski klub Lokve2:21:41+105:47
Andrea Caggiati Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Maurizio Colella Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--

M35 (8.8km / 345m / 19KT)

1István Nagy Kalocsai SE1:07:47+00:00
2Bánki Zoltán SMA-Kecskemeti Tagozat1:08:34+00:47
3Janez Pretnar OK Azimut1:09:02+01:15
4Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice1:09:39+01:52
5Bernhard Venhauer OLC Union Viktring1:10:08+02:21
6Viniczai Ferenc PVSK1:15:32+07:45
7Nándor Borbás Kalocsai SE1:16:35+08:48
8Jiří Dvořáček Czech Special Team Škerlj1:16:43+08:56
9Gregor Anderluh OK Polaris1:18:05+10:18
10Damir Gobec OK Vihor1:18:46+10:59
11Martin Veitsberger TV Fürstenfeld1:20:30+12:43
12Miha Škarabot OK Polaris1:23:06+15:19
13Stanislav Kustec OK Polaris1:27:27+19:40
14Aleš Poljanšek OK Azimut1:30:27+22:40
15Peter Szakal Kalocsai SE1:32:06+24:19
16Uroš Petrovič OK Polaris1:33:11+25:24
17Schlosser Balázs SMA-Kecskemeti Tagozat1:33:31+25:44
18Uroš Mazej OK Azimut1:33:36+25:49
19Dušan Petrovič OK Polaris1:35:56+28:09
20Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt1:36:54+29:07
21Zoltán Szlávik Dr Kalocsai SE1:38:21+30:34
22Sandi Kmetič OK Polaris1:39:08+31:21
23Grega Raj OK Slovenj Gradec1:39:36+31:49
24Silvij Močnik OK Azimut1:39:58+32:11
25Valter Foški OK Polaris1:44:23+36:36
26Ákos Töreky Hungarian Team1:45:24+37:37
27Günther Kroupa Naturfreunde Wien1:47:35+39:48
28Sandor Nagy Kőbányai Tájfutó Klub1:47:59+40:12
29Ivo Tisljar OK Orion1:52:54+45:07
30Franz Gusel HSV Villach1:55:20+47:33
31Robert Benko OK Polaris1:56:17+48:30
32Matjaž Koprivc OK Azimut1:59:17+51:30
33Vasja Jercic Durasport2:06:32+58:45
34Luka Grebenc Durasport2:31:24+83:37
Jože Gorjup OK PolarisMP+ --:--
Petr Skyva SCM Hanacke oblastiMP+ --:--

M40 (7.4km / 385m / 14KT)

1Gabor Pavlovics PVM Pécs0:58:57+00:00
2Tomislav Kaniski OK Maksimir1:01:31+02:34
3Ferri Gassner Naturfreunde Wien1:01:56+02:59
4Marco Colombo Nirvana Verde1:12:31+13:34
5Pavel Matl Klub vytrvalostnich sportu Sum1:12:43+13:46
6Marti Gruenberger WiN Team1:15:00+16:03
7Reinhard Gröll SU SCHÖCKL GRAZ1:17:08+18:11
8Rudy Rooman TROL Belgium1:17:40+18:43
9Thomas Hlosta Naturfreunde Wien1:19:08+20:11
10Roland Reisenberger OK Klosterneuburg1:20:28+21:31
11Gerald Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn1:21:34+22:37
12Günther Rosenkranz OL Andritz1:22:17+23:20
13Zoltán Kovács Hungarian Team1:23:21+24:24
14Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering Maniago1:24:22+25:25
15Fulvio Apollonio Corivorivo Orienteering ASD1:24:50+25:53
16Nikolaus Adenstedt OK Klosterneuburg1:26:52+27:55
17Georg Billroth OK Klosterneuburg1:28:35+29:38
18Alexander Zirnig SPORTUNION Klagenfurt1:30:15+31:18
19Darko Merunka OK Maksimir1:31:36+32:39
20Luca Ruini CAI XXX Ottobre1:56:02+57:05
21Lorenzo Vitale CAI XXX Ottobre2:02:42+63:45
Igor Boncina OK Azimut+-59:03
Erik Schwendtner Hungarian TeamMP+ --:--

M45 (5.4km / 260m / 16KT)

1Peter Bonek Naturfreunde Wien0:45:22+00:00
2Jussi Borgenström Hyvinkään Rasti0:50:43+05:21
3Janne Turpiainen Hyvinkään Rasti0:51:11+05:49
4Kari Hassinen Hyvinkään Rasti0:55:10+09:48
5Christian Gotthardt HSV Spittal/Drau0:55:41+10:19
6Günter Kradischnig OLC Graz0:56:52+11:30
7Roland Arbter WiN Team0:59:59+14:37
8Maurizio Ongania Italy1:00:18+14:56
9Ivan Uvizl SCM Hanacke oblasti1:01:55+16:33
10Josef Polster HSV Spittal/Drau1:02:58+17:36
11Josef Tanzer HSV Langenlebarn1:03:33+18:11
12Miro Šalamun OK Polaris1:06:07+20:45
13Ertl Wilfried OLTK1:06:39+21:17
14Renato Bettin OR SWALLOWS1:08:01+22:39
15Raimo Lind Hyvinkään Rasti1:08:49+23:27
16Peter Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn1:09:39+24:17
17Gábor Sebök Hungarian Team1:14:17+28:55
18Aleš Borštnik OK Tivoli1:18:07+32:45
19Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje1:20:00+34:38
20Georg Pregartner OLC Rudersdorf1:21:40+36:18
21Herbert Schiel WiN Team1:22:29+37:07
22Petr Patočka Czech Special Team Škerlj1:24:03+38:41
23Franco Vaccari OTIS Trieste1:24:24+39:02
24Marijan Leban OK Azimut1:53:03+67:41
25Dragan Krivičić Individuals/No club2:18:14+92:52
Petr Madle SCM Hanacke oblastiMP+ --:--
Klaus Krischan Krischan SU Abteigymnasium SeckauMP+ --:--

M50 (5.4km / 260m / 16KT)

1Joachim Friessnig TV Fürstenfeld0:50:35+00:00
2Gerrit Van De Riet OK Maksimir0:51:08+00:33
3Iain Rochford TV Fürstenfeld0:51:52+01:17
4Zdeněk Blabla Czech Special Team Škerlj0:58:26+07:51
5Herwig Proske TV Fürstenfeld0:58:42+08:07
6Dario Štambuk OK Ivan Merz0:59:15+08:40
7Mark Sylvester CAI XXX Ottobre1:05:35+15:00
8Arne Heikoop Kempische Oriëntatielopers1:08:45+18:10
9Fulvio Pacor SSD GAJA1:13:03+22:28
10Alessandro Conci Junior Team Trentino1:17:55+27:20
11Albertino Parnigotto Erebus Vicenza1:19:03+28:28
12Stanko Čufer OK Azimut1:19:08+28:33
13Ewald Mayer OL HSV Wr. Neustadt1:24:37+34:02
14Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje1:25:33+34:58
15Jure Gawel OK Slovenske Konjice1:26:26+35:51
16Bernhard Lieber HSV Villach1:33:27+42:52
17Raniero Trevisan OTIS Trieste2:33:58+103:23
Martin Kristan Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

M55 (4.1km / 195m / 14KT)

1Vladimír John Czech Special Team Škerlj0:39:37+00:00
2Stefano Zonato Lessinia Orienteering0:43:10+03:33
3Walter Dravetz OLC Graz0:48:02+08:25
4Marco Ongaro US Primiero San Martino0:51:00+11:23
5Rudolf Hudax TV Fürstenfeld0:54:07+14:30
6Günther Dobnik OLC Union Viktring0:54:41+15:04
7Helmut Murer Junior Team Trentino0:55:41+16:04
8Milan Henek Czech Special Team Škerlj0:59:32+19:55
9Damir Jasprica OK Torpedo0:59:47+20:10
10Zoltán Györgyi MOM Budapest1:01:54+22:17
11Vlado Sedej OK Azimut1:04:43+25:06
12Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering1:07:13+27:36
13Werner Büchi OLV Hindelbank1:13:55+34:18
14Miro Cvirn OK Tivoli1:15:37+36:00
15Janko Lapajne OK Azimut1:26:14+46:37
16Rudolf Wernig Naturfreunde Villach Orienteer1:55:49+76:12
17Mauro Tona Orienteering Tarzo a.s.d.2:16:59+97:22
18Tomislav Paravić OK Torpedo3:01:06+141:29
Kristian Leonhardt TV FürstenfeldMP+ --:--

M60 (3.5km / 140m / 12KT)

1Hubert Lukaseder HSV Langenlebarn0:37:57+00:00
2Franz Käfer HSV Pinkafeld0:42:40+04:43
3Michael Frenzel ESV Lok Berlin-Schöneweide0:43:26+05:29
4Otto Venhauer OLC Union Viktring0:47:28+09:31
5Wolfgang Germ Naturfreunde Villach Orienteer0:50:16+12:19
6Harald Bertoldi Junior Team Trentino0:53:10+15:13
7Juergen Ziesche ESV Lok Berlin-Schöneweide0:54:56+16:59
8Walter Susitz OLC Union Viktring0:56:04+18:07
9Giancarlo Gozzer Junior Team Trentino1:01:44+23:47
10Ivan Pongrac OK Japetic1:04:44+26:47
11Gino Vivian Junior Team Trentino1:06:55+28:58
12Gottfried Tobler OL HSV Wr. Neustadt1:11:13+33:16
13Franco Casatta Junior Team Trentino1:12:44+34:47
14Heinrich Czembirek MTV Hernals1:19:39+41:42
15Claudio Sepin SSD GAJA1:23:10+45:13

W10 (1.5km / 45m / 8KT)

1Ana Tisljar OK Orion0:17:40+00:00
2Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda0:24:41+07:01
3Pia Grünberger WiN Team0:32:08+14:28
4Til Ocvirk OK Japetic0:48:04+30:24
5Nika Poljanšek OK Azimut0:56:56+39:16
6Trombetta Jasmine CAI XXX Ottobre1:10:43+53:03

W12 (1.7km / 90m / 7KT)

1Jasmina Gassner Naturfreunde Wien0:18:48+00:00
2Pataki Reka Dalida PVSK0:23:08+04:20
3Ruth Lackner SU SCHÖCKL GRAZ0:29:03+10:15
4Pia Ocvirk OK Japetic0:34:47+15:59
5Nina Črnigoj OK Azimut0:40:46+21:58
6Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:51:33+32:45
Iva Renic OK OrionMP+ --:--

W14 (2.6km / 120m / 10KT)

1Szuromi Luca PVSK0:23:39+00:00
2Anika Gassner WiN Team0:27:57+04:18
3Kinga Graics PVSK0:28:05+04:26
4Viniczai Csenge PVSK0:30:28+06:49
5Becze Rita PVSK0:31:39+08:00
6Vonyó Réka Virág PVSK0:31:41+08:02
7Réka Schwendtner Hungarian Team0:32:45+09:06
8Carina Polzer SPORTUNION Klagenfurt0:33:23+09:44
9Stephanie Krapesch WiN Team0:33:54+10:15
10Réka Dénes Kalocsai SE0:34:24+10:45
11Saskia Hofer WiN Team0:37:02+13:23
12Ida Pauser OL HSV Wr. Neustadt0:38:01+14:22
13Melanie Berger WiN Team0:38:02+14:23
14Ines Zettl WiN Team0:38:41+15:02
15Denise Hlosta WiN Team0:39:32+15:53
16Eva Orešnik OK Trzin0:40:38+16:59
17Lara Jerman OK Trzin0:44:02+20:23
18Sophie Peroutka OL HSV Wr. Neustadt0:46:31+22:52
19Carina Horvath OL HSV Wr. Neustadt0:55:25+31:46
20Janine Ruhm HSV Langenlebarn0:57:09+33:30
21Anamaria Vrbeta OK Torpedo0:57:10+33:31
22Carina Kniesel TV Fürstenfeld0:59:27+35:48
Lisa Siderits TV FürstenfeldMP+ --:--

W16 (3.3km / 170m / 12KT)

1Lisa Pacher SU SCHÖCKL GRAZ0:28:48+00:00
2Karolina Borankova SCM Hanacke oblasti0:31:25+02:37
3Vanda Kinde Hungarian Team0:31:49+03:01
4Kinga Varsányi Hungarian Team0:33:15+04:27
5Orsolya Dénes Kalocsai SE0:34:59+06:11
6Giada Franz Semiperdo Orienteering Maniago0:35:11+06:23
7Eva Reisenhofer TV Fürstenfeld0:36:33+07:45
8Eva Arhar SU SCHÖCKL GRAZ0:36:48+08:00
9Carina Thaler SU SCHÖCKL GRAZ0:37:13+08:25
10Ula Dremel OK Trzin0:39:18+10:30
11Theresa Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer0:39:39+10:51
12Martina Walch SU SCHÖCKL GRAZ0:40:19+11:31
13Paola Grisoni ASD Semiperdo Orienteering Man0:41:53+13:05
14Nika Sakar OK Maksimir0:43:03+14:15
15Lena Stromberger WiN Team0:48:48+20:00
16Lisa Pirker Naturfreunde Villach Orienteer0:49:08+20:20
17Maša Volčič OK Tivoli0:50:32+21:44
18Clara Billroth OK Klosterneuburg0:56:25+27:37
19Tajda Foški OK Polaris0:56:52+28:04
20Maria Gombotz TV Fürstenfeld1:03:40+34:52
21Andrea De Monte CAI XXX Ottobre1:08:33+39:45
22Anamarija Kegelj OK Maksimir1:09:47+40:59
23Romina Doz CAI XXX Ottobre1:13:23+44:35
24Martina Vascotto CAI XXX Ottobre1:28:41+59:53

W18 (5.3km / 290m / 11KT)

1Anja Arbter WiN Team0:46:55+00:00
2Johanka Simkova SCM Hanacke oblasti0:47:05+00:10
3Hana Janu Klub vytrvalostnich sportu Sum0:52:57+06:02
4Renata Kolarova SCM Hanacke oblasti0:54:07+07:12
5Aneta Vozdova Klub vytrvalostnich sportu Sum0:55:43+08:48
6Lucija Telisman SU SCHÖCKL GRAZ0:58:03+11:08
7Anna Simkovics WiN Team0:59:34+12:39
8Lenka Kreckova SCM Hanacke oblasti1:00:44+13:49
9Verena Glatz SU Abteigymnasium Seckau1:01:38+14:43
10Meneghel Laura A.S.D. G.S. PAVIONE1:01:44+14:49
11Sarka Hnilicova Klub vytrvalostnich sportu Sum1:05:23+18:28
12Lena Gruenberger WiN Team1:10:05+23:10
13Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago1:10:16+23:21
14Camilla Caserotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.1:10:54+23:59
15Diána Csóti Kalocsai SE1:11:05+24:10
16Rebeka Paskuj Hungarian Team1:17:52+30:57
17Hanga Károlyi Hungarian Team1:21:17+34:22
18Hannah Lackner SU SCHÖCKL GRAZ1:22:05+35:10
19Sara Gregl OK Brežice1:23:13+36:18
20Sofia Sidonio CAI XXX Ottobre1:26:51+39:56
21Andrea Blaimschein SPORTUNION Klagenfurt1:31:21+44:26
22Alessia Albano CAI XXX Ottobre1:31:28+44:33
23Marta Pacor SSD GAJA1:34:45+47:50
24Corinna Billroth WiN Team1:40:07+53:12
25Ines Blaževič OK Brežice1:53:30+66:35
Réka Rebeka Kopasz Kalocsai SEMP+ --:--

W20 (7.4km / 385m / 14KT)

1Anwen Darlington Naturfreunde Villach Orienteer1:15:26+00:00
2Claudia Zanetel Italy1:22:32+07:06
3Lucia Curzio Italy1:27:59+12:33
4Michela Ronda Italy1:28:57+13:31
5Irene Susitz OLC Union Viktring1:59:45+44:19
6Eva Piechl SPORTUNION Klagenfurt2:09:05+53:39
7Barbara Pogačar Orientacijski klub Komenda2:09:46+54:20

W21E (7.5km / 290m / 12KT)

1Rasa Ptasekaite OK Kare1:01:42+00:00
2Michela Guizzardi CUS BOLOGNA1:02:33+00:51
3Signe Söes IFK Lidingö1:04:16+02:34
4Ursula Kadan TV Fürstenfeld1:05:45+04:03
5Annica Gustafsson IFK Lidingö1:06:42+05:00
6Iva Kosarkova OK Sparta Praha1:07:56+06:14
7Lenka Poklopova SCM Hanacke oblasti1:08:35+06:53
8Péley Dorottya PVSK1:08:55+07:13
9Sofie Johansson OK Linné1:11:20+09:38
10Kelemen Bernadett PVSK1:11:35+09:53
11Adela Jakobova SCM Hanacke oblasti1:14:33+12:51
12Maria Novella Sbaraglia gruppo orientisti subiaco1:14:40+12:58
13Carlotta Scalet Junior Team Trentino1:15:46+14:04
14Száva Zsigmond Hungarian Team1:15:53+14:11
15Kovács Filoména PVSK1:19:22+17:40
16Vinka Vukmanović OK Kapela1:20:40+18:58
17Domján Zsuzsanna PVSK1:23:46+22:04
18Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:24:42+23:00
19Nikolina Stepan OK Torpedo1:29:06+27:24
20Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:33:18+31:36
21Mojca Foški OK Polaris1:51:19+49:37
22Regina Bertóti Diósgyőri TC2:01:41+59:59
23Urša Tomažin OK Azimut2:07:56+66:14
Ildikó Szerencsi Hungarian TeamMP+ --:--
Anica Hribar OK BrežiceMP+ --:--
Tea Kružić OK TorpedoMP+ --:--
Marta Zdravkovic OK LinnéMP+ --:--
Emma Tarandi IFK LidingöMP+ --:--
Denisa Kosova SCM Hanacke oblastiMP+ --:--

W21A (7.4km / 385m / 14KT)

1Zsuzsa Fekete Kőbányai Tájfutó Klub1:20:27+00:00
2Eszter Zsebeházy Kőbányai Tájfutó Klub1:21:49+01:22
3Sebők Éva PVSK1:22:30+02:03
4Diána Bertóti Diósgyőri TC1:26:29+06:02
5Anikó Berthold Kőbányai Tájfutó Klub1:27:29+07:02
6Kertész Anikó PVSK1:27:49+07:22
7Bernadett Elmont Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:34:51+14:24
8Marketa Havlickova Klub vytrvalostnich sportu Sum1:38:24+17:57
9Lenka Junova Klub vytrvalostnich sportu Sum1:39:10+18:43
10Jerca Bernik Škofjeloški orientacijski klub1:41:36+21:09
11Nina Striednig OLTK1:41:50+21:23
12Martina Knapp OK Gittis Klosterneuburg1:44:03+23:36
13Zoppe Giuliana Junior Team Trentino2:03:49+43:22
14Maja Štalekar OK Slovenj Gradec2:11:29+51:02
Nina Rudolf OK PolarisMP+ --:--

W21B (3.3km / 170m / 12KT)

1Alice Russian Nirvana Verde0:32:53+00:00
2Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet0:37:16+04:23
3Ana Gudalović OK Vihor0:37:19+04:26
4Andrea Tusić Orijentacijski klub Lokve0:37:38+04:45
5Szúnyog Emese KFKI Budapest0:39:54+07:01
6Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn0:40:58+08:05
7Ivana Kunzová Czech Special Team Škerlj0:41:10+08:17
8Lea Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub0:41:13+08:20
9Maris Talv-laugen Team Laugen0:41:36+08:43
10Tinjana Golob Mrak OK Azimut0:43:23+10:30
11Marijana Žgela OK Kapela0:44:41+11:48
12Stefanie Zörer OLG Deutsch Kaltenbrunn0:44:47+11:54
13Brigitta Halák Kalocsai SE0:45:53+13:00
14Polona Zupan OK Polaris0:46:02+13:09
15Timea Torgyik Kalocsai SE0:46:30+13:37
16Manuela Giannini SSD GAJA0:46:48+13:55
17Marina Lovisotto ASD Semiperdo Orienteering Man0:47:16+14:23
18Petra Kalan Škofjeloški orientacijski klub0:47:23+14:30
19Jana Paloncy Klub vytrvalostnich sportu Sum0:48:07+15:14
20Diana Golob Mrak OK Azimut0:50:07+17:14
21Chiara Sepin SSD GAJA0:50:20+17:27
22Branka Mazej OK Azimut0:50:37+17:44
23Daria Niggli Orientation Haut-Jura0:51:17+18:24
24Katalin Boczor Kőbányai Tájfutó Klub0:51:56+19:03
25Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering Maniago0:54:04+21:11
26Delilah Pregartner OLC Rudersdorf0:55:30+22:37
27Špela Zalaznik OK Polaris0:57:41+24:48
28Marjanca Poljanšek OK Azimut0:59:57+27:04
29Olga Kristan Orientacijski klub Komenda1:03:36+30:43
30Orsolya Török Kalocsai SE1:04:45+31:52
31Paola Spinelli SSD GAJA1:08:18+35:25
32Katja Špendl OK Trzin1:09:20+36:27
33Rozmari Tusić Orijentacijski klub Lokve1:09:56+37:03
34Sandra Vicentii Junior Team Trentino1:12:48+39:55
35Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone1:20:32+47:39
35Antonella Sinigaglia SSD GAJA1:20:32+47:39
37Sandra Dornstauder OL HSV Wr. Neustadt1:30:25+57:32
38Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje1:34:30+61:37
Lara Clementi CAI XXX OttobreMP+ --:--

W35 (5.3km / 290m / 11KT)

1Striednig Ulrike OLTK0:53:33+00:00
2Dunja Van De Riet OK Maksimir0:55:07+01:34
3Eva Kailbauer TV Fürstenfeld1:02:02+08:29
4Helga Bertoldi Junior Team Trentino1:03:10+09:37
5Tünde Allwinger OK Brežice1:05:08+11:35
6Guni Palme OK Klosterneuburg1:08:12+14:39
7Ingrid Adenstedt OK Klosterneuburg1:08:55+15:22
8Veitsberger Susi TV Fürstenfeld1:09:49+16:16
9Clizia Zambiasi A.S.D. Gruppo Sportivo Nordest1:11:58+18:25
10Marirosa Hechich ASD Semiperdo Orienteering Man1:14:47+21:14
11Aniko Rostas Kalocsai SE1:15:22+21:49
12Ebinger Monika KFKI Budapest1:16:34+23:01
13Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:16:57+23:24
14Ivana Gobec OK Vihor1:17:15+23:42
15Louise Billroth OK Klosterneuburg1:17:19+23:46
16Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda1:17:23+23:50
17Claudia Bonek Naturfreunde Wien1:19:05+25:32
18Kristel Mertens TROL Belgium1:28:25+34:52
19Donatella Vecchies OTIS Trieste1:34:08+40:35
20Sandra Rosada Corivorivo Orienteering ASD1:41:29+47:56
21Ildikó Dénes Kalocsai SE1:49:37+56:04
22Nikolina Renic OK Orion1:59:06+65:33
23Irma Pretnar OK Azimut2:05:22+71:49
24Mateja Keresteš OK Trzin2:19:35+86:02
Marjeta Pogačar Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Ines Peroutka OL HSV Wr. NeustadtMP+ --:--

W45 (4.1km / 195m / 14KT)

1Vera Arbter WiN Team0:43:43+00:00
2Agate Murer Junior Team Trentino0:48:15+04:32
3Iva Madlova SCM Hanacke oblasti0:49:01+05:18
4Cristina Grabar US Primiero San Martino0:51:10+07:27
5Anne Brearley CAI XXX Ottobre0:55:35+11:52
6Gertraud Leonhardt TV Fürstenfeld1:01:06+17:23
7Cristina Ruini CAI XXX Ottobre1:06:03+22:20
8Ágnes Takács Hungarian Team1:07:06+23:23
9Josefine Reinisch Naturfreunde Villach Orienteer1:08:49+25:06
10Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:10:13+26:30
11Hannelore Schreiber HSV Langenlebarn1:31:16+47:33
12Tiziana De Monte CAI XXX Ottobre1:46:36+62:53
Elisabeth Steinlechner TV FürstenfeldMP+ --:--

W55 (3.3km / 170m / 12KT)

1Tazia Lorenzet Junior Team Trentino0:47:50+00:00
2Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer0:49:09+01:19
3Sandra Hoffer Junior Team Trentino0:49:31+01:41
4Gerti Schandor TV Fürstenfeld0:49:33+01:43
5Cristina Chiettini Junior Team Trentino0:49:34+01:44
6Gunnel Nilsson OLC Wienerwald0:49:37+01:47
7Barbara Tobler OL HSV Wr. Neustadt0:51:45+03:55
8Annamaria Abram Junior Team Trentino0:52:20+04:30
9Donatella Gratton CAI XXX Ottobre0:59:22+11:32
10Svatava Henková Czech Special Team Škerlj1:00:54+13:04
11Marija Kovač OK Azimut1:54:35+66:45
12Adriana Donini SSD GAJA2:21:21+93:31

OPEN (4.1km / 195m / 14KT)

1Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf0:52:36+00:00
2Főző Péter PVSK0:54:32+01:56
3Tanja Trinkl OLG Deutsch Kaltenbrunn1:02:51+10:15
4Nada Zdravković Individuals/No club1:03:35+10:59
5Regina Irk Naturfreunde Villach Orienteer1:06:45+14:09
6Eva Primus Naturfreunde Villach Orienteer1:11:43+19:07
7Mauro Felchero Individuals/No club1:13:53+21:17
8Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda1:25:33+32:57
9Roberto Cereatti Friuli MTB & Orienteering1:27:42+35:06
10Helena Kobaš OK Vihor1:38:23+45:47
11Luca Aldegheri Semiperdo Orienteering Maniago1:45:13+52:37
12Aleš Ferenc OK Tivoli1:54:45+62:09
Francesco Comuzzi Orienteering Tarzo a.s.d.MP+ --:--
Claudia Kellner OL HSV Wr. NeustadtMP+ --:--
Ertl Leopoldine OLTKMP+ --:--
Rosemarie Krischan SU Abteigymnasium SeckauMP+ --:--

Beginn (1.7km / 90m / 7KT)

1Hoang Tran CAI XXX Ottobre0:24:41+00:00
2Angus Liu CAI XXX Ottobre0:29:02+04:21
3Andraž De Luisa SSD GAJA0:36:21+11:40
4Peter Zupan OK Polaris0:38:46+14:05
5Neža Zupan OK Polaris0:41:00+16:19
6Jan Gobec OK Vihor0:44:06+19:25
7Hannah Pace CAI XXX Ottobre0:44:58+20:17
8Luka Anderluh OK Polaris0:46:10+21:29
9Davide Zugna SSD GAJA0:46:35+21:54
10Zarja Dremel OK Trzin0:49:27+24:46
11Anja Škarabot OK Polaris0:49:55+25:14
12Valentina Loredan SSD GAJA0:57:58+33:17
13Domen Filip Petrovič OK Polaris0:59:07+34:26
14Ana Marija Orešnik OK Trzin1:04:14+39:33
15Franz Koraschnig Naturfreunde Villach Orienteer1:04:59+40:18
16Peter Berger Naturfreunde Villach Orienteer1:11:40+46:59
17Klemen Zabukovec OK Azimut1:22:00+57:19
18Daniela Maestroni Semiperdo Orienteering Maniago1:28:01+63:20
19Katarina Novak OK Azimut1:51:38+86:57
20Stella Cigini CAI XXX Ottobre1:58:22+93:41
21Zala Mazej OK Azimut13:01:06+756:25
Laura Venhauer OLC Union ViktringMP+ --:--
Anja Turinek Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Eva Čampelj OK TivoliMP+ --:--