Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - Pokal Idrije, SOL 3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Vojsko, 16. 5. 2010

MŽ10 (0.8km / 40m / 5KT)

1Nika Poljanšek OK Azimut13:18+00:00
2Peter Zupan OK Polaris17:27+04:09
3Zarja Dremel OK Trzin24:02+10:44
4Anja Škarabot OK Polaris24:57+11:39
Mariana Medic OK AzimutDNS+ --:--

M12 (1.1km / 40m / 6KT)

1Maj Peter Pahor OK Azimut18:38+00:00
2Luka Štor OK Azimut18:42+00:04
3Gašper Rejec OK Azimut19:51+01:13
4Matej Škarabot OK Polaris24:00+05:22
5Filip Jakob Špendl OK Trzin25:12+06:34
6Matevž Mlakar OK Azimut27:58+09:20
Christian Hladky Turk ŠOKDNS+ --:--

M14 (1.3km / 65m / 9KT)

1Tilen Kravos OK Azimut24:26+00:00
2Patrik Èelik OK Azimut24:29+00:03
3Martin Špendl OK Trzin27:37+03:11
4Jernej Rupnik OK Azimut32:50+08:24
5Martin Jež OK Azimut44:38+20:12
6Danijel Sever OK Azimut54:17+29:51
Žiga Mavri OK AzimutMP+ --:--

M16 (1.8km / 95m / 10KT)

1Nejc Kodriè OK Azimut33:40+00:00
2Tilen Rupnik OK Azimut56:01+22:21
3Aljaž Borštnik OK Tivoli1:03:59+30:19
Jan Podobnik OK AzimutMP+ --:--

M18 (2.8km / 150m / 15KT)

1Andrej Borštnik OK Tivoli34:56+00:00
2Marko Oresnik OK Trzin40:21+05:25
3Vid Bogoviè OKB44:37+09:41
4Davor Kacin OK Azimut52:24+17:28

M21E (3.3km / 160m / 20KT)

1Andraz Hribar OKB35:34+00:00
2Jaime Montero OK Azimut44:26+08:52
3Bojan Jevševar OKB45:53+10:19
4Gregor Anderluh OK Polaris49:45+14:11
5Klemen Kenda OK Azimut54:37+19:03
6Rok Moènik OK Azimut56:20+20:46

M21A (3.3km / 160m / 20KT)

1Primož Mikložiè OK Polaris1:00:54+00:00
2Miran Kolman OK Azimut1:02:20+01:26
3Feike Alewijnse OK Trzin1:10:04+09:10
4David Èufer OK Azimut1:10:58+10:04
5Nejc Moènik OK Azimut1:20:55+20:01
Blaž Kovaèiè OK AzimutMP+ --:--

M21B (2.2km / 140m / 12KT)

1Aleš Zupan OK Polaris35:16+00:00
2Valentin Eržen OK Azimut35:29+00:13
3Samo Vodopivec OK Azimut36:49+01:33
4Rok Sušnik OK Azimut43:15+07:59
5Emil Kacin OK Azimut45:51+10:35
6Vojko Kacin OK Azimut47:26+12:10
7Matjaž Draksler ŠOK52:19+17:03
8Tomaž Orešnik OK Trzin1:02:29+27:13
9Bojan Dremel OK Trzin1:11:33+36:17
10Marko Mlakar OK Azimut1:11:57+36:41
11Andrej Nograšek OK Trzin1:24:53+49:37
12Stašo Turk ŠOK1:32:37+57:21

M35 (3.3km / 160m / 20KT)

1Janez Pretnar OK Azimut44:12+00:00
2Silvij Moènik OK Azimut48:33+04:21
3Miha Škarabot OK Polaris49:01+04:49
4Tomaž Groff OK Azimut49:56+05:44
5Uroš Mazej OK Azimut51:09+06:57
6Andy Hemsted HOC53:53+09:41
7Igor Boncina OK Azimut55:53+11:41
8Uroš Petroviè OK Polaris1:00:27+16:15
9Matjaž Koprivc OK Azimut1:06:21+22:09
10Janez Cimerman OK Azimut1:17:56+33:44

M45 (2.8km / 150m / 15KT)

1Dalibor Radovan OK Polaris58:34+00:00
2Aleš Borštnik OK Tivoli1:08:40+10:06
3Matjaž Štrakl OKPT1:24:43+26:09

M50 (2.2km / 140m / 12KT)

1Roman Sladiè OKPT43:05+00:00

M55 (2.1km / 130m / 12KT)

1Sreèo Pirman ŠOK34:02+00:00
2Vlado Sedej OK Azimut41:47+07:45
3Èrtomir Knap OK Azimut53:13+19:11
4Janko Lapajne OK Azimut53:58+19:56
5Miro Cvirn OK Tivoli1:01:55+27:53

Ž12 (1.1km / 40m / 6KT)

1Nina Èrnigoj OK Azimut18:51+00:00
2Ana Maria Orešnik OK Trzin57:24+38:33

Ž14 (1.3km / 65m / 9KT)

1Eva Orešnik OK Trzin19:46+00:00
2Ana Èufer OK Azimut20:25+00:39
3Lara Jerman OK Trzin22:58+03:12
4Luciana Kramberger OK Azimut1:54:27+94:41
Katjuša Poljanšek OK AzimutMP+ --:--

Ž16 (1.8km / 95m / 10KT)

1Ula Dremel OK Trzin50:13+00:00

Ž21A (2.8km / 150m / 15KT)

1Ana Pribakoviæ Borštnik OK Tivoli46:24+00:00
2Mojca Flerin OK Komenda46:38+00:14
3Tanja Pretnar OK Azimut54:30+08:06
4Suzana Drevenšek OK Komenda1:02:49+16:25
5Maja Štalekar OK SG1:04:16+17:52
6Urša Tomažin OK Azimut1:08:10+21:46

Ž21B (2.1km / 130m / 12KT)

1Polona Zupan OK Polaris1:01:46+00:00
2Marija Anderluh OK Polaris1:02:03+00:17
3Lea Hladky Turk ŠOK1:03:59+02:13
4Petra Kalan ŠOK1:07:39+05:53
5Maja Zaman Groff OK Azimut1:12:18+10:32
6Katja Špendl OK Trzin2:09:32+67:46
7Špela Zalaznik OK Polaris2:09:42+67:56
Marjanca Poljanšek OK AzimutMP+ --:--
Branka Mazej OK AzimutMP+ --:--

Ž35 (2.2km / 140m / 12KT)

1Mateja Keresteš OK Trzin1:29:43+00:00
2Penny Hemsted HOC2:42:18+72:35

ZAÈ. (1.3km / 65m / 9KT)

1Luka Anderluh OK Polaris18:52+00:00
2Neža Zupan OK Polaris26:46+07:54
3Marjana Rejec DGNSP53:18+34:26
4Zala Mazej OK Azimut54:14+35:22
5Klemen Zabukovec OK Azimut1:00:25+41:33
6Andrej Petrnelj DGNSP1:48:13+89:21
Pavel Rejec DGNSPMP+ --:--
Nastja Nograšek OK TrzinMP+ --:--
Rene Koradin OK AzimutDNF+ --:--
Katarina Novak OK AzimutDNF+ --:--

ODPRTA (1.8km / 95m / 10KT)

1Boštjan Zabukovec OK Azimut1:12:29+00:00
2Domen Filip Petroviè OK Polaris1:53:27+40:58