Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - Magnus Cup - 1. dan, 3 Regions Cup 2010, SOL 4, DP - dolga

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 22. 5. 2010

M12 (1.3km / 60m / 6KT)

1Thomas Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt20:36+00:00
2Matej Škarabot OK Polaris23:03+02:27
3Gašper Rejec OK Azimut26:04+05:28
4Anže Kristan Orientacijski klub Komenda27:38+07:02
5Gašper Petrovič OK Polaris28:54+08:18
6Jan Šalamun OK Polaris31:42+11:06
7Juš Smole OK Polaris34:41+14:05
8Peter Jesenko OK Azimut38:43+18:07
9Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau39:00+18:24
10Denis Krhlikar OK Azimut42:29+21:53
11Gal Petkovšek OK Azimut44:41+24:05
12Saš Močnik OK Polaris45:05+24:29
Maj Peter Pahor OK AzimutMP+ --:--

M14 (2.5km / 80m / 6KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring27:16+00:00
2Blaž Petrovič OK Polaris31:36+04:20
3Sandro Lippitsch HSV Spittal/Drau39:09+11:53
4Matic Bremšak Orientacijski klub Komenda40:47+13:31
5Tilen Kravos OK Azimut40:48+13:32
6Andraž De Luisa SSD GAJA43:36+16:20
7Žiga Mavri OK Azimut57:25+30:09
8Jernej Rupnik OK Azimut99:15+71:59
Marco Kogler SPORTUNION KlagenfurtMP+ --:--

M16 (3.6km / 165m / 11KT)

1Nejc Kodrič OK Azimut47:20+00:00
2Klemen Verbovšek Orientacijski klub Komenda49:01+01:41
3Nejc Smolej Orientacijski klub Komenda62:37+15:17
4Thomas Dijak Naturfreunde Villach Orienteer68:37+21:17
5Aljaž Borštnik OK Tivoli93:56+46:36
6Matej Kebe OK Azimut104:16+56:56
7Blaž Čar OK Azimut110:14+62:54
8Tilen Majnik OK Azimut114:26+67:06
9Tilen Rupnik OK Azimut125:22+78:02
10Jošt Lapajne OK Azimut126:15+78:55
11Jan Podobnik OK Azimut133:17+85:57
Matej Kristan Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

M18 (5.4km / 290m / 13KT)

1Tibor Mrak OK Azimut47:39+00:00
2Andrej Borštnik OK Tivoli52:37+04:58
3Marko Oresnik OK Trzin56:11+08:32
4Vid Bogovič OK Brežice56:31+08:52
5Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda74:48+27:09
6Jaka Pišljar Orientacijski klub Komenda78:39+31:00
7Davor Kacin OK Azimut83:21+35:42
Martin Leitner HSV Spittal/DrauMP+ --:--

M21A (6.4km / 335m / 15KT)

1Franc Knap OK Azimut84:25+00:00
2Miran Kolman OK Azimut90:26+06:01
3Klemen Rihtarič OK Polaris97:44+13:19
4Primož Mikložič OK Polaris104:14+19:49
5Feike Alewijnse OK Trzin107:34+23:09
6Nejc Močnik OK Azimut117:31+33:06
7Lorenzo Bartulovich SSD GAJA119:39+35:14
8Blaž Kovačič OK Azimut146:59+62:34
Vakant Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

M21B (3.6km / 165m / 11KT)

1Valentin Eržen OK Azimut42:14+00:00
2Rok Sušnik OK Azimut47:31+05:17
3Aleš Zupan OK Polaris50:04+07:50
4Emil Kacin OK Azimut56:17+14:03
5Vojko Kacin OK Azimut56:33+14:19
6Krešo Keresteš OK Trzin61:22+19:08
7Griša Močnik OK Polaris64:29+22:15
8Samo Vodopivec OK Azimut65:33+23:19
9Andrej Černic Individuals/No club71:26+29:12
10Miha Štajdohar Individuals/No club73:36+31:22
11Tomaž Orešnik OK Trzin86:19+44:05
12Antenore Bartulovich SSD GAJA89:21+47:07
13Marko Germani SSD GAJA90:06+47:52
14Bojan Dremel OK Trzin92:27+50:13
15Andrej Nograšek OK Trzin105:17+63:03
16Alessio Rozzi SSD GAJA138:26+96:12
Denis Kokelj Individuals/No club+-43:46

M21E (10.2km / 550m / 25KT)

1Andraz Hribar OK Brežice73:14+00:00
2Geert Sinkens Vojska Belgije85:22+12:08
3Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda86:53+13:39
4Bart Delobel Vojska Belgije88:04+14:50
5Gert Claes Vojska Belgije88:08+14:54
6Jaka Piltaver OK Brežice88:31+15:17
7Gunter Deferme Vojska Belgije92:47+19:33
8Benjamin Anciaux Vojska Belgije94:16+21:02
9Igor Vukovič Vojska Srbije97:43+24:29
10Blažo Maksimovič Vojska Srbije101:23+28:09
11Dejan Popovič Vojska Srbije104:14+31:00
12Nico Schrans Vojska Belgije111:24+38:10
13Jožko Jazbar OK Azimut114:12+40:58
14Gregor Chudoba OLC Union Viktring118:28+45:14
15Vukašin Mijailovič Vojska Srbije122:11+48:57
16Rok Močnik OK Azimut122:26+49:12
17Klemen Kenda OK Azimut123:16+50:02
18Milan Kovačevič Vojska Srbije131:45+58:31
19Dries Heunincky Vojska Belgije133:45+60:31
20Martin Moser Naturfreunde Villach Orienteer136:28+63:14
21Curt Maier HSV Bleiburg/Austria188:29+115:15
Gert Wallas Naturfreunde Villach OrienteerMP+ --:--
Samo Kofol OK TrzinMP+ --:--

M35 (6.4km / 335m / 15KT)

1Matej Kostanjevec OK Polaris64:13+00:00
2Janez Pretnar OK Azimut64:21+00:08
3Bruno Scherr HSV Villach67:19+03:06
4Christian Stoffels Vojska Belgije68:38+04:25
5Markus Buchtele SPORTUNION Klagenfurt68:46+04:33
6Gregor Anderluh OK Polaris69:48+05:35
7Bojan Jevševar OK Brežice70:30+06:17
8Robert Pobežin OK Trzin75:25+11:12
9Aleš Poljanšek OK Azimut75:53+11:40
10Arno Huss SPORTUNION Klagenfurt77:06+12:53
11Miha Škarabot OK Polaris77:50+13:37
12Jože Gorjup OK Polaris78:12+13:59
13Stanislav Kustec OK Polaris79:37+15:24
14Silvij Močnik OK Azimut80:24+16:11
15Luc Cloostermans Vojska Belgije92:43+28:30
16Valter Foški OK Polaris94:14+30:01
17Roland Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt94:59+30:46
18Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering Maniago102:45+38:32
19Miro Šalamun OK Polaris103:46+39:33
20Matjaž Koprivc OK Azimut115:21+51:08
21Janez Cimerman OK Azimut116:01+51:48
22Gianluca Leoni SSD GAJA120:51+56:38
23Franz Gusel HSV Villach124:16+60:03
24Philippe Sinaeve Vojska Belgije137:04+72:51
25Piero Giudici ORIENTEERING TRIESTE156:45+92:32
26Michele Cafagna ORIENTEERING TRIESTE162:36+98:23
Uroš Petrovič OK PolarisMP+ --:--
Fabio Angeli SSD GAJAMP+ --:--

M45 (4.7km / 235m / 12KT)

1Josef Polster HSV Spittal/Drau63:09+00:00
2Paolo Pizzamus SSD GAJA81:29+18:20
3Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje82:36+19:27
4Fulvio Pacor SSD GAJA92:13+29:04
5Dieter Antenreiter SPORTUNION Klagenfurt93:45+30:36
6Bernhard Lieber HSV Villach101:08+37:59
7Vinko Pernek Orientacijski klub Komenda104:05+40:56
8Mauro Clemente SSD GAJA106:01+42:52
9Herbert Lippitsch HSV Spittal/Drau118:01+54:52
Dalibor Radovan OK PolarisMP+ --:--
Martin Kristan Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

M55 (3.2km / 180m / 9KT)

1Otto Venhauer OLC Union Viktring45:55+00:00
2Janko Lapajne OK Azimut47:27+01:32
3Günther Dobnik OLC Union Viktring51:24+05:29
4Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub52:22+06:27
5Vlado Sedej OK Azimut55:44+09:49
6Walter Bergner Naturfreunde Villach Orienteer58:56+13:01
7Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf60:25+14:30
8Črtomir Knap OK Azimut64:04+18:09
9Roberto Cereatti Friuli MTB & Orienteering74:09+28:14
10Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering80:45+34:50
11Miro Cvirn OK Tivoli88:29+42:34
12Günther Prommer Individuals/No club91:20+45:25
Walter Susitz OLC Union ViktringMP+ --:--
Claudio Sepin SSD GAJAMP+ --:--

MW10 (1.3km / 35m / 5KT)

1Brin Smole OK Polaris32:06+00:00
2Žan Ravnikar Orientacijski klub Komenda33:25+01:19
3Zarja Dremel OK Trzin39:33+07:27
4Anja Škarabot OK Polaris44:52+12:46
5Nika Poljanšek OK Azimut47:40+15:34
6Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda70:57+38:51
Vesna Bohinc Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--

OPEN (4.7km / 235m / 12KT)

1Eva Primus Naturfreunde Villach Orienteer114:57+00:00

W12 (1.3km / 60m / 6KT)

1Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda25:23+00:00
2Nina ?rnigoj OK Azimut34:44+09:21
3Lena Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt38:19+12:56
4Ana Maria Orešnik OK Trzin40:19+14:56
5Kim Kremžar Pančur Orientacijski klub Komenda43:21+17:58
Marjeta Lipužič Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--

W18 (2.5km / 80m / 6KT)

1Andrea Blaimschein SPORTUNION Klagenfurt35:11+00:00
2Sara Gregl OK Brežice37:26+02:15
3Lisa Pirker Naturfreunde Villach Orienteer39:14+04:03
4Julia Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt40:23+05:12
5Lara Jerman OK Trzin43:09+07:58
6Ula Dremel OK Trzin45:14+10:03
7Tajda Foški OK Polaris51:47+16:36
8Eva Orešnik OK Trzin53:08+17:57
9Anja Turinek Orientacijski klub Komenda58:31+23:20
10Kaja Vratina OK Azimut61:19+26:08
Luciana Kramberger OK AzimutMP+ --:--

W21 (5.4km / 290m / 13KT)

1Lidija Hribar Orientacijski klub Komenda67:49+00:00
2Anica Hribar OK Brežice70:59+03:10
3Tanja Pretnar OK Azimut77:56+10:07
4Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda79:47+11:58
5Nina Rudolf OK Polaris80:38+12:49
6Maja Štalekar OK Slovenj Gradec81:25+13:36
7Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda94:54+27:05
8Mojca Foški OK Polaris95:32+27:43
9Irene Susitz OLC Union Viktring100:49+33:00
10Marina Reiner Naturfreunde Villach Orienteer119:28+51:39

W21B (3.6km / 165m / 11KT)

1Saša Žižek OK Azimut64:46+00:00
2Maruša Debeljak OK Polaris81:51+17:05
3Ursula Maier HSV Bleiburg/Austria96:02+31:16
4Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE96:36+31:50
5Anja Babič OK Trzin114:16+49:30
6Paola Spinelli SSD GAJA125:03+60:17
7Antonella Sinigaglia SSD GAJA133:35+68:49
8Špela Zalaznik OK Polaris136:20+71:34
Olga Kristan Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

W35 (3.6km / 165m / 11KT)

1Martha Prommer Individuals/No club73:59+00:00
2Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring74:20+00:21
3Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering Maniago79:12+05:13
4Mateja Keresteš OK Trzin80:32+06:33
5Sonja Strnad Škofjeloški orientacijski klub86:28+12:29
6Irma Pretnar OK Azimut90:20+16:21
7Vera Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt92:49+18:50
8Elisabeth Primus Naturfreunde Villach Orienteer164:46+90:47

BEG (1.3km / 60m / 6KT)

1Neža Zupan OK Polaris30:36+00:00
2Enej Smole OK Polaris38:38+08:02
3Matic Bohinc Orientacijski klub Komenda41:00+10:24
4Paride Flego SSD GAJA60:13+29:37
5Teja Škvarč OK Azimut61:13+30:37
6Emmanuela Pantano SSD GAJA94:00+63:24
Katarina Novak OK AzimutMP+ --:--
Laura Venhauer OLC Union ViktringMP+ --:--