Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - Magnus Cup - štafete, DP - štafeta

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 23. 5. 2010

M14

1 OK Azimut
72.1 Patrik Čelik [0:20:26]
72.2 Tilen Kravos [0:16:22]
0:36:48+00:00
2 OK Azimut
73.1 Jernej Rupnik [0:18:22]
73.2 Žiga Mavri [0:20:22]
0:38:44+01:56
3 OK Polaris
75.1 Matej Škarabot [0:18:28]
75.2 Gašper Petrovič [0:35:16]
0:53:44+16:56
4 OK Azimut
71.1 Denis Krhlikar [0:27:26]
71.2 Gašper Rejec [0:26:36]
0:54:02+17:14
5 OK Polaris
76.1 Jan Šalamun [0:28:57]
76.2 Juš Smole [0:28:42]
0:57:39+20:51
6 OK Komenda
74.1 Tadej Pogačar [0:27:18]
74.2 Anže Kristan [0:39:55]
1:07:13+30:25
7 OK Polaris
77.1 Brin Smole [0:27:41]
77.2 Anja Škarabot [0:54:58]
1:22:39+45:51

M16

1 OK Polaris
53.1 Blaž Petrovič [0:29:56]
53.2 Tajda Foški [0:43:19]
1:13:15+00:00
2 OK Komenda
58.1 Klemen Verbovšek [0:31:43]
58.2 Nejc Smolej [0:42:47]
1:14:30+01:15
3 OK Azimut
55.1 Matej Kebe [1:21:36]
55.2 Matija Čelik [0:46:09]
2:07:45+54:30
4 OK Komenda
59.1 Matic Bremšak [1:36:29]
59.2 Matej Kristan [1:00:49]
2:37:18+84:03
5 OK Komenda
54.1 Ajda Lampe [1:37:28]
54.2 Tilen Pogačar [1:00:06]
2:37:34+84:19
6 OK Azimut
57.1 Blaž Čar [1:37:08]
57.2 Tilen Majnik [1:10:55]
2:48:03+94:48
7 OK Azimut
56.1 Tilen Rupnik [0:46:21]
56.2 Jan Podobnik [2:01:46]
2:48:07+94:52

M18

1 OK Komenda
52.1 Matjaž Pahor [0:25:33]
52.2 Jaka Pišljar [0:26:59]
0:52:32+00:00
2 OK Tivoli
60.1 Andrej Borštnik [0:20:37]
60.2 Aljaž Borštnik [0:32:20]
0:52:57+00:25
3 OK Azimut
51.1 Tibor Mrak [0:29:53]
51.2 Nejc Kodrič [0:43:44]
1:13:37+21:05

M21

1 Vojska Belgije
22.1 Bart Delobel [0:35:18]
22.2 Geert Sinkens [0:34:08]
22.3 Gunther Deferme [0:40:15]
1:39:41+00:00
2 Vojska Belgije
23.1 Gert Claes [0:35:36]
23.2 Benjamin Anciaux [0:36:27]
23.3 Mico Schrans [0:44:05]
1:46:08+06:27
3 OK Azimut
11.1 Aleš Poljanšek [0:47:10]
11.2 Jožko Jazbar [0:45:47]
11.3 Janez Pretnar [0:39:57]
2:02:54+23:13
4 Vojska Srbije
19.1 Igor Vukovia [0:40:19]
19.2 Dejan Popovia [0:48:37]
19.3 Milovan Milia [0:46:35]
2:05:31+25:50
5 OK Komenda
15.1 Nejc Zorman [0:56:58]
15.2 Ivan Nagy [0:46:32]
15.3 Jure Zmrzlikar [0:35:48]
2:09:18+29:37
6 OK Japretia
25.1 Matija Razum [0:42:43]
25.2 Edi Ocvirk [0:39:47]
25.3 Eva Ocvir [0:57:51]
2:10:21+30:40
7 OK Polaris
20.1 Gregor Anderluh [0:47:48]
20.2 Miha Škarabot [1:01:36]
20.3 Iztok Rojc [0:43:26]
2:22:50+43:09
8 OK Polaris
21.1 Jože Gorjup [1:01:39]
21.2 Stanislav Kustec [0:47:34]
21.3 Miro Šalamun [0:52:59]
2:32:12+52:31
9 OK Azimut
24.1 Jaime Montero [0:52:53]
24.2 Maja Štalekar [1:12:30]
24.3 Vid Bogovič [0:43:14]
2:38:37+58:56
10 OK Azimut
13.1 David Čufer [1:06:40]
13.2 Samo Vodopivec [1:06:35]
13.3 Valentin Eržen [0:51:55]
2:55:10+75:29
11 OK Trzin
17.1 Marko Orešnik [0:58:33]
17.2 Tomaž Orešnik [1:14:40]
17.3 Feike Alewijnse [0:53:26]
2:56:39+76:58
12 OK Azimut
14.1 Vojko Kacin [1:24:25]
14.2 Nejc Močnik [1:25:15]
14.3 Matjaž Koprivc [1:10:10]
3:00:10+80:29
OK Azimut
12.1 Klemen Kenda [1:02:25]
12.2 Rok Močnik [0:47:48]
12.3 Silvij Močnik [MP]
MP+ --:--
Vojska Srbije
18.1 Blažo Maksimovia [0:43:22]
18.2 Milan Kovačevia [0:50:21]
18.3 Vukašin Mijailovia [MP]
MP+ --:--
OK Brežice
16.1 Andraž Hribar [MP]
16.2 Bojan Jevševar [0:52:04]
16.3 Jaka Piltaver [0:36:35]
MP+ --:--

M35

1 SU Klagenfurt
31.1 Markus Buchtele [0:31:42]
31.2 Arno Huss [0:38:48]
1:10:30+00:00
2 Vojska Belgije
41.1 Christian Stoffes [0:38:18]
41.2 Luc Cloostermans [0:40:34]
1:18:52+08:22
3 Vojska Belgije
40.1 Dries Heunincky [0:34:28]
40.2 Philippe Sinaeve [0:57:25]
1:31:53+21:23
4 OK Azimut
34.1 Uroš Mazej [0:48:53]
34.2 Tomaž Groff [0:50:32]
1:39:25+28:55
5 OK Azimut
35.1 Emil Kacin [0:52:15]
35.2 Igor Bončina [0:53:07]
1:45:22+34:52
6 OK Perkmandeljc
32.1 Matjaž Štrakl [0:56:25]
32.2 Roman Sladič [0:58:30]
1:54:55+44:25
7 OK Azimut
33.1 Vlado Sedej [1:00:46]
33.2 Janko Lapajne [1:02:10]
2:02:56+52:26
8 OK Polaris
39.1 Robert Benko [1:04:00]
39.2 Valter Foški [1:11:08]
2:15:08+64:38
9 OK Trzin
37.1 Krešo Keresteš [0:50:02]
37.2 Bojan Dremel [1:40:46]
2:30:48+80:18
OK Komenda
36.1 Boštjan Bohinc [MP]
36.2 Luka Kremžar [DNS]
MP+ --:--
OK Trzin
38.1 Anja Babič [MP]
38.2 Andrej Nograšek [1:30:37]
MP+ --:--

W16

1 OK Trzin
79.1 Lara Jerman [0:19:27]
79.2 Eva Orešnik [0:26:17]
0:45:44+00:00
2 OK Azimut
78.1 Katjuša Poljanšek [0:24:35]
78.2 Ana Čufer [0:29:13]
0:53:48+08:04

W21

1 OK Azimut
42.1 Tanja Pretnar [0:50:37]
42.2 Urša Tomažin [0:54:32]
1:45:09+00:00
2 OK Brežice
47.1 Anica Hribar [0:44:27]
47.2 Sara Gregl [1:08:15]
1:52:42+07:33
3 OK Komenda
45.1 Suzana Drevenšek [1:27:19]
45.2 Mojca Flerin [0:43:49]
2:11:08+25:59
4 OK Komenda
46.1 Meta Pogačar [1:51:33]
46.2 Katarina Bremšak [0:47:52]
2:39:25+54:16
5 OK Azimut
43.1 Marjanca Poljanšek [1:16:08]
43.2 Irma Pretnar [1:30:56]
2:47:04+61:55
6 OK Trzin
48.1 Ula Dremel [1:35:21]
48.2 Mateja Keresteš [1:36:49]
3:12:10+87:01
7 OK Azimut
44.1 Branka Mazej [1:15:39]
44.2 Maja Zaman Groff [2:13:55]
3:29:34+104:25
OK Polaris
49.1 Mojca Foški [MP]
49.2 Nina Rudolf [1:06:32]
MP+ --:--