Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Rakov Škocjan, SOL 7, DP - srednja

Orientacijski klub Polaris, Rakov Škocjan, 11. 9. 2010

M16 (3.6km / 160m / 23KT)

1Nejc Kodrič OK Azimut1:01:00+00:00
2Blaž Petrovič OK Polaris1:06:20+05:20
3Matija Čelik OK Azimut1:08:35+07:35
Jan Podobnik OK AzimutMP+ --:--
Mark Babnik OK KomendaMP+ --:--
Tilen Rupnik OK Slovenj GradecDNF+ --:--

M18 (3.6km / 160m / 23KT)

1Tibor Mrak OK Azimut35:27+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice39:36+04:09
3Andrej Borštnik OK Tivoli40:39+05:12
4Davor Kacin OK Azimut52:41+17:14
5Marko Oresnik OK Trzin53:05+17:38
6Matjaž Pahor OK Komenda54:30+19:03

M21 (3.6km / 160m / 23KT)

1Jaka Piltaver OK Brežice35:05+00:00
2Boris Bauman OK Brežice36:34+01:29
3Herwig Allwinger OK Brežice38:11+03:06
4Gregor Anderluh OK Polaris38:52+03:47
5Sandi Kmetič OK Polaris40:04+04:59
6Jožko Jazbar OK Azimut45:33+10:28
6Iztok Rojc OK Polaris45:33+10:28
8Jernej Zorman OK Komenda46:14+11:09
9Matej Pistor OK Slovenj Gradec48:14+13:09
10Klemen Kenda OK Azimut48:42+13:37
11Primož Mikložič OK Polaris48:58+13:53
12Feike Alewijnse OK Trzin57:53+22:48
13Matej Gojčič OK Polaris59:07+24:02
14Vojko Kacin OK Azimut1:03:33+28:28
15Nejc Močnik OK Azimut1:07:48+32:43
16Samo Vodopivec OK Azimut1:08:54+33:49
17Aljaž Šegula OK Polaris1:16:57+41:52
18Jiri­ Gawel OK Slovenske Konjice1:17:39+42:34
19Rok Sušnik OK Azimut1:26:59+51:54
Grega Škulj Individuals/No ClubMP+ --:--

M35 (3.6km / 160m / 23KT)

1Janez Pretnar OK Azimut36:12+00:00
2Uroš Mazej OK Azimut46:12+10:00
3Bojan Jevševar OK Brežice52:09+15:57
4Jan Drbal OK Slovenske Konjice56:15+20:03
5Janez Cimerman OK Azimut58:29+22:17
6Miran Kolman OK Azimut1:00:34+24:22
6Emil Kacin OK Azimut1:00:34+24:22
8Aleš Zupan OK Polaris1:02:01+25:49
9Matjaž Koprivc OK Azimut1:02:51+26:39
10Griša Močnik OK Polaris1:04:33+28:21
11Valter Foški OK Polaris1:08:52+32:40
12Tomaž Orešnik OK Trzin1:29:37+53:25
13Bojan Dremel OK Trzin1:41:30+65:18
14Samo Gjerek OK Perkmandeljc2:01:34+85:22

M45 (3.6km / 160m / 23KT)

1Silvij Močnik OK Azimut52:14+00:00
2Srečo Pirman Škofjeloški Orientacijski Klub53:17+01:03
3Cesare Tarabocchia OK Azimut54:56+02:42
4Črtomir Knap OK Azimut1:03:16+11:02
5Aleš Borštnik OK Tivoli1:04:24+12:10
6Roman Sladič OK Perkmandeljc1:04:41+12:27
7Martin Kristan OK Komenda1:18:31+26:17
8Janko Lapajne OK Azimut1:21:27+29:13
Vlado Sedej OK AzimutMP+ --:--

Ž16 (1.0km / 15m / 11KT)

1Lara Jerman OK Trzin20:00+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut25:05+05:05
3Eva Orešnik OK Trzin26:24+06:24

Ž18 (3.6km / 160m / 23KT)

1Tajda Foški OK Polaris1:06:24+00:00
2Ula Dremel OK Trzin1:13:57+07:33
3Sara Gregl OK Brežice1:21:49+15:25
Ajda Lampe OK KomendaMP+ --:--

Ž21 (3.6km / 160m / 23KT)

1Ana Pribakovič Borštnik OK Tivoli50:19+00:00
2Tanja Pretnar OK Azimut53:22+03:03
3Anica Hribar OK Brežice57:19+07:00
4Andreja Anžur OK Komenda1:01:00+10:41
5Nina Rudolf OK Polaris1:02:43+12:24
6Maja Štalekar OK Slovenj Gradec1:08:01+17:42
7Suzana Drevenšek OK Komenda1:27:01+36:42
8Katarina Bremšak OK Komenda1:28:30+38:11
9Branka Mazej OK Azimut1:45:12+54:53
10Špela Zalaznik OK Polaris1:52:14+61:55
Saška Dvoršek OK PolarisMP+ --:--
Mojca Foški OK PolarisMP+ --:--

Ž35 (3.6km / 160m / 23KT)

1Irma Pretnar OK Azimut1:25:12+00:00
2Marjanca Poljanšek OK Azimut1:36:12+11:00
3Anja Babič OK Trzin1:52:11+26:59
4Mateja Keresteš OK Trzin1:56:33+31:21
Polona Zupan OK PolarisMP+ --:--
Maruša Debeljak OK PolarisMP+ --:--

MŽ10 (0.7km / 0m / 7KT)

1Peter Zupan OK Polaris7:34+00:00
2Jedert Jevševar OK Brežice12:21+04:47
3Nika Poljanšek OK Azimut14:44+07:10
4Mateja Slapnik Anžur OK Komenda18:25+10:51
5Anja Škarabot OK Polaris24:00+16:26
6Zarja Dremel OK Trzin49:49+42:15
Jerneja Slapnik Anžur OK KomendaMP+ --:--

ZAČ (0.7km / 0m / 7KT)

1Teja Škvarč OK Azimut8:42+00:00
2Luka Anderluh OK Polaris9:08+00:26
3Katarina Novak OK Azimut11:08+02:26
4Neža Zupan OK Polaris12:15+03:33
5Karmen Poropat OK Polaris20:26+11:44
6Sašo Škvarč OK Azimut52:51+44:09
7Martin Jevševar OK Brežice1:03:08+54:26

M14 (1.0km / 15m / 11KT)

1Tilen Kravos OK Azimut13:52+00:00
2Matic Bremšak OK Komenda19:57+06:05
3Patrik Čelik OK Azimut30:24+16:32
4Žiga Mavri OK Azimut31:17+17:25
5Jernej Rupnik OK Azimut47:58+34:06
6Martin Melocco OK Polaris1:12:53+59:01

M12 (0.8km / 10m / 7KT)

1Luka Štor OK Azimut10:17+00:00
2Jan Šalamun OK Polaris11:38+01:21
3Anže Kristan OK Komenda11:45+01:28
4Gašper Petrovič OK Polaris11:49+01:32
5Denis Krhlikar OK Azimut11:55+01:38
6Gašper Rejec OK Azimut12:23+02:06
7Matej Škarabot OK Polaris16:23+06:06
8Gal Petkovšek OK Azimut18:49+08:32
Saš Močnik OK PolarisMP+ --:--

Ž12 (0.8km / 10m / 7KT)

1Brina Foški OK Polaris12:09+00:00
2Nina Črnigoj OK Azimut15:42+03:33
3Ana Maria Orešnik OK Trzin34:52+22:43

REK (1.0km / 15m / 11KT)

1Sara Jurečko OK Slovenj Gradec55:30+00:00
Damjan Pečar Individuals/No ClubMP+ --:--