Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft

Rezultati - Lipica, SOL 8 - dolga

Plastnica, Daniel Lebar s.p., Vilenica, 13. 11. 2010

MW10 (960.0km / m / 5KT)

1Peter ZupanOK Polaris OK Polaris12:03+00:00
2Zarja DremelOK Trzin OK Trzin12:06+00:03
3Brin SmoleOK Polaris OK Polaris12:27+00:24
4Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut16:26+04:23
5Katarina AnderluhOK Polaris OK Polaris19:07+07:04
6Mateja Slapnik AnžurOrientacij OK Komenda20:11+08:08
7Luka AnderluhOK Polaris OK Polaris21:09+09:06
8Anja ŠkarabotOK Polaris OK Polaris24:29+12:26
Jerneja Slapnik AnžurOrientacij OK KomendaMP+ --:--

M12 (1.3km / m / 5KT)

1Patrik PtaèekOrientacij OK Slovenske Konjice12:04+00:00
2Denis KrhlikarOK Azimut OK Azimut16:01+03:57
3Herwig AllwingerTipo Orien TTE16:27+04:23
4Luka ŠtorOK Azimut OK Azimut17:32+05:28
5Jiri KunzBETA URSUS BBM20:28+08:24
6Filip Jakob ŠpendlOK Trzin OK Trzin24:14+12:10
7Maj Peter PahorOK Azimut OK Azimut24:17+12:13
8Gašper RejecOK Azimut OK Azimut28:03+15:59
9Matej ŠkarabotOK Polaris OK Polaris28:19+16:15
10Juš SmoleOK Polaris OK Polaris35:48+23:44

M14 (2.3km / m / 10KT)

1Jan KunzBETA URSUS BBM29:44+00:00
2Blaž PetrovièOK Polaris OK Polaris29:56+00:12
3Tilen KravosOK Azimut OK Azimut33:55+04:11
4Pavel PtaèekOrientacij OK Slovenske Konjice37:31+07:47
5Maj HrovatOK Trzin OK Trzin43:07+13:23
6Žiga MavriOK Azimut OK Azimut45:24+15:40
7Jernej RupnikOK Azimut OK Azimut45:54+16:10
8Danijel SeverOK Azimut OK Azimut46:16+16:32
9Patrik ÈelikOK Azimut OK Azimut50:27+20:43
10Martin ŠpendlOK Trzin OK Trzin50:47+21:03
Jasmin RedžiæOrientacij OK KomendaMP+ --:--

M16 (3.5km / m / 12KT)

1Pavel ZaderaOrientacij OK Slovenske Konjice1:07:08+00:00
2Nejc KodrièOK Azimut OK Azimut1:25:28+18:20
3Matija ÈelikOK Azimut OK Azimut1:37:22+30:14
4Joðt LapajneOK Azimut OK Azimut2:06:57+59:49
5Aljaž BorštnikOK Tivoli OK Tivoli2:10:44+63:36
6Jan PodobnikOK Azimut OK Azimut2:14:57+67:49
Tilen RupnikOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Tilen MajnikOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

M18 (4.8km / m / 12KT)

1Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli1:00:23+00:00
2Vid BogovièOK Brezice OKB1:04:04+03:41
3Marko OrešnikOK Trzin OK Trzin1:34:55+34:32

M21E (8.0km / m / 22KT)

1Andraž HribarOK Brezice OKB1:13:34+00:00
2Jure ZmrzlikarOrientacij OK Komenda1:21:59+08:25
3Jaka PiltaverOK Brezice OKB1:27:06+13:32
4Gregor AnderluhOK Polaris OK Polaris1:32:23+18:49
5Boris BaumanOK Brezice OKB1:36:40+23:06
6Iztok RojcOK Polaris OK Polaris1:37:54+24:20
7Petr KlimešBETA URSUS BBM1:43:34+30:00
8Bojan JevševarOK Brezice OKB1:45:33+31:59
9Herwig AllwingerOK Brezice OKB1:56:45+43:11
10Klemen KendaOK Azimut OK Azimut2:12:28+58:54
11Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut2:18:17+64:43
12Matej PistorOK Slovenj OK SG2:46:45+93:11

M21A (4.8km / m / 12KT)

1Primožž MikložièOK Polaris OK Polaris1:16:40+00:00
2Jernej ZormanOrientacij OK Komenda1:20:56+04:16
3Franc KnapOK Azimut OK Azimut1:22:53+06:13
4Feike AlewijnseOK Trzin OK Trzin1:35:25+18:45
5Tobija CukjatiOK Polaris OK Polaris1:45:23+28:43
6Andrej SossiIndividual Individuals/No Club2:30:41+74:01
Nejc MoènikOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
David ÈuferOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

M21B (3.5km / m / 12KT)

1Valentin ErženOK Azimut OK Azimut1:00:09+00:00
2Vojko KacinOK Azimut OK Azimut1:01:45+01:36
3Emil KacinOK Azimut OK Azimut1:01:47+01:38
4Aleš ZupanOK Polaris OK Polaris1:02:48+02:39
5Lorenzo BartulovichSSD GAJA GAJA1:06:11+06:02
6Krešo KerestešOK Trzin OK Trzin1:09:30+09:21
7Angus LiuUWC Adriat UWCAd1:11:05+10:56
8Bojan DremelOK Trzin OK Trzin1:23:51+23:42
9Grega ŠkuljOK Polaris OK Polaris1:53:27+53:18
10Rok SušnikOK Azimut OK Azimut2:05:59+65:50
Shama RamosUWC Adriat UWCAdMP+ --:--
Gaetano VacantiUWC Adriat UWCAdMP+ --:--
Antenore BartulovichSSD GAJA GAJAMP+ --:--
Patrick WarshawskiUWC Adriat UWCAdMP+ --:--

M35 (4.8km / m / 12KT)

1Martin KunzBETA URSUS BBM58:28+00:00
2Miha ŠkarabotOK Polaris OK Polaris1:05:48+07:20
3Pavel PtaèekOrientacij OK Slovenske Konjice1:07:19+08:51
4Valter FoškiOK Polaris OK Polaris1:11:50+13:22
5Silvij MoènikOK Azimut OK Azimut1:15:09+16:41
6Dušan PetrovièOK Polaris OK Polaris1:19:16+20:48
7Uroš MazejOK Azimut OK Azimut1:19:42+21:14
8Janez CimermanOK Azimut OK Azimut1:35:48+37:20
9Robert BenkoOK Polaris OK Polaris2:04:16+65:48

M45 (3.9km / m / 11KT)

1Franco VaccariOTIS Tries OTIS Trieste56:13+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli1:00:40+04:27
3Cesare TarabocchiaOK Azimut OK Azimut1:03:54+07:41
4Livio PredonzaniOTIS Tries OTIS Trieste1:18:49+22:36
5Paolo PizzamusSSD GAJA GAJA1:19:47+23:34
6Marijan LebanOK Azimut OK Azimut1:49:36+53:23
Dragan KrivièiæSTRAzILOVO STRAzILOVOMP+ --:--

M50 (3.5km / m / 12KT)

1Zdene BlablaBETA URSUS BBM56:04+00:00
2Roman SladièOK Perkman OKPT1:02:19+06:15
3Mark SylvesterUWC Adriat UWCAd1:04:02+07:58
Stanko ÈuferOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

M55 (3.2km / m / 10KT)

1Vladimir JohnBETA URSUS BBM44:00+00:00
2Silvano TonoloASD EREBUS EREBUS VICENZA50:17+06:17
3Marco OngaroUS Primier US Primiero San Martino58:03+14:03
4Èrtomir KnapOK Azimut OK Azimut1:02:37+18:37
5Janko LapajneOK Azimut OK Azimut1:07:08+23:08
6Vlado SedejOK Azimut OK Azimut1:10:25+26:25

W12 (1.3km / m / 5KT)

1Brina FoškiOK Polaris OK Polaris22:41+00:00
2Ana Maria OrešnikOK Trzin OK Trzin25:43+03:02

W14 (2.0km / m / 8KT)

1Veronika BurgerOK Polaris OK Polaris44:10+00:00
2Eva OrešnikOK Trzin OK Trzin44:13+00:03

W16 (2.3km / m / 10KT)

1Tajda FoškiOK Polaris OK Polaris55:28+00:00

W18 (3.2km / m / 10KT)

1Ajda LampeOrientacij OK Komenda2:06:20+00:00

W21A (3.9km / m / 11KT)

1Ana Pribakoviè BorštnikOK Tivoli OK Tivoli57:35+00:00
2Anica HribarOK Brezice OKB1:04:47+07:12
3Tanja PretnarOK Azimut OK Azimut1:09:32+11:57
4Andreja AnžurOrientacij OK Komenda1:16:00+18:25
5Mojca FoškiOK Polaris OK Polaris1:24:40+27:05
6Urša TomazinOK Azimut OK Azimut1:35:00+37:25
7Suzana DrevenšekOrientacij OK Komenda1:49:36+52:01

W21B (2.3km / m / 10KT)

1Hannah PaceUWC Adriat UWCAd33:42+00:00
2Polona ZupanOK Polaris OK Polaris45:49+12:07
3Marjanca PoljanšekOK Azimut OK Azimut49:40+15:58
4Anja BabièOK Trzin OK Trzin52:39+18:57
5Jona MirnikOrientacij OK Komenda57:37+23:55
6Katja ŠpendlOK Trzin OK Trzin1:12:22+38:40
7Špela ZalaznikOK Polaris OK Polaris1:13:45+40:03
Marija KovaèOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Aljaž OgrinOK Polaris OK PolarisMP+ --:--

W35 (3.5km / m / 12KT)

1Clizia ZambiasiA.S.D. Gru Nordestarcento56:18+00:00
2Tunde AllwingerOK Brezice OKB1:04:09+07:51
3Cristina GrabarUS Primier US Primiero San Martino1:08:30+12:12
4Iva KunzovaBETA URSUS BBM1:27:14+30:56
5Irma PretnarOK Azimut OK Azimut1:58:22+62:04
6Mateja KerestešOK Trzin OK Trzin2:04:46+68:28
Marija AnderluhOK Polaris OK PolarisMP+ --:--

OPEN/r (3.9km / m / 11KT)

1Enrico CigniniGruppo Ori XXX Ottobre1:52:34+00:00
2Sara JureèkoOK Slovenj OK SG2:15:11+22:37
3Matjaž ŠtraklOK Perkman OKPT2:32:40+40:06
4Sardoè AlenIndividual Individuals/No Club2:38:13+45:39
Damjan PeèarSSD GAJA GAJAMP+ --:--
Fulvio PacorSSD GAJA GAJAMP+ --:--

Beginn (1.3km / m / 5KT)

1Jure RijavecOK Azimut OK Azimut23:47+00:00
2Teja ŠkvarèOK Azimut OK Azimut26:08+02:21
3Nik OgrinOK Polaris OK Polaris30:23+06:36
4Katarina NovakOK Azimut OK Azimut30:57+07:10
5Saso ŠkvarèOK Azimut OK Azimut33:13+09:26
6Luciana KrambergerOK Azimut OK Azimut38:04+14:17
7Shannon Dias ViegasUWC Adriat UWCAd39:34+15:47
8Rene KoradinOK Azimut OK Azimut42:06+18:19
9Zala MazejOK Azimut OK Azimut45:45+21:58
10Stella CigniniGruppo Ori XXX Ottobre47:01+23:14
11Christian LimawanUWC Adriat UWCAd1:40:15+76:28
Nika BrataševecOK Azimut OK AzimutMP+ --:--