Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 2 - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 10. 4. 2010

M14 (0.0km / m / 12KT)

1Luka MihaljevićVIH OK Vihor59:10+00:00
2Markus FinderASP SU RLV Sparkasse Aspang1:10:47+11:37
3Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:19:49+20:39
4Blaž PetrovičOKP OK Polaris1:43:23+44:13
5Gašper PetrovičOKP OK Polaris1:50:49+51:39

M15-18 (0.0km / m / 13KT)

1Bence NémethVIK Viking Sport Club47:03+00:00
2Bernhard FinderASP SU RLV Sparkasse Aspang48:10+01:07
3Markus SeppeleNFV NF Villach orienteering50:42+03:39
4Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec59:43+12:40
5Matthias PletzerNFV NF Villach orienteering1:15:18+28:15
6Petar PericaOKB OK Bjelovar1:32:41+45:38
Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

W15-18 (0.0km / m / 12KT)

1Silvia PetritschNFV NF Villach orienteering44:18+00:00
2Lisa PirkerNFV NF Villach orienteering1:02:44+18:26
3Melanie MaierKärnten Kärnten1:05:40+21:22

M19E (0.0km / m / 17KT)

1Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec59:09+00:00
2Iztok RojcOKP OK Polaris1:07:56+08:47
3Martin MoserNFV NF Villach orienteering1:09:48+10:39
4Vedran BerkovicKAP OK Kapela1:11:01+11:52
5Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec1:13:20+14:11
6Dušan PetrovičOKP OK Polaris1:15:05+15:56
7Samo CokanOKSG OK Slovenj Gradec1:16:29+17:20
8Damjan SekutiOKSG OK Slovenj Gradec1:18:05+18:56
9Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:18:41+19:32
10Alen ČoderlOKSG OK Slovenj Gradec1:20:59+21:50
11David AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:21:22+22:13
12Grega AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:22:49+23:40
13Ivan PenavićMAK OK Maksimir MTBO1:23:28+24:19
14Uroš PetrovičOKP OK Polaris1:27:40+28:31
15Igor PečovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:28:20+29:11
16Luka KotnikOKSG OK Slovenj Gradec1:33:18+34:09
17Joc KoprivnikarOKSG OK Slovenj Gradec1:33:35+34:26
18Mitja PotočnikOKSG OK Slovenj Gradec1:35:36+36:27
19Marko DudićOKSG OK Slovenj Gradec1:35:55+36:46
20Robi VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:38:55+39:46
21Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:59:57+60:48
22Amadej RozmanOKSG OK Slovenj Gradec2:00:21+61:12
23Rok OrličnikOKSG OK Slovenj Gradec2:05:50+66:41
24Darko SurjanKAP OK Kapela2:05:57+66:48
25Matjaž VolkarOKSG OK Slovenj Gradec2:12:36+73:27
Wallas GertNFV NF Villach orienteeringMP+ --:--
Aljaž ŠegulaOKP OK PolarisMP+ --:--

W19E (0.0km / m / 15KT)

1Maja ŠtalekarOKSG OK Slovenj Gradec1:17:36+00:00
2Maja ZavrlŠD Pohorc ŠD Pohorc1:28:19+10:43
3Sanja ŽužićVIH OK Vihor1:34:19+16:43
4Eva PrimusNFV NF Villach orienteering1:44:37+27:01

M19A (0.0km / m / 15KT)

1Igor BoncinaOKA OK Azimut1:03:12+00:00
2Ivica BertolVIH OK Vihor1:12:47+09:35
3Peter VujevičOKSG OK Slovenj Gradec1:21:48+18:36
4Peter VajdaVIK Viking Sport Club1:23:45+20:33
5Francisco DelgadoVIH OK Vihor1:32:35+29:23
6Martin HaindlASP SU RLV Sparkasse Aspang1:35:53+32:41
7Gregor SlemenikOKSG OK Slovenj Gradec1:39:04+35:52
Iztok JežOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

W19A (0.0km / m / 13KT)

1Ina KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec1:29:21+00:00
2Ágnes KovácsVIK Viking Sport Club2:08:34+39:13
3Alida SokolovićOKB OK Bjelovar2:19:24+50:03
Sonja MihevOKSG OK Slovenj GradecDNF+ --:--
Metka KrambergerOKSG OK Slovenj GradecDNF+ --:--

M45 (0.0km / m / 13KT)

1Siegfried OpetnikHSVB HSV Bleiburg54:36+00:00
2Curt MaierKärnten Kärnten57:39+03:03
3Michael MelcherASP SU RLV Sparkasse Aspang58:09+03:33
4Klaus WallasNFV NF Villach orienteering1:07:32+12:56
5Mladen PericaOKB OK Bjelovar1:14:01+19:25
6Nenad MihaljevićVIH OK Vihor1:46:15+51:39
7Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:46:40+52:04
8Jože KnezOKSG OK Slovenj Gradec2:00:25+65:49

OPEN (0.0km / m / 11KT)

1Domen Filip PetrovičOKP OK Polaris2:14:38+00:00