Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 3 - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 11. 4. 2010

M14 (0.0km / m / 11KT)

1Blaž PetrovičOKP OK Polaris56:48+00:00
2Luka MihaljevićVIH OK Vihor1:00:28+03:40
3Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:13:41+16:53
4Markus FinderASP SU RLV Sparkasse Aspang1:17:34+20:46
5Matej ŠkarabotOKP OK Polaris1:41:42+44:54
6Gašper PetrovičOKP OK Polaris1:49:10+52:22

M15-18 (0.0km / m / 14KT)

1Matthias PletzerNFV NF Villach orienteering1:15:39+00:00
2Bence NémethVIK Viking Sport Club1:15:43+00:04
3Bernhard FinderASP SU RLV Sparkasse Aspang1:16:57+01:18
4Petar PericaOKB OK Bjelovar1:18:40+03:01
5Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:36:24+20:45
6Markus SeppeleNFV NF Villach orienteering1:38:54+23:15
7Michael TremulXXX CAI XXX Ottobre Trieste1:41:51+26:12
8Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec1:45:24+29:45
9Marco PipaXXX CAI XXX Ottobre Trieste1:59:21+43:42

W15-18 (0.0km / m / 11KT)

1Silvia PetritschNFV NF Villach orienteering56:42+00:00
2Lisa PirkerNFV NF Villach orienteering1:58:33+61:51

M19E (0.0km / m / 20KT)

1Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:18:07+00:00
2Martin MoserNFV NF Villach orienteering1:31:51+13:44
3Ivan PenavićMAK OK Maksimir MTBO1:32:34+14:27
4Vedran BerkovicKAP OK Kapela1:34:45+16:38
5Grega AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:36:47+18:40
6Dušan PetrovičOKP OK Polaris1:38:40+20:33
7Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec1:41:19+23:12
8Iztok RojcOKP OK Polaris1:44:41+26:34
9David AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:47:11+29:04
10Damjan SekutiOKSG OK Slovenj Gradec1:47:57+29:50
11Alen ČoderlOKSG OK Slovenj Gradec1:48:29+30:22
12Samo CokanOKSG OK Slovenj Gradec1:49:11+31:04
13Uroš PetrovičOKP OK Polaris1:50:52+32:45
14Marko DudićOKSG OK Slovenj Gradec1:56:19+38:12
15Darko SurjanKAP OK Kapela2:19:43+61:36
16Robi VidovičOKSG OK Slovenj Gradec2:21:21+63:14
17Miha ŠkarabotOKP OK Polaris2:28:27+70:20
18Rok OrličnikOKSG OK Slovenj Gradec2:47:45+89:38
19Aljaž ŠegulaOKP OK Polaris2:56:51+98:44
Joc KoprivnikarOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Mitja PotočnikOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Amadej RozmanOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

W19E (0.0km / m / 18KT)

1Maja ŠtalekarOKSG OK Slovenj Gradec1:46:14+00:00
2Giuliana ZoppePAN Panda Orienteering Valsugana2:04:03+17:49
3Eva PrimusNFV NF Villach orienteering2:08:15+22:01
4Sanja ŽužićVIH OK Vihor2:10:06+23:52
5Maja ZavrlŠD Pohorc ŠD Pohorc2:10:27+24:13

M19A (0.0km / m / 18KT)

1Igor BoncinaOKA OK Azimut1:44:48+00:00
2Metod KreblIndividual Individuals/No Club2:07:55+23:07
3Peter VajdaVIK Viking Sport Club2:16:39+31:51
4Ivica BertolVIH OK Vihor2:24:05+39:17
5Peter VujevičOKSG OK Slovenj Gradec2:26:20+41:32
6Martin HaindlASP SU RLV Sparkasse Aspang2:26:40+41:52
7Martin BihounekNFV NF Villach orienteering2:44:58+60:10
Iztok JežOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

W19A (0.0km / m / 14KT)

1Ina KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec2:21:00+00:00
2Ágnes KovácsVIK Viking Sport Club2:37:56+16:56
3Alida SokolovićOKB OK Bjelovar3:08:54+47:54
4Sonja MihevOKSG OK Slovenj Gradec3:46:00+85:00

M45 (0.0km / m / 14KT)

1Siegfried OpetnikHSVB HSV Bleiburg1:09:37+00:00
2Ezio Mayer GregoXXX CAI XXX Ottobre Trieste1:12:04+02:27
3Curt MaierKärnten Kärnten1:14:16+04:39
4Michael MelcherASP SU RLV Sparkasse Aspang1:18:16+08:39
5Mladen PericaOKB OK Bjelovar1:46:12+36:35
6Klaus WallasNFV NF Villach orienteering1:47:06+37:29
7Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:52:47+43:10
8Herman NovakIndividual Individuals/No Club1:53:54+44:17
9Nenad MihaljevićVIH OK Vihor2:19:09+69:32

OPEN (0.0km / m / 10KT)

1Domen Filip PetrovičOKP OK Polaris2:04:28+00:00