Notice: Undefined index: Course controls in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: Course controls in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: Course controls in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: Course controls in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: Course controls in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547

Notice: Undefined index: in /home/rutka/orientacijska-zveza.si/public/inc/plugins.inc.php on line 1547
Orientacijska zveza Slovenije :: Rezultati - Univerzitetno prvenstvo - srednja
Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Univerzitetno prvenstvo - srednja

Jaka Piltaver, Ljubljana, 5. 5. 2010

Študenti (5,20km / 270m / KT)

1Andraž HribarFGG 0:32:55
2Jure ZmrzlikarFMF 0:38:30+05:35
3Rok MočnikFRI 0:44:34+11:39
4Luka RupnikBF 0:48:10+15:15
5Aljaž Šegula0:53:27+20:32
6Miha ZupancFGG 0:57:27+24:32
7Jure ČesnikFGG 0:59:10+26:15
8Blaž GrahFE 0:59:20+26:25
9Andrej ČernicEF 1:00:49+27:54
10Blaž TašičFMF 1:01:22+28:27
11Klemen HrenFGG 1:37:30+64:35
12Jernej ArhMF 1:56:30+83:35

Študentke (4,00km / 200m / KT)

1Cita CvirnMF 0:34:31
2Maja ŠtalekarBF 0:38:55+04:24
3Urša TomažinFKKT 0:52:38+18:07
4Monika TominšekFA 0:54:58+20:27
5Suzana DrevenšekFZN 0:56:30+21:59
6Zala NovakMF 1:51:00+76:29
7Klara RupnikBF 1:51:05+76:34

Zaposleni (5,20km / 270m / KT)

1Gregor AnderluhBF 0:40:21
2Martin ČesnikFS 0:43:10+02:49
3Miha ŠkarabotFMF 0:47:55+07:34
4Miha ŠtajdoharFRI 0:50:10+09:49
Dušan PetrovičFGG MP+ --:--

Odprta (M) (5,20km / 270m / KT)

1Klemen KendaOK Azimut 0:47:55
2Robert PobežinOK Trzin 0:51:50+03:55
3Igor BončinaOK Azimut 0:56:00+08:05
4Mojca FlerinOK Komenda 0:58:05+10:10

Odprta (Ž) (4,00km / 200m / KT)

1Tajda FoškiOK Polaris 0:48:33
2Špela ZalaznikOK Polaris 1:08:20+19:47