Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja

Orientacijski klub Polaris, Vojašnica Rudno polje na Pokljuki, 28. 8. 2010

A (3,5km / 135m / 18 KT)

1Iztok RojcOK Polaris 0:33:50+00:00
2Gregor AnderluhOK Polaris 0:40:10+06:20
3Andrej BorštnikOK Tivoli 0:42:42+08:52
4Miha ŠkarabotOK Polaris 0:43:36+09:46
5Boris BaumanOK Brežice 0:44:37+10:47
6Dušan PetrovičOK Polaris 0:45:26+11:36
7Sandi KmetičOK Polaris 0:45:29+11:39
8Blaž PetrovičOK Polaris 0:45:46+11:56
9Valter FoškiOK Polaris 0:46:50+13:00
10Nejc ZormanOK Komenda 0:51:44+17:54
11Matej GojčičOK Polaris 0:52:01+18:11
12Klemen KendaOK Azimut 0:54:58+21:08
13Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 0:55:38+21:48
14Vojko KacinOK Azimut 0:59:31+25:41
15Miro ŠalamunOK Polaris 1:02:17+28:27
16Roman SladičOK Perkmandeljc 1:03:48+29:58
17Mojca FoškiOK Polaris 1:04:47+30:57
18Aleš BorštnikOK Tivoli 1:05:05+31:15
19Aleš ZupanOK Polaris 1:07:00+33:10
20Andraž RavnikarOK Polaris 1:08:24+34:34
21Griša MočnikOK Polaris 1:08:44+34:54
22Dušan SmoleOK Polaris 1:11:20+37:30
23Janez CimermanOK Azimut 1:17:13+43:23
24Dragan KrivičićOK Komenda 1:17:32+43:42
25Tajda FoškiOK Polaris 1:23:38+49:48
26Polona ZupanOK Polaris 1:27:43+53:53
27Bojan DremelOK Trzin 1:27:47+53:57
Ula DremelOK Trzin MP+ --:--
Špela ZalaznikOK Polaris MP+ --:--

B (2,2km / 80m / 13 KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 0:26:58+00:00
2Maja Ivanušičind. 0:29:21+02:23
3Saš MočnikOK Polaris 0:30:53+03:55
4Jan ŠalamunOK Polaris 0:33:08+06:10
5Gašper PetrovičOK Polaris 0:33:38+06:40
6Gašper RejecOK Azimut 0:34:53+07:55
7Anže KristanOK Komenda 0:34:53+07:55
8Juš SmoleOK Polaris 0:35:13+08:15
9Grega ŠkuljOK Polaris 0:41:47+14:49
10Brina FoškiOK Polaris 0:43:11+16:13
11Darja VodlanOK Polaris 0:43:54+16:56
12Martin Meloccoind. 0:47:13+20:15
13Primož ArehOK Polaris 0:59:49+32:51
14Brin SmoleOK Polaris 1:06:22+39:24
Majda ArehOK Polaris MP+ --:--
Katja GuštinOK Polaris MP+ --:--

C (0,5km / 15m / 5 KT)

Zarja DremelOK Trzin 0:05:48+00:00
Ana ArehOK Polaris 0:06:05+00:17
Luka AnderluhOK Polaris 0:07:25+01:37
Katarina AnderluhOK Polaris 0:07:59+02:11
Jakob JakopinOK Polaris 0:08:06+02:18
Ana ŠalamunOK Polaris 0:09:07+03:19
Fedja MočnikOK Polaris 0:09:47+03:59
Eva ŠalamunOK Polaris 0:10:08+04:20
Enej SmoleOK Polaris 0:13:21+07:33
Anja ŠkarabotOK Polaris 0:14:15+08:27
Črtomir E. Perharič Baileyind. 0:21:05+15:17
Tom Černilecind. MP+ --:--
Vesna BohincOK Komenda MP+ --:--