Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Šolsko DP - srednja

OŠ Cerkno & OK Azimut, Cerkno, 30. 9. 2010

OŠ-M (2.4km / 80m / 12KT)

1BLAŽ PETROVIČ OŠ - OŠ RODICA DOMŽALE28:35+00:00
2PETER TUŠAR OŠ - OŠ CERKNO32:04+03:29
3JAN ŠALAMUN OŠ - OŠ ZADOBROVA33:59+05:24
4LUKA ŠTOR OŠ - OŠ DOBRAVLJE35:12+06:37
5PATRIK CELIK OŠ - OŠ CERKNO35:16+06:41
6ŽIGA MAVRI OŠ - OŠ CERKNO37:22+08:47
7PRIMOŽ KOSI OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU39:08+10:33
8LUKA VARDA OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR39:56+11:21
9MATEJ ŠKARABOT OŠ - OŠ LOG-DRAGOMER40:02+11:27
10ŽAN PETERNELJ OŠ - OŠ CERKNO40:54+12:19
11MATJAŽ BOŽNAR OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE43:17+14:42
12JERNEJ RUPNIK OŠ - OŠ CERKNO43:27+14:52
13SIMON RŽEK OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE44:41+16:06
14JUSTIN JANEZ OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE45:04+16:29
15FILIP MARKOVIC OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA46:46+18:11
16GAŠPER REJEC OŠ - OŠ IDRIJA48:30+19:55
17MATEVŽ MLAKAR OŠ - OŠ IDRIJA48:52+20:17
18DANIJEL SEVER OŠ - OŠ DOBRAVLJE50:24+21:49
19PRIMOŽIC ROK OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE51:36+23:01
20ANŽE KRISTAN OŠ - OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH52:01+23:26
21BENJAMIN TUŠAR OŠ - OŠ CERKNO52:25+23:50
22MAJ KACAR OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU52:43+24:08
23TILEN KRAVOS OŠ - OŠ DOBRAVLJE53:19+24:44
24GAŠPER PETROVIČ OŠ - OŠ RODICA DOMŽALE53:48+25:13
25GAL PETKOVŠEK OŠ - OŠ IDRIJA55:45+27:10
26MARTIN ŠPENDL OŠ - OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH56:00+27:25
27ŽIGA FRELIH OŠ - OŠ IDRIJA57:23+28:48
28NEJC KARLO OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA57:28+28:53
29VITO ZELENJAK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU57:44+29:09
30MAJ HROVAT OŠ - OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH59:12+30:37
31NINO KOKELJ OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR59:14+30:39
32JAKA LAPANJA OŠ - OŠ CERKNO59:26+30:51
33KLEMEN ZABUKOVEC OŠ - OŠ DOBRAVLJE59:35+31:00
34MATJAŽ ZELENJAK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:01:20+32:45
35AMADEJ SLANA OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR1:02:01+33:26
36MAJ PETER PAHOR OŠ - OŠ DOBRAVLJE1:02:21+33:46
37ŽAN MAVRIC OŠ - OŠ CERKNO1:04:38+36:03
38JURE PRUS OŠ - OŠ GRM NOVO MESTO1:04:51+36:16
39ALEŠ KAMENŠEK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:06:05+37:30
40DENIS FURLANI OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:07:18+38:43
41FILIP JAKOB ŠPENDL OŠ - OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH1:07:19+38:44
42ŽAN RAVNIKAR OŠ - OŠ KOMENDA-MOSTE1:10:43+42:08
43MIHA ZAVEC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:11:03+42:28
44BORIS CUZNET OŠ - OŠ ZADOBROVA1:11:32+42:57
45PRIMOŽ OBLAK OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE1:11:45+43:10
46JER PELHAN OŠ - OŠ IDRIJA1:13:27+44:52
47IVAN MEDIC OŠ - OŠ IDRIJA1:14:40+46:05
48DAVID DEMŠAR OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE1:14:50+46:15
49MATEVŽ MORAVEC OŠ - OŠ IDRIJA1:15:07+46:32
50BENJAMIN CVETKO OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:15:13+46:38
51JOŽE KURENT OŠ - OŠ ZADOBROVA1:16:41+48:06
52SAŠO RAJH OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:19:28+50:53
53TOBIAS CIGLARIC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:21:29+52:54
54BLAŽ PONDRK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:22:57+54:22
55ŽIGA TAVCAR OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:24:22+55:47
56ALEN KOZAR OŠ - OŠ CERKNO1:29:30+60:55
57ŽIGA COPI OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR1:31:07+62:32
58MATEJ PINTARIC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:45:04+76:29
59MILAN JELOVCAN OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE1:48:56+80:21
60Goran Milić OŠ - OŠ ZADOBROVA1:54:08+85:33
61MIHAEL VERCEK OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:55:59+87:24
Domen Vidic OŠ - OŠ ZADOBROVA+-29:25
ŽAN RUDOLF OŠ - OŠ CERKNOMP+ --:--
ADRIJAN JESENKO OŠ - OŠ CERKNOMP+ --:--
TILEN MOCNIK OŠ - OŠ CERKNOMP+ --:--
UROŠ VOJSKA OŠ - OŠ CERKNOMP+ --:--
TIM OSOLNIK OŠ - OŠ GRM NOVO MESTOMP+ --:--
ALJAŽ SIROCIC OŠ - OŠ GRM NOVO MESTOMP+ --:--
JURE ANDREJKA OŠ - OŠ RODICA DOMŽALEMP+ --:--
ANŽE CADEŽ OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANEMP+ --:--
IZTOK CRNJAVIC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
MATEJ LOVREC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
NIKO VORŠIC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
IZTOK MAJCEN OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
TADEJ DROBEC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
TIMOTEJ MESAREC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
TADEJ PLOHL OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
KLEMEN LAH OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
DENIS VNUK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
ROK RAKUŠA OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
MATJAŽ HEBAR OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽUMP+ --:--
DENIS KRHLIKAR OŠ - OŠ IDRIJAMP+ --:--
IZIDOR PENKO OŠ - OŠ SOSTROMP+ --:--
NEJC KAVKA OŠ - OŠ SOSTROMP+ --:--
ROK KASTELEC OŠ - OŠ SOSTROMP+ --:--
MARKO PETROVIC OŠ - OŠ TABOR I MARIBORMP+ --:--
ŽIGA ŠAUPERL OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JMP+ --:--
GAŠPER GROBELNIK MATEKOVIC OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JMP+ --:--
SAŠO ŠKVARC OŠ - OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
DOMEN BELANTIC OŠ - OŠ KOMENDA-MOSTEMP+ --:--
JERNEJ ZAJEC OŠ - OŠ ZADOBROVAMP+ --:--
DIMITRIJ CUZNET OŠ - OŠ ZADOBROVAMP+ --:--
JERNEJ DEBEVC OŠ - OŠ TABOR I MARIBORDNS+ --:--

OŠ-Ž (2.3km / 50m / 11KT)

1ANA ČUFER OŠ - OŠ DOBRAVLJE40:12+00:00
2VERONIKA BURGER OŠ - OŠ RODICA DOMŽALE45:12+05:00
3STAŠA COPI OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR45:23+05:11
4BRINA FOŠKI OŠ - OŠ VALENTIN VODNIK LJ.46:37+06:25
5MONIKA MEŠKO OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU46:48+06:36
6DEJA PRAPROTNIK OŠ - OŠ CERKNO48:31+08:19
7VERONIKA DERLINK OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE49:21+09:09
8KLARA POZNIC OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR50:06+09:54
9MARIJA PRIMOŽIC OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANE53:18+13:06
10KATJUŠA POLJANŠEK OŠ - OŠ CERKNO55:25+15:13
11ANDREJA HABIČ OŠ - OŠ SOSTRO57:20+17:08
12MANCA CVEK OŠ - OŠ CERKNO57:26+17:14
13TEJA MULEC OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN J57:40+17:28
14MELANIJA VARGA KERHLANKO OŠ - OŠ SOSTRO58:42+18:30
15MARUŠA MOŽINA OŠ - OŠ RODICA DOMŽALE59:08+18:56
16TJAŠA DOVECAR OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:03:24+23:12
17EMA PIPP OŠ - OŠ RODICA DOMŽALE1:06:25+26:13
18KATJA PETEK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:07:23+27:11
19LUCIANA KRAMERGER OŠ - OŠ CERKNO1:08:22+28:10
20KAJA BRATINA OŠ - OŠ DOBRAVLJE1:09:47+29:35
21ZALA DOVNIK OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR1:09:50+29:38
22JERCA PETROVIC OŠ - OŠ GRM NOVO MESTO1:11:29+31:17
23NUŠA JERAM OŠ - OŠ CERKNO1:12:38+32:26
24Zala Lampič OŠ - OŠ CERKNO1:14:59+34:47
25ALEKSANDRA TOPLAK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:15:27+35:15
26ANJA PETERNELJ OŠ - OŠ CERKNO1:16:13+36:01
27MARUŠA DERLINK OŠ - OŠ GRM NOVO MESTO1:16:39+36:27
28MANCA BIRK OŠ - OŠ SOSTRO1:16:56+36:44
29TINKARA CERNIC OŠ - OŠ CERKNO1:17:23+37:11
30TEJA ŠKVARC OŠ - OŠ DOBRAVLJE1:19:52+39:40
31ZALA MARTINC OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:20:35+40:23
32SAŠA CRNJAVIC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:20:53+40:41
33MIŠA KRANJC OŠ - OŠ CERKNO1:22:09+41:57
34KATARINA NOVAK OŠ - OŠ DOBRAVLJE1:26:12+46:00
35NUŠA IVANUŠA OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:26:50+46:38
36HANA KREŠEVIC OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR1:27:55+47:43
37NEŽA DVORŠAK OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR1:28:14+48:02
38KLAUDIJA MLAKAR OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:28:31+48:19
39SARA ŠANTL OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN J1:28:56+48:44
40NORMA RESNIK OŠ - OŠ GRM NOVO MESTO1:30:04+49:52
41JANA NEUVIRT OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN J1:31:31+51:19
42TJAŠA KAMENŠEK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:36:00+55:48
42KATJA ZELENJAK OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:36:00+55:48
44NIKA REHAR OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR1:43:43+63:31
45Zarja Dremel OŠ Trzin1:47:24+67:12
46ANJA MEŠKO OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:48:14+68:02
47NIKA ILOVAR OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:48:48+68:36
48TJAŠA BRACIC OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN J1:51:55+71:43
49ANA ŠALAMUN OŠ - OŠ ZADOBROVA1:51:58+71:46
50SARA NIDORFER OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU1:54:18+74:06
51ANA HORVAT OŠ - OŠ ZADOBROVA1:58:49+78:37
52MELANIE OZMEC OŠ - OŠ TOMAŽ PRI ORMOŽU2:02:23+82:11
53NIKA VORIH OŠ - OŠ TABOR I MARIBOR2:17:33+97:21
54SARA CORALIC OŠ - OŠ ZADOBROVA2:20:48+100:36
KRISTINA BOŽIC OŠ - OŠ CERKNOMP+ --:--
ALEKSANDRA KOZAR OŠ - OŠ CERKNOMP+ --:--
META GANTAR OŠ - OSNOVNA ŠOLA POLJANEMP+ --:--
MANJA PAVALEC OŠ - OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JMP+ --:--
NINA CRNIGOJ OŠ - OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--

SŠ-M (2.8km / 100m / 14KT)

1VID BOGOVIC SŠ - GIMNAZIJA BREŽICE34:18+00:00
2NEJC SMOLEJ SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA37:31+03:13
3MATIJA CELIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR37:50+03:32
4MARKO OREŠNIK SŠ - GIMNAZIJA BEŽIGRAD LJUBLJ38:04+03:46
5JERNEJ PODOBNIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR41:45+07:27
6JAN DOVC SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA42:20+08:02
7MATJAŽ PAHOR SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š44:01+09:43
8MIHA NOSAN SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN44:38+10:20
9NEJC KODRIC SŠ - TŠC Nova Gorica45:08+10:50
10PRIMOŽ MEKUC SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š49:57+15:39
11JOŠT LAPAJNE SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR51:02+16:44
12KLEMEN MLINAR SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR51:27+17:09
13URBAN RUPNIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR51:29+17:11
14TILEN MAJNIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR54:00+19:42
15IZIDOR FLAJŠMAN SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN54:47+20:29
16NICOLAS VANEK SGTŠ RADOVLJICA56:27+22:09
17TADEJ GLAVAN SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN1:00:17+25:59
18Aljaž Borštnik Gimnazija Vič1:01:12+26:54
19DOMEN SELJAK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR1:02:01+27:43
20TILEN RUPNIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR1:03:12+28:54
21CRT MRZLIKAR SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN1:05:17+30:59
22MARTIN LIPOVŠEK SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN1:05:41+31:23
23TOMAŽ BOKAN SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA1:14:03+39:45
24BOŠTJAN CERIN SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š1:14:36+40:18
25GREGOR KOVAC SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - Š1:14:49+40:31
26MATEJ LINDIC SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA1:15:33+41:15
27MATEJ KOVAC SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN1:18:14+43:56
28MITJA LINDIČ SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA1:19:37+45:19
29NEJC AMBROŽIC SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJAN1:22:19+48:01
30MATIC RUPNIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR1:30:47+56:29
31JAN PODOBNIK SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR1:32:46+58:28
32VAN PAVLIC SŠ - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA1:34:26+60:08
33JURE GABER SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA1:37:39+63:21
BOJAN RENUŠA SŠ - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLAMP+ --:--
JOŠT URŠIC SŠ - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLAMP+ --:--
MATEJ KEBE SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRMP+ --:--
BLAŽ STAN SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠMP+ --:--
JANEZ MOCNIK SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠMP+ --:--
DAVOR KACIN SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRDNF+ --:--

SŠ-Ž (2.4km / 65m / 11KT)

1LARA JERMAN SŠ - ŠOLSKI CENTER RUDOLF MAIS33:18+00:00
2TAJDA FOŠKI SŠ - GIMNAZIJA BEŽIGRAD LJUBLJ34:41+01:23
3PETRA KAVCIC SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR34:44+01:26
4SARA GREGL SŠ - GIMNAZIJA BREŽICE35:56+02:38
5MOJCA MLINAR SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR37:53+04:35
6TINA MERVIC SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR41:16+07:58
7INES BLAŽEVIC SŠ - GIMNAZIJA BREŽICE48:29+15:11
8ULA DREMEL SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA52:07+18:49
9EVA DRMOTA SŠ - GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDR1:00:51+27:33
10ANA PETROVCIC SŠ - GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJA1:02:00+28:42
GABI ŠPANIC SŠ - GIMNAZIJA LEDINA LJUBLJANMP+ --:--
KLARA KASTELEC SŠZZ - ZAVOD SV.STANISLAVA - ŠMP+ --:--

ODPRTA (2.8km / 100m / 14KT)

1KLEMEN KENDA OŠ - OŠ CERKNO25:10+00:00