Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL2 - Bajer - srednja

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 27. 11. 2010

A (3,4km / 200m / 10 KT)

1Janez PretnarOK Azimut 0:45:34+00:00
2Robert PobežinOK Trzin 0:47:23+01:49
3Nejc ZormanOK Komenda 0:47:40+02:06
4Rojc IztokOK Polaris 0:48:34+03:00
5Miha ŠkarabotOK Polaris 0:48:40+03:06
6Franc KnapOK Azimut 0:49:42+04:08
7Tanja PretnarOK Azimut 0:55:33+09:59
8Aleš ZupanOK Polaris 0:55:40+10:06
9Čufer DavidOK Azimut 0:57:06+11:32
10Franco VaccariTeam OTIS 0:57:20+11:46
11Livio PredonzaniTeam OTIS 1:02:40+17:06
12Clizia ZambiasiA.S.D. G.S. Nordestarcento 1:04:00+18:26
13Roman SladičOK Perkmandeljc 1:08:16+22:42
Dragan KrivičičOK Stražilovo DNS+ --:--
Janez CimermanOK Azimut DNS+ --:--
Igor BončinaOK Azimut DNS+ --:--

B (2,8km / 140m / 7 KT)

1Stanko ČuferOK Azimut 0:46:57+00:00
2Tilen KravosOK Azimut 0:48:03+01:06
3Ana ČuferOK Azimut 0:48:03+01:06
4Valentin ErženOK Azimut 0:49:48+02:51
5Vojko KacinOK Azimut 0:50:07+03:10
6Nejc KodričOK Azimut 0:52:07+05:10
7Matija ČelikOK Azimut 0:53:39+06:42
8Lapajne JoštOK Azimut 0:53:40+06:43
9Rupnik MaticOK Azimut 0:53:50+06:53
10Majnik TilenOK Azimut 0:53:51+06:54
11Vlado SedejOK Azimut 0:54:50+07:53
12Jan PodobnikOK Azimut 0:55:40+08:43
13Rok SušnikOK Azimut 0:56:20+09:23
14Ana Plavčakindiv. 0:56:21+09:24
15Pavel Rejecindiv. 0:56:40+09:43
16Manca StarmanTopo ZTS 1:03:16+16:19
17Monika TominšekTopo ZTS 1:03:16+16:19
18Irma PretnarOK Azimut 1:04:05+17:08
19Mojca BlažičOK Perkmandeljc 1:38:45+51:48
20Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc 1:38:45+51:48
Tobija CukjatiOK Polaris DNS+ --:--
Janko LapajneOK Azimut DNS+ --:--

C (1,8km / 100m / 5 KT)

1Patrik ČelikOK Azimut 0:31:03+00:00
2Tadeja ŽakeljOK Azimut 0:34:00+02:57
3Peter TušarOK Azimut 0:36:25+05:22
4Žan RavnikarOK Komenda 0:45:12+14:09
5Gašper RejecOK Azimut 0:47:12+16:09
6Eva GnezdaOK Azimut 0:48:16+17:13
7Nika PoljanšekOK Azimut 0:50:10+19:07
8Jasmin RedžičOK Komenda 0:50:43+19:40
9Luka ŠtorOK Azimut 0:55:40+24:37
10Nuša JeramOK Azimut 0:56:25+25:22
11Lučka KrambergerOK Azimut 0:57:07+26:04
12Denis KrhlikarOK Azimut 0:57:10+26:07
13Matjaž SimoničOK Azimut 0:58:25+27:22
14Jernej BrataševacOK Azimut 1:04:05+33:02
15Monika RavnikarOK Komenda 1:04:54+33:51
16Danijel SeverOK Azimut 1:06:07+35:04
17Jernej RupnikOK Azimut 1:07:20+36:17
18Klemen ZabukovecOK Azimut 1:10:00+38:57
19Kristina BožičOK Azimut 1:13:08+42:05
20Katjuša PoljanšekOK Azimut 1:19:07+48:04
21Pecorari Iris AuroraA.S.D. G.S. Nordestarcento 1:19:30+48:27
22Marija KovačOK Azimut 1:37:00+65:57
23Teja ŠkvarčOK Azimut 1:57:00+85:57
Gregor HvalaOK Azimut DNS+ --:--
Benjamin TušarOK Azimut DNS+ --:--
Polona VihteličOK Azimut DNS+ --:--
Dejan ŠkvarčOK Azimut DNS+ --:--
Zala LampičOK Azimut DNS+ --:--
Črnigoj NinaOK Azimut DNF+ --:--
Matija RupnikOK Azimut DNS+ --:--
Tilen RupnikOK Azimut DNS+ --:--
Gal PetkovšekOK Azimut DNS+ --:--
Tomaž HvalaOK Azimut DNS+ --:--