Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL1 - Ig - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ig, 20. 11. 2010

A (4,6km / m / 19 KT)

1Janez PretnarOK Azimut 1:03:50+00:00
2Klemen KendaOK Azimut 1:04:06+00:16
3Sandi KmetičOK Polaris 1:04:34+00:44
4Robert PobežinOK Trzin 1:06:30+02:40
5Marjan Mačekindv. 1:12:14+08:24
6Franc KnapOK Azimut 1:15:00+11:10
7Nejc ZormanOK Komenda 1:16:22+12:32
8David ČuferOK Azimut (OŠ Dobravlje) 1:16:25+12:35
9Janez CimermanOK Azimut 1:21:15+17:25
10Lorenzo BartulovichSSD Gaja 1:21:40+17:50
11Aleš ZupanOK Polaris 1:22:40+18:50
12Matej PistorOK Slovenj Gradec 1:26:34+22:44
13Roman SladičOK Perkmandeljc 1:56:00+52:10
14Janko LapajneOK Azimut 2:01:10+57:20
15Dragan KrivičičOK Komenda 2:15:27+71:37
16Anže Ivančičindv. 2:17:30+73:40
Miha ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--

B (2,9 km / m / KT)

1Stanko Čufer OK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:39:39+00:00
2Rok SušnikOK Azimut 0:45:40+06:01
3Vojko KacinOK Azimut 0:51:48+12:09
4Valentin ErženOK Azimut 0:57:48+18:09
5Vlado SedejOk Azimut 1:01:10+21:31
6Irma PretnarOK Azimut 1:02:45+23:06
7Tilen KravosOK Azimut (OŠ Dobravlje) 1:02:57+23:18
8Antenore BartulovichSSD Gaja 1:15:27+35:48
9Kaja PistorOK Slovenj Gradec 1:23:40+44:01
10Polona ZupanOK Polaris 1:27:30+47:51
11Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc 1:34:18+54:39
12Mojca BlažičOK Perkmandeljc 1:55:44+76:05
13Miro CvirnOK Tivoli 1:56:30+76:51
14Stefano GianniniSSD Gaja 1:59:20+79:41
15Špela ŠtraklOK Perkmandeljc 3:13:00+153:21
Župec&RavnikarOK Perkmandeljc MP+ --:--

C ( km / m / KT)

1Jasmin RedžičOK Komenda 0:18:09+00:00
2Žan RavnikarOK Komenda 0:20:12+02:03
3Sašo ŠkvarčOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:24:40+06:31
4Martin JežOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:25:29+07:20
5Erik RahneOK Komenda 0:26:11+08:02
6Eva WeisseisenOK Komenda 0:30:55+12:46
7Monika RavnikarOK Komenda 0:31:30+13:21
8Mateja Slapnik AnžurOK Komenda 0:31:55+13:46
9Marija KovačOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:32:03+13:54
10Rene KoradinOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:32:23+14:14
11Matjaž SimoničOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:32:30+14:21
12Kim Kremžar PančurOK Komenda 0:32:50+14:41
13Katarina ŠkufcaOK Komenda 0:41:50+23:41
14Valentina ŠkufcaOK Komenda 0:41:50+23:41
15starši ŠkufcaOK Komenda 0:41:51+23:42
16Teja ŠkvarčOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:42:37+24:28
17Matjaž RambaherOK Slovenj Gradec 0:42:55+24:46
17Sara JurečkoOK Slovenj Gradec 0:42:55+24:46
19Žiga KotnikOK Komenda 0:43:40+25:31
20Ajda HainOK Azimut (OŠ Dobravlje) 0:48:00+29:51
21Emmanuela PantanoSSD Gaja 0:59:35+41:26
22Matej SedejOK Azimut 1:02:40+44:31
23Jure RijavecOK Azimut (OŠ Dobravlje) 1:05:33+47:24
24Jernej BrataševecOK Azimut (OŠ Dobravlje) 1:11:20+53:11
25Zarja KmetičOK Polaris 1:23:00+64:51