Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL10 - srednja

SSD Gaja, Gropada, 9. 1. 2011

A (3.6km / 110m / 16KT)

1 Andraž HribarOK Brežice 0:22:16+00:00
2 Andrej BorštnikOK Tivoli 0:27:47+05:31
3 Jaka PiltaverOK Brežice 0:28:03+05:47
4 Rok MočnikOK Azimut 0:30:06+07:50
5 Alessandro ChiandettiASD GS Nordestarcento 0:33:49+11:33
6 Livio PredonzaniXXX. Ottobre 0:34:54+12:38
7 Klemen KendaOK Azimut 0:35:07+12:51
8 Silvij Močnik OK Azimut 0:35:22+13:06
9 Cesare TarabocchiaOK Azimut 0:35:27+13:11
10 Franco VaccariOTIS - TS 0:35:38+13:22
11 Andrea RivettaSemiperdo 0:36:28+14:12
12 Mirko MontbellierASD Crea R. 0:36:42+14:26
13 Diego RoveriPolisportiva Le Volpi 0:37:14+14:58
14 Andrea FoschianSemiperdo 0:37:33+15:17
15 Fulvio ApolonioCorivorivo 0:37:42+15:26
16 Lorenzo BartulovichSSD Gaja 0:37:47+15:31
17 Massimo MoscaCAI XXX. Ott. 0:38:15+15:59
18 Antenore BartulovichGaja 0:38:33+16:17
19 Aleš ZupanOK Polaris 0:38:41+16:25
20 Andrea MargioreOri. Trieste 0:39:12+16:56
21 Samo VodopivecOK Azimut 0:40:36+18:20
22 Paolo PizzamusGaja 0:41:52+19:36
23 Marco OngaroUS Primiero 0:42:14+19:58
24 Marco DorigoCai XXX Ottobre 0:42:31+20:15
25 Kuzmin AnkaSemiperdo 0:43:15+20:59
26 Marirosa HechichSemiperdo 0:43:24+21:08
27 Leoni GianlucaGaja 0:44:00+21:44
28 Cristina GrabarUS Primiero 0:44:56+22:40
29 Krešo KerestešOK Trzin 0:45:36+23:20
30 Mauro ClementeSŠD Gaja 0:46:02+23:46
31 Marco ObersnelSemiperdo 0:46:49+24:33
32 Nejc MočnikOK Azimut 0:47:22+25:06
33 Alberto FortunatiOrienteering TS 0:47:23+25:07
34 Piero GuidiciOri. Trieste 0:47:58+25:42
35 Davide ChioccaCAI Monfalcone 0:49:13+26:57
36 Stanko čuferOŠ Dobravlje 0:49:27+27:11
37 Giuseppe SpecognaFriuli MTB 0:50:59+28:43
38 Paolo VivianiXXX. Ottobre 0:51:11+28:55
39 Fiorenzo RuzzierSSD Gaja 0:52:14+29:58
40 Andrej MarušičRod modrega vala 0:52:36+30:20
41 Franco ObersnelGO CAI Monfalcone 0:54:37+32:21
42 Serena ZacchignaOrienteering TS 0:54:40+32:24
43 Giancarlo GozzerASD Crea R. 0:55:49+33:33
44 Borut BogatecRod modrega vala 1:00:37+38:21
45 Chiara SepinGaja 1:03:06+40:50
46 Matteo SturniOrienteering TS 1:08:38+46:22
47 Roman SladičOK Perkmandeljc 1:08:59+46:43
48 Marin ChristianSemiperdo 1:09:41+47:25
49 Gianfranco SiegaGO CAI Monf. 1:10:16+48:00
50 Flavio MattioniSemiperdo 1:10:24+48:08
51 Janko LapajneOK Azimut 1:11:53+49:37
52 Annamaria AbramASD Crea R. 1:18:25+56:09
53 Donatella GrattonCai XXX Ottobre 1:27:47+65:31
54 Antonella MantovaniCai XXX Ottobre 1:47:16+85:00

B (km / m / KT)

1 Valentin ErženOK Azimut 0:27:57+00:00
2 Diego FavrettoOrienteering TS 0:32:39+04:42
3 Tilen KravosOŠ Dobravlje - OKA 0:35:39+07:42
4 Andraž de LuisaGaja 0:36:42+08:45
5 Rok SušnikOK Azimut 0:36:48+08:51
6 Vojko KacinOK Azimut 0:39:23+11:26
7 Giorgio GhersiOrienteering TS 0:40:00+12:03
8 Elena Simonelli MariaSemiperdo 0:40:55+12:58
9 Niccolo ZuffiSemiperdo 0:41:05+13:08
10 Peter TušarOK Azimut 0:41:40+13:43
11 Antonio CorredigASD Semiperdo 0:42:06+14:09
12 Matjaž KoprivcOK Azimut 0:42:17+14:20
13 Nejc KodričOK Azimut 0:43:13+15:16
14 Tilen MajnikOK Azimut 0:43:42+15:45
15 Polona ZupanOK Polaris 0:45:01+17:04
16 Tadeja ŽakeljOK Azimut 0:45:26+17:29
17 Marko GermaniSŠD Gaja 0:47:11+19:14
18 Jošt LapajneOK Azimut 0:47:30+19:33
19 Davide UmariGO CAI Monfalcone 0:48:06+20:09
20 Mateja KerestešOK Trzin 0:48:33+20:36
21 Patrik čelikOK Azimut 0:49:05+21:08
22 Ana čuferOŠ Dobravlje - OKA 0:49:34+21:37
23 Anja BabičOK Trzin 0:50:51+22:54
24 Jan PodobnikOK Azimut 0:54:22+26:25
25 Alen SardocCAI XXX. Ott. 0:54:25+26:28
26 GIANNINI ManuelaSŠD Gaja 0:55:33+27:36
27 Antonella SinigagliaGaja 0:56:27+28:30
28 Irene VivianiCAI XXX. Ott. 0:58:24+30:27
29 Adriano WendlerCAI XXX. Ott. 1:00:10+32:13
30 Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc 1:02:46+34:49
31 Franco GelsominoOrienteering TS 1:03:29+35:32
32 Tilen RupnikOK Azimut 1:04:29+36:32
33 Claudio SepinSSD Gaja 1:05:25+37:28
34 Tiziana De MonteCAI XXX. Ott. 1:15:59+48:02
35 Pavel Rejecindiv. 1:20:33+52:36
36 Veronika BurgerOK Polaris 1:25:02+57:05
37 Rafaela DemirDGNSP 1:32:10+64:13
38 Mojca BlažičOK Perkmandeljc 1:40:45+72:48
39 Francesco VivianiCAI XXX. Ott. 1:44:24+76:27
40 Mirko PasquottoSSD Gaja 1:49:19+81:22
41 Vladan VukajlovičDGNSP 1:55:56+87:59
42 Marjana RejecDGNSP 2:04:08+96:11

C (km / m / KT)

1 Luka ŠtorOŠ Dobravlje - OKA 0:12:32+00:00
2 Gašper RejecOK Azimut 0:12:49+00:17
3 Nuša JeramOK Azimut 0:12:58+00:26
4 Fiorella LinASD Semiperdo 0:16:11+03:39
5 Teja ŠkvarčOŠ Dobravlje - OKA 0:16:20+03:48
6 Nina črnigojOŠ Dobravlje - OKA 0:17:29+04:57
7 Giancarlo PasquottoGaja 0:18:59+06:27
8 Sašo Škvarč OŠ Dobravlje - OKA 0:21:16+08:44
9 Martin JežOŠ Dobravlje - OKA 0:25:40+13:08
10 Boštjan Skokindiv. 0:28:18+15:46
11 Adriana DoniniGaja 0:29:49+17:17
12 Marija KovačOŠ Dobravlje - OKA 0:35:18+22:46
13 Michela TavernaCAI XXX. Ott. 0:38:25+25:53
14 Rene KoradinOŠ Dobravlje - OKA 0:39:00+26:28
15 Rafaelle Bratinaindiv. 0:42:28+29:56
16 Jure RijavecOŠ Dobravlje - OKA 1:06:24+53:52