Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL11 - srednja

Aljaž Borštnik, Ljubljana, Golovec, 16. 1. 2011

A (4km / 260m / 8KT)

1 Janez PretnarOK Azimut 0:42:52+00:00
2 Klemen KendaOK Azimut 0:45:35+02:43
3 Andrej BorštnikOK Tivoli 0:46:12+03:20
4 Andraž RavnikarOK Polaris 0:48:45+05:53
5 Feike AlewijnseOK Trzin 0:48:53+06:01
6 Robert PobežinOK Trzin 0:50:01+07:09
7 Marko OrešnikOK Trzin 0:50:30+07:38
8 Dušan PetrovičOK Polaris 0:53:30+10:38
9 Jernej ZormanOK Komenda 0:53:42+10:50
10 Stanko čuferOŠ Dobravlje 0:57:27+14:35
11 Valter FoškiOK Polaris 0:59:45+16:53
12 Miha ŠkarabotOK Polaris 1:01:45+18:53
13 Fulvio PacorSŠD Gaja 1:01:56+19:04
14 Tanja PretnarOK Azimut 1:03:24+20:32
15 Jan DovčOK Tivoli 1:04:11+21:19
16 David čuferOK Azimut 1:06:05+23:13
17 Paolo PizzamusGaja 1:07:37+24:45
18 Aleš ZupanOK Polaris 1:09:10+26:18
19 Samo VodopivecOK Azimut 1:11:27+28:35
20 Roman SladičOK Perkmandeljc 1:14:25+31:33
21 Marko GermaniSSD Gaja 1:33:55+51:03

B (2.5km / 140m / 6 KT)

1 Miro ŠalamunOK Polaris 0:26:37+00:00
2 Valentin ErženOK Azimut 0:27:00+00:23
3 Vinko PernekOK Komenda 0:31:50+05:13
4 Aleš BorštnikOK Tivoli 0:33:30+06:53
5 Vojko KacinOK Azimut 0:35:25+08:48
6 Rok SušnikOK Azimut 0:37:00+10:23
7 Jure KertOK Tivoli 0:39:25+12:48
8 Katja Guštinindiv. 0:41:40+15:03
9 Veronika BurgerOK Polaris 0:41:47+15:10
10 Ana Plavčakindiv. 0:47:30+20:53
11 Blaž PetrovičOK Polaris 0:49:10+22:33
12 Janko LapajneOK Azimut 0:52:55+26:18
13 Eva OrešnikOK Komenda 0:56:15+29:38
14 Tajda FoškiOK Polaris 1:02:03+35:26
15 Irma PretnarOK Azimut 1:07:22+40:45
16 Antonella SinigagliaGaja 1:21:25+54:48
17 Mojca BlažičOK Perkmandeljc 1:33:57+67:20
18 Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc 1:35:57+69:20

C (1km / 75m / 5 KT)

1 Nina črnigojOŠ Dobravlje - OKA 0:18:45+00:00
2 Sašo Škvarč OŠ Dobravlje - OKA 0:19:45+01:00
3 Katarina Pobežinindiv. 0:29:35+10:50
4 Gašper RejecOK Azimut 0:34:00+15:15
5 Gašper PetrovičOK Polaris 0:34:30+15:45
6 Jasmin RedžičOK Komenda 0:35:40+16:55
7 Žan RavnikarOK Komenda 0:39:15+20:30
8 Matej ŠkarabotOK Polaris 0:42:55+24:10
9 Monika RavnikarOK Komenda 0:45:30+26:45
10 Anže BorštnikOK Tivoli 0:47:25+28:40
11 Teja ŠkvarčOŠ Dobravlje - OKA 0:49:15+30:30
12 Marija KovačOŠ Dobravlje - OKA 0:57:22+38:37
13 Luka ŠtorOŠ Dobravlje - OKA 0:59:56+41:11
14 Jure RijavecOŠ Dobravlje - OKA 1:01:00+42:15