Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP Ski-O, Ski-O liga 5, ZL12 - dolga

Orientacijski klub Polaris, Rateče, 23. 1. 2011

H14 (4.6km / 20m / 9KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring23:10+00:00
2Matej Škarabot Orientacijski Klub Polaris39:06+15:56
3Anže Kristan Orientacijski klub Komenda43:33+20:23
4Primož Vipotnik OK Azimut43:53+20:43
5Gašper Petrovič Orientacijski Klub Polaris45:37+22:27
6Tilen Kravos OK Azimut52:37+29:27
Florian Fleishman Individuals/No clubMP+ --:--
Peter Zupan Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--

H17 (7.8km / 120m / 11KT)

1Matthias Gröll SU SCHÖCKL GRAZ44:55+00:00
2Jakob Pauser HSV OL Wiener Neustadt53:39+08:44
3Peter Mathias SU SCHÖCKL GRAZ56:11+11:16
4Paul Pacher Lz Omaha57:13+12:18
5Blaž Petrovič Orientacijski Klub Polaris64:07+19:12
6Matej Kristan Orientacijski klub Komenda64:21+19:26
7Nejc Kodrič OK Azimut77:41+32:46
Aljaž Borštnik OK TivoliMP+ --:--

H20 (10.2km / 175m / 12KT)

1Philipp Schiel OLC Wienerwald52:24+00:00
2Adrian Wickert OLC Stubai55:00+02:36
3Lukas Scharnagl ASKOE Henndorf55:31+03:07
4Andrej Borštnik OK Tivoli58:36+06:12
5David Čufer OK Azimut69:11+16:47
6Vid Bogovič OK Brežice78:46+26:22

H21E (16.1km / 450m / 19KT)

1Erik Simkovics OLC Wienerwald80:00+00:00
1Max Habenicht SPORTUNION Klagenfurt80:00+00:00
3Pierre Kaltenbacher HSV OL Wiener Neustadt80:39+00:39
4Tobias Habenicht SPORTUNION Klagenfurt80:47+00:47
5Matej Pistor OK Slovenj Gradec89:23+09:23
6Iztok Rojc Orientacijski Klub Polaris91:23+11:23
7Gregor Anderluh Orientacijski Klub Polaris108:01+28:01
8Boris Bauman OK Brežice108:26+28:26
9Matthias Poell OLC Wienerwald112:19+32:19
10Robert Pobežin Orientacijski Klub Polaris113:11+33:11
11Gerald Ruckenbauer OLG Deutsch Kaltenbrunn115:54+35:54
12Aljaž Šegula Orientacijski Klub Polaris119:23+39:23
13Martin Fürnkranz Naturfreunde Kitzbühel129:12+49:12
14Klemen Kenda OK Azimut145:29+65:29
Matevž Slapničar Individuals/No clubMP+ --:--
Andraž Hribar OK BrežiceDNF+ --:--

H40 (10.2km / 175m / 12KT)

1Dieter Mikula SPORTUNION Klagenfurt43:24+00:00
2Michael Stockmayer HSV OL Wiener Neustadt50:06+06:42
3Peter Nebel HSV OL Wiener Neustadt54:12+10:48
4Felix Hofstätter Naturfreunde Wien62:02+18:38
5Bernd Ruff Leibnitzer AC -Orienteering63:40+20:16
6Stanko Čufer OK Azimut66:56+23:32
7Reinhard Gröll SU SCHÖCKL GRAZ70:10+26:46
8Miha Škarabot Orientacijski Klub Polaris74:35+31:11
9Massimo Mosca CAI XXX Ottobre76:42+33:18
10Livio Predonzani CAI XXX Ottobre78:20+34:56
11Martin Kristan Orientacijski klub Komenda90:47+47:23
12Valter Foški Orientacijski Klub Polaris95:07+51:43
13Wulf Scherbichler HSV Graz134:00+90:36
Andreas Kassl SU SCHÖCKL GRAZMP+ --:--

H50 (7.8km / 120m / 11KT)

1Hannes Pacher Lz Omaha38:42+00:00
2Willy Fischer HSV Villach39:48+01:06
3Tamás Jankó HSV Pinkafeld45:18+06:36
4Günther Dobnik OLC Union Viktring46:45+08:03
5Andreas Hochreiter HSV OL Wiener Neustadt49:15+10:33
6Hans Georg Gratzer OLC Stubai49:58+11:16
7Wolfgang Gartlgruber HSV Pinkafeld51:47+13:05
8Michael Wendler Fun-Orienteering Graz54:51+16:09
9Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje93:34+54:52

H60 (5.1km / 60m / 12KT)

1Maier Curt HSV Bleiburg/Austria26:33+00:00
2Wolfgang Koch OLC Union Viktring30:49+04:16
3Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering38:32+11:59
4Wolf Eberle HSV Aigen45:19+18:46
Herwig Hierzegger HS KlagenfurtMP+ --:--

D14 (4.6km / 20m / 9KT)

1Sophie Peroutka HSV OL Wiener Neustadt28:01+00:00
Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

D17 (5.1km / 60m / 12KT)

1Lisa Pacher Lz Omaha29:47+00:00
2Lisa Pirker Naturfreunde Villach Orienteer33:38+03:51
3Tajda Foški Orientacijski Klub Polaris47:31+17:44
Katarina Pobežin Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--

D20 (5.1km / 60m / 12KT)

1Anna Simkovics OLC Wienerwald30:34+00:00
2Maier Melanie HSV Bleiburg/Austria51:47+21:13

D21E (7.8km / 120m / 11KT)

1Kaja Pistor OK Slovenj Gradec47:34+00:00
2Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli68:29+20:55
3Mojca Foški Orientacijski Klub Polaris70:39+23:05
4Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda74:22+26:48
5Polona Zupan Orientacijski Klub Polaris76:39+29:05

D40 (5.1km / 60m / 12KT)

1Angelika Aschacher HSV OL Wiener Neustadt36:30+00:00
2Gerlinde Unterwieser HSV OL Wiener Neustadt42:22+05:52
3Sabine Hofstätter Naturfreunde Wien55:34+19:04
4Ines Peroutka HSV OL Wiener Neustadt57:38+21:08
5Maier Ursula HSV Bleiburg/Austria59:45+23:15

H18 Sh (7.8km / 120m / 11KT)

1Gert Wallas Naturfreunde Villach Orienteer49:40+00:00
2Samo Rauter Ganesha Team51:09+01:29
3Marjan Maček Orientacijski Klub Polaris54:41+05:01
4Lenart Noč Ganesha Team63:05+13:25
5Rok Sušnik OK Azimut92:05+42:25

D18 Sh (5.1km / 60m / 12KT)

1Susanne Kovacs OLG Deutsch Kaltenbrunn37:15+00:00
2Sona Pötsch SU SCHÖCKL GRAZ44:39+07:24

Beginn (4.6km / 20m / 9KT)

1Klemen Zabukovec OK Azimut119:52+00:00
Mateja Slapnik Anžur Orientacijski klub KomendaMP+ --:--