Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL16 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Dobravlje, 13. 2. 2011

A (4.febkm / m / 13KT)

1Sergiy Mukhidinov Friuli MTB0:38:41+00:00
2Janez Pretnar OK Azimut0:40:27+01:46
3Tibor Mrak OK Azimut0:40:47+02:06
4Klemen Kenda OK Azimut0:53:15+14:34
5Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering Maniago0:55:42+17:01
6Nejc Zorman OK Komenda0:56:05+17:24
7Marko Orešnik OK Trzin0:56:38+17:57
8Samo Vodopivec OK Azimut1:01:51+23:10
9Diego Roveri Pol. Le Volpi1:04:14+25:33
10Paolo Pizzamus SSD Gaja1:06:00+27:19
11Janez Cimerman OK Azimut1:08:20+29:39
12Marco Ongaro US Primiero1:11:08+32:27
13Giuseppe Specogna Friuli MTB1:12:11+33:30
14Roman Sladič OK Perkmandeljc1:14:40+35:59
15Gianluca Leoni SSD Gaja1:14:45+36:04
16Chiara Sepin SSD Gaja1:22:49+44:08
17Davide Chiocca GO CAI Monfalcone1:30:34+51:53
18Fiorenzo Ruzzier SSD Gaja1:33:59+55:18
19Dragan Krivičić Stražilovo1:36:29+57:48
Oleksiy Novokshonov Friuli MTBMP+ --:--
Cristina Grabar US PrimieroMP+ --:--
Ivo Kete OK AzimutMP+ --:--
Primož Vipotnik OK AzimutMP+ --:--
Mauro Clemente SSD GajaMP+ --:--

B (3.aprkm / m / 12KT)

1Valentin Eržen OK Azimut0:46:47+00:00
2Tilen Kravos OK Azimut0:48:30+01:43
3Matic Rupnik OK Azimut0:53:19+06:32
4Peter Tušar OK Azimut0:54:17+07:30
5Matej Sedej OK Azimut0:54:50+08:03
6Patrik Čelik OK Azimut0:55:28+08:41
7Matej Kebe OK Azimut0:55:57+09:10
8Vojko Kacin OK Azimut0:56:17+09:30
9Tilen Majnik OK Azimut0:58:11+11:24
10Piia Takala YKV0:59:22+12:35
11Peter Ferluga SSD Gaja1:00:21+13:34
12Ana Čufer OK Azimut1:00:45+13:58
13Rok Sušnik OK Azimut1:01:02+14:15
14Matjaž Koprivc OK Azimut1:02:05+15:18
15Miro Cvirn OK Tivoli1:02:08+15:21
16Marko Germani SSD Gaja1:07:33+20:46
17Gregor Hvala OK Azimut1:10:10+23:23
18Vlado Sedej OK Azimut1:11:12+24:25
19Tadeja Žakelj OK Azimut1:12:50+26:03
20Tilen Rupnik OK Azimut1:14:13+27:26
21Claudio Sepin SSD Gaja1:15:05+28:18
22Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering Maniago1:15:48+29:01
23Janko Lapajne OK Azimut1:17:19+30:32
24Eva Orešnik OK Trzin1:22:01+35:14
25Danijel Sever OK Azimut1:22:54+36:07
26Alessio Rozzi SSD Gaja1:23:10+36:23
27Tomaž Hvala OK Azimut1:23:22+36:35
28Irma Pretnar OK Azimut1:28:17+41:30
29Andraž De Luisa SSD Gaja1:31:15+44:28
30Pavel Rejec 1:36:30+49:43
31Mateja Keresteš OK Trzin1:37:27+50:40
32Vladan Vukajlovič 1:45:25+58:38
33Antonella Sinigaglia SSD Gaja1:47:40+60:53
34Tiziana De Monte CAI XXX Ottobre2:16:39+89:52
Guido Almerigogna SSD GajaMP+ --:--

C (2.febkm / m / 7KT)

1Luka Štor OK Azimut0:20:50+00:00
2Kaja Bratina OK Azimut0:26:05+05:15
3Nuša Jeram OK Azimut0:27:19+06:29
4Nina Črnigoj OK Azimut0:27:43+06:53
5Sašo Škvarč OK Azimut0:29:15+08:25
6Žan Ravnikar OK Komenda0:29:45+08:55
7Gašper Rejec OK Azimut0:30:25+09:35
8Matevž Bone OK Azimut0:31:23+10:33
9Tjaša Kodrič 0:31:44+10:54
10Dejan Škvarč OK Azimut0:31:49+10:59
11Martin Jež OK Azimut0:31:59+11:09
12Teja Škvarč OK Azimut0:37:25+16:35
13Žan Remškar OK Azimut0:37:46+16:56
14Meta Krašna 0:38:39+17:49
15Denis Krhlikar OK Azimut0:43:17+22:27
16Monika Ravnikar OK Komenda0:44:00+23:10
17Katjuša Poljanšek OK Azimut0:44:57+24:07
18Katarina Novak OK Azimut0:46:22+25:32
19Nika Poljanšek OK Azimut0:51:14+30:24
20Jure Batagelj OK Azimut0:52:13+31:23
21Jure Rijavec OK Azimut0:58:33+37:43
22Boštjan Batagelj 1:02:00+41:10
23Maj Peter Pahor OK Azimut1:02:36+41:46
24Adriana Donini SSD Gaja1:06:47+45:57
25Marjana Rejec 1:13:29+52:39
26David Sedej OK Azimut1:15:52+55:02
27Manca Rijavec OK Azimut1:26:42+65:52
Žan Ravnikar OK KomendaDNF+ --:--

D (2.febkm / m / 7KT)

1Družina Kravos 0:28:22+00:00
2Družina Simonič 0:29:38+01:16
3Družina OŠ Dobravlje 0:32:24+04:02
4Družina Pahor 0:32:42+04:20
5Družina Novak 0:35:27+07:05
6Rustja David, Pia, Nina, Rustja 0:38:50+10:28
7Družina Medvešček 0:38:52+10:30
8Marko, Tjaša De Luisa SSD Gaja0:39:54+11:32
9Družina Furlan 0:40:57+12:35
10Družina Bratina 0:42:34+14:12
11Družina Umari Cossutta 0:43:38+15:16
12Družina Ušaj 0:43:55+15:33
13Družina Ipavec OK Azimut0:48:03+19:41
14Družina Koglot 0:48:10+19:48
15Družina Karapandža Kalin 0:57:52+29:30
Družina Rodman MP+ --:--
Družina Soban MP+ --:--
Družina Tomažič MP+ --:--