Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL18 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Pšenk nad Idrijo, 27. 2. 2011

A (3,5km / 140m / 17 KT)

1Nejc ZormanOK Komenda 0:37:53+00:00
2Tibor MrakOK Azimut 0:38:12+00:19
3Rok MočnikOK Azimut 0:41:43+03:50
4Jožko JazbarOK Azimut 0:41:46+03:53
5Klemen KendaOK Azimut 0:42:35+04:42
6Janko BačnarOK Azimut 0:46:54+09:01
7Valentin ErženOK Azimut 0:47:44+09:51
8Samo KofolOK Trzin 0:52:11+14:18
9Jerca BernikŠOK 0:53:45+15:52
10Erik LogarOK Azimut 0:57:48+19:55
Janez CimermanOK Azimut MP+ --:--
Marko OrešnikOK Tivoli MP+ --:--

B (2,5km / m / 13 KT)

1Jošt LapajneOK Azimut 0:29:22+00:00
2Tilen RupnikOK Azimut 0:31:00+01:38
3Žiga MavriOK Azimut 0:34:50+05:28
4Gregor HvalaOK Azimut 0:35:51+06:29
5Nuša JeramOK Azimut 0:36:18+06:56
6Matjaž Žigonindiv. 0:36:32+07:10
7Vojko KacinOK Azimut 0:36:33+07:11
8Vlado SedejOK Azimut 0:37:02+07:40
9Rok SušnikOK Azimut 0:37:47+08:25
10Miro CvirnOK Tivoli 0:38:31+09:09
11Eva DrmotaOK Azimut 0:38:38+09:16
12Primož MakseljOK Azimut 0:39:15+09:53
13Janko PodobnikOK Azimut 0:40:38+11:16
14Tomaž HvalaOK Azimut 0:41:54+12:32
15Janko LapajneOK Azimut 0:42:39+13:17
16Robert KreftOK Azimut 0:43:05+13:43
17Urša TomažinOK Azimut 0:46:20+16:58
18Matej KebeOK Azimut 0:48:11+18:49
19Pavel Rejecindiv. 0:49:19+19:57
20Tilen MajnikOK Azimut 0:49:46+20:24
21Patrik ČelikOK Azimut 0:50:01+20:39
22Matic RupnikOK Azimut 0:51:46+22:24
23Vladan Vukajlovičindiv. 0:53:42+24:20
24Marjana Rejecindiv. 1:05:55+36:33
Eva OrešnikOK Tivoli MP+ --:--

C (1,4km / m / 6 KT)

1Monika HodnikOK Azimut 0:28:45+00:00
2Manca CvekOK Azimut 0:33:33+04:48
3Zala LampičOK Azimut 0:34:10+05:25
4Gašper RejecOK Azimut 0:34:12+05:27
5Žan RavnikarOK Komenda 0:38:00+09:15
6Lučka KrambergerOK Azimut 0:40:15+11:30
7Monika RavnikarOK Komenda 0:42:43+13:58