Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL19 - zaključek lige - srednja

Orientacijski klub Trzin, Radomlje, 6. 3. 2011

A (5.8km / 190m / 15KT)

1 Robert PobežinOK Polaris 1:00:25+00:00
2 Andrej BorštnikOK Tivoli 1:05:07+04:42
3 Stanko ČuferOŠ Dobravlje - OKA 1:08:30+08:05
4 David ČuferOK Azimut 1:08:40+08:15
5 Rok Pestotnikbrez kluba 1:09:38+09:13
6 Primož MikložičOK Polaris 1:11:50+11:25
7 Jernej ZormanOK Komenda 1:12:01+11:36
8 Marko OrešnikOK Trzin 1:15:43+15:18
9 Miha ŠkarabotOK Polaris 1:16:28+16:03
10 Tibor MrakOK Azimut 1:25:11+24:46
11 Valter FoškiOK Polaris 1:26:05+25:40
12 Janez CimermanOK Azimut 1:26:28+26:03
13 Aleš BorštnikOK Tivoli 1:30:45+30:20
14 Ivo JerebOK Komenda 1:39:53+39:28
15 Jošt LapajneOK Azimut 1:55:40+55:15
16 Dragan KrivičičOK Komenda 2:01:57+61:32
17 Matej KebeOK Azimut 2:06:02+65:37
18 Dušan PetrovičOK Polaris MP+ --:--
19 Roman SladičOK Perkmandeljc MP+ --:--

B (3.9km / 110m / 14 KT)

1 Valentin ErženOK Azimut 0:49:30+00:00
2 Patrik ČelikOK Azimut 0:58:13+08:43
3 Krešo KerestešOK Trzin 0:59:16+09:46
4 Peter TušarOK Azimut 1:00:38+11:08
5 Matjaž KoprivcOK Azimut 1:01:32+12:02
6 Tobija CukjatiOK Polaris 1:03:12+13:42
7 Vojko KacinOK Azimut 1:04:30+15:00
8 Tilen RupnikOK Azimut 1:06:25+16:55
9 Tomaž HvalaOK Azimut 1:06:26+16:56
10 Martin KristanOK Komenda 1:08:53+19:23
11 Gregor HvalaOK Azimut 1:10:29+20:59
12 Žiga MavriOK Azimut 1:10:32+21:02
13 Janko LapajneOK Azimut 1:14:11+24:41
14 Matic RupnikOK Azimut 1:15:30+26:00
15 Blaž PetrovičOK Polaris 1:16:30+27:00
16 Tilen MajnikOK Azimut 1:18:25+28:55
17 Aljaž BorštnikOK Tivoli 1:19:44+30:14
18 Tajda FoškiOK Polaris 1:19:54+30:24
19 Aljaž Ogrinindiv. 1:20:25+30:55
20 Veronika BurgerOK Polaris 1:21:39+32:09
21 Miro CvirnOK Tivoli 1:25:15+35:45
22 Tomaž OrešnikOK Komenda 1:30:53+41:23
23 Teja ŠkvarcOŠ Dobravlje - OKA 1:36:30+47:00
24 Tadeja ŽakeljOK Azimut 1:38:42+49:12
25 Ana ČuferOŠ Dobravlje - OKA 1:38:47+49:17
26 Mateja KerestešOK Trzin 1:40:40+51:10
27 Rok SušnikOK Azimut 1:41:54+52:24
28 Daniel SeverOŠ Dobravlje - OKA 1:46:47+57:17
29 Matej KristanOK Komenda 1:49:10+59:40
30 Anže KristanOK Komenda 1:58:17+68:47
31 Anja BabičOK Trzin 2:11:04+81:34
32 Jernej BrataševecOŠ Dobravlje - OKA 2:17:07+87:37
33 Marko Metljakindivid. MP+ --:--

C (1.6km / 45m / 9 KT)

1 Gašper RejecOK Azimut 0:16:24+00:00
2 Luka ŠtorOŠ Dobravlje - OKA 0:18:23+01:59
3 Maj Peter PahorOŠ Dobravlje - OKA 0:20:20+03:56
4 Eva GnezdaOK Azimut 0:20:36+04:12
5 Žan RavnikarOK Komenda 0:21:17+04:53
6 Denis KrhlikarOK Azimut 0:24:40+08:16
7 Monika RavnikarOK Komenda 0:25:00+08:36
8 Matej ŠkarabotOK Polaris 0:26:19+09:55
9 Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 0:27:03+10:39
10 Nuša JeramOK Azimut 0:27:07+10:43
11 Dejan ŠkvarčOŠ Dobravlje - OKA 0:27:49+11:25
12 Katarina PobežinOK Polaris 0:28:13+11:49
13 Martin JežOŠ Dobravlje - OKA 0:30:14+13:50
14 Marija KovačOŠ Dobravlje - OKA 0:31:11+14:47
15 Manca RijavecOŠ Dobravlje - OKA 0:32:33+16:09
15 Nejc PahorOŠ Dobravlje - OKA 0:32:33+16:09
17 Luna Pestotnik Stresindiv. 0:33:39+17:15
18 Gašper PetrovičOK Polaris 0:35:58+19:34
19 Žan RemškarOK Azimut 0:36:43+20:19
20 Matjaž SimoničOŠ Dobravlje - OKA 0:39:09+22:45
21 Sašo Škvarč OŠ Dobravlje - OKA 0:43:00+26:36
22 Dora Pestotnik Stresindiv. 0:43:12+26:48
23 Anja ŠkarabotOK Polaris 0:47:12+30:48
24 Anamarija OrešnikOK Tivoli 0:50:32+34:08
25 Družina OrešnikOK Tivoli 0:50:54+34:30
26 Klemen ZabukovecOŠ Dobravlje - OKA 0:56:23+39:59
27 Jure RijavecOŠ Dobravlje - OKA 0:57:35+41:11
28 Brina FoškiOK Polaris 1:09:22+52:58
29 Manca CvekOK Azimut MP+ --:--