Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open - dolga

Roman Volčič, Lipica, 12. 3. 2011

M10 (1.7km / 10m / 6KT)

1Joergen Deubel Vienna Friends of Nature11:28+00:00
2Jonas Deubel Vienna Friends of Nature13:24+01:56
3Erik Bonek Naturfreunde Wien14:31+03:03
4Jan Gobec OK Vihor17:01+05:33

M12 (1.8km / 30m / 6KT)

1Jannis Bonek Naturfreunde Wien15:13+00:00
2Mihály Ormay Hungarian National Team22:26+07:13
3Gašper Petroviè OK Polaris22:54+07:41
4Matej Škarabot OK Polaris23:06+07:53
5Andro Vladimir Štambuk OKIvanMerz23:27+08:14
6Juš Smole OK Polaris25:17+10:04
7Damiano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE28:45+13:32
8Georg Gröll SU SCHÖCKL GRAZ29:08+13:55
9Maurizio Castellaz A.S.D. G.S. PAVIONE34:03+18:50
10Ondrej Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum41:30+26:17
11Sándor Hujber Zalaegerszegi Tájékozódási Fut50:15+35:02
12Sašo Škvarè OK Azimut54:23+39:10
13Žan Ravnikar OK Komenda56:16+41:03
14Jan Sedláèek OK Slovenske Konjice67:40+52:27
Brin Smole OK PolarisMP+ --:--
Peter Zupan OK PolarisMP+ --:--
Žan Remškar OK AzimutMP+ --:--

M14 (2.2km / 50m / 9KT)

1Szuromi Mátyás PVSK24:23+00:00
2Rafael Dobnik Austrian Youth Team26:24+02:01
3Zoltán Rácz Szegedi Vasutas SE27:45+03:22
4Florian Meier SSV Hallein-Neualm29:25+05:02
5Emanuel Braun Jun HSV OL Wiener Neustadt31:22+06:59
6Andraž De Luisa SSD GAJA33:01+08:38
7Martin Jež OK Azimut33:29+09:06
8Simone Bettega US Primiero San Martino35:36+11:13
9Žiga Mavri OK Azimut35:39+11:16
10Luka Štor OK Azimut37:22+12:59
11Patrik Ptáèek OK Slovenske Konjice43:35+19:12
12Gašper Rejec OK Azimut45:40+21:17
13Andreas Zechner TV Fürstenfeld46:12+21:49
14Benni Palme WiN Team49:36+25:13
15Julian Höllbacher SSV Hallein-Neualm49:46+25:23
16Jan Šalamun OK Polaris51:32+27:09
17Benjamin Pichler SSV Hallein-Neualm52:20+27:57
18Jernej Brataševec OK Azimut53:04+28:41
19Žiga Kotnik OK Komenda56:31+32:08
20Ondrej Sedláèek OK Slovenske Konjice59:53+35:30
21Francesco Franz Semiperdo Orienteering Maniago60:35+36:12
22Paul Huber TV Fürstenfeld60:47+36:24
23Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau61:08+36:45
24Luca Framba GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.62:33+38:10
25Markus Schreiber WiN Team63:47+39:24
26Michele Ongari Junior Team Trentino66:15+41:52
27Thomas Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt76:10+51:47
28Tommaso Denti Nirvana Verde80:07+55:44
29Benjamin Tušar OK Azimut80:53+56:30
30Gal Petkovšek OK Azimut91:22+66:59
Maj Peter Pahor OK AzimutMP+ --:--
Paolo Gaio A.S.D. G.S. PAVIONEMP+ --:--

M16 (2.6km / 65m / 10KT)

1Adrián Tóth Hungarian National Team26:23+00:00
2Sándor Rácz Szegedi Vasutas SE26:52+00:29
3Stefano Raus Junior Team Trentino28:28+02:05
4Pavel Zádìra OK Slovenske Konjice28:29+02:06
5Mattia Debertolis US Primiero San Martino31:14+04:51
6Kovács Bertalan PVSK31:33+05:10
7Thomas Peroutka Austrian Youth Team32:57+06:34
8Samuele Canella GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.33:06+06:43
9Dominik Mailer WiN Team33:57+07:34
10Matthias Gröll Austrian Youth Team35:44+09:21
11Daniel Siemmeister TV Fürstenfeld36:05+09:42
12Felix Hartlieb Austrian Youth Team36:12+09:49
13Pavel Ptáèek OK Slovenske Konjice36:23+10:00
14Mathias Peter Austrian Youth Team37:03+10:40
15Tamás Dudás Veszprémi Bridzs és Tájékozódá37:38+11:15
16Emanuele Frison US Primiero San Martino38:36+12:13
17Stefan Falk Austrian Youth Team39:07+12:44
18Matej Štambuk OKIvanMerz39:24+13:01
19Thomas Mehlmauer TV Fürstenfeld39:59+13:36
20Gábor Prezensky C.S. TranSilva Cluj40:10+13:47
21Walter Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE41:18+14:55
22Milán Tábori Salgótarjáni Dornyay SE41:23+15:00
23Matthias Pletzer Naturfreunde Villach Orienteer41:55+15:32
24Stefan Kubelka Austrian Youth Team42:29+16:06
25Michael Tanzer Austrian Youth Team43:21+16:58
26Tilen Kravos OK Azimut43:35+17:12
27Fabiano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE45:07+18:44
28Paul Pacher SU SCHÖCKL GRAZ45:19+18:56
29Philipp Kniesel TV Fürstenfeld46:56+20:33
30Meneghel Francesco A.S.D. G.S. PAVIONE48:02+21:39
31Damiano Zambotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.49:12+22:49
32Nejc Kodriè OK Azimut49:37+23:14
33Balázs Miavecz Hungarian National Team51:32+25:09
34Blaž Petroviè OK Polaris51:36+25:13
35Tilen Majnik OK Azimut52:30+26:07
36Matthias Stadlober TV Fürstenfeld54:42+28:19
37Patrik Èelik OK Azimut55:43+29:20
38Tilen Rupnik OK Azimut57:40+31:17
39Tóth Péter PVSK61:52+35:29
40Michael Sittlinger HSV Spittal/Drau72:18+45:55
41Gregor Hvala OK Azimut72:32+46:09
42Matic Bremšak OK Komenda73:30+47:07
43Paul Rathmayr SU SCHÖCKL GRAZ73:54+47:31
44Valentin Hellmayr TV Fürstenfeld75:35+49:12
45Rene Prasch TV Fürstenfeld89:17+62:54
Riccardo Scalet US Primiero San MartinoMP+ --:--

M18 (3.0km / 75m / 13KT)

1Pavel Brlica SK Zabovresky Brno29:41+00:00
2Péley Domokos PVSK30:00+00:19
3Johannes Zechner TV Fürstenfeld31:50+02:09
4Dávid Máté Csöngei Hungarian National Team32:04+02:23
5Xander Berger Naturfreunde Linz32:28+02:47
6Jakob Pauser Austrian junior team33:36+03:55
7Tamás Prezensky C.S. TranSilva Cluj34:50+05:09
8Matija Razum OK Japetic35:42+06:01
9Márton Kazal PVSK36:11+06:30
10Bálint Schwendtner Hungarian National Team36:29+06:48
11Loris D'errico Orienteering Tarzo a.s.d.37:52+08:11
12Enrico De Noni Orienteering Tarzo a.s.d.38:27+08:46
13Francesco Comuzzi Orienteering Tarzo a.s.d.40:30+10:49
14Florian Schiel WiN Team40:47+11:06
15Giordano Slanzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.40:51+11:10
16Nagy Attila PVSK41:41+12:00
17Mátyás Péntek Hungarian National Team42:49+13:08
18Dániel Fehérvári Salgótarjáni Dornyay SE45:14+15:33
19Marco Dorigo Gruppo Orientamento CAI XXX Ot46:01+16:20
20Nejc Smolej OK Komenda46:47+17:06
21Matic Rupnik OK Azimut47:38+17:57
22Davide Zuin Vicenza Orienteering Team48:21+18:40
23Thomas Polster HSV Spittal/Drau49:05+19:24
24Aljaž Borštnik OK Tivoli53:36+23:55
25Jakub Hruška SK Zabovresky Brno55:23+25:42
26Jošt Lapajne OK Azimut56:45+27:04
27Paolo Nogara Nirvana Verde59:13+29:32
28Fernando Bagetto A.S.D. G.S. PAVIONE60:46+31:05
29Elia Vettorel Orienteering Tarzo a.s.d.61:34+31:53
30Edoardo Tona Orienteering Tarzo a.s.d.62:08+32:27
31Jan Dovè OK Tivoli66:25+36:44
32Mislav Magerl OKIvanMerz74:14+44:33
33Toni Košuljandiæ OK Torpedo75:09+45:28
34Matej Kebe OK Azimut103:16+73:35
35Tomaž Hvala OK Azimut105:24+75:43
36Martin Leitner HSV Spittal/Drau105:57+76:16

M20 (3.9km / 160m / 18KT)

1Mátyás Kinde Hungarian National Team39:11+00:00
2Nicola Manzoni Italy-national team39:37+00:26
3Simon Framba Italy-national team41:06+01:55
4Simone Benini Italy-national team43:27+04:16
5Ivano Bettega Italy-national team43:38+04:27
6Philipp Schiel Austrian junior team44:37+05:26
7Bugár Gergely BÖF45:12+06:01
8Bálint Diószegi Salgótarjáni Dornyay SE47:04+07:53
9Giacomo Zagonel Italy-national team47:13+08:02
10David Lafer TV Fürstenfeld47:46+08:35
11Thomas Hackl TV Fürstenfeld48:02+08:51
12Franz Glaner WiN Team49:56+10:45
13Mario Štambuk OKIvanMerz56:07+16:56
14Thomas Fabian WiN Team61:23+22:12
15Federico Dapr? GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.64:54+25:43
16Angus Liu Gruppo Orientamento CAI XXX Ot83:38+44:27
Alvise Rumor Italy-national teamMP+ --:--
Fabio Marsoner Italy-national teamMP+ --:--

M21E (4.7km / 200m / 19KT)

1Adam Chromy SK Zabovresky Brno34:34+00:00
2Marco Seppi Italy-national team36:32+01:58
3Matjaž Štanfel OK Ris Delnice36:43+02:09
4David Schneider OL Regio Wil37:38+03:04
5Klaus Schgaguler Italy-national team37:57+03:23
6Andraz Hribar OK Brežice38:05+03:31
7Daniel Hajek SK Zabovresky Brno38:32+03:58
8Alessio Tenani Italy-national team38:47+04:13
9Zsolt Lenkei Hungarian National Team39:29+04:55
10Manuel Negrello Italy-national team40:35+06:01
11Michele Caraglio Italy-national team40:41+06:07
12Emiliano Corona Italy-national team41:27+06:53
13Sergiy Muchidinov Friuli MTB & Orienteering42:02+07:28
14Máté Kerényi Hungarian National Team43:06+08:32
15Vladan Henek OK Slovenske Konjice43:24+08:50
16Jan Flašar OK Slovenske Konjice43:34+09:00
17Lorenzo Pittau Italy-national team43:43+09:09
18Gianluca Salvioni Italy-national team43:56+09:22
19István Zsebeházy Hungarian National Team44:17+09:43
20Erik Simkovics OLC Wienerwald44:38+10:04
21András Szabó Hungarian National Team44:43+10:09
22Pavel Kosarek SK Jamnice44:47+10:13
23Henrik Sulz OLC Wienerwald44:52+10:18
24Baumholczer Máté PVSK44:57+10:23
24Luca Bignami Polisportiva G.Masi44:57+10:23
26Mirek Kovar OK Sparta Praha45:18+10:44
27Ádám Kovács Hungarian National Team45:25+10:51
28Ralph Körner OLV Landshut45:57+11:23
29Michael Baggio Orienteering Tarzo a.s.d.46:49+12:15
30Szabolcs Gyorgy C.S. TranSilva Cluj47:26+12:52
31Stepan Zimmermann SK Zabovresky Brno47:37+13:03
32Lukas Scharnagl Austrian junior team47:47+13:13
33Christian Pfeifer OLC Graz47:52+13:18
34Cristiano De Agnoi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.48:48+14:14
35Roberto Dallavalle Italy-national team48:57+14:23
36Csaba Szajkó Hungarian National Team50:20+15:46
37Marco Bezzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.51:07+16:33
38Aaron Gaio A.S.D. G.S. PAVIONE51:59+17:25
39Andrej Borštnik OK Tivoli52:05+17:31
40Zsolt Fehérvári Hungarian National Team53:12+18:38
41Piero Turra A.S.D. G.S. PAVIONE53:14+18:40
42Jure Zmrzlikar OK Komenda53:22+18:48
43Attila Lajszner Egri Testedzõ Club53:52+19:18
44Gábor Vellner Hungarian National Team55:59+21:25
45Davide Rusconi Nirvana Verde58:44+24:10
46Vonyó Péter PVSK58:55+24:21
47Vincenzo Crippa GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.61:27+26:53
48Jan Zhanal SK Zabovresky Brno63:38+29:04
49Thomas Schöps OLV Landshut67:45+33:11
50Jernej Zorman OK Komenda73:16+38:42
51Marco Colombo Nirvana Verde75:52+41:18
52Marton Scultety Hungarian National Team78:39+44:05
Janez Pretnar OK AzimutMP+ --:--
Libor Zridkavesely SK Zabovresky BrnoMP+ --:--
Ondrej Svirak SK Zabovresky BrnoMP+ --:--

M21A (3.9km / 160m / 18KT)

1Vojtìch Vozda Klub vytrvalostnich sportu Sum35:49+00:00
2Markus Plohn HSV OL Wiener Neustadt39:06+03:17
3Lino Legac OK Japetic43:10+07:21
4Jan Boudny OK Sparta Praha43:19+07:30
5Stefan Seifried OLC Rudersdorf44:47+08:58
6Tiziano Canella GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.46:30+10:41
7Herwig Allwinger OK Brežice46:31+10:42
8Zdenek Janu J. Klub vytrvalostnich sportu Sum46:35+10:46
9Jaromir Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum47:14+11:25
10Ondrej Vrabec OK Sparta Praha48:31+12:42
11Petr Turczer Klub vytrvalostnich sportu Sum49:42+13:53
12Adrie Van Opstal NMOLT50:31+14:42
13Petr Klimeš OK Slovenske Konjice51:47+15:58
14Marton Mets Orvosegyetem SC52:05+16:16
15Thomas Hudax TV Fürstenfeld55:07+19:18
16Leon Kropivšek OK Polaris55:38+19:49
17Gerrit Van De Riet NMOLT55:56+20:07
18Michel Van Dongen NMOLT57:53+22:04
19Martin Janda OK Slovenske Konjice60:19+24:30
20Frane Markoviæ OK Japetic66:20+30:31
21Stefano Farina Nirvana Verde67:45+31:56
22Péter Gyurcsik Szegedi Bokorugró Tájfutó SE68:03+32:14
23Lorenzo Bartulovich SSD GAJA70:03+34:14
24Federico Bacci Polisportiva G.Masi74:06+38:17
25Daniel Sistek OK Sparta Praha74:42+38:53
26David Èufer OK Azimut75:37+39:48
27Feike Alewijnse OK Trzin77:00+41:11
28Jeroen Liefrink NMOLT77:08+41:19
29Samo Vodopivec OK Azimut78:40+42:51
30Nejc Moènik OK Azimut79:50+44:01
31Janez Cimerman OK Azimut83:18+47:29
32Tony Musone NMOLT93:38+57:49
33Zoran Furman OK Slovenske Konjice94:15+58:26
34Egri Botond KFKI Budapest97:30+61:41
35Denis Kokelj OK Komenda99:59+64:10
36Striednig Thomas OLTK102:44+66:55
37Mark Heikoop NMOLT104:51+69:02

M21B (2.3km / 65m / 11KT)

1Rok Moènik OK Azimut27:20+00:00
2Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.28:15+00:55
3Janko Baènar OK Azimut29:26+02:06
4Klemen Kenda OK Azimut29:52+02:32
5Andrej Šubat OK Ris Delnice31:31+04:11
6Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago31:39+04:19
7Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm31:46+04:26
8Emil Kacin OK Azimut31:53+04:33
9Matjaž Draksler Škofjeloški orientacijski klub32:59+05:39
10Zoltán Kovács Hungarian National Team33:40+06:20
11Krešo Keresteš OK Trzin33:56+06:36
12Francisco Delgado OK Vihor34:30+07:10
13Edi Grbac OK Torpedo34:38+07:18
14Laták Rudolf BÖF34:41+07:21
15Massimo Brida CUS BOLOGNA35:29+08:09
16Kálmán Kinde Hungarian National Team37:27+10:07
17Mladen Vukmanoviæ OK Kapela39:31+12:11
18Anton Paraviæ OK Torpedo39:45+12:25
19István Dankó Tipo Orienteering Club39:47+12:27
20Lukas Ruzicka Klub vytrvalostnich sportu Sum40:05+12:45
21Zdenek Janu S. Klub vytrvalostnich sportu Sum40:45+13:25
22Matjaž Koprivc OK Azimut40:53+13:33
23Filip Životiæ OK Torpedo41:39+14:19
24Luca Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot41:44+14:24
25Valentin Eržen OK Azimut43:22+16:02
26Péter Rabecz Szegedi Bokorugró Tájfutó SE44:10+16:50
27Jiøí Gawel OK Slovenske Konjice44:23+17:03
28Vojko Kacin OK Azimut44:35+17:15
29Attila Molnár Tipo Orienteering Club44:41+17:21
30Szabolcs Bojtor Hungarian National Team45:08+17:48
31Federico Miotto Vicenza Orienteering Team45:34+18:14
32Erik Logar OK Azimut47:01+19:41
33Enrico Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot47:28+20:08
33Petr Habiger Klub vytrvalostnich sportu Sum47:28+20:08
35Milos Hecl Klub vytrvalostnich sportu Sum47:36+20:16
36Florian More HSV Spittal/Drau48:12+20:52
37Dalla Riva Fabio A.S.D. G.S. PAVIONE51:50+24:30
38Marko Germani SSD GAJA52:08+24:48
39Armin Mariacher SU SCHÖCKL GRAZ52:17+24:57
40Antenore Bartulovich SSD GAJA52:56+25:36
41Matko Jasprica OK Torpedo53:56+26:36
42Piero Giudici ORIENTEERING TRIESTE55:12+27:52
43Nikola Aniæ OK Torpedo57:25+30:05
44Bojan Dremel OK Trzin57:28+30:08
45Aleš Zupan OK Polaris57:31+30:11
46Alessio Rozzi SSD GAJA58:18+30:58
47Matteo Sturni ORIENTEERING TRIESTE64:57+37:37
48Vedran Delost OK Torpedo67:12+39:52
49Guido Almerigogna SSD GAJA72:33+45:13
50Rok Sušnik OK Azimut75:48+48:28
51Markus Springer OLC Union Viktring82:00+54:40
52Roberto Predonzan ORIENTEERING TRIESTE83:29+56:09
53Marcus Babin Naturfreunde Villach Orienteer89:49+62:29
54Shama Ramos Gruppo Orientamento CAI XXX Ot126:29+99:09

M35 (3.9km / 160m / 18KT)

1Bernhard Venhauer OLC Union Viktring42:41+00:00
2Roland Pin Orienteering Tarzo a.s.d.43:33+00:52
3Jože Gorjup OK Polaris46:23+03:42
4Lajos Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Fut46:37+03:56
5Sandi Kmetiè OK Polaris47:52+05:11
6Bojan Jevševar OK Brežice48:04+05:23
7Edi Ocvirk OK Japetic48:56+06:15
8Damir Gobec OK Vihor50:07+07:26
9Tihomir Salopek OK Ris Delnice50:14+07:33
10Dušan Petroviè OK Polaris51:27+08:46
11Miha Škarabot OK Polaris52:13+09:32
12Matthias Poell OLC Wienerwald52:52+10:11
13Miro Šalamun OK Polaris53:49+11:08
14Valter Foški OK Polaris54:11+11:30
15Jörg Schaumann HSV OL Wiener Neustadt54:42+12:01
16Dario Pedrotti Junior Team Trentino55:36+12:55
17Gyula Károlyi Tipo Orienteering Club58:05+15:24
18Jožko Jazbar OK Azimut59:55+17:14
19Michal Gross OK Slovenske Konjice60:40+17:59
20Sandri Eddy Junior Team Trentino61:34+18:53
21Miran Kolman OK Azimut61:42+19:01
22Stanislav Kustec OK Polaris61:54+19:13
23Gergely Csaba KFKI Budapest74:32+31:51
24Kristian Bosisio Societ? Corse d'Orientamento M75:10+32:29
25Roger Ebert OLV Landshut76:38+33:57
26Luka Kremžar OK Komenda82:43+40:02
27Robert Benko OK Polaris85:21+42:40
28Darko Surjan OK Kapela87:55+45:14
29Gombkötõ Péter Tipo Orienteering Club88:31+45:50
30Robert Erber OK Gittis Klosterneuburg115:50+73:09
Peter Ferluga SSD GAJAMP+ --:--

M40 (3.0km / 75m / 13KT)

1Viniczai Ferenc PVSK27:14+00:00
2Michael Stockmayer HSV OL Wiener Neustadt27:24+00:10
3Martin Kunz OK Slovenske Konjice30:33+03:19
4Jurg Niggli Orientation Haut-Jura30:57+03:43
5Tomislav Kaniski OK Maksimir31:16+04:02
6Ákos Töreky Budapesti Egyetemi Atlétikai C33:44+06:30
7Ferenc Fehér Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:57+08:43
8Gabor Pavlovics PVM Pécs37:06+09:52
9Pataki Gabor PVSK38:42+11:28
10Gottfried Zöbl Austrian Youth Team40:48+13:34
11Günther Klöckl OK Karnika41:37+14:23
12Erwin Köck HSV OL Wiener Neustadt42:15+15:01
13Roland Vogl SV Mietraching42:50+15:36
14Roland Reisenberger WiN Team47:18+20:04
15Dario Štambuk OKIvanMerz50:33+23:19
16Fulvio Apollonio Corivorivo Orienteering ASD51:04+23:50
17Günther Rosenkranz OL Andritz54:01+26:47
18Darko Merunka OK Maksimir56:47+29:33
19Gianluca Leoni SSD GAJA61:09+33:55
20Ewald Glatz OLC Graz66:41+39:27

M45 (2.8km / 55m / 13KT)

1Ferri Gassner Naturfreunde Wien24:05+00:00
2Peter Bonek Naturfreunde Wien27:53+03:48
3Pavel Ptáèek OK Slovenske Konjice31:07+07:02
4Siegfried Opetnik HSV Klagenfurt31:52+07:47
5Josef Polster HSV Spittal/Drau35:47+11:42
6Martin Grünberger Austrian Youth Team38:28+14:23
7Jaroslav Sedláèek OK Slovenske Konjice40:14+16:09
8Christian Gotthardt HSV Spittal/Drau40:41+16:36
9Josef Tanzer HSV Langenlebarn41:09+17:04
10Nikolaus Adenstedt OK Klosterneuburg44:53+20:48
11Aleš Borštnik OK Tivoli45:16+21:11
12Herbert Schiel WiN Team45:45+21:40
13Gerhard Joebstel OLC Graz46:38+22:33
14Georg Pregartner OLC Rudersdorf47:17+23:12
15Roland Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt48:55+24:50
16Peter Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn48:59+24:54
17Sándor Rácz Szegedi Vasutas SE49:55+25:50
18Paolo Pizzamus SSD GAJA49:56+25:51
19Andrea Macc? Vicenza Orienteering Team52:35+28:30
20Helge Zoltner OLV Landshut56:02+31:57
21Elvio Cereser Corivorivo Orienteering ASD56:51+32:46
22Lorenzo Vitale Gruppo Orientamento CAI XXX Ot72:49+48:44
23Dragan Krivièiæ OK Perkmandeljc Trbovlje73:14+49:09
24Max Garavaglia Nirvana Verde99:25+75:20
Boris Bauman OK BrežiceMP+ --:--
Frediano Denti Nirvana VerdeMP+ --:--

M50 (2.8km / 55m / 13KT)

1Árpád Tõkés C.S. TranSilva Cluj30:05+00:00
2Joachim Friessnig TV Fürstenfeld33:02+02:57
3Silvij Moènik OK Azimut33:57+03:52
4Miklós Mets Orvosegyetem SC36:11+06:06
5Andreas Hochreiter HSV OL Wiener Neustadt36:15+06:10
6Stanko Èufer OK Azimut37:35+07:30
7Herwig Proske TV Fürstenfeld38:21+08:16
8Georg Billroth WiN Team40:20+10:15
9Günter Kradischnig OLC Graz40:39+10:34
10Vinko Pernek OK Komenda41:20+11:15
11Zdenìk Blabla OK Slovenske Konjice42:44+12:39
12Dalibor Radovan OK Polaris44:05+14:00
13Mark Sylvester Gruppo Orientamento CAI XXX Ot45:03+14:58
14Roman Sladiè OK Perkmandeljc Trbovlje47:01+16:56
15Horst Mayer SSV Hallein-Neualm47:03+16:58
16Bugar Jozsef BÖF48:33+18:28
17Valentin Pidner Austrian Youth Team49:03+18:58
18Conci Alessandro Orienteering Crea Rossa A.S.D.50:53+20:48
19Gerhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt51:14+21:09
20Mauro Clemente SSD GAJA55:45+25:40
21Rudolf Koeller SPORTUNION Klagenfurt60:03+29:58
22Ewald Mayer HSV OL Wiener Neustadt63:03+32:58
23Arne Heikoop NMOLT63:07+33:02
24Adriano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE71:46+41:41
25Ivo Kete OK Azimut93:08+63:03
26Fiorenzo Ruzzier SSD GAJA93:20+63:15
27Alberto Ongari Junior Team Trentino129:02+98:57

M55 (2.3km / 65m / 11KT)

1Zoltán Hegedûs Hungarian National Team27:44+00:00
2Stefano Zonato Lessinia Orienteering29:04+01:20
3László Pap Tipo Orienteering Club31:49+04:05
4Tóth Sándor Egri Testedzó Club31:58+04:14
5Luciano Zagonel US Primiero San Martino33:14+05:30
6Jaroslav Kacmarcik Italy-national team33:15+05:31
7Vladimír John OK Slovenske Konjice34:36+06:52
8Mauro Nardi Semiperdo Orienteering Maniago36:14+08:30
9Kristian Leonhardt TV Fürstenfeld37:35+09:51
10Erwin Schweifer HSV OL Wiener Neustadt38:51+11:07
11Gyula Kóger PVM Pécs39:52+12:08
12Franz Ponweiser HSV OL Wiener Neustadt40:45+13:01
13Milan Henek OK Slovenske Konjice41:09+13:25
14Fulvio Pacor SSD GAJA42:26+14:42
15Sergio Caveggion Vicenza Orienteering Team43:16+15:32
16Máthé István Tabáni Spartacus Sport és Körn44:52+17:08
17Janko Lapajne OK Azimut45:09+17:25
18Walter Bergner Naturfreunde Villach Orienteer46:31+18:47
19Marco Ongaro US Primiero San Martino49:53+22:09
20Damir Jasprica OK Torpedo51:27+23:43
21Günther Dobnik OLC Union Viktring52:03+24:19
22Tomislav Paraviæ OK Torpedo53:26+25:42
23Manfred Huemer SPORTUNION Klagenfurt63:49+36:05
24Roberto Cereatti Friuli Mtb & Orienteering ASD69:43+41:59
25Miro Cvirn OK Tivoli73:03+45:19
26Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer83:30+55:46
27Marijan Cindriæ OK Torpedo90:17+62:33
28Gianfranco Siega GO-Cai Monfalcone90:36+62:52
29Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone115:10+87:26
Rudolf Wernig Naturfreunde KühnsdorfMP+ --:--

M60 (1.9km / 35m / 8KT)

1Hubert Lukaseder HSV Langenlebarn22:39+00:00
2Lorenzo Depaoli US Primiero San Martino23:01+00:22
3Valerio Leso Lessinia Orienteering24:38+01:59
4Giancarlo Dell'eva GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.25:58+03:19
5Renzo Bernab? Junior Team Trentino26:15+03:36
6Franz Käfer TV Fürstenfeld29:37+06:58
7Olexander Avramenko OK Karnika30:01+07:22
8Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf32:40+10:01
9Otto Venhauer OLC Union Viktring32:55+10:16
10Gino Vivian Junior Team Trentino34:17+11:38
11Rudolf Hudax TV Fürstenfeld36:25+13:46
12László Vajda Zalaegerszegi Tájékozódási Fut36:39+14:00
13Claudio Sepin SSD GAJA41:57+19:18
14Giuseppe Specogna Friuli Mtb & Orienteering ASD42:26+19:47
15Sreèo Pirman Škofjeloški orientacijski klub44:58+22:19
16Oldrich Denemarek OK Slovenske Konjice49:07+26:28
17Luigino Sibillin Vicenza Orienteering Team51:19+28:40
18Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.53:21+30:42
19Sereno Zorzanello Vicenza Orienteering Team54:42+32:03
20Mauro Tona Orienteering Tarzo a.s.d.55:43+33:04
21István Dudás Orvosegyetem SC60:57+38:18
22Marco Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot134:50+112:11
Franz Nagele Austrian Youth TeamMP+ --:--
Nicol? Zuffi Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--

W10 (1.7km / 10m / 6KT)

1Mateja Slapnik Anžur OK Komenda22:02+00:00
2Pia Grünberger WiN Team22:08+00:06
3Jedert Jevševar OK Brežice24:37+02:35
4Anja Škarabot OK Polaris36:37+14:35
5Laura Venhauer OLC Union Viktring138:44+116:42

W12 (1.8km / 30m / 6KT)

1Jasmina Gassner Naturfreunde Wien15:50+00:00
2Pataki Reka Dalida PVSK17:49+01:59
3Szuromi Hanga PVSK25:37+09:47
4Brina Foški OK Polaris29:10+13:20
5Viniczai Judit PVSK39:29+23:39
6Pia Ocvirk OK Japetic42:00+26:10
7Anja Uraniè OK Komenda45:03+29:13
8Zarja Dremel OK Trzin45:56+30:06
9Katarina Novak OK Azimut46:19+30:29
10Valentina Škufca OK Komenda53:09+37:19
11Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda81:50+66:00
Vesna Bohinc OK KomendaMP+ --:--

W14 (2.0km / 30m / 7KT)

1Viniczai Csenge PVSK20:09+00:00
2Teresa Pretschuh SU SCHÖCKL GRAZ35:53+15:44
3Cintia Simon Zalaegerszegi Tájékozódási Fut36:57+16:48
4Carina Horvath HSV OL Wiener Neustadt36:59+16:50
5Sophie Peroutka Austrian Youth Team39:22+19:13
6Dominika Smrckova Klub vytrvalostnich sportu Sum39:27+19:18
7Jaqueline Mailer WiN Team43:11+23:02
8Irene Cibin Gruppo Orientamento CAI XXX Ot43:23+23:14
9Ida Pauser Austrian Youth Team44:53+24:44
10Katjuša Poljanšek OK Azimut46:06+25:57
11Michaela Muselíková OK Slovenske Konjice46:57+26:48
12Chiara Dalla Santa A.S.D. G.S. PAVIONE47:44+27:35
13Monika Ravnikar OK Komenda54:21+34:12
14Marjeta Lipužiè OK Komenda65:21+45:12
15Kim Kremžar Panèur OK Komenda66:03+45:54
16Teja Škvarè OK Azimut66:04+45:55
17Carina Kniesel TV Fürstenfeld66:37+46:28
18Sara Fend SU SCHÖCKL GRAZ71:16+51:07
19Lisa Siderits TV Fürstenfeld80:32+60:23
20Hamburger Ágnes PVSK84:30+64:21
21Julia Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt114:31+94:22
Lena Kohlbacher SPORTUNION KlagenfurtMP+ --:--
Marlene Berger WiN TeamMP+ --:--
Ruth Lackner SU SCHÖCKL GRAZMP+ --:--
Vanessa Renzo Vicenza Orienteering TeamMP+ --:--

W16 (2.2km / 50m / 9KT)

1Francesca Taufer US Primiero San Martino23:31+00:00
2Réka Faggyas Hungarian National Team23:44+00:13
3Gréti Péntek Veszprémi Bridzs és Tájékozódá24:39+01:08
4Szuromi Luca PVSK24:46+01:15
5Elisa Payer Austrian Youth Team26:15+02:44
6Anika Gassner Austrian Youth Team29:00+05:29
7Tajda Foški OK Polaris29:05+05:34
8Vonyó Réka Virág PVSK30:45+07:14
9Alexandra Natáli Simon Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:48+08:17
10Martina Walch Austrian Youth Team31:57+08:26
11Isabel Schaffer Austrian Youth Team32:39+09:08
12Arianna Taufer US Primiero San Martino33:14+09:43
13Theresa Reinisch Austrian Youth Team33:30+09:59
14Eva Orešnik OK Tivoli33:46+10:15
15Ines Zettl Austrian Youth Team33:55+10:24
16Ana Èufer OK Azimut34:24+10:53
17Tadeja Žakelj OK Azimut34:26+10:55
18Elisa Lucian US Primiero San Martino35:33+12:02
19Lena Stromberger Austrian Youth Team36:28+12:57
20Francesca Bettega US Primiero San Martino39:19+15:48
21Martina Palumbo Junior Team Trentino40:03+16:32
22Réka Schwendtner Hungarian National Team41:28+17:57
23Radka Habigerova Klub vytrvalostnich sportu Sum42:16+18:45
24Becze Rita PVSK42:53+19:22
25Nuša Jeram OK Azimut52:05+28:34
26Melanie Berger Austrian Youth Team55:30+31:59
27Anamaria Vrbeta OK Torpedo57:46+34:15
28Martina Palusa Gruppo Orientamento CAI XXX Ot61:16+37:45
29Evelin Erõs Egri Testedzõ Club62:34+39:03
30Maša Volèiè OK Tivoli62:44+39:13
31Lisa Pirker Naturfreunde Villach Orienteer62:46+39:15
32Polona Vihteliè OK Azimut70:10+46:39
33Sarah Hansen SU SCHÖCKL GRAZ88:45+65:14
34Allegra Bell TV Fürstenfeld102:31+79:00

W18 (2.6km / 65m / 10KT)

1Anja Arbter WiN Team28:07+00:00
2Kinga Varsányi Hungarian National Team28:43+00:36
3Aneta Vozdova Klub vytrvalostnich sportu Sum30:01+01:54
4Marketa Tesarova SK Zabovresky Brno30:04+01:57
5Lucija Telisman Austrian junior team31:15+03:08
6Katerina Chroma SK Zabovresky Brno31:35+03:28
7Barbora Hruskova SK Zabovresky Brno32:10+04:03
8Johana Simkova SK Zabovresky Brno34:13+06:06
9Anna Simkovics WiN Team34:20+06:13
10Franz Giada U.S. Aldo Moro Paluzza34:41+06:34
11Maren Herrgesell OLC Graz38:28+10:21
12Eva Reisenhofer TV Fürstenfeld39:31+11:24
13Vanda Kinde Hungarian National Team39:37+11:30
14Hana Janu Klub vytrvalostnich sportu Sum41:22+13:15
15Dóra Goldmann Salgótarjáni Dornyay SE41:46+13:39
16Petra Bartus Hungarian National Team43:35+15:28
17Camilla Caserotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.44:52+16:45
18Denisa Jemelikova SK Zabovresky Brno46:50+18:43
19Meneghel Laura A.S.D. G.S. PAVIONE47:07+19:00
20Eva Arhar SU SCHÖCKL GRAZ47:39+19:32
21Verena Glatz OLC Graz48:00+19:53
22Petra Koporova SK Zabovresky Brno50:48+22:41
23Hannah Lackner SU SCHÖCKL GRAZ56:06+27:59
24Eleonora Brunet US Primiero San Martino57:39+29:32
25Veronika Cart WiN Team57:48+29:41
26Ula Dremel OK Trzin65:46+37:39
27Eszter Fábián Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:22+38:15
28Eva Drmota OK Azimut74:35+46:28
29Paola Grisoni Liceo Ginnasio F. Petrarca Tri76:09+48:02
30Nikolett Kiss Hungarian National Team79:51+51:44
Lisa Pacher SU SCHÖCKL GRAZMP+ --:--

W20 (3.0km / 75m / 13KT)

1Julia Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn30:12+00:00
2Lajos Luca PVSK35:23+05:11
3Clarissa Kradischnig OLC Graz37:49+07:37
4Claudia Zanetel Italy-national team40:07+09:55
5Viola Zagonel Italy-national team42:06+11:54
6Anthea Comellini Italy-national team42:39+12:27
7Anett Kovács Salgótarjáni Dornyay SE42:50+12:38
8Liliana Papandrea Italy-national team43:14+13:02
9Lucia Curzio Polisportiva G.Masi43:23+13:11
10Tessa Müller SU SCHÖCKL GRAZ44:52+14:40
11Katarina Bremšak OK Komenda51:53+21:41
12Anna Pózna Veszprémi Bridzs és Tájékozódá54:13+24:01
13Barbara Prezelj OK Komenda57:34+27:22
14Katja Prezelj OK Azimut95:22+65:10

W21E (3.5km / 105m / 15KT)

1Inga Dambe Paimion Rasti28:20+00:00
2Nicole Scalet Italy-national team35:47+07:27
3Radka Sklenarova SK Zabovresky Brno38:13+09:53
4Patrizia Stögerer Individuals/No club38:30+10:10
5Iva Kosarkova OK Sparta Praha38:58+10:38
6Vera Madlova SK Zabovresky Brno39:24+11:04
7Maria Chiara Crippa Italy-national team40:09+11:49
8Péley Dorottya PVSK41:18+12:58
9Ildikó Szerencsi Hungarian National Team42:25+14:05
10Michela Guizzardi Italy-national team46:07+17:47
11Nikolina Stepan OK Torpedo48:15+19:55
12Thea Lillehov SPORTUNION Klagenfurt49:26+21:06
13Carina Kradischnig OLC Graz49:55+21:35
14Regina Bertóti Hungarian National Team50:08+21:48
15Ana Pribakoviæ Borštnik OK Tivoli50:49+22:29
16Adela Stepanska SK Zabovresky Brno51:16+22:56
17Tanja Pretnar OK Azimut51:18+22:58
18Jessica Orler US Primiero San Martino52:01+23:41
19Andreja Anžur OK Komenda56:08+27:48
20Chiara Sergenti IKP Prato56:46+28:26
21Eva Kabathova SK Zabovresky Brno58:09+29:49
22Linda Štimac OK Ris Delnice58:31+30:11
23Antonija Orliæ OK Bjelovar65:44+37:24
24Suzana Drevenšek OK Komenda67:39+39:19
25Tea Kružiæ OK Torpedo70:51+42:31
26Kristyna Mervartova SK Zabovresky Brno79:34+51:14
Vinka Vukmanoviæ OK KapelaMP+ --:--

W21A (3.0km / 75m / 13KT)

1Száva Zsigmond Orvosegyetem SC36:48+00:00
2Natalia Klöckl OK Karnika41:28+04:40
3Signe Dambe Paimion Rasti43:46+06:58
4Diána Bertóti Diósgyõri TC45:21+08:33
5Marketa Havlickova Klub vytrvalostnich sportu Sum47:41+10:53
6Geke Bakker NMOLT54:07+17:19
7Jerca Bernik Škofjeloški orientacijski klub54:29+17:41
8Martina Knapp OK Gittis Klosterneuburg60:21+23:33
9Urša Tomažin OK Azimut67:55+31:07
10Katarina Smolej OK Azimut70:00+33:12
11Marijana Žgela OK Kapela76:07+39:19

W21B (2.2km / 50m / 9KT)

1Alice Russian Nirvana Verde23:39+00:00
2Katharina Novak WiN Team28:59+05:20
3Lucia Ferrarini Nirvana Verde32:52+09:13
4Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn33:55+10:16
5Eva Primus Naturfreunde Villach Orienteer34:03+10:24
6Marina Lovisotto Semiperdo Orienteering Maniago34:57+11:18
7Corinna Billroth WiN Team38:14+14:35
8Stefanie Zörer OLG Deutsch Kaltenbrunn38:58+15:19
9Elena Margiore ORIENTEERING TRIESTE39:18+15:39
10Daria Niggli Orientation Haut-Jura41:43+18:04
11Christine Gruenberger WiN Team43:36+19:57
12Jana Paloncy Klub vytrvalostnich sportu Sum43:55+20:16
13Szúnyog Emese KFKI Budapest44:44+21:05
14Marjanca Poljanšek OK Azimut46:12+22:33
15Judit Kovács Zalaegerszegi Tájékozódási Fut46:23+22:44
16Vonyó Péterné PVSK49:06+25:27
17Maria Gombotz TV Fürstenfeld49:48+26:09
18Marija Kovaè OK Azimut50:07+26:28
19Stefania Garavaglia Nirvana Verde51:43+28:04
20Francesca Severi Vicenza Orienteering Team52:06+28:27
21Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE52:33+28:54
22Ines Peroutka HSV OL Wiener Neustadt54:14+30:35
23Sándorné Rácz Szegedi Vasutas SE54:42+31:03
24Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club57:29+33:50
25Antonella Sinigaglia SSD GAJA57:43+34:04
26Matea Sršen OK Vihor58:54+35:15
27Serena Zacchigna ORIENTEERING TRIESTE60:43+37:04
28Delilah Pregartner OLC Rudersdorf62:42+39:03
29Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone62:46+39:07
30Martina Perani CUS BOLOGNA67:29+43:50
31Saša Žižek OK Azimut69:10+45:31
32Alexandra Lachance Naturfreunde Wien71:20+47:41
33Polona Zupan OK Polaris71:53+48:14
34Metka Udovic Societ? Corse d'Orientamento M72:00+48:21
35Alja Ojstrež Škofjeloški orientacijski klub73:40+50:01
36Chiara Sepin SSD GAJA77:27+53:48
37Valentina Miotto Vicenza Orienteering Team119:27+95:48
Ana Gudaloviæ OK VihorMP+ --:--
Marija Haramija OK KapelaMP+ --:--
Mihaela Mihelko OK KapelaMP+ --:--
Špela Draksler Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--

W35 (2.6km / 65m / 10KT)

1Gabriela Hudosova Klub vytrvalostnich sportu Sum36:10+00:00
2Claudia Bonek Naturfreunde Wien38:12+02:02
3Tünde Allwinger OK Brežice40:04+03:54
4Anica Hribar OK Brežice40:17+04:07
5Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet41:10+05:00
6Anka Kuzmin Semiperdo Orienteering Maniago41:16+05:06
7Viniczainé Kovács Ildikó PVSK43:20+07:10
8Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering Maniago45:41+09:31
9Ebinger Monika KFKI Budapest47:15+11:05
10Clizia Zambiasi A.S.D. G.S. Nordest49:21+13:11
11Vladislava Museliková OK Slovenske Konjice49:46+13:36
12Jana Ropertz OLV Landshut49:49+13:39
13Ivana Gobec OK Vihor49:58+13:48
14Ingrid Adenstedt OK Klosterneuburg51:38+15:28
15Sonja Springer - Venhauer OLC Union Viktring52:41+16:31
16Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz56:52+20:42
17Jenei Margit BÖF59:51+23:41
18Guni Palme WiN Team60:41+24:31
19Donatella Vecchies Semiperdo Orienteering Maniago61:03+24:53
20Edit Pózna Veszprémi Bridzs és Tájékozódá62:39+26:29
21Irma Pretnar OK Azimut64:20+28:10
22Jana Sedláèková OK Slovenske Konjice67:57+31:47
23Mateja Keresteš OK Trzin77:27+41:17

W45 (2.3km / 65m / 11KT)

1Maria Claudia Doff Sotta US Primiero San Martino33:21+00:00
2Cristina Grabar US Primiero San Martino40:26+07:05
3Andrea Schultze OLV Landshut46:00+12:39
4Gerhild Pacher SU SCHÖCKL GRAZ46:20+12:59
5Cristina Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot46:52+13:31
6Antonella Marcantoni US Primiero San Martino52:16+18:55
7Irena Perinková OK Slovenske Konjice55:32+22:11
8Elisabeth Steinlechner TV Fürstenfeld57:21+24:00
9Brigitte Maget OLC Rudersdorf69:27+36:06
10Gertraud Leonhardt TV Fürstenfeld109:58+76:37
Christine Zetter OL AndritzMP+ --:--
Hannelore Schreiber HSV LangenlebarnMP+ --:--
Lory Meri Savorgnano Vicenza Orienteering TeamMP+ --:--

W55 (2.2km / 50m / 9KT)

1Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer40:10+00:00
2Tazia Lorenzet US Primiero San Martino41:47+01:37
3Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.41:50+01:40
4Gunnel Nilsson OLC Wienerwald42:23+02:13
5Giuseppina Zarantonello Vicenza Orienteering Team45:03+04:53
6Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring48:51+08:41
7Sandra Hoffer Junior Team Trentino49:02+08:52
8Fiorella Lin Semiperdo Orienteering Maniago49:14+09:04
9Edit Kühn PVM Pécs53:00+12:50
10Paola Viliotti Junior Team Trentino53:10+13:00
11Kalcich Licia Gruppo Orientamento CAI XXX Ot54:26+14:16
12Donatella Gratton Gruppo Orientamento CAI XXX Ot57:38+17:28
13Paola Spinellli SSD GAJA70:19+30:09
14Tiziana De Monte Gruppo Orientamento CAI XXX Ot82:57+42:47
15Elisabeth Primus Naturfreunde Villach Orienteer103:34+63:24
16Annalisa Padovani Vicenza Orienteering Team111:01+70:51
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--
Gerti Schandor TV FürstenfeldMP+ --:--

OPEN (2.3km / 65m / 11KT)

1Leonardo Scapin Orienteering Galileo Galilei29:49+00:00
2Tibor Sramkó Salgótarjáni Dornyay SE35:18+05:29
3Dirk Deubel Vienna Friends of Nature35:39+05:50
4Boštjan Bohinc OK Komenda38:08+08:19
5Karin Irk Austrian Youth Team43:31+13:42
6Roland Berner SSV Hallein-Neualm46:48+16:59
7Marco Scapin Orienteering Galileo Galilei51:53+22:04
8Mauro Vecellio Vicenza Orienteering Team52:06+22:17
9Marta Scapin Orienteering Galileo Galilei55:51+26:02
10Maria Pia Virgolini Orienteering Galileo Galilei56:05+26:16
11Alberto Zemanek Liceo Ginnasio F. Petrarca Tri73:58+44:09
12Tobias Peitler SSV Hallein-Neualm77:37+47:48
13Sandra Vicentini Orienteering Crea Rossa A.S.D.77:54+48:05
14Mauro Renzo Vicenza Orienteering Team84:58+55:09
15Alessia Tognon Liceo Ginnasio F. Petrarca Tri89:56+60:07
16Marina Sandu Liceo Ginnasio F. Petrarca Tri104:04+74:15
17Gaia Tomassini Liceo Ginnasio F. Petrarca Tri109:03+79:14
18Julija Ferenc OK Tivoli110:52+81:03
Manfred Pronegg TV FürstenfeldMP+ --:--
Thomas Fasching TV FürstenfeldMP+ --:--

Beginn (1.8km / 30m / 6KT)

1Cvek Manca OK Azimut24:53+00:00
2Zala Lampiè OK Azimut31:53+07:00
3Anna Maria Di Mura GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.38:16+13:23
4Eva Gnezda OK Azimut40:57+16:04
5Anže Borštnik OK Tivoli47:20+22:27
6Manca Rijavec OK Azimut47:44+22:51
7Franz Koraschnigg Naturfreunde Kühnsdorf47:57+23:04
8Enej Smole OK Polaris51:57+27:04
9Monika Hodnik OK Azimut58:57+34:04
10Nicoletta Denti Nirvana Verde67:07+42:14
11Luciana Kramberger OK Azimut69:43+44:50
12Marko De Luisa SSD GAJA72:35+47:42
13Giulio Sterle Gruppo Orientamento CAI XXX Ot83:32+58:39
14Stella Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot118:00+93:07
Christian Casagrande Junior Team TrentinoMP+ --:--
Jure Rijavec OK AzimutMP+ --:--
Peter Berger Naturfreunde KühnsdorfMP+ --:--
Joel Maina MWANGI Run2getherMP+ --:--
Geoffrey Ngugi KANYANJUA Run2getherMP+ --:--
Richard Kiprono BETT Run2getherMP+ --:--
Lucy Wambui MURIGI Run2getherMP+ --:--