Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open, SOL 1, 3reg-1 - dolga

Roman Volčič, Krajna vas, 13. 3. 2011

M10 (1.8km / 50m / 9KT)

1Erik Bonek Naturfreunde Wien19:54+00:00
2Joergen Deubel Naturfreunde Wien20:58+01:04
3Jonas Deubel Naturfreunde Wien27:50+07:56
4Jan Gobec OK Vihor29:09+09:15
5Matjaž Kavčič OK Komenda36:11+16:17

M12 (2.0km / 75m / 9KT)

1Georg Gröll SU SCHÖCKL GRAZ21:31+00:00
2Mihály Ormay Hungarian National Team21:47+00:16
3Jannis Bonek Naturfreunde Wien22:01+00:30
4Matej Škarabot OK Polaris22:47+01:16
5Ondrej Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum26:29+04:58
6Žan Ravnikar OK Komenda29:33+08:02
7Maurizio Castellaz A.S.D. G.S. PAVIONE37:20+15:49
8Sašo Škvarč OK Azimut37:37+16:06
9Damiano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE37:54+16:23
10Gašper Petrovič OK Polaris37:56+16:25
11Andro Vladimir Štambuk OKIvanMerz38:05+16:34
12Sándor Hujber Zalaegerszegi Tájékozódási Fut43:56+22:25
13Juš Smole OK Polaris53:12+31:41
14Brin Smole OK Polaris69:11+47:40
15Žan Remškar OK Azimut80:52+59:21
16Christian Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub85:42+64:11

M14 (4.0km / 180m / 13KT)

1Rafael Dobnik Austrian Youth Team32:57+00:00
2Zoltán Rácz Szegedi Vasutas SE40:22+07:25
3Patrik Ptáček OK Slovenske Konjice41:09+08:12
4Ondrej Sedláček OK Slovenske Konjice46:04+13:07
5Žiga Mavri OK Azimut46:09+13:12
6Luka Štor OK Azimut47:22+14:25
7Szuromi Mátyás PVSK50:04+17:07
8Martin Špendl OK Trzin52:03+19:06
9Andraž De Luisa SSD GAJA55:26+22:29
10Paolo Gaio A.S.D. G.S. PAVIONE57:07+24:10
11Benjamin Pichler SSV Hallein-Neualm58:04+25:07
12Emanuel Braun Jun HSV OL Wiener Neustadt61:33+28:36
13Jan Šalamun OK Polaris66:22+33:25
14Michele Ongari Junior Team Trentino66:23+33:26
15Filip Jakob Špendl OK Trzin67:14+34:17
16Simone Bettega US Primiero San Martino67:31+34:34
17Florian Meier SSV Hallein-Neualm67:50+34:53
18Maj Hrovat OK Trzin68:16+35:19
19Gašper Rejec OK Azimut69:30+36:33
20Andreas Zechner TV Fürstenfeld70:59+38:02
21Thomas Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt74:57+42:00
22Benni Palme WiN Team76:53+43:56
23Martin Jež OK Azimut78:08+45:11
24Markus Schreiber WiN Team80:39+47:42
25Jernej Brataševec OK Azimut81:08+48:11
26Gal Petkovšek OK Azimut87:01+54:04
27Žiga Kotnik OK Komenda89:00+56:03
28Daniel Gotthardt HSV Spittal/Drau94:25+61:28
29Luca Framba GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.105:08+72:11
30Paul Huber TV Fürstenfeld106:49+73:52
31Julian Höllbacher SSV Hallein-Neualm110:58+78:01

M16 (5.6km / 200m / 12KT)

1Kovács Bertalan PVSK45:48+00:00
2Adrián Tóth Hungarian National Team46:51+01:03
3Tamás Dudás Veszprémi Bridzs és Tájékozódá48:10+02:22
4Pavel Záděra OK Slovenske Konjice48:38+02:50
5Fabiano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE50:09+04:21
6Matthias Gröll Austrian Youth Team51:58+06:10
7Thomas Peroutka Austrian Youth Team52:08+06:20
8Felix Hartlieb Austrian Youth Team52:14+06:26
9Mathias Peter Austrian Youth Team53:38+07:50
10Dominik Mailer WiN Team53:39+07:51
11Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice53:43+07:55
12Stefan Falk Austrian Youth Team54:17+08:29
13Stefano Raus Junior Team Trentino54:38+08:50
14Emanuele Frison US Primiero San Martino54:52+09:04
15Samuele Canella GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.55:42+09:54
16Matthias Pletzer Naturfreunde Villach Orienteer56:30+10:42
17Riccardo Scalet US Primiero San Martino57:45+11:57
18Sándor Rácz Szegedi Vasutas SE57:55+12:07
19Balázs Miavecz Hungarian National Team58:03+12:15
20Matej Štambuk OKIvanMerz58:20+12:32
21Tóth Péter PVSK59:30+13:42
22Paul Pacher SU SCHÖCKL GRAZ59:57+14:09
23Daniel Siemmeister TV Fürstenfeld61:33+15:45
24Milán Tábori Salgótarjáni Dornyay SE61:40+15:52
25Meneghel Francesco A.S.D. G.S. PAVIONE63:16+17:28
26Alessandro De Noni Orienteering Tarzo a.s.d.63:58+18:10
27Philipp Kniesel TV Fürstenfeld66:09+20:21
28Gregor Hvala OK Azimut68:53+23:05
29Blaž Petrovič OK Polaris69:03+23:15
30Valentin Hellmayr TV Fürstenfeld69:38+23:50
31Mattia Debertolis US Primiero San Martino69:46+23:58
32Matthias Stadlober TV Fürstenfeld70:19+24:31
33Michael Tanzer Austrian Youth Team70:33+24:45
34Gábor Prezensky C.S. TranSilva Cluj73:59+28:11
35Rene Prasch TV Fürstenfeld76:03+30:15
36Thomas Mehlmauer TV Fürstenfeld76:27+30:39
37Tilen Rupnik OK Azimut77:27+31:39
38Tilen Kravos OK Azimut77:43+31:55
39Stefan Kubelka Austrian Youth Team78:53+33:05
40Tilen Majnik OK Azimut79:40+33:52
41Walter Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE80:28+34:40
42Mattia Cudicio Orienteering Tarzo a.s.d.80:37+34:49
43Patrik Čelik OK Azimut90:55+45:07
44Matic Bremšak OK Komenda93:32+47:44
45Peter Tušar OK Azimut94:03+48:15
46Damiano Zambotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.99:36+53:48
47Paul Rathmayr SU SCHÖCKL GRAZ114:17+68:29
Michael Sittlinger HSV Spittal/DrauMP+ --:--

M18 (7.8km / 315m / 14KT)

1Márton Kazal PVSK56:04+00:00
2Mátyás Péntek Hungarian National Team62:16+06:12
3Nagy Attila PVSK62:52+06:48
4Pavel Brlica SK Zabovresky Brno63:24+07:20
5Péley Domokos PVSK64:30+08:26
6Xander Berger Naturfreunde Linz67:24+11:20
7Matija Razum OK Japetic69:33+13:29
8Nicol? Liva Semiperdo Orienteering Maniago72:45+16:41
9Dávid Máté Csöngei Hungarian National Team73:32+17:28
10Thomas Polster HSV Spittal/Drau75:14+19:10
11Jakob Pauser Austrian junior team75:59+19:55
12Bálint Schwendtner Hungarian National Team76:44+20:40
13Johannes Zechner TV Fürstenfeld77:37+21:33
14Dániel Fehérvári Salgótarjáni Dornyay SE78:11+22:07
15Florian Schiel WiN Team79:01+22:57
16Alessandro Giacchetto Semiperdo Orienteering Maniago81:11+25:07
17Giordano Slanzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.84:10+28:06
18Tamás Prezensky C.S. TranSilva Cluj84:46+28:42
19Edoardo Tona Orienteering Tarzo a.s.d.88:06+32:02
20Francesco Comuzzi Orienteering Tarzo a.s.d.88:55+32:51
21Jakub Hruška SK Zabovresky Brno90:12+34:08
22Giulio Olenik Gruppo Orientamento CAI XXX Ot90:14+34:10
23Jan Dovč OK Tivoli95:36+39:32
24Jaka Pišljar OK Komenda102:52+46:48
25Marco Dorigo Gruppo Orientamento CAI XXX Ot105:24+49:20
26Loris D'errico Orienteering Tarzo a.s.d.110:57+54:53
27Davide Zuin Vicenza Orienteering Team111:41+55:37
28Paolo Nogara Nirvana Verde112:40+56:36
29Fernando Bagetto A.S.D. G.S. PAVIONE113:43+57:39
30Matej Kebe OK Azimut115:54+59:50
31Diego Ruzzier Gruppo Orientamento CAI XXX Ot124:46+68:42
32Mislav Magerl OKIvanMerz134:35+78:31
33Aljaž Borštnik OK Tivoli221:45+165:41
Elia Vettorel Orienteering Tarzo a.s.d.MP+ --:--
Jošt Lapajne OK AzimutMP+ --:--
Martin Leitner HSV Spittal/DrauMP+ --:--
Matic Rupnik OK AzimutMP+ --:--
Nejc Smolej OK KomendaMP+ --:--
Tomaž Hvala OK AzimutMP+ --:--
Toni Košuljandić OK TorpedoMP+ --:--

M20 (8.9km / 300m / 15KT)

1Philipp Schiel Austrian junior team63:23+00:00
2Ivano Bettega Italy-national team67:12+03:49
3Nicola Manzoni Italy-national team70:36+07:13
4Giacomo Zagonel Italy-national team72:49+09:26
5Simon Framba Italy-national team72:52+09:29
6Bugár Gergely BÖF73:50+10:27
7Franz Glaner WiN Team74:08+10:45
8Mátyás Kinde Hungarian National Team75:25+12:02
9David Lafer TV Fürstenfeld76:34+13:11
10Simone Benini Italy-national team80:37+17:14
11Bálint Diószegi Salgótarjáni Dornyay SE82:20+18:57
12Mario Štambuk OKIvanMerz85:08+21:45
13Thomas Hackl TV Fürstenfeld86:54+23:31
14Federico Dapr? GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.90:35+27:12
15Thomas Fabian WiN Team92:41+29:18
16Vid Bogovič OK Brežice96:48+33:25
17Marko Orešnik OK Tivoli98:47+35:24
18Matjaž Pahor OK Komenda117:21+53:58
19Angus Liu Gruppo Orientamento CAI XXX Ot135:36+72:13
Alvise Rumor Italy-national teamMP+ --:--

M21E (12.9km / 500m / 22KT)

1David Schneider OL Regio Wil77:58+00:00
2Adam Chromy SK Zabovresky Brno78:37+00:39
3Zsolt Lenkei Hungarian National Team80:12+02:14
4Ádám Kovács Hungarian National Team82:22+04:24
5Klaus Schgaguler Italy-national team82:58+05:00
6Alessio Tenani Italy-national team83:18+05:20
7Daniel Hajek SK Zabovresky Brno84:18+06:20
8Manuel Negrello Italy-national team86:35+08:37
9Andraz Hribar OK Brežice86:57+08:59
10Erik Simkovics OLC Wienerwald87:35+09:37
11Emiliano Corona Italy-national team88:48+10:50
12Matjaž Štanfel OK Ris Delnice89:16+11:18
13Máté Kerényi Hungarian National Team89:56+11:58
14Christian Pfeifer OLC Graz90:26+12:28
15Baumholczer Máté PVSK90:56+12:58
16Sergiy Muchidinov Friuli MTB & Orienteering91:44+13:46
17Gianluca Salvioni Italy-national team92:34+14:36
18Tibor Mrak OK Azimut94:27+16:29
19Marco Seppi Italy-national team95:27+17:29
20Michele Caraglio Italy-national team95:32+17:34
21Pavel Kosarek SK Jamnice95:57+17:59
22Jan Flašar OK Slovenske Konjice96:16+18:18
23Zsolt Fehérvári Hungarian National Team96:24+18:26
24András Szabó Hungarian National Team96:33+18:35
25Henrik Sulz OLC Wienerwald97:01+19:03
26Csaba Szajkó Hungarian National Team98:30+20:32
27Roberto Dallavalle Italy-national team98:42+20:44
28Libor Zridkavesely SK Zabovresky Brno101:27+23:29
29Jan Zhanal SK Zabovresky Brno102:09+24:11
30Stepan Zimmermann SK Zabovresky Brno103:45+25:47
31Cristiano De Agnoi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.104:09+26:11
32Ralph Körner OLV Landshut104:17+26:19
33Mirek Kovar OK Sparta Praha105:19+27:21
34Lorenzo Pittau Italy-national team105:36+27:38
35Szabolcs Gyorgy C.S. TranSilva Cluj105:38+27:40
36Luca Bignami Polisportiva G.Masi111:29+33:31
37Attila Lajszner Egri Testedző Club111:32+33:34
38Vladan Henek OK Slovenske Konjice111:49+33:51
39Jure Zmrzlikar OK Komenda112:08+34:10
40Marco Bezzi GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.118:43+40:45
41Piero Turra A.S.D. G.S. PAVIONE119:08+41:10
42Lukas Scharnagl Austrian junior team120:42+42:44
43Iztok Rojc OK Polaris125:45+47:47
44Andrej Borštnik OK Tivoli126:01+48:03
45Marco Colombo Nirvana Verde126:32+48:34
46Primož Mikložič OK Polaris133:44+55:46
47Thomas Schöps OLV Landshut138:40+60:42
48Davide Rusconi Nirvana Verde139:04+61:06
49Jernej Zorman OK Komenda139:14+61:16
50Aaron Gaio A.S.D. G.S. PAVIONE141:02+63:04
Andrea Seppi Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
István Zsebeházy Hungarian National TeamMP+ --:--
Maier Curt ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENMP+ --:--
Marton Scultety Hungarian National TeamMP+ --:--
Ondrej Svirak SK Zabovresky BrnoMP+ --:--
Vincenzo Crippa GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.MP+ --:--
Vonyó Péter PVSKMP+ --:--

M21A (8.9km / 300m / 15KT)

1Vojtěch Vozda Klub vytrvalostnich sportu Sum66:20+00:00
2Lino Legac OK Japetic69:38+03:18
3Markus Plohn HSV OL Wiener Neustadt71:09+04:49
4Herwig Allwinger OK Brežice74:41+08:21
5Ondrej Vrabec OK Sparta Praha76:28+10:08
6Jaromir Sramek Klub vytrvalostnich sportu Sum76:38+10:18
7Marton Mets Orvosegyetem SC77:22+11:02
8Stefan Seifried OLC Rudersdorf77:26+11:06
9Daniel Sistek OK Sparta Praha79:29+13:09
10Adrie Van Opstal NMOLT85:22+19:02
11Leon Kropivšek OK Polaris85:53+19:33
12Thomas Hudax TV Fürstenfeld86:40+20:20
13Martin Janda OK Slovenske Konjice87:27+21:07
14Zdenek Janu J. Klub vytrvalostnich sportu Sum95:07+28:47
15Gerrit Van De Riet NMOLT95:49+29:29
16Tiziano Canella GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.99:39+33:19
17Michel Van Dongen NMOLT101:04+34:44
18Tony Musone NMOLT102:23+36:03
19Egri Botond KFKI Budapest105:57+39:37
20Lorenzo Bartulovich SSD GAJA106:41+40:21
21Péter Gyurcsik Szegedi Bokorugró Tájfutó SE107:30+41:10
22Stefano Farina Nirvana Verde107:59+41:39
23Federico Bacci Polisportiva G.Masi109:32+43:12
24Jeroen Liefrink NMOLT110:35+44:15
25David Čufer OK Azimut110:50+44:30
26Denis Kokelj OK Komenda112:25+46:05
27Frane Marković OK Japetic113:46+47:26
28Zoran Furman OK Slovenske Konjice115:02+48:42
29Petr Klimeš OK Slovenske Konjice118:28+52:08
30Janez Cimerman OK Azimut120:11+53:51
31Samo Vodopivec OK Azimut125:05+58:45
32Jan Boudny OK Sparta Praha132:10+65:50
33Nejc Močnik OK Azimut146:04+79:44
34Mark Heikoop NMOLT156:29+90:09
Feike Alewijnse OK TrzinMP+ --:--
Petr Turczer Klub vytrvalostnich sportu SumMP+ --:--

M21B (4.8km / 200m / 12KT)

1Janko Bačnar OK Azimut44:22+00:00
2Lukas Ruzicka Klub vytrvalostnich sportu Sum44:48+00:26
3Klemen Kenda OK Azimut45:47+01:25
4Edi Grbac OK Torpedo48:15+03:53
5Massimo Brida CUS BOLOGNA49:28+05:06
6Valentin Eržen OK Azimut49:34+05:12
7Andrej Šubat OK Ris Delnice49:40+05:18
8Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.51:12+06:50
9Mladen Vukmanović OK Kapela51:40+07:18
10Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago54:25+10:03
11Francisco Delgado OK Vihor56:22+12:00
12Zoltán Kovács Hungarian National Team57:15+12:53
13Anton Paravić OK Torpedo57:22+13:00
14Dalla Riva Fabio A.S.D. G.S. PAVIONE59:04+14:42
15Kálmán Kinde Hungarian National Team59:11+14:49
16Matjaž Koprivc OK Azimut59:59+15:37
17István Dankó Tipo Orienteering Club60:05+15:43
18Matko Jasprica OK Torpedo60:15+15:53
19Guido Almerigogna SSD GAJA60:25+16:03
20Krešo Keresteš OK Trzin60:31+16:09
21Armin Mariacher SU SCHÖCKL GRAZ62:25+18:03
22Emil Kacin OK Azimut65:07+20:45
23Matjaž Draksler Škofjeloški orientacijski klub65:11+20:49
24Piero Giudici ORIENTEERING TRIESTE66:06+21:44
25Edmond Bajraktari OR SWALLOWS66:11+21:49
26Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm66:23+22:01
27Péter Rabecz Szegedi Bokorugró Tájfutó SE67:19+22:57
28Rok Sušnik OK Azimut67:32+23:10
29Petr Habiger Klub vytrvalostnich sportu Sum68:26+24:04
30Jiří Gawel OK Slovenske Konjice68:39+24:17
31Zdenek Janu S. Klub vytrvalostnich sportu Sum70:07+25:45
32Filip Životić OK Torpedo70:28+26:06
33Aleš Zupan OK Polaris73:28+29:06
34Attila Molnár Tipo Orienteering Club75:14+30:52
35Antenore Bartulovich SSD GAJA75:18+30:56
36Flavio Mattioni Semiperdo Orienteering Maniago76:25+32:03
37Erik Logar OK Azimut76:38+32:16
38Vojko Kacin OK Azimut77:44+33:22
39Matteo Sturni ORIENTEERING TRIESTE78:10+33:48
40Federico Miotto Vicenza Orienteering Team78:19+33:57
41Marko Germani SSD GAJA79:52+35:30
42Enrico Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot81:52+37:30
43Bojan Dremel OK Trzin85:11+40:49
44Alessio Rozzi SSD GAJA86:19+41:57
45Marcus Babin Naturfreunde Villach Orienteer87:16+42:54
46Milos Hecl Klub vytrvalostnich sportu Sum89:04+44:42
47Blaž Kovačič OK Azimut89:50+45:28
48Szabolcs Bojtor Hungarian National Team94:51+50:29
49Roberto Predonzan ORIENTEERING TRIESTE99:44+55:22
50Nikola Anić OK Torpedo100:24+56:02
51Livio Insinga SSD GAJA101:16+56:54
52Florian More HSV Spittal/Drau103:16+58:54
53Luca Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot105:42+61:20
54Fabio Angeli SSD GAJA106:29+62:07
55Luca Aldegheri Semiperdo Orienteering Maniago120:21+75:59
56Paolo Scarpa GO-Cai Monfalcone121:48+77:26
57Simone Crebel Last but not lost132:51+88:29
58Vedran Delost OK Torpedo134:58+90:36
59Shama Ramos Gruppo Orientamento CAI XXX Ot157:05+112:43
Grega Škulj OK PolarisMP+ --:--
Laták Rudolf BÖFMP+ --:--
Markus Springer OLC Union ViktringMP+ --:--
Stašo Turk Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--

M35 (8.9km / 300m / 15KT)

1Edi Ocvirk OK Japetic64:30+00:00
2Bernhard Venhauer OLC Union Viktring70:59+06:29
3Roland Pin Orienteering Tarzo a.s.d.73:01+08:31
4Lajos Sárecz Zalaegerszegi Tájékozódási Fut76:53+12:23
5Jože Gorjup OK Polaris77:47+13:17
6Tihomir Salopek OK Ris Delnice79:59+15:29
7Sandi Kmetič OK Polaris81:08+16:38
8Bojan Jevševar OK Brežice81:49+17:19
9Dušan Petrovič OK Polaris84:25+19:55
10Jožko Jazbar OK Azimut86:24+21:54
11Damir Gobec OK Vihor88:48+24:18
12Miro Šalamun OK Polaris89:23+24:53
13Stanislav Kustec OK Polaris93:30+29:00
14Miha Škarabot OK Polaris94:13+29:43
15Valter Foški OK Polaris98:10+33:40
16Dario Pedrotti Junior Team Trentino99:00+34:30
17Gyula Károlyi Tipo Orienteering Club99:10+34:40
18Kristian Bosisio Societ? Corse d'Orientamento M99:15+34:45
19Gergely Csaba KFKI Budapest100:42+36:12
20Jörg Schaumann HSV OL Wiener Neustadt102:39+38:09
21Gombkötő Péter Tipo Orienteering Club102:57+38:27
22Michal Gross OK Slovenske Konjice103:30+39:00
23Miran Kolman OK Azimut106:16+41:46
24Matthias Poell OLC Wienerwald106:33+42:03
25Luka Kremžar OK Komenda120:07+55:37
26Robert Benko OK Polaris134:38+70:08
27Roger Ebert OLV Landshut137:49+73:19
28Robert Erber OK Gittis Klosterneuburg146:48+82:18
29Darko Surjan OK Kapela161:05+96:35
Peter Ferluga SSD GAJAMP+ --:--
Sandri Eddy Junior Team TrentinoMP+ --:--

M40 (7.8km / 315m / 14KT)

1Tomislav Kaniski OK Maksimir63:55+00:00
2Viniczai Ferenc PVSK65:44+01:49
3Jurg Niggli Orientation Haut-Jura67:18+03:23
4Michael Stockmayer HSV OL Wiener Neustadt69:11+05:16
5Gottfried Zöbl Austrian Youth Team71:14+07:19
6Ferenc Fehér Zalaegerszegi Tájékozódási Fut71:38+07:43
7Gabor Pavlovics PVM Pécs74:25+10:30
8Ewald Glatz OLC Graz76:04+12:09
9Martin Kunz OK Slovenske Konjice77:37+13:42
10Erwin Köck HSV OL Wiener Neustadt82:21+18:26
11Ákos Töreky Budapesti Egyetemi Atlétikai C82:39+18:44
12Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering Maniago84:16+20:21
13Pataki Gabor PVSK85:08+21:13
14Roland Vogl SV Mietraching85:47+21:52
15Roland Reisenberger WiN Team89:03+25:08
16Dario Štambuk OKIvanMerz90:57+27:02
17Günther Klöckl OK Karnika91:22+27:27
18Günther Rosenkranz OL Andritz95:07+31:12
19Fulvio Apollonio Corivorivo Orienteering ASD103:34+39:39
20Franz Gusel HSV Villach104:09+40:14
21Darko Merunka OK Maksimir116:53+52:58
22Gianluca Leoni SSD GAJA122:05+58:10
23Luca Moratto Friuli Mtb & Orienteering ASD185:05+121:10

M45 (6.4km / 250m / 14KT)

1Ferri Gassner Naturfreunde Wien50:15+00:00
2Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice50:32+00:17
3Siegfried Opetnik HSV Klagenfurt51:41+01:26
4Peter Bonek Naturfreunde Wien54:05+03:50
5Helge Zoltner OLV Landshut64:03+13:48
6Martin Grünberger Austrian Youth Team66:43+16:28
7Renato Bettin OR SWALLOWS66:46+16:31
8Josef Tanzer HSV Langenlebarn69:57+19:42
9Peter Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn72:46+22:31
10Gerhard Joebstel OLC Graz74:04+23:49
11Elvio Cereser Corivorivo Orienteering ASD74:51+24:36
12Roland Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt76:33+26:18
13Nikolaus Adenstedt OK Klosterneuburg78:54+28:39
14Aleš Borštnik OK Tivoli79:02+28:47
15Andrea Macc? Vicenza Orienteering Team80:12+29:57
16Herbert Schiel WiN Team80:56+30:41
17Max Garavaglia Nirvana Verde83:31+33:16
18Christian Gotthardt HSV Spittal/Drau84:04+33:49
19Renato Pelessoni SSD GAJA84:57+34:42
20Sergio Palusa Gruppo Orientamento CAI XXX Ot87:23+37:08
21Jaroslav Sedláček OK Slovenske Konjice89:07+38:52
22Josef Polster HSV Spittal/Drau90:58+40:43
23Georg Pregartner OLC Rudersdorf92:08+41:53
24Danilo Gramaccia Semiperdo Orienteering Maniago95:14+44:59
25Lorenzo Vitale Gruppo Orientamento CAI XXX Ot95:50+45:35
26Sándor Rácz Szegedi Vasutas SE97:59+47:44
27Ivan Mrak OK Azimut112:38+62:23
28Dragan Krivičić OK Perkmandeljc Trbovlje164:24+114:09
Paolo Pizzamus SSD GAJAMP+ --:--

M50 (6.4km / 250m / 14KT)

1Joachim Friessnig TV Fürstenfeld57:48+00:00
2Herwig Proske TV Fürstenfeld63:44+05:56
3Silvij Močnik OK Azimut66:53+09:05
4Zdeněk Blabla OK Slovenske Konjice68:38+10:50
5Georg Billroth WiN Team69:49+12:01
6Adriano Bettega A.S.D. G.S. PAVIONE71:20+13:32
7Günter Kradischnig OLC Graz72:16+14:28
8Arne Heikoop NMOLT72:39+14:51
9Andreas Hochreiter HSV OL Wiener Neustadt76:48+19:00
10Árpád Tőkés C.S. TranSilva Cluj78:17+20:29
11Conci Alessandro Orienteering Crea Rossa A.S.D.81:10+23:22
12Mark Sylvester Gruppo Orientamento CAI XXX Ot81:50+24:02
13Rudolf Koeller SPORTUNION Klagenfurt83:12+25:24
14Stanko Čufer OK Azimut86:46+28:58
15Dalibor Radovan OK Polaris88:57+31:09
16Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje90:18+32:30
17Mauro Clemente SSD GAJA90:42+32:54
18Vinko Pernek OK Komenda91:07+33:19
19Miklós Mets Orvosegyetem SC92:31+34:43
20Horst Mayer SSV Hallein-Neualm99:19+41:31
21Gerhard Koiser HSV OL Wiener Neustadt101:52+44:04
22Albertino Parnigotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ102:28+44:40
23Ivo Kete OK Azimut103:17+45:29
24Valentin Pidner Austrian Youth Team106:31+48:43
25Adriano Wendler Gruppo Orientamento CAI XXX Ot110:35+52:47
26Ewald Mayer HSV OL Wiener Neustadt111:24+53:36
27Fiorenzo Ruzzier SSD GAJA135:53+78:05
Alberto Ongari Junior Team TrentinoMP+ --:--
Bugar Jozsef BÖFMP+ --:--

M55 (4.8km / 200m / 12KT)

1Jaroslav Kacmarcik Italy-national team43:50+00:00
2Erwin Schweifer HSV OL Wiener Neustadt46:28+02:38
3Stefano Zonato Lessinia Orienteering51:56+08:06
4Günther Dobnik OLC Union Viktring53:41+09:51
5László Pap Tipo Orienteering Club54:29+10:39
6Zoltán Hegedűs Hungarian National Team55:01+11:11
7Luciano Zagonel US Primiero San Martino55:19+11:29
8Manfred Huemer SPORTUNION Klagenfurt57:30+13:40
9Franz Ponweiser HSV OL Wiener Neustadt59:07+15:17
10Tóth Sándor Egri Testedzó Club62:46+18:56
11Vladimír John OK Slovenske Konjice62:50+19:00
12Kristian Leonhardt TV Fürstenfeld63:45+19:55
13Gyula Kóger PVM Pécs66:54+23:04
14Günther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer67:10+23:20
15Marco Ongaro US Primiero San Martino68:28+24:38
16Walter Bergner Naturfreunde Villach Orienteer69:35+25:45
17Janko Lapajne OK Azimut71:02+27:12
18Vlado Sedej OK Azimut71:25+27:35
19Fulvio Pacor SSD GAJA71:29+27:39
20Damir Jasprica OK Torpedo72:43+28:53
21Črtomir Knap OK Azimut74:16+30:26
22Mauro Nardi Semiperdo Orienteering Maniago79:37+35:47
23Sergio Caveggion Vicenza Orienteering Team86:07+42:17
24Milan Henek OK Slovenske Konjice86:13+42:23
25Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone89:30+45:40
26Marijan Cindrić OK Torpedo90:42+46:52
27Roberto Cereatti Friuli Mtb & Orienteering ASD94:13+50:23
28Miro Cvirn OK Tivoli95:05+51:15
29Gianfranco Siega GO-Cai Monfalcone100:13+56:23
30Rudolf Wernig Naturfreunde Kühnsdorf104:10+60:20
Máthé István Tabáni Spartacus Sport és KörnMP+ --:--
Tomislav Paravić OK TorpedoMP+ --:--

M60 (4.0km / 160m / 11KT)

1Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub46:01+00:00
2Hubert Lukaseder HSV Langenlebarn48:13+02:12
3Lorenzo Depaoli US Primiero San Martino49:39+03:38
4Valerio Leso Lessinia Orienteering50:27+04:26
5Giancarlo Dell'eva GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.54:12+08:11
6Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf54:18+08:17
7Olexander Avramenko OK Karnika54:40+08:39
8Otto Venhauer OLC Union Viktring55:56+09:55
9Rudolf Hudax TV Fürstenfeld61:25+15:24
10Giuseppe Specogna Friuli Mtb & Orienteering ASD65:22+19:21
11Franz Nagele Austrian Youth Team68:35+22:34
12Gino Vivian Junior Team Trentino70:26+24:25
13László Vajda Zalaegerszegi Tájékozódási Fut73:38+27:37
14Franz Käfer TV Fürstenfeld73:55+27:54
15Nicol? Zuffi Semiperdo Orienteering Maniago84:50+38:49
16Claudio Sepin SSD GAJA86:13+40:12
17Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.86:44+40:43
18Oldrich Denemarek OK Slovenske Konjice89:40+43:39
19Luigino Sibillin Vicenza Orienteering Team95:00+48:59
20István Dudás Orvosegyetem SC110:18+64:17
21Mauro Tona Orienteering Tarzo a.s.d.117:49+71:48
22Sereno Zorzanello Vicenza Orienteering Team127:42+81:41
Renzo Bernab? Junior Team TrentinoMP+ --:--

W10 (1.8km / 50m / 9KT)

1Pia Grünberger WiN Team25:26+00:00
2Mateja Slapnik Anžur OK Komenda34:07+08:41
3Anja Škarabot OK Polaris39:23+13:57
4Jedert Jevševar OK Brežice41:27+16:01

W12 (2.0km / 75m / 9KT)

1Jasmina Gassner Naturfreunde Wien20:32+00:00
2Pataki Reka Dalida PVSK22:52+02:20
3Pia Ocvirk OK Japetic24:12+03:40
4Szuromi Hanga PVSK37:33+17:01
5Brina Foški OK Polaris38:59+18:27
6Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda43:37+23:05
7Vesna Bohinc OK Komenda70:54+50:22
8Anja Uranič OK Komenda122:28+101:56
Francesca Tarabocchia Gruppo Orientamento CAI XXX OtMP+ --:--
Katarina Novak OK AzimutMP+ --:--
Viniczai Judit PVSKMP+ --:--
Zarja Dremel OK TrzinMP+ --:--

W14 (3.1km / 130m / 11KT)

1Viniczai Csenge PVSK38:03+00:00
2Marlene Berger WiN Team44:38+06:35
3Teresa Pretschuh SU SCHÖCKL GRAZ49:17+11:14
4Sophie Peroutka Austrian Youth Team51:41+13:38
5Ida Pauser Austrian Youth Team52:47+14:44
6Dominika Smrckova Klub vytrvalostnich sportu Sum54:25+16:22
7Irene Cibin Gruppo Orientamento CAI XXX Ot56:02+17:59
8Jaqueline Mailer WiN Team56:22+18:19
9Hamburger Ágnes PVSK60:44+22:41
10Carina Horvath HSV OL Wiener Neustadt61:43+23:40
11Sara Fend SU SCHÖCKL GRAZ63:21+25:18
12Ruth Lackner SU SCHÖCKL GRAZ65:15+27:12
13Benedetta Vanzella Orienteering Tarzo a.s.d.68:42+30:39
14Lisa Siderits TV Fürstenfeld72:12+34:09
15Katjuša Poljanšek OK Azimut72:24+34:21
16Carina Kniesel TV Fürstenfeld72:36+34:33
17Monika Ravnikar OK Komenda73:13+35:10
18Michaela Muselíková OK Slovenske Konjice80:12+42:09
19Julia Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt83:13+45:10
20Lena Kohlbacher SPORTUNION Klagenfurt84:43+46:40
21Chiara Dalla Santa A.S.D. G.S. PAVIONE87:21+49:18
22Marjeta Lipužič OK Komenda99:27+61:24
23Vanessa Renzo Vicenza Orienteering Team103:23+65:20
24Teja Škvarč OK Azimut105:15+67:12
Cintia Simon Zalaegerszegi Tájékozódási FutMP+ --:--
Kim Kremžar Pančur OK KomendaMP+ --:--
Nina Črnigoj OK AzimutMP+ --:--

W16 (4.0km / 180m / 13KT)

1Szuromi Luca PVSK34:20+00:00
2Réka Faggyas Hungarian National Team37:12+02:52
3Francesca Taufer US Primiero San Martino41:38+07:18
4Becze Rita PVSK42:26+08:06
5Elisa Payer Austrian Youth Team43:54+09:34
6Tajda Foški OK Polaris46:05+11:45
7Anika Gassner Austrian Youth Team46:21+12:01
8Lena Stromberger Austrian Youth Team47:09+12:49
9Gréti Péntek Veszprémi Bridzs és Tájékozódá48:05+13:45
10Alexandra Natáli Simon Zalaegerszegi Tájékozódási Fut48:41+14:21
11Martina Walch Austrian Youth Team48:48+14:28
12Elisa Lucian US Primiero San Martino49:44+15:24
13Arianna Taufer US Primiero San Martino50:13+15:53
14Elisabetta Vanzella Orienteering Tarzo a.s.d.51:43+17:23
15Theresa Reinisch Austrian Youth Team52:06+17:46
16Réka Schwendtner Hungarian National Team56:58+22:38
17Isabel Schaffer Austrian Youth Team57:02+22:42
18Ana Čufer OK Azimut59:06+24:46
19Eva Orešnik OK Tivoli62:20+28:00
20Vonyó Réka Virág PVSK62:24+28:04
21Radka Habigerova Klub vytrvalostnich sportu Sum63:08+28:48
22Ines Zettl Austrian Youth Team63:26+29:06
23Francesca Bettega US Primiero San Martino65:00+30:40
24Tadeja Žakelj OK Azimut73:04+38:44
25Martina Palumbo Junior Team Trentino74:04+39:44
26Lara Jerman OK Trzin75:10+40:50
27Allegra Bell TV Fürstenfeld75:11+40:51
28Sarah Hansen SU SCHÖCKL GRAZ76:08+41:48
29Maša Volčič OK Tivoli77:03+42:43
30Nuša Jeram OK Azimut80:20+46:00
31Anamaria Vrbeta OK Torpedo87:02+52:42
32Evelin Erős Egri Testedző Club96:54+62:34
33Polona Vihtelič OK Azimut100:22+66:02
34Martina Palusa Gruppo Orientamento CAI XXX Ot108:28+74:08
Lisa Pirker Naturfreunde Villach OrienteerMP+ --:--
Melanie Berger Austrian Youth TeamMP+ --:--

W18 (5.6km / 200m / 12KT)

1Johana Simkova SK Zabovresky Brno44:56+00:00
2Anja Arbter WiN Team48:46+03:50
3Katerina Chroma SK Zabovresky Brno51:19+06:23
4Lisa Pacher SU SCHÖCKL GRAZ51:34+06:38
5Anna Simkovics WiN Team55:29+10:33
6Aneta Vozdova Klub vytrvalostnich sportu Sum56:53+11:57
7Lucija Telisman Austrian junior team58:04+13:08
8Franz Giada U.S. Aldo Moro Paluzza59:40+14:44
9Denisa Jemelikova SK Zabovresky Brno62:46+17:50
10Kinga Varsányi Hungarian National Team62:50+17:54
11Barbora Hruskova SK Zabovresky Brno65:36+20:40
12Petra Bartus Hungarian National Team66:16+21:20
13Hana Janu Klub vytrvalostnich sportu Sum66:18+21:22
14Dóra Goldmann Salgótarjáni Dornyay SE66:49+21:53
15Maren Herrgesell OLC Graz66:55+21:59
16Hannah Lackner SU SCHÖCKL GRAZ67:36+22:40
17Marketa Tesarova SK Zabovresky Brno68:44+23:48
18Vanda Kinde Hungarian National Team70:08+25:12
19Petra Koporova SK Zabovresky Brno71:13+26:17
20Eleonora Brunet US Primiero San Martino71:36+26:40
21Verena Glatz OLC Graz75:22+30:26
22Eva Reisenhofer TV Fürstenfeld87:56+43:00
23Ula Dremel OK Trzin90:07+45:11
24Veronika Cart WiN Team92:12+47:16
25Camilla Caserotti GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.93:37+48:41
26Nikolett Kiss Hungarian National Team98:36+53:40
27Eva Arhar SU SCHÖCKL GRAZ99:31+54:35
28Eva Drmota OK Azimut108:35+63:39
29Margherita Ruzzier Gruppo Orientamento CAI XXX Ot112:56+68:00
Elisabetta Rossetti Gruppo Orientamento CAI XXX OtMP+ --:--
Eszter Fábián Zalaegerszegi Tájékozódási FutMP+ --:--
Meneghel Laura A.S.D. G.S. PAVIONEMP+ --:--

W20 (7.8km / 315m / 14KT)

1Julia Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn70:26+00:00
2Anthea Comellini Italy-national team85:15+14:49
3Clarissa Kradischnig OLC Graz87:17+16:51
4Lajos Luca PVSK89:03+18:37
5Lucia Curzio Polisportiva G.Masi95:20+24:54
6Tessa Müller SU SCHÖCKL GRAZ98:03+27:37
7Liliana Papandrea Italy-national team99:09+28:43
8Anett Kovács Salgótarjáni Dornyay SE99:37+29:11
9Claudia Zanetel Italy-national team103:10+32:44
10Anna Pózna Veszprémi Bridzs és Tájékozódá107:00+36:34
11Barbara Pogačar OK Komenda108:57+38:31
12Barbara Prezelj OK Komenda119:06+48:40
13Alessia Albano Gruppo Orientamento CAI XXX Ot144:39+74:13
14Maddalena Zupin Gruppo Orientamento CAI XXX Ot151:48+81:22

W21E (8.3km / 300m / 13KT)

1Inga Dambe Paimion Rasti67:58+00:00
2Eva Kabathova SK Zabovresky Brno68:15+00:17
3Michela Guizzardi Italy-national team71:02+03:04
4Nicole Scalet Italy-national team71:46+03:48
5Patrizia Stögerer Individuals/No club73:58+06:00
6Péley Dorottya PVSK74:09+06:11
7Carina Kradischnig OLC Graz76:25+08:27
8Iva Kosarkova OK Sparta Praha77:01+09:03
9Radka Sklenarova SK Zabovresky Brno79:02+11:04
10Vera Madlova SK Zabovresky Brno79:54+11:56
11Thea Lillehov SPORTUNION Klagenfurt81:00+13:02
12Ildikó Szerencsi Hungarian National Team83:50+15:52
13Regina Bertóti Hungarian National Team89:41+21:43
14Nikolina Stepan OK Torpedo92:58+25:00
15Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli97:23+29:25
16Chiara Sergenti IKP Prato97:27+29:29
17Jessica Orler US Primiero San Martino98:51+30:53
18Kristyna Mervartova SK Zabovresky Brno99:38+31:40
19Maria Chiara Crippa Italy-national team102:47+34:49
20Tanja Pretnar OK Azimut103:06+35:08
21Linda Štimac OK Ris Delnice109:35+41:37
22Antonija Orlić OK Bjelovar123:58+56:00
23Andreja Anžur OK Komenda129:48+61:50
24Suzana Drevenšek OK Komenda133:16+65:18
Adela Stepanska SK Zabovresky BrnoMP+ --:--
Tea Kružić OK TorpedoMP+ --:--
Vinka Vukmanović OK KapelaMP+ --:--

W21A (7.8km / 315m / 14KT)

1Signe Dambe Paimion Rasti75:13+00:00
2Száva Zsigmond Orvosegyetem SC84:24+09:11
3Jerca Bernik Škofjeloški orientacijski klub95:27+20:14
4Natalia Klöckl OK Karnika97:02+21:49
5Diána Bertóti Diósgyőri TC102:32+27:19
6Geke Bakker NMOLT111:24+36:11
7Marketa Havlickova Klub vytrvalostnich sportu Sum116:13+41:00
8Katarina Smolej OK Azimut122:40+47:27
9Martina Knapp OK Gittis Klosterneuburg127:57+52:44
10Marijana Žgela OK Kapela144:53+69:40
11Urša Tomažin OK Azimut166:10+90:57

W21B (4.0km / 180m / 13KT)

1Alice Russian Nirvana Verde44:08+00:00
2Katharina Novak WiN Team46:47+02:39
3Szúnyog Emese KFKI Budapest53:29+09:21
4Diana Golob Mrak OK Azimut53:41+09:33
5Corinna Billroth WiN Team55:49+11:41
6Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering Maniago56:24+12:16
7Stefanie Zörer OLG Deutsch Kaltenbrunn56:42+12:34
8Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn57:53+13:45
9Eszter Lajtai Tipo Orienteering Club58:47+14:39
10Judit Kovács Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:58+15:50
11Jana Paloncy Klub vytrvalostnich sportu Sum60:54+16:46
12Chiara Sepin SSD GAJA61:19+17:11
13Daria Niggli Orientation Haut-Jura61:22+17:14
14Christine Gruenberger WiN Team61:51+17:43
15Vonyó Péterné PVSK63:00+18:52
16Marina Lovisotto Semiperdo Orienteering Maniago63:04+18:56
17Saša Žižek OK Azimut63:51+19:43
17Tinjana Golob Mrak OK Azimut63:51+19:43
19Martina Perani CUS BOLOGNA64:17+20:09
20Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE64:30+20:22
21Serena Zacchigna ORIENTEERING TRIESTE65:54+21:46
22Chiara De Cristini SSD GAJA67:33+23:25
23Lucia Ferrarini Nirvana Verde69:21+25:13
24Eva Primus Naturfreunde Villach Orienteer69:59+25:51
25Matea Sršen OK Vihor70:57+26:49
26Maria Gombotz TV Fürstenfeld71:22+27:14
27Ana Gudalović OK Vihor71:57+27:49
28Špela Zalaznik OK Polaris73:10+29:02
29Alexandra Lachance Naturfreunde Wien74:39+30:31
30Stefania Garavaglia Nirvana Verde78:48+34:40
31Vlasta Jarc GO-Cai Monfalcone79:25+35:17
32Lea Hladky Turk Škofjeloški orientacijski klub79:52+35:44
33Ines Peroutka HSV OL Wiener Neustadt83:04+38:56
34Delilah Pregartner OLC Rudersdorf83:09+39:01
35Antonella Sinigaglia SSD GAJA86:06+41:58
36Marjanca Poljanšek OK Azimut89:29+45:21
37Katja Špendl OK Trzin111:26+67:18
38Metka Udovic Societ? Corse d'Orientamento M111:30+67:22
39Francesca Severi Vicenza Orienteering Team112:47+68:39
40Marija Haramija OK Kapela117:20+73:12
41Valentina Miotto Vicenza Orienteering Team117:52+73:44
42Mihaela Mihelko OK Kapela126:14+82:06
Alja Ojstrež Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--
Marija Kovač OK AzimutDNF+ --:--

W35 (5.6km / 200m / 12KT)

1Viniczainé Kovács Ildikó PVSK56:35+00:00
2Claudia Bonek Naturfreunde Wien59:55+03:20
3Anica Hribar OK Brežice64:15+07:40
4Ivana Gobec OK Vihor65:43+09:08
5Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering Maniago65:57+09:22
6Ingrid Adenstedt OK Klosterneuburg68:18+11:43
7Guni Palme WiN Team70:31+13:56
8Ebinger Monika KFKI Budapest70:36+14:01
9Tünde Allwinger OK Brežice71:01+14:26
10Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet71:37+15:02
11Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz72:03+15:28
12Gabriela Hudosova Klub vytrvalostnich sportu Sum73:28+16:53
13Anka Kuzmin Semiperdo Orienteering Maniago77:55+21:20
14Vladislava Museliková OK Slovenske Konjice90:50+34:15
15Donatella Vecchies Semiperdo Orienteering Maniago93:21+36:46
16Sonja Springer - Venhauer OLC Union Viktring95:09+38:34
17Jana Ropertz OLV Landshut96:08+39:33
18Edit Pózna Veszprémi Bridzs és Tájékozódá96:13+39:38
19Jana Sedláčková OK Slovenske Konjice98:18+41:43
20Anja Babič OK Trzin109:10+52:35
21Mateja Keresteš OK Trzin131:22+74:47
Jenei Margit BÖFMP+ --:--

W45 (4.8km / 200m / 12KT)

1Maria Claudia Doff Sotta US Primiero San Martino59:31+00:00
2Cristina Grabar US Primiero San Martino67:51+08:20
3Gerhild Pacher SU SCHÖCKL GRAZ68:48+09:17
4Antonella Marcantoni US Primiero San Martino72:29+12:58
5Irena Perinková OK Slovenske Konjice78:28+18:57
6Gertraud Leonhardt TV Fürstenfeld79:21+19:50
7Hannelore Schreiber HSV Langenlebarn80:54+21:23
8Andrea Schultze OLV Landshut82:24+22:53
9Brigitte Maget OLC Rudersdorf83:50+24:19
10Lory Meri Savorgnano Vicenza Orienteering Team89:15+29:44
11Cristina Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot94:27+34:56
12Elisabeth Steinlechner TV Fürstenfeld106:25+46:54

W55 (4.0km / 180m / 13KT)

1Paola Viliotti Junior Team Trentino54:37+00:00
2Tazia Lorenzet US Primiero San Martino57:46+03:09
3Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer60:55+06:18
4Giuseppina Zarantonello Vicenza Orienteering Team71:06+16:29
5Donatella Gratton Gruppo Orientamento CAI XXX Ot72:08+17:31
6Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring78:55+24:18
7Edit Kühn PVM Pécs79:13+24:36
8Annalisa Padovani Vicenza Orienteering Team83:12+28:35
9Gerti Schandor TV Fürstenfeld84:41+30:04
10Giovanna De Masellis Semiperdo Orienteering Maniago87:52+33:15
11Tiziana De Monte Gruppo Orientamento CAI XXX Ot94:46+40:09
12Paola Spinellli SSD GAJA103:18+48:41
13Elisabeth Primus Naturfreunde Villach Orienteer106:25+51:48
14Fiorella Lin Semiperdo Orienteering Maniago108:53+54:16
15Adriana Donini SSD GAJA174:17+119:40
Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.MP+ --:--
Gunnel Nilsson OLC WienerwaldMP+ --:--
Kalcich Licia Gruppo Orientamento CAI XXX OtMP+ --:--

OPEN (4.8km / 200m / 12KT)

1Boštjan Bohinc OK Komenda55:07+00:00
2Dirk Deubel Naturfreunde Wien57:16+02:09
3Tibor Sramkó Salgótarjáni Dornyay SE59:49+04:42
4Leonardo Scapin Orienteering Galileo Galilei63:22+08:15
5Roland Berner SSV Hallein-Neualm70:45+15:38
6Tobias Peitler SSV Hallein-Neualm72:29+17:22
7Marta Scapin Orienteering Galileo Galilei74:15+19:08
8Mauro Vecellio Vicenza Orienteering Team76:59+21:52
9Mauro Felchero Individuals/No club78:53+23:46
10Marco Scapin Orienteering Galileo Galilei82:40+27:33
11Karin Irk Austrian Youth Team87:13+32:06
12Manfred Pronegg TV Fürstenfeld88:28+33:21
13Maria Pia Virgolini Orienteering Galileo Galilei88:44+33:37
14Bernhard Lieber HSV Villach104:38+49:31
15Mauro Renzo Vicenza Orienteering Team130:22+75:15
16Matej Fister Individuals/No club148:28+93:21
Sandra Vicentini Orienteering Crea Rossa A.S.D.MP+ --:--
Thomas Fasching TV FürstenfeldMP+ --:--

Beginn (2.0km / 75m / 9KT)

1Cvek Manca OK Azimut28:19+00:00
2Marko De Luisa SSD GAJA31:17+02:58
3Eva Gnezda OK Azimut43:57+15:38
4Franz Koraschnigg Naturfreunde Kühnsdorf54:40+26:21
5Nika Poljanšek OK Azimut60:01+31:42
6Anna Maria Di Mura GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.63:53+35:34
7Manca Rijavec OK Azimut66:33+38:14
8Zala Lampič OK Azimut66:37+38:18
9Luciana Kramberger OK Azimut70:32+42:13
10Peter Berger Naturfreunde Kühnsdorf71:06+42:47
11Alessia Cividin SSD GAJA71:33+43:14
12Enej Smole OK Polaris74:54+46:35
13Giulio Sterle Gruppo Orientamento CAI XXX Ot93:18+64:59
14Stella Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot140:43+112:24
Luca Fontanot Gruppo Orientamento CAI XXX OtMP+ --:--
Monika Hodnik OK AzimutMP+ --:--