Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Komenški boršt, SOL 2, DP (elita) ultra - dolga

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 3. 4. 2011

BEG-ZAÈETNIKI (0.0km / 0m / 10KT)

1Aljaž ŽibernaOK Polaris Orientacijski Klub Polaris46:38+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut47:53+01:15
3Enej SmoleOK Polaris Orientacijski Klub Polaris55:50+09:12
4Lan Koncilja FalentiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris149:34+102:56
Jana KeteOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Manca RijavecOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

M12 (0.0km / 0m / 10KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris29:17+00:00
2Sašo ŠkvarèOK Azimut OK Azimut33:42+04:25
3Tadej PogaèarOK Komenda Orientacijski klub Komenda35:39+06:22
4Gašper PetrovièOK Polaris Orientacijski Klub Polaris38:16+08:59
5Juš SmoleOK Polaris Orientacijski Klub Polaris39:37+10:20
6Žan RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda45:10+15:53
7Brin SmoleOK Polaris Orientacijski Klub Polaris50:25+21:08
8Christian Hladky TurkŠOK Škofjeloški orientacijski klub53:11+23:54

M14 (0.0km / 0m / 11KT)

1Martin ŠpendlOK Trzin OK Trzin49:20+00:00
2Maj HrovatOK Trzin OK Trzin53:00+03:40
3Filip Jakob ŠpendlOK Trzin OK Trzin59:08+09:48
4Žiga MavriOK Azimut OK Azimut63:53+14:33
5Gašper RejecOK Azimut OK Azimut70:07+20:47
6Gal PetkovšekOK Azimut OK Azimut72:17+22:57
7Luka ŠtorOK Azimut OK Azimut81:16+31:56
8Jaka SteleOK Komenda Orientacijski klub Komenda188:23+139:03
Tilen McQarrieOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Anže KristanOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Žiga KotnikOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

M16 (0.0km / 0m / 15KT)

1Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut70:46+00:00
2Blaž PetrovièOK Polaris Orientacijski Klub Polaris73:07+02:21
3Tilen RupnikOK Azimut OK Azimut74:43+03:57
4Nejc KodrièOK Azimut OK Azimut76:36+05:50
5Peter TušarOK Azimut OK Azimut79:06+08:20
6Rafael DobnikOLCU Viktring OLC Union Viktring81:55+11:09
7Patrik ÈelikOK Azimut OK Azimut85:45+14:59
8Tilen MajnikOK Azimut OK Azimut120:14+49:28
9Dejan SkvarèOK Azimut OK Azimut167:16+96:30
Danijel SeverOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Matic BremšakOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--

M18 (0.0km / 0m / 16KT)

1Jaka PišljarOK Komenda Orientacijski klub Komenda94:46+00:00
2Jošt LapajneOK Azimut OK Azimut95:39+00:53
3Tomaž HvalaOK Azimut OK Azimut119:43+24:57
4Aljaž BorštnikOK Tivoli OK Tivoli124:59+30:13
5Matej KebeOK Azimut OK Azimut131:20+36:34
6Matic RupnikOK Azimut OK Azimut156:16+61:30
Nejc SmolejOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Matej KristanOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--

M20 (0.0km / 0m / 20KT)

1Marko OrešnikOK Tivoli OK Tivoli109:07+00:00
2Vid BogovièOKB OK Brežice116:22+07:15
3Matjaž PahorOK Komenda Orientacijski klub Komenda129:51+20:44

M21A (0.0km / 0m / 20KT)

1Michal Klapal 104:57+00:00
2Feike AlewijnseOK Trzin OK Trzin111:08+06:11
3Zoran FurmanOK Slovenske Konjice Orientacijski klub Slovenske Konjice112:56+07:59
4Tobija CukjatiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris117:17+12:20
5Denis KokeljOK Komenda Orientacijski klub Komenda127:29+22:32
6Lorenzo BartulovichGAJA SSD GAJA127:43+22:46
7Matej GojèièOK Polaris Orientacijski Klub Polaris141:37+36:40
8Samo VodopivecOK Azimut OK Azimut142:52+37:55
9Janez CimermanOK Azimut OK Azimut149:27+44:30
10Nejc MoènikOK Azimut OK Azimut172:55+67:58

M21B (0.0km / 0m / 15KT)

1Rok MoènikOK Azimut OK Azimut60:34+00:00
2Valentin ErženOK Azimut OK Azimut63:28+02:54
3Aleš ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris66:18+05:44
4Matjaž DrakslerŠOK Škofjeloški orientacijski klub68:31+07:57
5Erik LogarOK Azimut OK Azimut75:27+14:53
6Vojko KacinOK Azimut OK Azimut78:27+17:53
7Antenore BartulovichGAJA SSD GAJA78:48+18:14
8Krešo KerestešOK Trzin OK Trzin84:02+23:28
9Kacin EmilOK Azimut OK Azimut84:46+24:12
10Rok SušnikOK Azimut OK Azimut85:34+25:00
11Jiøí GawelOK Slovenske Konjice Orientacijski klub Slovenske Konjice91:45+31:11
12Blaž KovaèièOK Azimut OK Azimut96:11+35:37
13Matjaž KoprivcOK Azimut OK Azimut100:03+39:29
14Miha BreznikOK Komenda Orientacijski klub Komenda161:03+100:29
Tomaž OrešnikOK Tivoli OK TivoliDNS+ --:--
Stašo TurkŠOK Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--

M21E (0.0km / 0m / 25KT)

1Andraz HribarOKB OK Brežice103:28+00:00
2Jaka PiltaverOKB OK Brežice112:19+08:51
3Bojan JevševarOKB OK Brežice127:46+24:18
4Tibor MrakOK Azimut OK Azimut130:35+27:07
5Jure ZmrzlikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda132:16+28:48
6Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda136:21+32:53
7Iztok RojcOK Polaris Orientacijski Klub Polaris158:17+54:49
8Robert PobežinOK Polaris Orientacijski Klub Polaris158:37+55:09
9Dušan PetrovièOK Polaris Orientacijski Klub Polaris160:48+57:20
10Klemen KendaOK Azimut OK Azimut175:59+72:31
11Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut178:07+74:39
12Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris188:20+84:52
13David ÈuferOK Azimut OK Azimut189:57+86:29
14Rok PestotnikPR Pustolovec Rajd216:01+112:33
15Ivo KeteOK Azimut OK Azimut244:28+141:00
Sandi KmetièOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Aljaž ŠegulaOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--
Primož MikložièOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--
Stanko ÈuferOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Dušan Kotar DNF+ --:--
Gregor AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--

M45 (0.0km / 0m / 16KT)

1Siegfried OpetnikHSV Klag HSV-Klagenfurt63:22+00:00
2Silvij MoènikOK Azimut OK Azimut85:24+22:02
3Maier CurtASKOE OLC E.i.KTN. ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTEN86:30+23:08
4Vinko PernekOK Komenda Orientacijski klub Komenda92:07+28:45
5Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli102:15+38:53
6Roman VolèièOK Tivoli OK Tivoli104:13+40:51
7Dragan KrivièiæOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje109:11+45:49
8Martin KristanOK Komenda Orientacijski klub Komenda118:04+54:42

M55 (0.0km / 0m / 15KT)

1Sreèo PirmanŠOK Škofjeloški orientacijski klub61:03+00:00
2Günther DobnikOLCU Viktring OLC Union Viktring70:17+09:14
3Vlado SedejOK Azimut OK Azimut89:38+28:35
4Janko LapajneOK Azimut OK Azimut106:26+45:23
5Miro CvirnOK Tivoli OK Tivoli130:29+69:26
Èrtomir KnapOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

MŽ10 (0.0km / 0m / 7KT)

1Luka AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris15:35+00:00
2Katarina AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris19:49+04:14
3Matic ŽagarOK Komenda Orientacijski klub Komenda24:08+08:33
4Nina McQuarrieOK Komenda Orientacijski klub Komenda27:20+11:45
5Matjaž KavèièOK Komenda Orientacijski klub Komenda31:01+15:26
6Mateja Slapnik AnžurOK Komenda Orientacijski klub Komenda31:37+16:02
7Gaber Kremžar PanèurOK Komenda Orientacijski klub Komenda33:12+17:37
8Anja ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris34:06+18:31
9Oliver OrešnikOK Trzin OK Trzin41:09+25:34
10Svit Pestotnik Stres 43:24+27:49
11Družina OrešnikOK Tivoli OK Tivoli45:03+29:28
12Dora Pestotnik Stres 51:57+36:22
Matic BohincOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Jedert JevševarOKB OK BrežiceDNS+ --:--

Ž12 (0.0km / 0m / 10KT)

1Pia OcvirkJAP OK Japetic36:30+00:00
2Brina FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris48:14+11:44
3Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda Orientacijski klub Komenda50:42+14:12
4Julija FerencOK Tivoli OK Tivoli56:53+20:23
5Maja FisterOK Tivoli OK Tivoli62:08+25:38
6Anja UranièOK Komenda Orientacijski klub Komenda75:44+39:14
7Valentina ŠkufcaOK Komenda Orientacijski klub Komenda116:49+80:19
Vesna BohincOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Anamarija OrešnikOK Trzin OK TrzinMP+ --:--

Ž14 (0.0km / 0m / 11KT)

1Katjuša PoljanšekOK Azimut OK Azimut55:54+00:00
2Marjeta LipužièOK Komenda Orientacijski klub Komenda78:16+22:22
3Monika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda92:56+37:02
4Kim Kremžar PanèurOK Komenda Orientacijski klub Komenda100:56+45:02
5Teja ŠkvarèOK Azimut OK Azimut115:27+59:33
Luciana KrambergerOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

Ž16 (0.0km / 0m / 15KT)

1Nuša JeramOK Azimut OK Azimut88:42+00:00
2Ana Èufer 91:24+02:42
3Veronika BurgerOK Polaris Orientacijski Klub Polaris92:38+03:56
4Eva OrešnikOK Tivoli OK Tivoli92:43+04:01
5Lara JermanOK Trzin OK Trzin94:23+05:41
6Maša VolèièOK Tivoli OK Tivoli95:23+06:41
7Tadeja ŽakeljOK Azimut OK Azimut113:47+25:05
8Polona VihtelièOK Azimut OK Azimut123:47+35:05
9Monika HodnikOK Azimut OK Azimut174:12+85:30
Katarina PobežinOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--

Ž20 (0.0km / 0m / 16KT)

1Barbara PrezeljOK Komenda Orientacijski klub Komenda103:38+00:00
2Eva DrmotaOK Azimut OK Azimut111:22+07:44
3Katarina BremšakOK Komenda Orientacijski klub Komenda121:03+17:25
Barbara PogaèarOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Ajda LampeOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Eva GnezdaOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

Ž21A (0.0km / 0m / 20KT)

1Anica HribarOKB OK Brežice107:19+00:00
2Mojca FlerinOK Komenda Orientacijski klub Komenda109:06+01:47
3Mojca FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris121:13+13:54
4Tanja PretnarOK Azimut OK Azimut130:59+23:40
5Suzana DrevenšekOK Komenda Orientacijski klub Komenda160:42+53:23
Ana Plavèak DNS+ --:--
Lidija HribarOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

Ž21B (0.0km / 0m / 12KT)

1Lea Hladky TurkŠOK Škofjeloški orientacijski klub74:49+00:00
2Marjeta PogaèarOK Komenda Orientacijski klub Komenda84:15+09:26
3Marjanca PoljanšekOK Azimut OK Azimut91:06+16:17
4Ana PlavèakOK Azimut OK Azimut94:07+19:18
5Alja OjstrežŠOK Škofjeloški orientacijski klub111:57+37:08
6Katja ŠpendlOK Trzin OK Trzin116:11+41:22
7Petra KalanŠOK Škofjeloški orientacijski klub119:54+45:05
8Špela DrakslerŠOK Škofjeloški orientacijski klub139:46+64:57
9Vanja BohincOK Komenda Orientacijski klub Komenda188:51+114:02
Alenka ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Marija KovaèOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

Ž35 (0.0km / 0m / 12KT)

1Eva OcvirkJAP OK Japetic58:47+00:00
2Polona ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris81:16+22:29
3Irma PretnarOK Azimut OK Azimut87:19+28:32
4Mateja KerestešOK Trzin OK Trzin96:54+38:07
5Tanja PetkovièOK Polaris Orientacijski Klub Polaris149:03+90:16
6Spela Stres 174:01+115:14
Anja BabièOK Trzin OK TrzinDNS+ --:--
Marija AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--