Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 3, srednje proge - srednja

Orientacijski klub Polaris, Bukovnica, 17. 4. 2011

M21E (6,2km / 175m / 15KT)

1Matjaž ŠtanfelOK Ris31:22+00:00
2Janez PretnarOK Azimut40:52+09:30
3Edi OcvirkOK Japetić41:04+09:42
3Iztok RojcOK Polaris41:04+09:42
5Herwig AllwingerOK Brežice41:17+09:55
6Rajko KračunOK Polaris43:04+11:42
7Jernej ZormanOK Komenda43:24+12:02
8Leon KropivšekOK Polaris45:12+13:50
9Primož MikložičOK Polaris45:32+14:10
10Matej KostanjevecOK Polaris53:46+22:24
11Klemen KendaOK Azimut57:04+25:42
12Robert BenkoOK Polaris58:44+27:22
Jaka PiltaverOK BrežiceDNS+ --:--
Jože GorjupOK PolarisDNS+ --:--
Klemen RihtaričOK PolarisDNS+ --:--

Ž21A (3,8km / 125m / 13KT)

1Mojca FlerinOK Komenda34:17+00:00
2Mojca FoškiOK Polaris37:26+03:09
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli42:48+08:31
Suzana DrevenšekOK KomendaMP+ --:--
Tanja PretnarOK AzimutDNS+ --:--

M55 (2,9km / 90m / 11KT)

1Srečo PirmanŠOK Škofjeloški orientacijski klub24:30+00:00
2Janko LapajneOK Azimut30:16+05:46
3Vlado SedejOK Azimut31:51+07:21

M50 (3,6km / 100m / 13KT)

1Stanko ČuferOK Azimut35:55+00:00
2Roman SladičOK Perkmandeljc39:01+03:06
3Vinko PernekOK Komenda51:53+15:58
4Ivo KeteOK Azimut55:48+19:53

M45 (3,6km / 100m / 13KT)

1Aleš BorštnikOK Tivoli40:13+00:00
2Vlado RoguljaOK Polaris40:14+00:01
3Dragan KrivičićOK Perkmandeljc62:00+21:47

M35 (4,7km / 160m / 14KT)

1Tihomir SalopekOK Ris33:39+00:00
2Dušan PetrovičOK Polaris37:34+03:55
3Jožko JazbarOK Azimut37:43+04:04
4Miha ŠkarabotOK Polaris37:58+04:19
5Vasja JercicDUR Durasport43:23+09:44
6Gregor AnderluhOK Polaris46:49+13:10
Jože ŠtiblarOK PolarisDNS+ --:--
Željko ŠalamunOK PolarisDNS+ --:--
Stanislav KustecOK PolarisDNS+ --:--
Miro ŠalamunOK PolarisDNS+ --:--

M21A (4,7km / 160m / 14KT)

1Feike AlewijnseOK Trzin39:13+00:00
2Zoran FurmanOK Slovenske Konjice41:15+02:02
3Janez CimermanOK Azimut44:25+05:12
4Denis KokeljOK Komenda47:38+08:25
Sašo IsoskiIND IndividualDNS+ --:--
Tobija CukjatiOK PolarisDNS+ --:--

M21B (2,9km / 90m / 11KT)

1Valentin ErženOK Azimut22:05+00:00
2Aleš ZupanOK Polaris25:34+03:29
3Krešo KerestešOK Trzin25:39+03:34
4Erik LogarOK Azimut27:25+05:20
5Jiří GawelOK Slovenske Konjice28:24+06:19
6Blaž KovačičOK Azimut32:09+10:04
7Vojko KacinOK Azimut32:41+10:36
8Bojan DremelOK Trzin53:11+31:06
Rok SušnikOK AzimutDNS+ --:--
Grega ŠkuljOK PolarisDNS+ --:--

M20 (4,7km / 160m / 14KT)

1Aljaž BorštnikOK Tivoli41:59+00:00
2Jošt LapajneOK Azimut44:19+02:20
3Matic RupnikOK Azimut44:55+02:56
4Matej KebeOK Azimut49:16+07:17
5Tomaž HvalaOK Azimut57:11+15:12
Marko OrešnikOK TivoliDNS+ --:--

M16 (3,3km / 110m / 12KT)

1Peter TušarOK Azimut26:07+00:00
2Tilen RupnikOK Azimut27:04+00:57
3Blaž PetrovičOK Polaris28:01+01:54
4Tilen MajnikOK Azimut30:53+04:46
5Patrik ČelikOK Azimut32:50+06:43
6Tilen KravosOK Azimut34:52+08:45
7Gregor HvalaOK Azimut43:28+17:21
8Dejan SkvarčOK Azimut56:16+30:09
9Jernej RupnikOK Azimut65:28+39:21
Benjamin TušarOK AzimutDNS+ --:--

M14 (2,9km / 75m / 9KT)

1Martin ŠpendlOK Trzin23:00+00:00
2Maj HrovatOK Trzin25:13+02:13
3Žiga MavriOK Azimut27:09+04:09
4Jan ŠalamunOK Polaris30:07+07:07
5Filip Jakob ŠpendlOK Trzin51:03+28:03
Luka ŠtorOK AzimutDNS+ --:--
Gašper RejecOK AzimutDNS+ --:--

M12 (2,4km / 70m / 9KT)

1Gašper PetrovičOK Polaris29:47+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris33:22+03:35
3Brin SmoleOK Polaris39:56+10:09
Sašo ŠkvarčOK AzimutDNS+ --:--

Ž35 (3,3km / 110m / 12KT)

1Tünde AllwingerOK Brežice31:14+00:00
2Irma PretnarOK Azimut46:42+15:28
3Mateja KerestešOK Trzin46:57+15:43
4Alenka ŠkarabotOK Polaris56:29+25:15
5Polona ZupanOK Polaris77:27+46:13
Anja BabičOK TrzinDNS+ --:--

Ž21B (2,9km / 75m / 9KT)

1Katja ŠpendlOK Trzin53:34+00:00
Špela ZalaznikOK PolarisDNS+ --:--
Marija KovačOK AzimutDNS+ --:--

Ž18 (3,3km / 110m / 12KT)

1Eva GnezdaOK Azimut37:33+00:00
2Ula DremelOK Trzin41:56+04:23
3Eva DrmotaOK Azimut55:04+17:31

Ž16 (2,9km / 75m / 9KT)

1Nuša JeramOK Azimut23:02+00:00
2Tajda FoškiOK Polaris23:11+00:09
3Lara JermanOK Trzin25:22+02:20
4Eva OrešnikOK Tivoli27:01+03:59
5Veronika BurgerOK Polaris29:34+06:32
6Cvek MancaOK Azimut29:58+06:56
7Monika HodnikOK Azimut33:14+10:12
8Polona VihteličOK Azimut35:54+12:52

Ž14 (2,4km / 70m / 9KT)

1Monika RavnikarOK Komenda33:43+00:00
2Gabi RepenšekOK Komenda45:14+11:31
3Nina ČrnigojOK Azimut48:04+14:21
4Teja ŠkvarčOK Azimut56:51+23:08
Luciana KrambergerOK AzimutDNS+ --:--
Marjeta LipužičOK KomendaDNS+ --:--

Ž12 (2,4km / 70m / 9KT)

1Zarja DremelOK Trzin81:25+00:00

MŽ10 (1,2km / 20m / 7KT)

1Otto AlwingerOK Brežice12:35+00:00
2Matjaž KavčičOK Komenda15:07+02:32
3Oskar FoškiOK Polaris25:03+12:28
Anja ŠkarabotOK PolarisDNS+ --:--

ZAČ (1,2km / 20m / 7KT)

1Anže BorštnikOK Tivoli12:19+00:00
2Luka AnderluhOK Polaris14:32+02:13
3Enej SmoleOK Polaris22:28+10:09
4Jana KeteOK Azimut24:18+11:59
5Katarina Eva AnderluhOK Polaris46:45+34:26
Žan RemškarOK AzimutDNS+ --:--