Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Državno prvenstvo na srednjih progah - srednja

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Rogla, 15. 5. 2011

Beginners/začetniki (1.7km / 40m / 7KT)

1Otto AllwingerOKB OK Brežice17:30+00:00
Jure RijavecOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Anže BorštnikOK Tivoli OK TivoliDNS+ --:--
Regina KumaierOLC Graz OLC GrazDNS+ --:--

M16 (2.9km / 125m / 13KT)

1Blaž PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris32:05+00:00
2Gašper RejecOK Azimut OK Azimut34:36+02:31
3Tilen RupnikOK Azimut OK Azimut37:23+05:18
4Peter TušarOK Azimut OK Azimut42:06+10:01
5Tilen MajnikOK Azimut OK Azimut47:34+15:29
6Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut52:24+20:19
7Žiga MavriOK Azimut OK Azimut53:31+21:26
Patrik ČelikOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Jan ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Jernej RupnikOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Žiga KotnikOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Dejan ŠkvarčOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Tilen KravosOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Denis KrhlikarOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--

M20 (4km / 215m / 21KT)

1Marko OrešnikOK Tivoli OK Tivoli36:56+00:00
2Vid BogovičOKB OK Brežice39:05+02:09
3Jošt LapajneOK Azimut OK Azimut40:27+03:31
4Jan DovčOK Tivoli OK Tivoli40:55+03:59
5Jaka PišljarOK Komenda Orientacijski klub Komenda41:44+04:48
6Aljaž BorštnikOK Tivoli OK Tivoli73:12+36:16

M21 (5.6km / 280m / 28KT)

1Jaka PiltaverOKB OK Brežice39:28+00:00
2Janez PretnarOK Azimut OK Azimut43:57+04:29
3Michal KlapalVAM OB Vamberk44:35+05:07
4Jure ZmrzlikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda46:13+06:45
5Edi OcvirkJAP OK Japetic46:18+06:50
6Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda47:06+07:38
7Herwig AllwingerOKB OK Brežice48:04+08:36
8Tihomir SalopekRIS OK Ris Delnice49:04+09:36
9Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli52:12+12:44
10Rajko KračunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris52:18+12:50
11Leon KropivšekOK Polaris Orientacijski Klub Polaris53:51+14:23
12Klemen KendaOK Azimut OK Azimut57:04+17:36
13Feike AlewijnseOK Trzin OK Trzin62:00+22:32
14Rok MočnikOK Azimut OK Azimut62:05+22:37
15Primož SavinšekOK Polaris Orientacijski Klub Polaris65:41+26:13
16Robert BenkoOK Polaris Orientacijski Klub Polaris72:48+33:20
17Blaž KovačičOK Azimut OK Azimut77:22+37:54
Mladen VukmanovićKAP OK KapelaDNS+ --:--
Jure PogačarOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Jože GorjupOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Primož MikložičOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Valentin ErženOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Franc KnapOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Janez CimermanOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Jiří GawelOK Slovenske Konjice Orientacijski klub Slovenske KonjiceDNS+ --:--
Tomaž OrešnikOK Tivoli OK TivoliDNS+ --:--

M35 (4km / 215m / 21KT)

1Dušan PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris38:02+00:00
2Stanislav KustecOK Polaris Orientacijski Klub Polaris39:37+01:35
3Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris41:03+03:01
4Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut41:30+03:28
5Luka KremžarOK Komenda Orientacijski klub Komenda44:56+06:54
6Miro ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris47:02+09:00
7Boštjan BohincOK Komenda Orientacijski klub Komenda52:40+14:38
8Valter FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris55:15+17:13
9Igor BončinaOK Azimut OK Azimut62:56+24:54
10Krešo KerestešOK Trzin OK Trzin65:00+26:58
11Vojko KacinOK Azimut OK Azimut69:09+31:07
12Bojan DremelOK Trzin OK Trzin103:01+64:59
Sandi KmetičOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Kacin EmilOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Robert PobežinOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Vasja JercicDurasport DurasportDNS+ --:--

M45 (3.4km / 190m / 15KT)

1Silvij MočnikOK Azimut OK Azimut36:48+00:00
2Aleš ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris42:22+05:34
3Vladimir RoguljaOK Polaris Orientacijski Klub Polaris44:25+07:37
4Roman SladičOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje47:12+10:24
5Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli49:16+12:28
6Gerhard JöbstlOLC Graz OLC Graz50:16+13:28
7Janko LapajneOK Azimut OK Azimut57:37+20:49
8Črtomir KnapOK Azimut OK Azimut62:00+25:12
9Vlado SedejOK Azimut OK Azimut67:34+30:46
Dragan KrivičićOKPT OK Perkmandeljc TrbovljeDNS+ --:--
Franz KaeferHSV Pinkafeld HSV PinkafeldDNS+ --:--

MŽ10 (1.3km / 45m / 7KT)

1Jedert JevševarOKB OK Brežice17:55+00:00
2Anja ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris30:05+12:10
Mateja Slapnik AnžurOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Eva KrageljOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

MŽ12 (1.9km / 70m / 9KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris26:03+00:00
2Gašper PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris29:50+03:47
Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Nives OtaševičOKB OK BrežiceDNF+ --:--
Vesna BohincOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Matjaž KavčičOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Katarina NovakOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Lucija PapacOKB OK BrežiceDNF+ --:--
Pia OcvirkJAP OK JapeticDNS+ --:--
Zarja DremelOK Trzin OK TrzinDNS+ --:--

OPEN/rekreativna (2.9km / 125m / 13KT)

1Grega Leskovšek 76:24+00:00

Ž16 (2.2km / 75m / 11KT)

1Lara JermanOK Trzin OK Trzin24:24+00:00
2Tajda FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris28:19+03:55
3Veronika BurgerOK Polaris Orientacijski Klub Polaris29:30+05:06
4Nuša JeramOK Azimut OK Azimut29:52+05:28
5Cvek MancaOK Azimut OK Azimut32:41+08:17
6Eva OrešnikOK Tivoli OK Tivoli35:56+11:32
7Monika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda36:23+11:59
8Monika HodnikOK Azimut OK Azimut37:20+12:56
9Polona VituličOK Azimut OK Azimut48:15+23:51
10Tadeja ŽakeljOK Azimut OK Azimut51:18+26:54
Teja ŠkvarčOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Luciana KrambergerOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Katjuša PoljanšekOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Helena Primec DNS+ --:--
Nina ČrnigojOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Ana ČuferOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Zala LampičOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Katarina PobežinOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--

Ž21 (3.4km / 190m / 15KT)

1Tanja PretnarOK Azimut OK Azimut37:49+00:00
2Suzana DrevenšekOK Komenda Orientacijski klub Komenda40:07+02:18
3Mojca FlerinOK Komenda Orientacijski klub Komenda40:17+02:28
4Anica HribarOKB OK Brežice42:01+04:12
5Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli43:13+05:24
6Andreja AnžurOK Komenda Orientacijski klub Komenda50:32+12:43
7Mojca FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris54:21+16:32
8Helena Janota 61:43+23:54
Ula DremelOK Trzin OK TrzinDNS+ --:--
Jona MirnikOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Urša TomažinOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Vinka VukmanovićKAP OK KapelaDNS+ --:--
Eva OcvirkJAP OK JapeticDNS+ --:--

Ž35 (2.9km / 125m / 13KT)

1Irma PretnarOK Azimut OK Azimut45:49+00:00
2Mateja KerestešOK Trzin OK Trzin49:41+03:52
3Polona ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris51:27+05:38
Anja BabičOK Trzin OK TrzinDNF+ --:--
Tünde AllwingerOKB OK BrežiceMP+ --:--
Marjanca PoljanšekOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Gerti SchandorTV Fuerstenfeld TV FuerstenfeldDNS+ --:--
Marija KovačOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Vanja BohincOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--