Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Pokal Porezna - SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 11. 9. 2011

MŽ10 (0.9km / m / 6KT)

1Enej LogarOK Azimut OK Azimut20:38+00:00

M12 (1.5km / m / 8KT)

1Matej ŠkarabotOrientacij OK Polaris20:25+00:00
2Gašper PetrovičOrientacij OK Polaris22:16+01:51
3Klemen ZabukovecOK Azimut OK Azimut27:39+07:14
4Brin SmoleOrientacij OK Polaris29:51+09:26
5Juš SmoleOrientacij OK Polaris33:49+13:24

M14 (2.1km / m / 11KT)

1Martin ŠpendlOK Trzin OK Trzin24:07+00:00
2Gašper RejecOK Azimut OK Azimut26:03+01:56
3Maj HrovatOK Trzin OK Trzin39:08+15:01
4Denis KrhlikarOK Azimut OK Azimut41:36+17:29
5Filip Jakob ŠpendlOK Trzin OK Trzin49:50+25:43
6Maj Peter PahorOK Azimut OK Azimut59:14+35:07

M16 (2.9km / m / 16KT)

1Peter TušarOK Azimut OK Azimut36:26+00:00
2Tilen RupnikOK Azimut OK Azimut38:14+01:48
3Matija ČelikOK Azimut OK Azimut38:18+01:52
4Patrik ČelikOK Azimut OK Azimut39:20+02:54
5Blaž PetrovičOrientacij OK Polaris43:42+07:16
6Tilen MajnikOK Azimut OK Azimut45:31+09:05
7Jernej RupnikOK Azimut OK Azimut54:55+18:29

M18 (2.9km / m / 16KT)

1Jošt LapajneOK Azimut OK Azimut36:34+00:00
2Aljaž BorštnikOK Tivoli OK Tivoli45:42+09:08
3Tomaž HvalaOK Azimut OK Azimut1:01:01+24:27

M21A (3.2km / m / 17KT)

1Valentin ErženOK Azimut OK Azimut49:32+00:00
2Franc KnapOK Azimut OK Azimut50:32+01:00
3Denis KokeljOrientacij OK Komenda58:47+09:15
4Janez CimermanOK Azimut OK Azimut1:01:55+12:23

M21B (2.9km / m / 16KT)

1Vojko KacinOK Azimut OK Azimut53:39+00:00
2Krešo KerestešOK Trzin OK Trzin55:59+02:20
3Erik LogarOK Azimut OK Azimut56:28+02:49
4Rok SušnikOK Azimut OK Azimut1:03:14+09:35
5Bojan DremelOK Trzin OK Trzin1:15:14+21:35

M21E (4.4km / m / 26KT)

1Jaka PiltaverOK Brežice OKB1:04:19+00:00
2Radim HošekKOB Dobruš DOB1:06:00+01:41
3Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli1:08:25+04:06
Daniel LebarOrientacij OK Slovenske KonjiceMP+ --:--

M35 (3.2km / m / 17KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut OK Azimut40:21+00:00
2Valter FoškiOrientacij OK Polaris45:09+04:48
3Damjan ČelikOK Azimut OK Azimut49:11+08:50
4Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut50:51+10:30
5Dušan PetrovičOrientacij OK Polaris52:54+12:33

M45 (3.1km / m / 17KT)

1Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli57:23+00:00
2Paolo PizzamusSSD GAJA GAJA1:02:39+05:16
Dragan KrivičićOK Perkman OKPTDNF+ --:--

M50 (3.1km / m / 17KT)

1Stanko ČuferOK Azimut OK Azimut57:03+00:00
2Roman SladičOK Perkman OKPT59:18+02:15

M55 (2.9km / m / 16KT)

1Fulvio PacorSSD GAJA GAJA56:37+00:00
2Vlado SedejOK Azimut OK Azimut1:03:15+06:38
3Miro CvirnOK Tivoli OK Tivoli1:04:21+07:44
4Janko LapajneOK Azimut OK Azimut1:20:35+23:58

Ž12 (1.5km / m / 8KT)

1Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut38:54+00:00
2Zarja DremelOK Trzin OK Trzin1:02:34+23:40

Ž14 (1.7km / m / 10KT)

1Zala LampičOK Azimut OK Azimut30:41+00:00
2Katjuša PoljanšekOK Azimut OK Azimut32:22+01:41
3Brina FoškiOrientacij OK Polaris41:41+11:00

Ž16 (2.1km / m / 11KT)

1Nuša JeramOK Azimut OK Azimut23:31+00:00
2Tajda FoškiOrientacij OK Polaris27:09+03:38
3Lara JermanOK Trzin OK Trzin35:29+11:58
4Cvek MancaOK Azimut OK Azimut35:41+12:10
5Eva OrešnikOK Tivoli OK Tivoli36:37+13:06
6Veronika BurgerOrientacij OK Polaris39:51+16:20

Ž18 (2.1km / m / 11KT)

1Ula DremelOK Trzin OK Trzin34:55+00:00

Ž21A (3.2km / m / 17KT)

1Mojca FlerinOrientacij OK Komenda44:33+00:00
2Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli50:46+06:13
3Jerca BernikŠOK Škofjeloški OK1:00:17+15:44
4Suzana DrevenšekOrientacij OK Komenda1:15:34+31:01

Ž21B (2.1km / m / 11KT)

1Marjanca PoljanšekOK Azimut OK Azimut38:26+00:00
2Saša ŽižekOK Azimut OK Azimut46:08+07:42
3Marija KovačOK Azimut OK Azimut54:56+16:30
4Katja ŠpendlOK Trzin OK Trzin1:12:57+34:31

Ž35 (2.1km / m / 11KT)

1Anja BabičOK Trzin OK Trzin40:32+00:00
2Mateja KerestešOK Trzin OK Trzin57:09+16:37

ZAČ (2.1km / m / 11KT)

1Nejc PahorOK Azimut OK Azimut48:33+00:00

OTROŠK (0.9km / m / 6KT)

1Enej SmoleOrientacij OK Polaris20:47+00:00
2Oskar FoškiOrientacij OK Polaris31:16+10:29

GUHI-B (1.7km / m / 10KT)

1Pavel RejecDGN DGN severne Primorske29:33+00:00
2Vladan VukajlovičDGN DGN severne Primorske42:43+13:10
3Anton ŠpanDGN DGN severne Primorske48:05+18:32
4Rafaela PeterneljDGN DGN severne Primorske1:06:38+37:05
5Marjana RejecDGN DGN severne Primorske1:16:40+47:07
Tine GolobDGN DGN severne PrimorskeMP+ --:--