Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Študentsko prvenstvo - srednja

Jaka Piltaver, Ljubljana, 20. 4. 2011

Študenti (3.7km / m / 8 KT)

1Jure ZmrzlikarFMF Ljubljana0:23:00+00:00
2Michal KlapalFRI Ljubljana0:24:12+01:12
3Marjan MačekFMF Ljubljana0:25:55+02:55
4Aljaž ŠegulaFŠ Ljubljana0:26:30+03:30
5Miha ZupancFGG Ljubljana0:28:49+05:49
6Andrej ČerincEF Ljubljana0:31:40+08:40
7Matej KnezFGG Ljubljana0:32:48+09:48
8Jure TumpejMF Ljubljana0:34:29+11:29
9Miha BreznikFGG Ljubljana0:34:38+11:38
10Samo VodopivecFE Ljubljana0:36:34+13:34
11Jan MusakFF Ljubljana0:37:01+14:01
12Petr ŠrutkaFF Ljubljana0:39:50+16:50
13Miha KarlovšekFE Ljubljana0:40:00+17:00
14Matej VišnjarFGG Ljubljana0:44:30+21:30
15Uroš GriljFF Ljubljana0:56:59+33:59

Zaposleni (3.7km / m / 8 KT)

1Dušan PetrovičFGG Ljubljana0:26:27+00:00
2Martin ČesnikFS Ljubljana0:27:20+00:53
3Gregor AnderluhBF Ljubljana0:28:08+01:41
4Miha ŠkarabotFMF Ljubljana0:30:00+03:33

Študentke (3.7km / m / 8 KT)

1Cita CvirnMF Ljubljana0:32:03+00:00
2Tanja PretnarFGG Ljubljana0:34:01+01:58
3Zuzana KohutovaFF Ljubljana0:35:50+03:47
4Petra DraklserFFA Ljubljana0:37:28+05:25
5Jona MirnikFKKT Ljubljana0:37:40+05:37
6Katarina SmolejFFA Ljubljana0:38:40+06:37
7Katarina BremšakFGG Ljubljana0:39:20+07:17
8Jerica BernikFF Ljubljana0:40:12+08:09
9Barbara PrezeljBF Ljubljana0:43:40+11:37
10Barbara VišnjarFGG Ljubljana0:45:30+13:27
11Dominika IliasovaFF Ljubljana0:47:12+15:09
12Mojca SekirnikBF Ljubljana1:01:10+29:07
13Marjeta ŠpileFFA Ljubljana1:03:10+31:07

Zaposlene (3.7km / m / 8 KT)

1Mojca FoškiFGG Ljubljana0:32:11+00:00
2Metka UdovičBF Ljubljana0:37:30+05:19

Odprta (3.7km / m / 8 KT)

1Robert PobežinOK Trzin Trzin0:28:05+00:00
2Ravnikar Andraž 0:31:24+03:19
2Kenda KlemenOK Azimut Cerkno0:31:24+03:19
4Tašič Blaž 0:33:16+05:11
5Flerin MojcaOK Komenda Komenda0:34:38+06:33
6Cimerman Janez 0:39:00+10:55
7Borštnik AljažOK Tivoli Ljubljana0:39:55+11:50
8Metljak Marko 0:48:40+20:35
9Humar Matjaž 0:57:09+29:04
10Pobežin KatarinaOK Trzin Trzin1:18:00+49:55