Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL7, Ski-O liga 2 - srednja

Orientacijski klub Polaris, Pokljuka, 28. 12. 2010

A (6.2km / m / 18KT)

1 Andraž HribarOK Brežice 0:39:04+00:00
2 Dušan PetrovičOK Polaris 0:40:51+01:47
3 Gregor AnderluhOK Ursus 0:42:33+03:29
4 Jernej ZormanOK Komenda 0:42:42+03:38
5 Andrej BorštnikOK Tivoli 0:43:37+04:33
6 Aljaž ŠegulaOK Polaris 0:44:49+05:45
7 Robert PobežinOK Trzin 0:47:01+07:57
8 David čuferOK Azimut 0:50:16+11:12
9 Boris BaumanOK Brežice 0:50:21+11:17
10 David AndrejcOK SG 0:53:54+14:50
11 Jaka PišljarOK Komenda 0:55:03+15:59
12 Stanko čuferOŠ Dobravlje 0:55:05+16:01
13 Miha ŠkarabotOK Polaris 0:57:28+18:24
14 Igor MandičOK Polaris 1:03:32+24:28
15 Matjaž PahorOK Komenda 1:04:21+25:17
16 Valter FoškiOK Polaris 1:04:53+25:49
17 Aleš ZupanOK Polaris 1:06:16+27:12
18 Klemen KendaOK Azimut 1:06:55+27:51
19 Valentin ErženOK Azimut 1:20:34+41:30

B (3.4km / m / 13 KT)

1 Blaž PetrovičOK Polaris 0:30:08+00:00
2 Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 0:37:10+07:02
3 Matej KristanOK Komenda 0:38:03+07:55
4 Martin KristanOK Komenda 0:38:15+08:07
5 Polona ZupanOK Polaris 0:40:10+10:02
6 Katarina BremšakOK Komenda 0:43:24+13:16
7 Aljaž BorštnikOK Tivoli 0:46:19+16:11
8 Aleš BorštnikOK Tivoli 0:46:55+16:47
9 Mojca FoškiOK Polaris 0:47:58+17:50
10 Nataša Tul MandičOK Polaris 0:48:30+18:22
11 Nejc KodričOŠ Dobravlje - OKA 0:50:39+20:31
11 Klemen AndrejcOK SG 0:50:39+20:31
13 Rok SušnikOK Azimut 0:50:52+20:44
14 Veronika BurgerOK Polaris 0:51:44+21:36
15 Marija AnderluhOK Polaris 0:56:26+26:18
16 Andreja AnžurOK Komenda 1:04:47+34:39
17 Jasmin RedžičOK Komenda 1:27:16+57:08

C (2.1km / m / 7 KT)

1 Ana čuferOŠ Dobravlje - OKA 0:26:21+00:00
2 Matej ŠkarabotOK Polaris 0:30:17+03:56
3 Anže KristanOK Komenda 0:32:24+06:03
4 Saš MočnikOK Polaris 0:34:28+08:07
5 Ula DremelOK Trzin 0:36:11+09:50
6 Lara JermanOK Trzin 0:36:33+10:12
7 Ajda Lampeindiv. 0:43:49+17:28
8 Neva MandičOK Polaris 0:44:22+18:01
9 Kaja BratinaOŠ Dobravlje - OKA 0:46:10+19:49
10 Brina FoškiOK Polaris 0:46:19+19:58
11 Luka ŠtorOŠ Dobravlje - OKA 0:46:34+20:13
12 Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda 0:59:10+32:49
13 Mateja Slapnik AnžurOK Komenda 1:07:50+41:29
14 Anja ŠkarabotOK Polaris 1:18:50+52:29