Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 17 - srednja

G.O. CAI MONFALCONE, Tržič - Monfalcone, 20. 2. 2011

A (3.44km / 165m / KT)

1 Tibor MrakOK Azimut 0:26:30+00:00
2 Janez PretnarOK Azimut 0:26:41+00:11
3 Sergiy MukhidinovFriuli MTB 0:26:48+00:18
4 Lorenzo BartulovichSSD Gaja 0:34:11+07:41
5 Marco TamaiSemiperdo 0:35:36+09:06
6 Rok MočnikOK Azimut 0:35:38+09:08
7 Klemen KendaOK Azimut 0:35:40+09:10
8 Sergio PalusaCAI XXX. Ott. 0:35:55+09:25
9 Andrea FoschianSemiperdo 0:35:58+09:28
10 David čuferOK Azimut 0:36:00+09:30
11 Marko OrešnikOK Trzin 0:36:22+09:52
12 Fulvio PacorSŠD Gaja 0:37:48+11:18
13 Andrea MargioreOri. Trieste 0:38:05+11:35
14 Valentin ErženOK Azimut 0:38:53+12:23
15 Diego RoveriPolisportiva Le Volpi 0:39:06+12:36
16 Elvio CereserCorivorivo 0:40:30+14:00
17 Paolo PizzamusGaja 0:42:09+15:39
18 Stanko čuferOŠ Dobravlje - OKA 0:43:05+16:35
19 Ivo KeteOŠ Dobravlje - OKA 0:43:55+17:25
20 Danilo GramacciaSemiperdo 0:44:13+17:43
21 Janez CimermanOK Azimut 0:44:27+17:57
22 Curt MaierASK 0:45:19+18:49
23 Matteo SturniOrienteering TS 0:47:55+21:25
24 Roman SladičOK Perkmandeljc 0:48:09+21:39
25 Marco DorigoCai XXX Ottobre 0:48:37+22:07
26 Paolo VivianiCAI XXX. Ott. 0:51:01+24:31
27 Fiorenzo RuzzierSSD Gaja 0:51:48+25:18
28 Gianfranco SiegaGO CAI Monf. 0:53:01+26:31
29 Mauro ClementeSŠD Gaja 0:53:13+26:43
30 Marco ObersnelSemiperdo 0:53:44+27:14
31 Vlado SedejOK Azimut 0:55:36+29:06
32 Piero GuidiciOri. Trieste 0:56:35+30:05
33 Dragan KrivičičOK Komenda 1:03:20+36:50
34 Franco ObersnelGO CAI Monfalcone 1:03:33+37:03
35 Aleksiy NovokshonovFriuli MTB 1:07:54+41:24
36 Livio PredonzaniCAI XXX. Ott. 1:14:23+47:53

B (2.64km / 115m / KT)

1 Jan DovčOK Tivoli 0:26:59+00:00
2 Nejc KodričOK Azimut 0:27:54+00:55
3 Giuseppe SpecognaFriuli MTB 0:33:07+06:08
4 Guido AlmerigognaGaja 0:34:18+07:19
5 Marko GermaniSŠD Gaja 0:34:28+07:29
6 Enzo BassiFriuli MTB 0:34:55+07:56
7 Antonio CorredigASD Semiperdo 0:35:16+08:17
8 Peter FerlugaGaja 0:35:17+08:18
9 Mauro NardiSemiperdo 0:36:35+09:36
10 Alberto FortunatiOrienteering TS 0:36:53+09:54
11 Elena Simonelli MariaSemiperdo 0:37:09+10:10
12 Mauro FelcheroFriuli MTB 0:37:48+10:49
13 Marina LovisottoSemiperdo 0:37:59+11:00
14 Giorgio GhersiOrienteering TS 0:39:05+12:06
15 Matjaž KoprivcOK Azimut 0:40:20+13:21
16 Vojko KacinOK Azimut 0:40:55+13:56
17 Alessio RozziSŠD Gaja 0:41:44+14:45
18 Claudio SepinSSD Gaja 0:41:51+14:52
19 Mario BertoniFTZ 0:42:05+15:06
20 Rok SušnikOK Azimut 0:42:11+15:12
21 Gilberto BulfoniFriuli MTB 0:42:48+15:49
22 Andraž de LuisaGaja 0:43:03+16:04
23 Niccolo ZuffiSemiperdo 0:43:09+16:10
24 Melanie MaierASK 0:43:43+16:44
25 Francesca RovereGO CAI Monfalcone 0:44:38+17:39
26 Tomaž OrešnikOK Tivoli 0:46:39+19:40
27 Irma PretnarOK Azimut 0:48:50+21:51
28 Eva OrešnikOK Tivoli 0:49:43+22:44
29 Gianni SalarisOrienteering TS 0:51:03+24:04
30 Giorgio BuiattiSemiperdo 0:54:47+27:48
31 Franco GelsominoOrienteering TS 0:55:22+28:23
32 Ursula MaierASK 0:55:55+28:56
33 Francesco FranzSemiperdo 0:57:19+30:20
34 Antonella SinigagliaGaja 0:58:09+31:10
35 Cirene CibinCAI XXX. Ott. 1:00:40+33:41
36 Giuliana StrukelCAI XXX. Ott. 1:02:44+35:45
37 Giulio SterleCai XXX Ottobre 1:03:00+36:01
38 Lisa SalarisOrienteering TS 1:06:23+39:24
39 Tiziana De MonteCAI XXX. Ott. 1:19:27+52:28
40 Marina PalusaCAI XXX. Ott. 1:20:46+53:47
41 Adriana DoniniSŠD Gaja 1:53:57+86:58

C (1.4km / 45m / KT)

1 Vladan VukajlovičDGNSP 0:13:40+00:00
2 Gašper RejecOK Azimut 0:14:27+00:47
3 Luca BacerGO CAI Monfalcone 0:14:45+01:05
4 Matteo BenciGO CAI Monfalcone 0:14:55+01:15
5 Matjaž SimoničOŠ Dobravlje - OKA 0:15:44+02:04
6 Martin JežOŠ Dobravlje - OKA 0:15:53+02:13
7 Sašo Škvarč OŠ Dobravlje - OKA 0:16:25+02:45
8 Dejan ŠkvarčOŠ Dobravlje - OKA 0:16:35+02:55
9 Pavel RejecDGNSP 0:17:39+03:59
10 Emiliano BartoliGO CAI Monfalcone 0:18:01+04:21
11 Maj Peter PahorOŠ Dobravlje - OKA 0:21:43+08:03
12 Jure RijavecOŠ Dobravlje - OKA 0:23:52+10:12
13 Marija KovačOŠ Dobravlje - OKA 0:26:29+12:49
14 Marjana RejecDGNSP 0:27:20+13:40
15 Stella CigniniGO CAI Monfalcone 0:54:34+40:54
16 Manca RijavecOŠ Dobravlje - OKA 0:58:26+44:46
17 Jana KeteOŠ Dobravlje - OKA 1:01:23+47:43