Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 5 - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 23. 4. 2011

ME (10.7km / m / 16KT)

1Grega AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:18:12+00:00
2Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:20:55+02:43
3Sandi KmetičOKP OK Polaris1:25:37+07:25
4Dušan PetrovičOKP OK Polaris1:26:27+08:15
5Elvis ForaboscoVIH OK Vihor1:27:41+09:29
6Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec1:35:47+17:35
7Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:38:12+20:00
8Luka KotnikOKSG OK Slovenj Gradec1:40:09+21:57
9Marko DudicOKSG OK Slovenj Gradec1:49:13+31:01
10Samo CokanOKSG OK Slovenj Gradec1:49:55+31:43
11Vasja JerčičDUR Durasport1:51:12+33:00
12Karlo GobecVIH OK Vihor1:59:21+41:09
13Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec2:15:54+57:42
14David Hiba AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec2:18:59+60:47
15Miha ŠkarabotOKP OK Polaris2:24:50+66:38
16Metod KeberPOH ŠTD Pohorc2:35:29+77:17
17Matjaž Humar Brez kluba2:39:49+81:37
18Amadej RožmanOKSG OK Slovenj Gradec3:16:19+118:07
Robert ŠumahPOH ŠTD PohorcMP+ --:--
Damjan SekutiOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

WE (9.6km / m / 14KT)

1Neda Punek GobecVIH OK Vihor1:45:33+00:00
2Sanja ŽužićVIH OK Vihor1:57:55+12:22
3Petja BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:58:29+12:56
4Maja ZavrlPOH ŠTD Pohorc2:08:25+22:52
5Nastja RajOKSG OK Slovenj Gradec2:15:37+30:04

M45 (7.1km / m / 13KT)

1Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:10:12+00:00
2Jože KnezOKSG OK Slovenj Gradec1:16:34+06:22
3Mladen PericaOKBJE OK Bjelovar1:19:24+09:12
4Karl ThierFEL HSV Feldbach1:40:03+29:51
5Zvonko KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec1:41:51+31:39
Nenad MihaljevićVIH OK VihorMP+ --:--

M14 (5.9km / m / 12KT)

1Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:45:14+00:00
2Matej ŠkarabotOKP OK Polaris1:55:50+10:36
3Timo GobecVIH OK Vihor3:28:46+103:32
Gašper PetrovičOKP OK PolarisMP+ --:--

W14 (5.8km / m / 12KT)

1Lea Katarina GobecVIH OK Vihor1:41:23+00:00

M15-18 (7.1km / m / 13KT)

1Blaž PetrovičOKP OK Polaris1:04:11+00:00
2Petar PericaOKBJE OK Bjelovar1:14:27+10:16
3Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec1:17:29+13:18
4Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:20:33+16:22
5Luka MihaljevićVIH OK Vihor1:38:28+34:17

M19A (9.6km / m / 14KT)

1Ivica BertolVIH OK Vihor1:28:38+00:00
2Iztok JežOKSG OK Slovenj Gradec2:38:29+69:51

W19A (7.1km / m / 13KT)

1Urška Kordiš MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:44:51+00:00
2Irena BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:48:09+03:18
3Sonja MihevOKSG OK Slovenj Gradec4:02:15+137:24