Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 6, DP - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 24. 4. 2011

ME (16.8km / m / 20KT)

1Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec1:49:04+00:00
2Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec1:53:03+03:59
3Grega AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec2:07:16+18:12
4Janez KlančnikOKSG OK Slovenj Gradec2:16:51+27:47
5Damjan SekutiOKSG OK Slovenj Gradec2:20:06+31:02
6Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec2:24:26+35:22
7Matjaž Humar Brez kluba2:25:35+36:31
8Luka KotnikOKSG OK Slovenj Gradec2:26:52+37:48
9David Hiba AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec2:28:23+39:19
10Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec2:28:33+39:29
11Dušan PetrovičOKP OK Polaris2:29:37+40:33
12Marko DudicOKSG OK Slovenj Gradec2:31:03+41:59
13Vasja JerčičDUR Durasport2:39:03+49:59
14Karlo GobecVIH OK Vihor2:40:23+51:19
15Miha ŠkarabotOKP OK Polaris2:46:25+57:21
16Robert ŠumahPOH ŠTD Pohorc3:14:37+85:33
17Metod KeberPOH ŠTD Pohorc3:15:08+86:04
18Amadej RožmanOKSG OK Slovenj Gradec3:26:02+96:58

WE (14.1km / m / 17KT)

1Sanja ŽužićVIH OK Vihor2:17:58+00:00
2Petja BalažičOKSG OK Slovenj Gradec2:18:20+00:22
3Maja ZavrlPOH ŠTD Pohorc2:34:14+16:16
4Neda Punek GobecVIH OK Vihor2:45:16+27:18
5Nastja RajOKSG OK Slovenj Gradec3:02:26+44:28

M45 (10.9km / m / 15KT)

1Karl ThierFEL HSV Feldbach1:32:14+00:00
2Zvonko KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec1:45:07+12:53
3Mladen PericaOKBJE OK Bjelovar1:49:04+16:50
4Jože KnezOKSG OK Slovenj Gradec1:58:58+26:44
5Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec2:08:54+36:40
6Nenad MihaljevićVIH OK Vihor2:29:13+56:59

M14 (7.7km / m / 14KT)

1Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec57:58+00:00
2Matej ŠkarabotOKP OK Polaris1:29:08+31:10
3Gašper PetrovičOKP OK Polaris1:42:27+44:29
4Timo GobecVIH OK Vihor2:08:21+70:23

W14 (6.7km / m / 10KT)

1Lea Katarina GobecVIH OK Vihor1:14:36+00:00

M15-18 (10.9km / m / 15KT)

1Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec1:10:08+00:00
2Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:12:52+02:44
3Blaž PetrovičOKP OK Polaris1:20:06+09:58
4Petar PericaOKBJE OK Bjelovar1:24:55+14:47
5Luka MihaljevićVIH OK Vihor1:50:19+40:11

M19A (14.1km / m / 17KT)

1Francisco DelgadoVIH OK Vihor2:29:37+00:00
2Ivica BertolVIH OK Vihor2:36:34+06:57
3Iztok JežOKSG OK Slovenj Gradec4:32:44+123:07

W19A (10.9km / m / 15KT)

1Urška Kordiš MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec2:00:23+00:00
2Irena BalažičOKSG OK Slovenj Gradec2:10:02+09:39
Sonja MihevOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

OPEN (6.7km / m / 10KT)

1Tomi Pirkmajer Brez kluba1:12:35+00:00