Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 11, DP, Pokalačinka - sprint

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 15. 10. 2011

M14 (3.45km / m / 8KT)

1Jan ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris40:36+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris41:20+00:44
3Karlo BorisavljevićVihor OK Vihor45:14+04:38
4Gašper PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris47:21+06:45
5Matic BlažOK Komenda Orientacijski klub Komenda49:43+09:07
6Anže KristanOK Komenda Orientacijski klub Komenda66:48+26:12

M15-18 (3.45km / m / 8KT)

1Blaž PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris27:41+00:00
2Luka MihaljevićVihor OK Vihor31:09+03:28
3Klemen AndrejcOK SG OK Slovenj Gradec31:57+04:16
4Petar PericaBJE OK Bjelovar34:18+06:37
5Matej KristanOK Komenda Orientacijski klub Komenda42:54+15:13
Blaž MarotOK SG OK Slovenj GradecMP+ --:--

M21B (3.42km / m / 8KT)

1Ivica BertolVihor OK Vihor31:51+00:00

M45 (3.42km / m / 8KT)

1Martin KristanOK Komenda Orientacijski klub Komenda35:20+00:00
2Mladen PericaBJE OK Bjelovar40:16+04:56
3Mirko VodovnikOK SG OK Slovenj Gradec41:22+06:02
4Nenad MihaljevićVihor OK Vihor50:31+15:11

ME (4.36km / m / 10KT)

1Matej PistorOK SG OK Slovenj Gradec28:42+00:00
2Iztok VidovičOK SG OK Slovenj Gradec31:13+02:31
3Grega RajOK SG OK Slovenj Gradec31:19+02:37
4Blaž MiheljakOK SG OK Slovenj Gradec31:21+02:39
5Iztok RojcOK Polaris Orientacijski Klub Polaris31:45+03:03
6Nenad LovrecVihor OK Vihor31:55+03:13
7Miro ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris34:15+05:33
8Dušan PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris35:08+06:26
9Igor DorotičVihor OK Vihor36:15+07:33
10Vedran BerkovicKAP OK Kapela37:09+08:27
11Damjan SekutiOK SG OK Slovenj Gradec41:57+13:15
12Marko DudićOK SG OK Slovenj Gradec43:00+14:18
Grega AndrejcOK SG OK Slovenj GradecDNF+ --:--

W14 (2.38km / m / 7KT)

1Iva LovrecVihor OK Vihor28:30+00:00

W15-18 (2.38km / m / 7KT)

1Mia LovrecVihor OK Vihor32:42+00:00

WE (3.42km / m / 8KT)

1Paula VrdoljakVihor OK Vihor36:10+00:00
2Sanja ŽužićVihor OK Vihor40:00+03:50
3Petja BalažičOK SG OK Slovenj Gradec42:37+06:27
4Sanja MilerKAP OK Kapela50:07+13:57