Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 12, DP, Pokalačinka - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 16. 10. 2011

M14 (3.86km / m / 11KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris56:11+00:00
2Jan ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris56:20+00:09
3Karlo BorisavljevićVihor OK Vihor56:37+00:26
4Gašper PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris65:27+09:16
Anže KristanOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

M15-18 (5.58km / m / 11KT)

1Petar PericaBJE OK Bjelovar61:36+00:00
2Blaž PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris66:24+04:48
3Luka MihaljevićVihor OK Vihor69:27+07:51
4Klemen AndrejcOK SG OK Slovenj Gradec96:03+34:27
Blaž MarotOK SG OK Slovenj GradecDNS+ --:--

M21B (3.86km / m / 11KT)

1Ivica BertolVihor OK Vihor49:32+00:00
2Matjaž KoprivcOK Azimut OK Azimut69:28+19:56

M45 (5.58km / m / 11KT)

1Valter FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris68:02+00:00
2Martin KristanOK Komenda Orientacijski klub Komenda71:58+03:56
3Mladen PericaBJE OK Bjelovar76:25+08:23
4Mirko VodovnikOK SG OK Slovenj Gradec79:29+11:27
5Nenad MihaljevićVihor OK Vihor123:33+55:31

ME (6.35km / m / 12KT)

1Grega RajOK SG OK Slovenj Gradec47:45+00:00
2Nejc ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda48:13+00:28
3Matej PistorOK SG OK Slovenj Gradec49:11+01:26
4Iztok VidovičOK SG OK Slovenj Gradec52:02+04:17
5Iztok RojcOK Polaris Orientacijski Klub Polaris52:49+05:04
6Dušan PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris55:43+07:58
7Blaž MiheljakOK SG OK Slovenj Gradec55:46+08:01
8Miro ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris56:57+09:12
9Grega AndrejcOK SG OK Slovenj Gradec58:15+10:30
10Vedran BerkovicKAP OK Kapela58:29+10:44
11Nenad LovrecVihor OK Vihor60:24+12:39
12Igor DorotičVihor OK Vihor63:04+15:19
13Marko DudićOK SG OK Slovenj Gradec69:12+21:27
14Robert ŠumahŠTD Pohorc Športno Turistično Društvo Pohorc73:27+25:42
15Matjaž HumarInd Individual74:59+27:14
16Hinko AndrejcOK SG OK Slovenj Gradec80:12+32:27
17Natan OstermanAJK Akademski jadralni klub90:25+42:40
18Benjamin DrobežInd Individual99:58+52:13
19Matija MaziInd Individual105:33+57:48

W14 (2.95km / m / 10KT)

1Iva LovrecVihor OK Vihor77:07+00:00

W15-18 (3.86km / m / 11KT)

1Mia LovrecVihor OK Vihor85:22+00:00

W21B (3.86km / m / 11KT)

Tina VidovičOK SG OK Slovenj GradecDNF+ --:--

WE (5.58km / m / 11KT)

1Paula VrdoljakVihor OK Vihor60:19+00:00
2Petja BalažičOK SG OK Slovenj Gradec66:30+06:11
3Sanja ŽužićVihor OK Vihor75:50+15:31
4Sanja MilerKAP OK Kapela115:54+55:35