Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL1 - Pliskovica (farsta) - srednja

OZS, Pliskovica, 5. 11. 2011

A (4.0km / m / 10KT)

1Jure Zmrzlikar OK Komenda30:59+00:00
2Andrej Borštnik OK Tivoli31:36+00:37
3Nejc Zorman OK Komenda31:39+00:40
4Janez Pretnar OK Azimut32:14+01:15
5Tibor Mrak OK Azimut34:26+03:27
6Hošek Radim ind.37:46+06:47
7Vid Bogovič OK Brežice39:39+08:40
8Jošt Lapajne OK Azimut44:20+13:21
9Franc Knap OK Azimut44:28+13:29
10Gregor Hvala OK Azimut44:36+13:37
11Blaž Petrovič OK Polaris49:14+18:15
12Uroš Petrovič OK Polaris49:27+18:28
13Tanja Pretnar OK Azimut49:33+18:34
14Ana Pribaković-Borštnik OK Tivoli50:27+19:28
15Marjan Maček ind.50:41+19:42
16Dušan Petrovič OK Polaris50:54+19:55
17Mauro Clemente SSD Gaja50:56+19:57
18David Čufer PD Ajdovščina55:27+24:28
19Lorenzo Bartulovich SSD Gaja55:48+24:49
20Paolo Pizzamus SSD Gaja55:50+24:51
21Janez Cimerman OK Azimut56:40+25:41
22Metka Udovič SCOM Mendriso58:16+27:17
23Manca Cvek OK Azimut58:24+27:25
24Patrik Čelik OK Azimut1:00:26+29:27
25Roman Sladič OK Perkmandeljc1:06:47+35:48
26Gianluca Leoni SSD Gaja1:07:14+36:15
27Fulvio Pacor SSD Gaja1:11:24+40:25
28Stanko Čufer PD Ajdovščina1:15:13+44:14
29Uroš Burič RJZ Velenje1:16:02+45:03
30Rok Pestotnik Pustolovec Rajd1:16:16+45:17
31Rok Sušnik OK Azimut1:16:29+45:30
32Jona Mirnik OK Komenda1:21:53+50:54
33Ivo Kete PD Ajdovščina1:22:21+51:22
34Vojko Kacin OK Azimut1:22:52+51:53
35Ajda Flašker ind.2:04:52+93:53
Tilen Rupnik OK AzimutMP+ --:--
Aljaž Šegula OK PolarisDNF+ --:--
Antenore Bartulovich SSD GajaDNF+ --:--

B (3.0km / m / 9KT)

1Gašper Rejec OK Azimut40:50+00:00
2Nuša Jeram OK Azimut44:46+03:56
3Jan Šalamun OK Polaris45:27+04:37
4Tajda Foški OK Polaris45:48+04:58
5Andraž De Luisa SSD Gaja46:45+05:55
6Lara Jerman OK Trzin49:20+08:30
7Monika Ravnikar OK Komenda49:30+08:40
8Vladan Vukajlovič DGN SP49:53+09:03
9Katjuša Poljanšek OK Azimut50:00+09:10
10Ula Dremel OK Trzin50:06+09:16
11Maša Volčič OK Tivoli50:57+10:07
12Veronika Burger OK Polaris51:00+10:10
13Maj Hrovat OK Trzin56:03+15:13
14Anja Slapničar RJZ Velenje1:03:25+22:35
15Marjeta Lipužič OK Komenda1:04:54+24:04
16Ana Čufer PD Ajdovščina1:05:11+24:21
17Martin Špendl OK Trzin1:08:16+27:26
18Irma Pretnar OK Azimut1:08:38+27:48
19Claudio Sepin SSD Gaja1:33:34+52:44
20Marko De Luisa SSD Gaja1:33:59+53:09
21Teja Škvarč PD Ajdovščina1:53:57+73:07
22Marjana Rejec DGN SP1:54:22+73:32
Pavel Rejec DGN SPMP+ --:--
Nina Črnigoj PD AjdovščinaMP+ --:--
Guido Almerigogna SSD GajaMP+ --:--
Ajda Lampe OK KomendaDNF+ --:--

C (1.7km / m / 7KT)

1Matej Škarabot OK Polaris40:12+00:00
2Domen in Filip Petrovič OK Polaris1:03:29+23:17
3Gašper Petrovič OK Polaris1:10:28+30:16
4Jure Rijavec PD Ajdovščina1:10:39+30:27
5Sašo Škvarč PD Ajdovščina1:10:58+30:46
6Žiga Bizjak PD Ajdovščina1:11:08+30:56
Jana Kete PD AjdovščinaMP+ --:--
Maj Peter Pahor PD AjdovščinaMP+ --:--
Paola Spinelli SSD GajaDNF+ --:--

Z (0.0km / m / 7KT)

1Vedrana Maršić RSD Uljanik1:30:29+00:00