Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open, SOL1 - dolga

Nagy & Nagy, k.d., Kazlje, 11. 3. 2012

Beginners (1,7km / 55m / 7KT)

1.Cavazzani Andrea OriPergine 20:09+00:00
2.Anderluh Luka OK Polaris 24:04+03:55
3.Bonfiglioli Leonardo GAJA 28:57+08:48
4.Mosca Alessandro XXX Ottobre 30:36+10:27
5.Petrovič Domen OK Polaris 35:18+15:09
6.Pahor Maj Peter PD Ajdovščina 37:23+17:14
7.Fontanot Luca XXX Ottobre 40:58+20:49
8.Glatz Lisa OLCG 41:38+21:29
9.Diprei Paolo XXX Ottobre 43:11+23:02
10.Štremfelj Anže OK Azimut 44:24+24:15
11.Curzi Daniele GAJA 51:38+31:29
12.Henriksson Lukas Attunda OK 51:39+31:30
13.Sterle Daniele XXX Ottobre 52:53+32:44
14.Obersnel Beatrice Semiperdo 62:07+41:58
15.Koraschnigg Franz NF Kühnsdorf 63:54+43:45
16.Berger Peter NF Kühnsdorf 67:54+47:45
17.Klumair Regina OLCG 74:43+54:34
Frelih Jernej OK Azimut dns+-21:51
Mayer Andreas OLC dnf+-21:51
Sedmak Olaf dns+-21:51

M10 (1,2km / 25m / 6KT)

1.Gobec Jan Vihor 12:08+00:00
2.Petrovič Filip OK Polaris 14:18+02:10

M12 (1,7km / 55m / 7KT)

1.Matousek Matej KVS Sumperk 14:18+00:00
2.Bonek Erik nfwien 15:22+01:04
3.Jandl Florian nfwien 17:23+03:05
4.Rainer Stefan SSV H.-N. 17:39+03:21
5.Ravnikar Žan OK Komenda 18:28+04:10
6.Zupan Peter OK Polaris 19:21+05:03
7.Weiß Nico OCFF 24:02+09:44
8.Blaž Matic OK Komenda 28:03+13:45
9.Pipolo Giulio GAJA 28:28+14:10
10.Brabek Paul OCFF 35:02+20:44
11.Friessnig Alexander OCFF 36:16+21:58
12.Schmidt Sebastian OCFF 39:33+25:15
13.Kremshofer Samuel OCFF 41:12+26:54

M14 (3,1km / 85m / 11KT)

1.Bonek Jannis nfwien 24:03+00:00
2.Jandl Dominik Austrian Youth Team 25:16+01:13
3.Ptáček Patrik OK Slovenske Konjice 26:17+02:14
4.Šalamun Jan OK Polaris 31:08+07:05
5.Sramek Ondrej KVS Sumperk 32:33+08:30
6.Meier Florian SSV H.-N. 32:45+08:42
7.Rejec Gašper OK Azimut 32:51+08:48
8.Petrovič Gašper OK Polaris 33:00+08:57
9.Allwinger Herwig Jun. LAC 33:06+09:03
10.Castellaz Maurizio G.S. PAVIONE 36:22+12:19
11.Gaio Paolo G.S. PAVIONE 37:29+13:26
12.Kohlbacher Thomas SPUK 42:11+18:08
13.Bizzarri Gabbrielle US Primiero Asd 42:39+18:36
14.Škarabot Matej OK Polaris 43:43+19:40
15.Nielsen Erik 0147 - OrTarzo 44:42+20:39
16.Špendl Filip Jakob OK Trzin 45:13+21:10
17.Gotthardt Daniel HSV Spittal 45:33+21:30
18.Turra Daniele US Primiero Asd 47:14+23:11
19.Zechner Andreas OCFF 47:38+23:35
20.Pahor Nejc PD Ajdovščina 49:22+25:19
21.Zanolla Nicolò US Primiero Asd 50:09+26:06
22.Brunet Fabio US Primiero Asd 51:30+27:27
23.Turra Samuele US Primiero Asd 52:48+28:45
24.Stadlober Raphael OCFF 55:42+31:39
25.Jilek Ondrej KVS Sumperk 59:44+35:41
26.Škarč Sašo PD Ajdovščina 60:27+36:24
27.Ritter Jan OCFF 63:49+39:46
28.Muller Jonas KVS Sumperk 75:57+51:54
29.Ahmetović Kevin OK Tivoli 98:17+74:14
30.Kučinac Matija Vihor 120:33+96:30
31.Hladky Turk Christian ŠOK 126:01+101:58
32.Mešinović Abdurrahman OK Tivoli 131:06+107:03
33.Vogrin Matej ŠOK 136:06+112:03
Felicetti Carlo US Primiero Asd dnf+-25:57
Taferl Gregor OCFF dnf+-25:57
Zabukovec Klemen PD Ajdovščina mp+-25:57
Slejko Nik PD Ajdovščina mp+-25:57
Rijavec Jure PD Ajdovščina mp+-25:57

M16 (4,8km / 130m / 15KT)

1.Scalet Ricardo ITA-FISO 33:08+00:00
2.Peter Mathias Austrian Youth Team 34:16+01:08
3.Dobnik Rafael Austrian Youth Team 36:10+03:02
4.Ptáček Pavel OK Slovenske Konjice 37:36+04:28
5.Debertolis Mattia US Primiero Asd 37:40+04:32
6.Prezensky Gábor TRS 39:13+06:05
7.Bettega Fabiano G.S. PAVIONE 39:19+06:11
8.Petrovič Blaž OK Polaris 39:21+06:13
9.Hellmayr Valentin Austrian Youth Team 42:54+09:46
10.Pezzè Giacomo JTT 43:11+10:03
11.Cudicio Mattia 0147 - OrTarzo 43:32+10:24
12.Bettega Simone G.S. PAVIONE 45:20+12:12
13.Gremmel Richard Austrian Youth Team 45:54+12:46
14.De Noni Alessandro 0147 - OrTarzo 46:16+13:08
15.Falk Stefan Austrian Youth Team 46:54+13:46
16.Kurz Florian Austrian Youth Team 51:24+18:16
17.De Luisa Andraž GAJA 51:28+18:20
18.Del Missier Niccolo' 0147 - OrTarzo 51:31+18:23
19.Frison Emanuele US Primiero Asd 52:46+19:38
20.Čelik Patrik OK Azimut 54:38+21:30
21.Bernardin Alex US Primiero Asd 56:42+23:34
22.Kubelka Stefan Austrian Youth Team 57:51+24:43
23.Sittlinger Michael HSV Spittal 58:48+25:40
24.Šumečki Žan Luka OK RJZ 63:28+30:20
25.Rupnik Andraž OK Azimut 64:50+31:42
26.Pichler Benjamin SSV H.-N. 66:53+33:45
27.Hrovat Maj OK Trzin 73:52+40:44
28.Borisavljević Karlo Vihor 82:17+49:09
29.Mihaljević Luka Vihor 90:29+57:21
30.Medanić David OK Torpedo 123:49+90:41
Pavan Marco Semiperdo dns+-34:52
Rzenca Krzysztof Orientus Lodz dns+-34:52
Braun Emanuel Jun. Austrian Youth Team dnf+-34:52
Mehlmauer Thomas OCFF dns+-34:52
Lerchegger Maximilian Austrian Youth Team dnf+-34:52
Pacher Paul Austrian Youth Team dns+-34:52
Mavri Žiga OK Azimut dns+-34:52
Fasching Thomas OCFF dns+-34:52
Peřinka Šimon OK Slovenske Konjice dnf+-34:52

M18 (6,7km / 240m / 17KT)

1.Kirmula Miika AngA 44:02+00:00
2.Berger Xander NF Linz 47:17+03:15
3.Reiner Matthias NF Villach 47:20+03:18
4.Gröll Matthias SUSO 48:40+04:38
5.Lapajne Jošt OK Azimut 53:19+09:17
6.Polster Thomas HSV Spittal 54:18+10:16
7.Záděra Pavel OK Slovenske Konjice 54:37+10:35
8.Tanzer Michael WiN 56:56+12:54
9.Rupnik Tilen OK Azimut 58:35+14:33
10.Raus Stefano ITA-FISO 59:53+15:51
11.Zechner Johannes OCFF 60:34+16:32
12.Peroutka Thomas WiN 60:37+16:35
13.Pauser Jakob WiN 61:23+17:21
14.Prezensky Tamás TRS 62:52+18:50
15.Schiel Florian WiN 64:26+20:24
16.Hartlieb Felix LAC 65:13+21:11
17.Pletzer Matthias NF Villach 71:00+26:58
18.Hvala Gregor OK Azimut 72:55+28:53
19.Kniesel Philipp OCFF 75:32+31:30
20.Bettega Walter G.S. PAVIONE 78:13+34:11
21.Borštnik Aljaž OK Tivoli 78:46+34:44
22.Griener Matthias WiN 85:58+41:56
23.Rosato Luca Galilei 95:39+51:37
24.Hvala Tomaž OK Azimut 100:26+56:24
25.Stadlober Matthias OCFF 107:52+63:50
26.Zalamena Jonathan 0147 - OrTarzo 174:54+130:52

M20 (8,3km / 310m / 22KT)

1.Schiel Philipp WiN 59:15+00:00
2.Zagonel Giacomo ITA-FISO 63:22+04:07
3.Manzoni Nicola ITA-FISO 64:13+04:58
4.Razum Matija JAP 64:32+05:17
5.Nisi Giacomo ITA-FISO 65:34+06:19
6.Lafer David OCFF 68:21+09:06
7.Chudzik Dominik Orientus Lodz 69:08+09:53
8.Framba Simon ITA-FISO 69:25+10:10
9.Benini Simone ITA-FISO 69:46+10:31
10.Dovč Jan OK Tivoli 73:15+14:00
11.Daves Fabio JTT 74:48+15:33
12.Borštnik Andrej OK Tivoli 79:41+20:26
13.Bogovič Vid OKB 81:56+22:41
14.Orler Andrea US Primiero Asd 87:06+27:51
15.Comuzzi Francesco 0147 - OrTarzo 91:41+32:26
16.Monaco Giacomo CCR 95:11+35:56
17.Sintoni Mike CCR 97:58+38:43
18.Exler Florian WiN 101:46+42:31
19.Pišljar Jaka OK Komenda 109:13+49:58
20.Zölde Andreas OLV Landshut 110:52+51:37
21.Tona Edoardo 0147 - OrTarzo 112:52+53:37
22.Perica Petar BJE 121:05+61:50
Giacchetto Alessandro Semiperdo dns+-60:45
Gregorin Žiga OK RJZ dns+-60:45
Bettega Ivano ITA-FISO dns+-60:45
Rumor Alvise ITA-FISO dnf+-60:45
Tamai Marco ITA-FISO dns+-60:45
Andersson Gabriel Ulricehamns OK mp+-60:45
Mrak Tibor OK Azimut mp+-60:45
Oresnik Marko mp+-60:45
Dorigo Marco XXX Ottobre mp+-60:45

M21A (8,3km / 310m / 22KT)

1.Körner Ralph OLV Landshut 60:15+00:00
2.Mazal Zdenek OK Slovenske Konjice 68:01+07:46
3.Turczer Petr KVS Sumperk 69:55+09:40
4.Sramek Jaromir KVS Sumperk 70:32+10:17
5.Gaio Aaron G.S. PAVIONE 71:44+11:29
6.Sistek Daniel SCP 72:52+12:37
7.Janda Martin VjČ 74:29+14:14
8.Guggenberger Tobias OLCG 75:47+15:32
9.Janu J. Zdenek KVS Sumperk 80:02+19:47
10.Bijelić Vedran BJE 83:42+23:27
11.Matousek Milan KVS Sumperk 84:03+23:48
12.Varnica Tomislav Vihor 86:43+26:28
13.Burič Uroš OK RJZ 88:49+28:34
14.Bartulovich Lorenzo GAJA 91:11+30:56
15.Hulec Kuba VjČ 92:15+32:00
16.Civera Tommaso CUSB-O 92:17+32:02
17.Bernardi Agostino 0147 - OrTarzo 99:19+39:04
18.Crippa Vincenzo GS MONTE GINER A.S.D. 99:27+39:12
19.Furman Zoran OK Slovenske Konjice 100:27+40:12
20.Knap Franc OK Azimut 102:44+42:29
21.Mariacher Armin SUSO 104:32+44:17
22.Ravnikar Andraž OK Polaris 106:41+46:26
23.Scapin Leonardo Galilei 112:42+52:27
24.Hauptman Matej OK RJZ 114:56+54:41
25.Alewijnse Feike OK Trzin 115:33+55:18
26.Vodopivec Samo OK Azimut 123:52+63:37
27.Šmit Andrej OK RJZ 125:10+64:55
28.Rošer Janez OK RJZ 131:43+71:28
29.Koprivc Matjaž OK Azimut 132:55+72:40
30.Poroshin Vladimir 133:17+73:02
31.Koprivnik Bostjan OK Komenda 165:25+105:10
32.Močnik Nejc OK Azimut 185:06+124:51
Mikložič Primož OK Polaris dns+-61:45
Sušnik Rok OK Azimut dnf+-61:45
Cukjati Tobija OK Polaris dns+-61:45
Jilek Jakub KVS Sumperk mp+-61:45
Brida Massimo CUSB-O mp+-61:45
Rakar Miha OK Komenda mp+-61:45
Magdič Danilo OK Polaris mp+-61:45

M21B (4,6km / 165m / 16KT)

1.Nilsson Jesper Ulricehamns OK 37:25+00:00
2.Zimoń Paweł PL 38:31+01:06
3.Allwinger Herwig OKB 40:49+03:24
4.Hudax Thomas OCFF 41:37+04:12
5.Štefanac Marin OK Torpedo 41:58+04:33
6.Moser Martin NF Villach 42:26+05:01
7.Bačnar Janko OK Azimut 42:51+05:26
8.Sterle Miloš OK Slovenske Konjice 44:34+07:09
9.Florjančič Gašper 47:07+09:42
10.Matl Pavel KVS Sumperk 48:29+11:04
11.Ruzicka Lukas KVS Sumperk 50:23+12:58
12.Delgado Francisco Vihor 50:46+13:21
13.Montibeller Mirko Or. Crea Rossa 51:31+14:06
14.Paravić Anton OK Torpedo 51:35+14:10
15.Griener Gregor WiN 51:55+14:30
16.Eržen Valentin OK Azimut 52:17+14:52
17.Janu S. Zdenek KVS Sumperk 54:48+17:23
18.Hecl Milos KVS Sumperk 59:39+22:14
19.Keresteš Krešo OK Trzin 61:35+24:10
20.Kovačič Blaž OK Azimut 62:23+24:58
21.Ferluga Peter GAJA 63:06+25:41
22.Draksler Matjaž ŠOK 63:59+26:34
23.Habiger Petr KVS Sumperk 65:47+28:22
24.Bartulovich Antenore GAJA 67:55+30:30
25.Emil Kacin OK Azimut 70:35+33:10
26.Springer Markus OLCU Viktring 72:59+35:34
27.Mayer Horst SSV H.-N. 73:59+36:34
28.Rozzi Alessio GAJA 75:04+37:39
29.Germani Marko GAJA 78:19+40:54
30.Anić Nikola OK Torpedo 78:24+40:59
31.De Luisa Marko GAJA 79:23+41:58
32.Berner Roland SSV H.-N. 82:30+45:05
33.Turk Stašo ŠOK 82:33+45:08
34.Vukajlovič Vladan OK Azimut 84:23+46:58
35.Peroutka Jarek HWN 86:08+48:43
36.Dremel Bojan OK Trzin 91:57+54:32
37.Jandl Hannes nfwien 102:18+64:53
Grbac Edi OK Torpedo dns+-38:35
Aldegheri Luca Semiperdo mp+-38:35

M21E (10,4km / 400m / 28KT)

1.Siren Mikko AngA 67:12+00:00
2.Corona Emiliano GS Forestale 68:29+01:17
3.Štanfel Matjaž RIS 69:33+02:21
4.Seppi Marco CUSB-O 70:16+03:04
5.Dallavalle Roberto GS MONTE GINER A.S.D. 70:24+03:12
6.Nilsson-Simkovics Erik Ulricehamns OK 70:25+03:13
7.Mattila Tomi AngA 71:49+04:37
8.Kosarek Pavel JAM 75:08+07:56
9.Olejnik Michał PL 75:09+07:57
10.Spetz Nils Ulricehamns OK 77:03+09:51
11.Flašar Honza VjČ 77:22+10:10
12.Pfeifer Christian OLCG 78:41+11:29
13.Glaner Franz OJE 79:00+11:48
14.Tamas Bogya Unirea 79:34+12:22
15.Henek Vladan OK Slovenske Konjice 80:29+13:17
16.Sulz Henrik OLC 80:40+13:28
17.Plohn Markus HWN 82:22+15:10
18.Salvioni Gianluca IKP 82:39+15:27
19.Hedlund Simon Ärla IF 82:54+15:42
20.Mareš Martin OK Slovenske Konjice 85:13+18:01
21.Gergely Bugár BÖF 88:33+21:21
22.Hošek Radim VjČ 90:30+23:18
23.Wibmer Andreas 90:35+23:23
24.Ballik Thomas OJE 92:59+25:47
25.Henek Michal OK Slovenske Konjice 93:12+26:00
26.Wuethrich Samuel OLG KTV Altdorf 95:13+28:01
27.Klimeš Petr VjČ 96:16+29:04
28.Miori Davide JTT 98:27+31:15
29.Simion Giancarlo US Primiero Asd 100:49+33:37
30.Kropatschek Franz OJE 102:26+35:14
31.Malacarne Jonni US Primiero Asd 104:04+36:52
32.Kropivšek Leon OK Polaris 105:40+38:28
33.Schöps Thomas OLV Landshut 107:26+40:14
34.Suchy Petr VjČ 108:25+41:13
35.Poell Matthias OLC 111:34+44:22
36.Čufer David PD Ajdovščina 111:40+44:28
37.Kenda Klemen OK Azimut 117:45+50:33
38.Curt Maier ASKOE OLC E.i.KTN. 141:32+74:20
39.Pecar Aljosa OK Komenda 142:45+75:33
Schgaguler Klaus OLCG dns+-68:48
Maksimović Blažo OTR dns+-68:48
Popović Dejan OTR dns+-68:48
Schachner Sandro SUSO dns+-68:48
Venezian Federico 0147 - OrTarzo dnf+-68:48
Caraglio Michele CUSB-O dnf+-68:48
Marsoner Fabio ITA-FISO dnf+-68:48
Kokelj Denis OK Komenda dns+-68:48
Eklöf Oskar Ulricehamns OK dns+-68:48
Rossi Giulio CCR mp+-68:48
Niewiedziała Robert PL mp+-68:48
Österlund Niklas Ulricehamns OK mp+-68:48
Arnesson Christian Ulricehamns OK mp+-68:48
Parfianowicz Piotr PL mp+-68:48
Rojc Iztok OK Polaris mp+-68:48
Kračun Rajko OK Polaris mp+-68:48

M35 (8,3km / 310m / 22KT)

1.Henriksson Tomas Attunda OK 69:40+00:00
2.Pretnar Janez OK Azimut 71:37+01:57
2.Ocvirk Edi JAP 71:37+01:57
4.Colombo Marco Nirvana 72:38+02:58
5.Neuhauser Ingemar SCM 76:26+06:46
6.Veitsberger Martin OCFF 76:48+07:08
7.Venhauer Bernhard OLCU Viktring 77:23+07:43
8.Anderluh Gregor OK Polaris 77:45+08:05
9.Scherr Bruno HSV Villach 78:08+08:28
10.Salopek Tihomir RIS 80:57+11:17
11.Petrovič Dušan OK Polaris 85:59+16:19
12.Poljanšek Aleš OK Azimut 86:46+17:06
13.Šalamun Miro OK Polaris 88:36+18:56
14.Gorjup Jože OK Polaris 90:11+20:31
15.Jožef Štiblar OK Polaris 91:54+22:14
16.Eddy Sandri JTT 94:25+24:45
17.Cimerman Andrej OK Polaris 95:13+25:33
18.Jercic Vasja Durasport 100:58+31:18
19.Foški Valter OK Polaris 103:48+34:08
20.Petrovič Uroš OK Polaris 104:45+35:05
21.Jazbar Jožko OK Azimut 104:58+35:18
22.Gobec NC* Ivana Vihor 108:48+39:08
23.Frankovič Samo OK RJZ 114:18+44:38
24.Benko Robert OK Polaris 118:29+48:49
25.Wenzel Hannes SC-GK Kärnten 124:58+55:18
Trummer Herfried OCFF dns+-70:20
Bosisio Kristian OK Trzin dnf+-70:20
Kolman Miran OK Azimut mp+-70:20
Rivetta Andrea Semiperdo mp+-70:20

M40 (6,7km / 240m / 17KT)

1.Stockmayer Michael HWN 50:08+00:00
2.Kunz Martin OK Slovenske Konjice 55:15+05:07
3.Opetnik Siegfired HSV Klagenfurt 59:48+09:40
4.Borsitzky Hans HWN 64:20+14:12
5.Orehoci Robert BJE 65:36+15:28
6.Vogl Roland SV Mietraching 66:43+16:35
7.Madella Remo CUS PR 68:44+18:36
8.Gobec Damir Vihor 71:46+21:38
9.Vukmanović Mladen KAP 74:03+23:55
10.Giovannini Marco Or. Rusky 76:29+26:21
11.Schaffer Christoph Austrian Youth Team 80:24+30:16
12.Rosenkranz Günther OLA 83:39+33:31
13.Gusel Franz HSV Villach 87:44+37:36
14.Pacasso Alessandro Semiperdo 91:46+41:38
15.Leoni Gianluca GAJA 105:16+55:08
16.Cignini Enrico XXX Ottobre 106:03+55:55
17.Luin Rinaldo GAJA 144:24+94:16
Zirnig Alexander Austrian Youth Team dns+-51:52
Natanaelsson Roland SOL mp+-51:52

M45 (5,7km / 170m / 16KT)

1.Gassner Ferri nfwien 43:39+00:00
2.Ptáček Pavel OK Slovenske Konjice 48:22+04:43
3.Pietsch Wolfgang NF Wien 50:42+07:03
4.Pradel Roberto US Primiero Asd 51:47+08:08
5.Schiel Herbert OLC 52:28+08:49
6.Pietsch Werner NF Wien 52:31+08:52
7.Kohlbacher Roland SPUK 53:27+09:48
8.Casagrande Enrico OriPergine 57:03+13:24
9.Chudoba Gregor OLCU Viktring 59:00+15:21
10.Scheikl Gottfried OCFF 60:58+17:19
11.Glatz Ewald OLCG 61:05+17:26
12.Gruenberger Martin WiN 61:18+17:39
13.Funda Jiri OK Slovenske Konjice 61:28+17:49
14.Jöbstl Gerhard OLCG 68:10+24:31
15.Bettin Renato SWALLOWS 68:31+24:52
15.Kanai Herbert HWN 68:31+24:52
17.Pizzamus Paolo GAJA 68:44+25:05
18.Göschl Erich OLC 68:56+25:17
19.Vaccari Franco OTIS Trieste 70:02+26:23
20.Zölde Norberth OLV Landshut 70:49+27:10
21.Zupan Aleš OK Polaris 71:35+27:56
22.Rogulja Vladimir OK Polaris 73:03+29:24
23.Apollonio Fulvio Corivorivo 73:39+30:00
24.Borštnik Aleš OK Tivoli 73:42+30:03
25.Mosca Massimo XXX Ottobre 77:52+34:13
26.Garavaglia Max Nirvana 78:35+34:56
27.Pregartner Georg OLGDK 80:09+36:30
28.Marković Radovan SD Jasenica 81:31+37:52
29.Volčič Roman OK Tivoli 81:51+38:12
30.Kacin Vojko OK Azimut 83:13+39:34
31.Mrak Ivan OK Azimut 93:09+49:30
32.Cudicio Marco Peter 0147 - OrTarzo 98:01+54:22
33.Roessler Udo OLA TSV Deggendorf 118:25+74:46
Predonzani Livio XXX Ottobre dns+-44:21
Gjerek Samo OKPT dns+-44:21
Niggli Jurg OJura mp+-44:21
Bonek Peter nfwien mp+-44:21

M50 (5,7km / 170m / 16KT)

1.Friessnig Joachim OCFF 48:37+00:00
2.Polster Josef HSV Spittal 51:32+02:55
3.Lovrec Nenad Vihor 53:36+04:59
4.Köck Erwin HWN 55:19+06:42
5.Kastensson Jens VSAO 56:25+07:48
6.Tőkés Árpád TRS 60:46+12:09
7.Močnik Silvij OK Azimut 66:11+17:34
8.Hochreiter Andreas HWN 67:11+18:34
9.Koeller Rudolf SPUK 67:52+19:15
10.Blabla Zdeněk OK Slovenske Konjice 68:08+19:31
11.Clemente Mauro GAJA 71:03+22:26
12.Pernek Vinko OK Komenda 91:32+42:55
13.Rejec Pavel OK Azimut 95:59+47:22
14.Krivičić Dragan OKPT 100:02+51:25
15.Perica Mladen BJE 101:18+52:41
16.Ruzzier Fiorenzo GAJA 120:27+71:50
Hansson Mikael BSOK dns+-49:23
Sladič Roman OKPT dns+-49:23
Lieber Bernhard HSV Villach dns+-49:23
Dawson Keith INT mp+-49:23

M55 (4,6km / 165m / 16KT)

1.Kacmarcik Jaroslav ITA-FISO 40:03+00:00
2.Zonato Stefano Lessinia 48:12+08:09
3.Cavazzani Augusto OriPergine 48:15+08:12
4.John Vladimír OK Slovenske Konjice 49:57+09:54
5.Bettega Adriano G.S. PAVIONE 50:08+10:05
6.Pidner Valentin Austrian Youth Team 51:21+11:18
7.Alessandro Conci Or. Crea Rossa 52:13+12:10
7.Leonhardt Kristian OCFF 52:13+12:10
9.Pacor Fulvio GAJA 52:30+12:27
10.Larsson Kenneth KKOK 52:32+12:29
11.Huemer Manfred SPUK 54:23+14:20
12.Jozsef Bugar BÖF 55:00+14:57
13.Pirman Srečo ŠOK 57:22+17:19
14.Zagonel Luciano US Primiero Asd 58:01+17:58
15.Dobnik Günther OLCU Viktring 58:14+18:11
16.Grann Jan AOK 59:10+19:07
17.Sylvester Mark XXX Ottobre 59:37+19:34
18.Genevois Frederic nfwien 60:28+20:25
19.János Magyar BÖF 61:16+21:13
20.Ongaro Marco US Primiero Asd 62:02+21:59
21.Waldemarsson Anders KKOK 62:50+22:47
22.Lapajne Janko OK Azimut 63:51+23:48
23.Hook Pelle KKOK 64:00+23:57
24.Čufer Stanko PD Ajdovščina 64:48+24:45
25.Kopanicak Vladimir SM 65:15+25:12
26.Henek Milan OK Slovenske Konjice 67:02+26:59
27.Sedej Vlado OK Azimut 68:57+28:54
28.Gawel Jiří OK Slovenske Konjice 70:05+30:02
29.Cereatti Roberto Friuli Mtb&O 71:36+31:33
30.Knap Črtomir OK Azimut 82:54+42:51
31.Siega Gianfranco GAJA 83:15+43:12
32.Kete Ivo PD Ajdovščina 89:09+49:06
33.Cvirn Miro OK Tivoli 111:09+71:06
34.Wernig Rudolf NF Kühnsdorf 124:05+84:02
Rochford Iain OCFF dns+-41:57
Gyula Kóger PVM dnf+-41:57
Murer Helmut OriPergine dnf+-41:57
Jasprica Damir OK Torpedo mp+-41:57

M60 (3,6km / 120m / 12KT)

1.Depaoli Lorenzo US Primiero Asd 36:58+00:00
2.Ponweiser Franz HWN 38:18+01:20
3.Dias Manuel Lisboa OK 38:29+01:31
4.Vivian Gino OriPergine 41:32+04:34
5.Bernabè Renzo OriPergine 41:52+04:54
6.Lukaseder Hubert WiN 42:47+05:49
7.Bonek Ernst nfwien 43:31+06:33
8.Germ Wolfgang NF Kühnsdorf 44:43+07:45
9.Leso Valerio Lessinia 46:00+09:02
10.Schweifer Erwin HWN 46:12+09:14
11.Hudax Rudolf OCFF 46:16+09:18
12.Fogelberg Lars KKOK 47:15+10:17
13.Denemarek Oldrich OK Slovenske Konjice 48:53+11:55
14.Pongratz Karl PON 49:29+12:31
15.Czembirek Heinrich MTV Hernals 52:16+15:18
16.Specogna Giuseppe Friuli Mtb&O 52:41+15:43
17.Büchi Werner OLVH 52:55+15:57
18.Nagele Franz Austrian Youth Team 53:52+16:54
19.Bernardi Silvano 0147 - OrTarzo 54:54+17:56
20.Käfer Franz OCFF 55:38+18:40
21.Venhauer Otto OLCU Viktring 57:21+20:23
22.Zuffi Nicolò Semiperdo 57:27+20:29
23.Fiala Miloš VjČ 59:06+22:08
24.Sepin Claudio GAJA 59:10+22:12
25.Gozzer Giancarlo Or. Crea Rossa 59:19+22:21
26.Paravić Tomislav OK Torpedo 73:52+36:54
István Máthé SPA dns+-37:02
Sándor Tóth ETC dns+-37:02
Ruini Marco XXX Ottobre dns+-37:02
Scarpini Stefano dns+-37:02
Tona Mauro 0147 - OrTarzo dnf+-37:02

OPEN (4,6km / 165m / 16KT)

1.Palusa Sergio XXX Ottobre 46:18+00:00
2.Felchero Mauro 68:21+22:03
3.Prach Franz Austrian Youth Team 68:52+22:34
4.Sergas Mauro XXX Ottobre 86:33+40:15
5.Palusa Martina XXX Ottobre 101:50+55:32
6.Babin Markus NF Villach 104:45+58:27
7.Schweiger Günter LAC 105:21+59:03
8.Buttignol Arianna 0147 - OrTarzo 145:27+99:09
9.Sulz Karin OLC 179:15+132:57
Fabian Marc-lennart NF Villach mp+-47:42
Simmerlein Ellen NF Linz mp+-47:42
Spudić Valeria Vihor mp+-47:42

W10 (1,2km / 25m / 6KT)

1.Veitsberger Carina OCFF 14:45+00:00
2.Škarabot Anja OK Polaris 16:38+01:53
3.Virag Lara Pataki PVSK 17:07+02:22
4.Vékony Janka ARAK 19:36+04:51
5.Ravnikar Nika OK Komenda 24:15+09:30
6.Venhauer Laura OLCU Viktring 29:31+14:46
7.Anderluh Katarina Eva OK Polaris 36:57+22:12
8.Ferenc Zala OK Tivoli 51:55+37:10

W12 (1,7km / 55m / 7KT)

1.Ferenc Julija OK Tivoli 25:35+00:00
2.Schaller Nadine OCFF 32:18+06:43
3.Grünberger Pia WiN 34:07+08:32
4.Unger Katja OCFF 40:16+14:41
5.Poljanšek Nika OK Azimut 40:25+14:50
6.Dremel Zarja OK Trzin 48:53+23:18

W14 (2,7km / 75m / 19KT)

1.Gassner Jasmina nfwien 23:56+00:00
2.Schaffer Ines Austrian Youth Team 29:01+05:05
3.Kalcher Hannah Austrian Youth Team 29:26+05:30
4.Hoffmann Hannah Austrian Youth Team 29:50+05:54
5.Erhart Antonia Austrian Youth Team 30:28+06:32
6.Kasper Ida-karolina Austrian Youth Team 30:32+06:36
7.Vékony Vanda ARAK 30:56+07:00
8.Svancarova Veronika KVS Sumperk 32:55+08:59
9.Pataki Réka Dalida PVSK 34:23+10:27
10.Lovrec Mia Vihor 34:39+10:43
11.Foški Brina OK Polaris 36:15+12:19
12.Mailer Jacquelin Austrian Youth Team 36:35+12:39
13.Ravnikar Monika OK Komenda 37:31+13:35
14.Cudicio Eleonora 0147 - OrTarzo 38:25+14:29
15.Ocvirk Pia JAP 38:51+14:55
16.Černigoj Nina PD Ajdovščina 44:04+20:08
17.Sanavia Alessia Galilei 50:09+26:13
18.Habigerova Jana KVS Sumperk 52:38+28:42
19.Bambič Urša OK Tivoli 54:25+30:29
20.Kohlbacher Lena SPUK 56:41+32:45
21.Kop Eva OK Tivoli 58:27+34:31
22.Hartl Lisbeth OCFF 58:53+34:57
23.Fantoni Antonella NF Villach 62:28+38:32
24.Scheikl Agnes OCFF 62:50+38:54
25.Tarabocchia Francesca XXX Ottobre 69:23+45:27
26.Maschio Giulia US Primiero Asd 69:40+45:44
27.Kastensson Hedda VSAO 74:40+50:44
28.Michelin Emy Galilei 75:26+51:30
29.Frankovič Ajda OK RJZ 196:26+172:30
Novak Katarina PD Ajdovščina mp+-24:04

W16 (3,1km / 85m / 11KT)

1.Peroutka Sophie Austrian Youth Team 25:21+00:00
2.Taufer Arianna US Primiero Asd 28:27+03:06
3.Gaia Sebastiani ITA-FISO 28:38+03:17
4.Schaffer Isabel Austrian Youth Team 28:52+03:31
5.Taufer Francesca US Primiero Asd 29:12+03:51
6.Varponi Irene 0147 - OrTarzo 31:08+05:47
7.Polzer Carina Austrian Youth Team 31:09+05:48
8.Gassner Anika Austrian Youth Team 31:41+06:20
9.Hlosta Denise Austrian Youth Team 32:14+06:53
10.Zettl Ines Austrian Youth Team 32:52+07:31
11.Lucian Elisa US Primiero Asd 33:04+07:43
12.Hofer Saskia Austrian Youth Team 33:51+08:30
13.Bernardi Elena 0147 - OrTarzo 33:55+08:34
14.Smrckova Dominika KVS Sumperk 34:47+09:26
15.Lovrec Iva Vihor 35:50+10:29
16.Berger Marlene WiN 36:07+10:46
17.Manca Cvek OK Azimut 36:17+10:56
17.Scapin Marta Galilei 36:17+10:56
19.Trummer Johanna Austrian Youth Team 38:24+13:03
20.Mannfolk Clara Ulricehamns OK 39:03+13:42
21.Raus Sabrina JTT 39:13+13:52
22.Poljanšek Katjuša OK Azimut 41:40+16:19
23.Jerman Lara OK Trzin 43:54+18:33
24.Palumbo Martina JTT 44:47+19:26
25.Cibin Irene XXX Ottobre 45:34+20:13
26.Kohlbacher Julia SPUK 46:11+20:50
27.Škvarč Teja PD Ajdovščina 50:17+24:56
28.Dalla Santa Chiara G.S. PAVIONE 53:33+28:12
29.Bettega Francesca US Primiero Asd 69:21+44:00
Vrbeta Anamaria OK Torpedo dns+-26:39
Pauser Ida Austrian Youth Team dns+-26:39
Orehoci Roberta BJE mp+-26:39
Comuzzi Chiara 0147 - OrTarzo mp+-26:39

W18 (4,8km / 130m / 15KT)

1.Pacher Lisa SUSO 42:08+00:00
2.Herrgesell Maren OLCG 46:04+03:56
3.Donadini Eleonora ITA-FISO 47:03+04:55
4.Caglio Anna ITA-FISO 48:31+06:23
5.Baldi Beatrice ITA-FISO 49:37+07:29
6.Foški Tajda OK Polaris 50:26+08:18
7.Walch Martina SUSO 52:21+10:13
8.Spetz Kajsa Ulricehamns OK 53:32+11:24
9.Mezja Flavia CUSB-O 58:52+16:44
10.Volčič Maša OK Tivoli 63:07+20:59
11.Dremel Ula OK Trzin 65:49+23:41
12.Pirker Lisa NF Villach 69:03+26:55
13.Slapničar Anja OK RJZ 72:11+30:03
14.Habigerova Radka KVS Sumperk 74:17+32:09
15.Ruzzier Margherita XXX Ottobre 79:45+37:37
16.Kastensson Ellen VSAO 84:17+42:09
Brunet Eleonora US Primiero Asd mp+-43:52
Baggio Denise 0147 - OrTarzo mp+-43:52
Soppi Amanda OK Kroppefjäll mp+-43:52

W20 (6,7km / 240m / 17KT)

1.Nilsson-Simkovics Anna Ulricehamns OK 61:21+00:00
2.Vozdova Aneta KVS Sumperk 64:02+02:41
3.Zagonel Viola ITA-FISO 68:00+06:39
4.Benigni Anna ITA-FISO 70:58+09:37
5.Papandrea Liliana ITA-FISO 72:30+11:09
6.Brandi Andreina ITA-FISO 73:17+11:56
7.Janu Hana KVS Sumperk 73:36+12:15
8.Stankiewicz Agata Orientus Lodz 77:15+15:54
9.Glatz Verena OLCG 77:41+16:20
10.Scieszko Natalia Orientus Lodz 79:57+18:36
11.Reiner Marina NF Villach 83:41+22:20
12.Comellini Anthea ITA-FISO 88:54+27:33
13.Bartczak Natalia Orientus Lodz 95:49+34:28
14.Maier Melanie ASKOE OLC E.i.KTN. 164:18+102:57
Matko Nina OK RJZ dns+-62:39
Albano Alessia XXX Ottobre dns+-62:39
Zupin Maddalena XXX Ottobre dns+-62:39
Mannfolk Lovisa Ulricehamns OK mp+-62:39

W21A (6,7km / 240m / 17KT)

1.Bernik Jerca ŠOK 75:59+00:00
2.Mang Julia SUSO 76:22+00:23
3.Flerin Mojca OK Komenda 77:40+01:41
4.Rudolf Nina OK Polaris 83:15+07:16
5.Pribaković Borštnik Ana OK Tivoli 84:45+08:46
6.Pretnar Tanja OK Azimut 86:49+10:50
7.Prezelj Barbara OK Komenda 88:52+12:53
8.Udovic Metka OK Trzin 90:09+14:10
9.Adamová Eva OK Slovenske Konjice 92:32+16:33
10.Liparesi Sara CUSB-O 96:20+20:21
11.Perconti Erica JTT 96:41+20:42
12.Hodler Regula OLG KTV Altdorf 98:00+22:01
13.Drevenšek Suzana OK Komenda 99:35+23:36
14.Smolej Katarina OK Azimut 109:37+33:38
15.Mirnik Jona OK Komenda 114:40+38:41
16.Jonackova Zuzana 118:22+42:23
17.Gaion Sara ORIENTEERING TRIESTE 124:20+48:21
18.Pregartner Gudrun OLGDK 128:54+52:55
Štalekar Maja OK Azimut dns+-76:01
Pregartner Delilah OLGDK mp+-76:01

W21B (3,1km / 85m / 11KT)

1.Russian Alice Nirvana 31:25+00:00
2.Kosarkova Iva SCP 32:57+01:32
3.Tomažin Urša OK Azimut 34:57+03:32
4.Scolini Camilla XXX Ottobre 37:18+05:53
5.Vogl Karin SV Mietraching 38:57+07:32
6.Paloncy Jana KVS Sumperk 39:52+08:27
7.Sršen Matea Vihor 40:39+09:14
8.Perani Martina CUSB-O 40:54+09:29