Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP Dolge - Postojna - dolga

Orientacijski klub Polaris, Postojna, 19. 5. 2012

M12 (1.7km / 40m / 12KT)

1Matic BlažOK Komenda 24:15+00:00
2Brin SmoleOK Polaris 25:17+01:02
3Žan RavnikarOK Komenda 29:09+04:54
4Saš MočnikOK Polaris 30:42+06:27
5Matjaž KavčičOK Komenda 36:25+12:10
6Nika PoljanšekOK Azimut 37:11+12:56
7Aljaž ŽibernaOK Polaris 41:36+17:21
8Tjaša De LuisaGAJA 57:13+32:58
9Zala ZavrlOK Komenda 65:00+40:45
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--
Peter ZupanOK Polaris DNF+ --:--

M14 (2.5km / 45m / 12KT)

1Jan ŠalamunOK Polaris 43:42+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris 44:24+00:42
3Gašper PetrovičOK Polaris 49:58+06:16
4Sašo ŠkvarčPD Ajdovščina 53:54+10:12
5Juš SmoleOK Polaris 67:11+23:29
Matej VogrinŠOK DNS+ --:--
Christian Hladky TurkŠOK MP+ --:--
Nejc PahorPD Ajdovščina MP+ --:--
Gašper RejecOK Azimut MP+ --:--

M16 (3.7km / 95m / 12KT)

1Peter TušarOK Azimut 39:43+00:00
2Blaž PetrovičOK Polaris 52:16+12:33
3Žiga KotnikOK Komenda 70:16+30:33
4Andraž De LuisaGAJA 71:16+31:33
Andraž RupnikOK Azimut DNS+ --:--
Anže Gorjan NovakOK Komenda DNS+ --:--

M20 (5.8km / 100m / 19KT)

1Vid BogovičOKB 61:08+00:00
2Tilen RupnikOK Azimut 65:02+03:54
3Aljaž BorštnikOK Tivoli 66:39+05:31
4Gregor HvalaOK Azimut 76:17+15:09
5Jošt LapajneOK Azimut 78:50+17:42
6Jaka PišljarOK Komenda 88:21+27:13

M21A (5.8km / 100m / 19KT)

1Jaka PiltaverOKB 59:02+00:00
2Franc KnapOK Azimut 81:21+22:19
3Valentin ErženOK Azimut 87:02+28:00
4Andraž RavnikarOK Polaris 88:25+29:23
5Matjaž KoprivcOK Azimut 92:26+33:24
6Feike AlewijnseOK Trzin 95:35+36:33
7Samo VodopivecOK Azimut 103:00+43:58
8Nejc MočnikOK Azimut 132:42+73:40

M21B (3.7km / 95m / 12KT)

1Matjaž DrakslerŠOK 53:10+00:00
2Griša MočnikOK Polaris 58:11+05:01
3Emil KacinOK Azimut 61:27+08:17
4Bojan DremelOK Trzin 63:57+10:47
5Blaž KovačičOK Azimut 65:32+12:22
6Vladan VukajlovičOK Azimut 72:43+19:33
7Damjan ČelikOK Azimut 73:13+20:03
8Marko De LuisaGAJA 95:48+42:38
9Tadej DolencOK Azimut 98:16+45:06
10Stašo TurkŠOK 108:48+55:38
11Luca AldegheriSemiperdo 110:00+56:50

M21E (8.2km / 180m / 27KT)

1Andraz HribarOKB 67:32+00:00
2Jure ZmrzlikarOK Komenda 81:03+13:31
3Jernej ZormanOK Komenda 84:01+16:29
4Tibor MrakOK Azimut 89:47+22:15
5Andrej BorštnikOK Tivoli 97:41+30:09
6Rajko KračunOK Polaris 103:28+35:56
7Jure ČebašekOK Komenda 109:33+42:01
8Klemen KendaOK Azimut 111:08+43:36
9Leon KropivšekOK Polaris 111:52+44:20
10Denis KokeljOK Komenda 121:20+53:48
11Miloš SterleOK Slov. Konjice 122:02+54:30
Blaž KolnerOK Komenda DNF+ --:--
Radim HošekDOB MP+ --:--
Miha RakarOK Komenda DNS+ --:--

M35 (5.8km / 100m / 19KT)

1Tihomir SalopekRIS 63:04+00:00
2Iztok RojcOK Polaris 68:01+04:57
3Bojan JevševarOKB 68:35+05:31
4Jožko JazbarOK Azimut 73:58+10:54
5Janez CimermanOK Azimut 75:34+12:30
6Kristian BosisioOK Trzin 76:27+13:23
7Uroš PetrovičOK Polaris 81:47+18:43
8Valter FoškiOK Polaris 90:04+27:00
9Janez KorosecOK Komenda 109:36+46:32
10Robert BenkoOK Polaris 114:31+51:27
11Rok SušnikOK Azimut 130:21+67:17
Miro ŠalamunOK Polaris DNS+ --:--
Andrej CimermanOK Polaris DNF+ --:--

M45 (3.7km / 95m / 12KT)

1Aleš ZupanOK Polaris 51:03+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 51:47+00:44
3Vojko KacinOK Azimut 68:01+16:58
4Aleš BorštnikOK Tivoli 70:58+19:55
5Dušan SmoleOK Polaris 78:43+27:40
Roman VolčičOK Tivoli DNS+ --:--

M50 (2.7km / 60m / 11KT)

1Ivan BoyadzhievSKO 46:22+00:00
2Alessandro CasarinSWALLOWS 47:23+01:01
3Dalibor RadovanOK Polaris 49:08+02:46
4Roman SladičOKPT 49:32+03:10
5Dragan KrivičićOKPT 57:17+10:55
6Pavel RejecOK Azimut 77:05+30:43

M55 (2.7km / 60m / 11KT)

1Srečo PirmanŠOK 32:39+00:00
2Vlado SedejOK Azimut 54:15+21:36
3Črtomir KnapOK Azimut 55:55+23:16
4Janko LapajneOK Azimut 72:49+40:10

MŽ10 (1.5km / 25m / 10KT)

1Neža ZupanOK Polaris 17:52+00:00
2Ana Pia PogačarOK Komenda 19:47+01:55
3Anja ŠkarabotOK Polaris 26:17+08:25
4Filip PetrovičOK Polaris 29:13+11:21

REK (2.7km / 60m / 11KT)

1Simon OblakDGNC 73:17+00:00
2Marijan LeskovecDGNSP 75:11+01:54
3Anton ŠpanDGNC 81:44+08:27
4Uroš AuerPosamezniki 115:12+41:55
5G.Ambrož I.MerkačPosamezniki 119:13+45:56
Marjeta BenčinaDGNSP MP+ --:--
Igor OkornOK Slov. Konjice MP+ --:--

ZAČ (1.5km / 25m / 10KT)

1Luka AnderluhOK Polaris 17:12+00:00
2Zarja KmetičOK Polaris 19:56+02:44
3Beatrice ObersnelSemiperdo 20:33+03:21
4Enej SmoleOK Polaris 20:47+03:35
5Špela SternenPosamezniki 25:24+08:12
6Maks KupnikPosamezniki 26:55+09:43
7Olaf SedmakGAJA 27:38+10:26
8Nea ErženOK Azimut 28:18+11:06
9Domen PetrovičOK Polaris 29:22+12:10
10Petra PavšičPosamezniki 31:18+14:06
11Ema RadovanPosamezniki 39:17+22:05
Nik SlejkoPD Ajdovščina DNF+ --:--
Anton BoyadzhievSKO MP+ --:--

Ž14 (2.5km / 45m / 12KT)

1Marjeta LipužičOK Komenda 60:59+00:00
2Nina ČernigojPD Ajdovščina 70:28+09:29
3Monika RavnikarOK Komenda 73:01+12:02
4Nives OtaševičOKB 105:54+44:55
5Urša BambičOK Tivoli 115:19+54:20
6Lucija PapacOKB 121:54+60:55
7Eva KopOK Tivoli 131:16+70:17
Nika PečanOK Tivoli MP+ --:--

Ž16 (3.7km / 95m / 12KT)

1Manca CvekOK Azimut 62:42+00:00
2Lara JermanOK Trzin 64:34+01:52
3Katjuša PoljanšekOK Azimut 128:45+66:03
4Teja ŠkvarčPD Ajdovščina 131:56+69:14

Ž18 (3.7km / 95m / 12KT)

1Tajda FoškiOK Polaris 51:35+00:00
Maša VolčičOK Tivoli DNS+ --:--
Ula DremelOK Trzin MP+ --:--

Ž21A (5.8km / 100m / 19KT)

1Mojca FlerinOK Komenda 75:17+00:00
2Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 80:16+04:59
3Jerca BernikŠOK 81:39+06:22
4Ajda FlaškerOK Komenda 89:37+14:20
5Mojca FoškiOK Polaris 92:23+17:06
6Jona MirnikOK Komenda 95:19+20:02
7Metka UdovicOK Trzin 98:05+22:48
8Anica HribarOKB 101:15+25:58
9Katarina SmolejOK Azimut 141:16+65:59
Natasa AljančičOK Komenda MP+ --:--
Nina RudolfOK Polaris DNS+ --:--

Ž21B (2.7km / 60m / 11KT)

1Petra KalanŠOK 52:10+00:00
2Loreta StojčevskiOKB 72:13+20:03
3Alja OjstrežŠOK 120:55+68:45

Ž35 (2.7km / 60m / 11KT)

1Polona ZupanOK Polaris 45:02+00:00
2Mateja KerestešOK Trzin 54:53+09:51
3Maruša DebeljakOK Polaris 58:51+13:49
4Alenka ŠkarabotOK Polaris 62:58+17:56
5Marjanca PoljanšekOK Azimut 71:58+26:56
6Anja BabičOK Trzin 76:03+31:01
7Marjana RejecOK Azimut 96:13+51:11
Irma PretnarOK Azimut MP+ --:--
Marija KovačPD Ajdovščina MP+ --:--