Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP Štafete - Postojna - štafeta

Orientacijski klub Polaris, Postojna, 20. 5. 2012

M21

1 OK Brežice
1.1 Bojan Jevševar [48:44]
1.2 Jaka Piltaver [47:50]
1.3 Andraž Hribar [36:51]
2:13:25+00:00
2 OK RIS Delnice
4.1 Andrej Šubat [55:20]
4.2 Tihomir Salopek [54:20]
4.3 Matjaž Štanfel [37:00]
2:26:40+13:15
3 OK Komenda
2.1 Denis Kokelj [1:06:35]
2.2 Nejc Zorman [46:03]
2.3 Jure Zmrzlikar [45:47]
2:38:25+25:00
4 OK Polaris
3.1 Iztok Rojc [53:40]
3.2 Rajko Kračun [1:02:54]
3.3 Leon Kropivšek [50:43]
2:47:17+33:52
5 OK Azimut
6.1 Klemen Kenda [53:49]
6.2 Valentin Eržen [50:59]
6.3 Miran Kolman [1:02:31]
2:47:19+33:54
6 OK Trzin
5.1 Metka Udovič [1:15:01]
5.2 Kristian Bosisio [58:22]
5.3 Feike Alewijnse [1:05:23]
3:18:46+65:21
7 OK Rod Jezerski Zmaj
11.1 Matej Hauptman [1:43:55]
11.2 Janez Rošer [1:25:36]
11.3 Uroš Burič [1:24:06]
4:33:37+140:12
OK Komenda
7.1 Janez Korošec [1:31:35]
7.2 Vid Bogovič [49:21]
7.3 N.N. [MP]
MP+ --:--
OK Rod Jezerski Zmaj
10.1 Denis Pučko [MP]
10.2 David Tajnšek [2:42:19]
10.3 Andrej Šmit [MP]
MP+ --:--
OK Perkmandeljc
8.1 Igor Dučak [1:20:08]
8.2 Roman Sladič [1:24:37]
8.3 Dragan Krivičič [MP]
MP+ --:--

M35

1 OK Azimut
32.1 Silvij Močnik [47:33]
32.2 Janez Cimerman [38:06]
1:25:39+00:00
2 OK Polaris
28.1 Valter Foški [44:33]
28.2 Uroš Petrovič [43:19]
1:27:52+02:13
3 OK Tivoli
36.1 Aleš Borštnik [56:52]
36.2 Ana Pribakovič Borštnik [44:13]
1:41:05+15:26
4 OK Azimut
34.1 Janko Lapajne [58:57]
34.2 Vlado Sedej [1:13:13]
2:12:10+46:31
5 OK Polaris
35.1 Andrej Cimerman [50:18]
35.2 Robert Benko [1:27:43]
2:18:01+52:22
6 OK Azimut
31.1 Emil Kacin [52:02]
31.2 Rok Sušnik [1:37:03]
2:29:05+63:26
7 OK Azimut
29.1 Vladan Vukajlovič [1:41:27]
29.2 Pavel Rejec [1:35:03]
3:16:30+110:51
OK Azimut
30.1 Črtomir Knap [MP]
30.2 Ivan Mrak [1:09:56]
MP+ --:--

MŽ12

1 OK Azimut
76.1 Nea Eržen [12:12]
12:12+00:00
2 OK Azimut
75.1 Nika Poljanšek [13:09]
13:09+00:57
3 OK Komenda
74.1 Nika Ravnikar [26:34]
26:34+14:22

Ž21

1 OK Polaris
16.1 Mojca Foški [57:01]
16.2 Tajda Foški [41:29]
1:38:30+00:00
2 ŠOK
14.1 Lea Hladky Turk [1:02:35]
14.2 Jerca Bernik [58:37]
2:01:12+22:42
3 OK Azimut
15.1 Tinjna Golob Mrak [1:03:20]
15.2 Urša Tomažin [1:09:13]
2:12:33+34:03
4 OK Komenda
18.1 Ajda Flašker [1:18:00]
18.2 Jona Mirnik [56:04]
2:14:04+35:34
5 OK Brežice
20.1 Anica Hribar [1:18:05]
20.2 Loreta Stojčevski [1:27:54]
2:45:59+67:29
OK Azimut
19.1 Marjanca Poljanšek [1:39:02]
19.2 Marjana Rejec [MP]
MP+ --:--

Ž18

1 OK Azimut
37.1 Manca Cvek [28:47]
37.2 Katjuša Poljanšek [30:12]
58:59+00:00
2 OK Komenda
40.1 Marjeta Lipužič [52:43]
40.2 Monika Ravnikar [39:21]
1:32:04+33:05
3 OK Rod Jezerski Zmaj
38.1 Anja Slapničar [43:45]
38.2 Veronika Slemenšek [1:33:18]
2:17:03+78:04
OK Brežice
39.1 Lucija Papac [MP]
39.2 Nives Otaševič [MP]
MP+ --:--

M16

1 OK Polaris
48.1 Petrovič Blaž [26:33]
48.2 Šalamun Jan [23:30]
50:03+00:00
2 OK Azimut
42.1 Peter Tušar [18:24]
42.2 Patrik Čelik [34:00]
52:24+02:21
3 OK Rod Jezerski Zmaj
46.1 Denis Robida [33:01]
46.2 Žan Luka Šumečki [27:59]
1:01:00+10:57
4 OK Komenda
43.1 Kotnik Žiga [30:12]
43.2 Gorjan Novak Anže [33:47]
1:03:59+13:56
5 OK Polaris
45.1 Matej Škarabot [28:05]
45.2 Gašper Petrovič [41:19]
1:09:24+19:21
6 OK Komenda
49.1 Matic Blaž [48:28]
49.2 Žan Ravnikar [33:11]
1:21:39+31:36
7 OK Azimut
44.1 Gašper Rejec [48:25]
44.2 Andraž Rupnik [52:07]
1:40:32+50:29

M20

1 OK Azimut
24.1 Tibor Golob Mrak [35:03]
24.2 Jošt Lapajne [34:35]
1:09:38+00:00
2 OK Tivoli
26.1 Andrej Borštnik [35:06]
26.2 Aljaž Borštnik [50:31]
1:25:37+15:59
3 OK Azimut
23.1 Gregor Hvala [51:36]
23.2 Tilen Rupnik [49:19]
1:40:55+31:17

OPEN

1 OK Azimut
51.1 Matija Čelik [30:30]
51.2 Nejc Močnik [32:41]
1:03:11+00:00