Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL3, Pokal Komende 2012 in Šolsko področno prvenstvo - dolga

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 15. 4. 2012

BEG-ZAČETNIKI (1.8km / 70m / 7KT)

1Barbara JoličOK Polaris 19:31+00:00
2Elena KoradinPD Ajdovščina 21:28+01:57
3Tinka FerencOK Tivoli 25:53+06:22
4Bor KopOK Tivoli_s 27:44+08:13
5Ela LeskovšekOK Komenda 29:48+10:17
6Žiga Žiberna 31:14+11:43
7Matevž KuncOK Tivoli_s 32:19+12:48
8Katarina Draksler 32:25+12:54
9Domen PetrovičOK Polaris 33:22+13:51
10Lan Falenti Koncilija 35:26+15:55
11Tine MikužOK Polaris 37:45+18:14
12Enej SmoleOK Polaris 39:41+20:10
13Gašper LešnjakOK Tivoli_s 41:41+22:10
14Rok HernecOK Tivoli_s 42:23+22:52
15Beatrice ObersnelSemiperdo 44:36+25:05
16Katja ZgonecOK Tivoli_s 45:01+25:30
17Olaf SedmakGAJA 45:37+26:06
18Matic BohincOK Komenda 49:40+30:09
19Maj Jurij MiklavecOK Tivoli_s 49:51+30:20
20Bulat ZagidullinGAJA 54:09+34:38
21Jure CigojPD Ajdovščina 62:37+43:06
22Tim DebevecŠD HannaH 68:56+49:25
23Andraž AndrejekOK Tivoli_s 81:53+62:22
Tine ČernetičOK Tivoli_s DNS+ --:--
Anže VrančičOK Tivoli_s MP+ --:--
Primož RotarDGN Ljubljana MP+ --:--
Daša HarejPD Ajdovščina MP+ --:--
Nea ErženOK Azimut DNS+ --:--
Aja HrovatOK Trzin DNS+ --:--
Barbara Medved-cvikl DNS+ --:--
Matic OmahenOK Tivoli_s DNS+ --:--
Družina OrešnikOK Tivoli DNS+ --:--
Milan OrešnikOK Tivoli DNS+ --:--
Žiga MilavecOK Tivoli_s DNS+ --:--
Rok PerkovičOK Tivoli_s DNF+ --:--
Joanna LippitschHSV Spittal DNS+ --:--

M12 (1.8km / 70m / 7KT)

1Žan RavnikarOK Komenda 17:30+00:00
2Matic BlažOK Komenda 22:40+05:10
3Peter ZupanOK Polaris 22:56+05:26
4Gregor KuncOK Tivoli 29:24+11:54
5Aljaž Žiberna 38:54+21:24
6Matjaž KavčičOK Komenda 39:29+21:59
7Brin SmoleOK Polaris 47:14+29:44
8Jure Špenko 51:07+33:37
Club Navaleno DNS+ --:--
Maks VojvodaOK Komenda DNS+ --:--

M14 (2.5km / 120m / 7KT)

1Jan ŠalamunOK Polaris 26:28+00:00
2Gašper RejecOK Azimut 28:57+02:29
3Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 33:25+06:57
4Matej ŠkarabotOK Polaris 34:25+07:57
5Gašper PetrovičOK Polaris 41:28+15:00
6Tomi StrelDGN Nova Gorica 45:24+18:56
7Juš SmoleOK Polaris 46:01+19:33
8Tilen McquerrieOK Komenda 61:29+35:01
9Darko VojinovićOK Tivoli 64:51+38:23
10Matej VogrinŠOK 69:35+43:07
11Christian Hladky TurkŠOK 88:36+62:08
Kevin AhmetovićOK Tivoli MP+ --:--
Anže KristanOK Komenda_s MP+ --:--
Anže ŠtremfeljOK Azimut MP+ --:--

M16 (6.4km / 200m / 12KT)

1Peter TušarOK Azimut 65:50+00:00
2Patrik ČelikOK Azimut 69:21+03:31
3Blaž PetrovičOK Polaris 69:35+03:45
4Žiga KotnikOK Komenda 87:18+21:28
5Martin ŠpendlOK Trzin 87:47+21:57
6Andraž RupnikOK Azimut 101:56+36:06
7Žan Luka ŠumečkiOK RJZ 108:02+42:12
8Denis RobidaOK RJZ 133:38+67:48
Anže Gorjan NovakOK Komenda MP+ --:--
Maj HrovatOK Trzin DNS+ --:--

M20 (6.4km / 200m / 12KT)

1Vid BogovičOKB 62:15+00:00
2Tilen RupnikOK Azimut 66:02+03:47
3Gregor HvalaOK Azimut 67:52+05:37
4Tilen MajnikOK Azimut 82:54+20:39
5Tomaž HvalaOK Azimut 85:08+22:53
6Nejc SmolejOK Komenda 96:02+33:47
7Aljaž BorštnikOK Tivoli 99:51+37:36

M21A (8.3km / 320m / 17KT)

1Uroš BuričOK RJZ 76:33+00:00
2Franc KnapOK Azimut 80:36+04:03
3Lorenzo BartulovichGAJA 86:01+09:28
4Feike AlewijnseOK Trzin 89:02+12:29
5Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 91:07+14:34
6Valentin ErženOK Azimut 98:37+22:04
7Janez KorosecOK Komenda 102:09+25:36
8Matej HauptmanOK RJZ 111:31+34:58
9Janez RošerOK RJZ 111:32+34:59
10Janez CimermanOK Azimut 123:11+46:38
11Matjaž KoprivcOK Azimut 123:55+47:22
12Miha RakarOK Komenda 133:36+57:03
13Rok SušnikOK Azimut 146:27+69:54
Blaž KölnerOK Komenda MP+ --:--
Danilo MagdičOK Polaris DNF+ --:--
Samo VodopivecOK Azimut DNF+ --:--
Bostjan KoprivnikOK Komenda DNS+ --:--

M21B (6.4km / 200m / 12KT)

1Matjaž DrakslerŠOK 64:22+00:00
2Damjan ČelikOK Azimut 87:13+22:51
3Igor Dučak 89:34+25:12
4Emil KacinOK Azimut 100:38+36:16
5Antenore BartulovichGAJA 100:47+36:25
6Nace KranjcOK Azimut 102:18+37:56
7Andraž DreščekOK Azimut 102:27+38:05
8Bojan DremelOK Trzin 107:47+43:25
9Vladan VukajlovičOK Azimut 122:35+58:13
10Jure ČebašekPustolovec Rajd 153:01+88:39
11Luca AldegheriSemiperdo 157:30+93:08
12Stašo TurkŠOK 174:56+110:34
Fabio AngeliGAJA DNS+ --:--
Jan GombocOK RJZ - ind MP+ --:--
Jure PogačarOK Komenda MP+ --:--
Blaž KovačičOK Azimut DNS+ --:--

M21E (10.1km / 520m / 22KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 77:15+00:00
2Radim HošekDOB 95:08+17:53
3Jan DovčOK Tivoli 108:11+30:56
4Tibor MrakOK Azimut 111:20+34:05
5Andrej BorštnikOK Tivoli 112:22+35:07
6Rajko KračunOK Polaris 114:30+37:15
7Primož MikložičOK Polaris 117:28+40:13
8Klemen KendaOK Azimut 117:53+40:38
9Matej KostanjevecOK Polaris 121:48+44:33
10Leon KropivšekOK Polaris 123:16+46:01
11Aljosa PecarOK Komenda 143:14+65:59
Tobija CukjatiOK Polaris MP+ --:--
Stanislav KustecOK Polaris DNS+ --:--
David ČuferPD Ajdovščina MP+ --:--

M35 (8.3km / 320m / 17KT)

1Janez PretnarOK Azimut 63:01+00:00
2Bojan JevševarOKB 73:18+10:17
3Iztok RojcOK Polaris 73:57+10:56
4Miro ŠalamunOK Polaris 78:12+15:11
5Miran KolmanOK Azimut 82:47+19:46
6Dušan PetrovičOK Polaris 86:31+23:30
7Aleš PoljanšekOK Azimut 87:10+24:09
8Jožko JazbarOK Azimut 87:39+24:38
9Miha ŠkarabotOK Polaris 88:39+25:38
10Kristian BosisioOK Trzin 91:24+28:23
11Valter FoškiOK Polaris 94:13+31:12
12Uroš PetrovičOK Polaris 95:04+32:03
13Samo FrankovičOK RJZ 113:30+50:29
14Robert BenkoOK Polaris 119:22+56:21
15Igor BoncinaOK Azimut 122:11+59:10
16Tomaž GroffOK Azimut 125:35+62:34
Jože GorjupOK Polaris DNS+ --:--
Andrej CimermanOK Polaris DNS+ --:--
Boštjan BohincOK Komenda MP+ --:--
Jožef ŠtiblarOK Polaris MP+ --:--

M45 (6.4km / 200m / 12KT)

1Gregor ChudobaOLCU Viktring 58:55+00:00
2Vladimir RoguljaOK Polaris 79:09+20:14
3Aleš BorštnikOK Tivoli 96:19+37:24
4Vojko KacinOK Azimut 101:20+42:25
5Dušan SmoleOK Polaris 110:46+51:51
Aleš ZupanOK Polaris DNF+ --:--
Roman VolčičOK Tivoli DNS+ --:--

M50 (6.4km / 200m / 12KT)

1Vinko PernekOK Komenda 83:19+00:00
2Roman SladičOKPT 88:16+04:57
3Dalibor RadovanOK Polaris 96:05+12:46
4Dragan KrivičićOKPT 120:44+37:25
5Pavel RejecOK Azimut 168:37+85:18
Martin KristanOK Komenda DNS+ --:--

M55 (5.1km / 200m / 12KT)

1Ivo KetePD Ajdovščina 73:15+00:00
2Janko LapajneOK Azimut 74:16+01:01
3Srečo PirmanŠOK 77:52+04:37
4Stanko ČuferPD Ajdovščina 89:32+16:17
5Črtomir KnapOK Azimut 104:03+30:48
6Miro CvirnOK Tivoli 107:28+34:13
7Vlado SedejOK Azimut 125:10+51:55
Fulvio PacorGAJA DNF+ --:--
Herbert LippitschHSV Spittal DNF+ --:--

MŽ10 (1.4km / 50m / 7KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 17:28+00:00
2Neža ZupanOK Polaris 18:20+00:52
3Nina McQuerrieOK Komenda 19:15+01:47
4Žiga GroffOK Azimut 22:40+05:12
5Ana Pia PogačarOK Komenda 23:13+05:45
6Zala Špenko 25:31+08:03
7Filip PetrovičOK Polaris 25:48+08:20
8Anja ŠkarabotOK Polaris 29:40+12:12
9Zala FerencOK Tivoli 31:30+14:02
10Maj Cokan 34:40+17:12
11Erazem Kovačič 35:47+18:19
Nika RavnikarOK Komenda MP+ --:--

OPEN-REKREATIVNA (4.2km / 200m / 11KT)

1Boris ErženOK Azimut 101:58+00:00
2Anton ŠpanDGN Celje 297:03+195:05
Tine GolobDGN Celje DNF+ --:--
Simon OblakDGN Celje MP+ --:--
Gregor Ambrož MP+ --:--
Janez RotarDGN Ljubljana DNF+ --:--
Marjan SmolejOK Komenda MP+ --:--

Ž12 (1.8km / 70m / 7KT)

1Julija FerencOK Tivoli 23:53+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut 37:03+13:10
3Zarja DremelOK Trzin 42:28+18:35
4Jedert JevševarOKB 52:29+28:36
5Alja PoldanOKB 53:14+29:21
6Ana ŠalamunOK Polaris 56:08+32:15

Ž14 (2.5km / 120m / 7KT)

1Monika RavnikarOK Komenda 30:34+00:00
2Marjeta LipužičOK Komenda 33:05+02:31
3Eva KopOK Tivoli 36:32+05:58
4Brina FoškiOK Polaris 46:27+15:53
5Urša BambičOK Tivoli 47:34+17:00
6Ajda FrankovičOK RJZ 49:37+19:03
7Lucija PapacOKB 58:39+28:05
8Nina ČernigojPD Ajdovščina 60:31+29:57
9Jana KetePD Ajdovščina 68:46+38:12

Ž18 (5.1km / 200m / 12KT)

1Tajda FoškiOK Polaris 70:04+00:00
2Eva AljančičOK Komenda 85:44+15:40
3Lara JermanOK Trzin 87:06+17:02
4Katjuša PoljanšekOK Azimut 103:45+33:41
Ula DremelOK Trzin DNS+ --:--

Ž21A (8.3km / 320m / 17KT)

1Mojca FlerinOK Komenda 81:46+00:00
2Anica HribarOKB 85:50+04:04
3Cvek MancaOK Azimut 86:26+04:40
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 96:39+14:53
5Metka UdovicOK Trzin 97:27+15:41
6Mojca FoškiOK Polaris 103:42+21:56
7Barbara PrezeljOK Komenda 113:35+31:49
8Jona MirnikOK Komenda 113:39+31:53
9Maja ZupančičOK RJZ 118:43+36:57
10Suzana DrevenšekOK Komenda 123:27+41:41
11Urša TomažinOK Azimut 127:25+45:39
12Maja ŠtalekarOK Azimut 136:41+54:55
13Ajda FlaškerOK Komenda 145:24+63:38
14Ana PlavčakOK Azimut 152:36+70:50
Nina RudolfOK Polaris DNS+ --:--
Tanja PretnarOK Azimut MP+ --:--

Ž21B (4.2km / 200m / 11KT)

1Lea Hladky TurkŠOK 70:08+00:00
2Petra KalanŠOK 100:13+30:05
3Marjanca PoljanšekOK Azimut 104:39+34:31
4Marjana RejecOK Azimut 113:57+43:49
5Alenka ŠkarabotOK Polaris 124:33+54:25
6Marija KovačPD Ajdovščina 153:28+83:20
Katja ŠpendlOK Trzin DNF+ --:--

Ž35 (5.1km / 200m / 12KT)

1Polona ZupanOK Polaris 88:05+00:00
2Saša ŽižekOK Azimut 88:51+00:46
3Irma PretnarOK Azimut 115:03+26:58
4Mateja KerestešOK Trzin 130:52+42:47