Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Novi Svet, 17. 8. 2012

MW10 (1.0km / m / 6KT)

1Tihon Salopek OK Ris Delnice14:14+00:00
2Agnieszka Lesnicka UKS Azymut Debow18:57+04:43
3Zala Ferenc OK Tivoli35:29+21:15
4Zarja Kmetič Orientacijski Klub Polaris1:13:13+58:59

M12 (1.7km / m / 7KT)

1Dmitry Tikhonov Omega Moscow34:20+00:00

M14 (2.0km / m / 7KT)

1Gašper Rejec OK Azimut52:06+00:00
2Anže Štremfelj OK Azimut1:06:20+14:14
3Nicholas Wilson Leicestershire Orienteering Cl1:43:35+51:29

M16 (4.3km / m / 13KT)

1Vojtěch Netuka Slavia Hradec Kralove54:11+00:00
2Patrik Čelik OK Azimut1:02:07+07:56
3Patrik Malnar OK Ris Delnice1:05:15+11:04
4Andraž Rupnik OK Azimut1:11:37+17:26
5Žiga Mavri OK Azimut1:17:30+23:19
6Andraž De Luisa SSD GAJA1:23:59+29:48

M18 (4.9km / m / 16KT)

1Jošt Lapajne OK Azimut55:57+00:00
2Gregor Hvala OK Azimut1:09:00+13:03
3Aljaž Borštnik OK Tivoli1:10:59+15:02
4Tilen Rupnik OK Azimut1:19:57+24:00

M21B (4.3km / m / 13KT)

1Herwig Allwinger OK Brežice1:02:48+00:00
2Emil Kacin OK Azimut1:10:25+07:37
3Toni Nikola OK Ris Delnice1:11:38+08:50
4Andrej Šubat OK Ris Delnice1:15:31+12:43
5Luca Stringher A.S.D. Mareno Orienteering1:18:48+16:00
6Albino Moret A.S.D. Mareno Orienteering1:24:32+21:44
7Albino Campana ASCO Lugano1:44:03+41:15
8Kristijan Kezele OK Ris Delnice1:50:48+48:00
Andrea Gianotti StankanovMP+ --:--

M21A (6.0km / m / 19KT)

1Franc Knap OK Azimut1:22:19+00:00
2Matjaž Kerčmar OK Azimut1:32:25+10:06
3Janez Cimerman OK Azimut1:45:51+23:32
4Nejc Močnik OK Azimut1:54:53+32:34
5Valentin Eržen OK Azimut2:07:37+45:18
6Marcin Lesnicki UKS Azymut Debow2:22:36+60:17

M21E (7.7km / m / 23KT)

1Gernot Kerschbaumer HSV Pinkafeld1:07:23+00:00
2Matjaž Štanfel OK Ris Delnice1:10:51+03:28
3Markus Lang HSV Pinkafeld1:16:38+09:15
4David Prochazka OK Lokomotiva Pardubice1:18:58+11:35
5Matija Razum OK Japetic1:23:50+16:27
6Vitek Pospisil OK Sparta Praha1:25:53+18:30
7Lukas Scharnagl ASKO Henndorf1:26:52+19:29
8Ralph Koerner OLV Landshut1:27:37+20:14
9Piotr Kruk UKS Azymut Debow1:35:47+28:24
10Matej Kamenicky OK Lokomotiva Pardubice1:38:09+30:46
11Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:43:00+35:37
12Thomas Schoeps OLV Landshut1:44:25+37:02
13Josep Morla Vanrell WAKHAN RAIDERS2:12:56+65:33
14Alex Kuhnast Omega2:51:39+104:16
Peter Tušar OK AzimutMP+ --:--

M35 (6.0km / m / 19KT)

1Tihomir Salopek OK Ris Delnice1:07:33+00:00
2Edi Ocvirk OK Japetic1:14:24+06:51
3Gregor Anderluh Orientacijski Klub Polaris1:17:19+09:46
4Robert Orehoci OK Bjelovar1:18:37+11:04
5Tomas Zemla OK Sparta Praha1:23:44+16:11
6Stefano Gottardi Stankanov1:29:05+21:32
7Jan Netuka Slavia Hradec Kralove1:33:09+25:36
8Darko Merunka OK Maksimir1:34:09+26:36
9Svetozar Vukmanović Orientacijski Klub Polaris2:02:20+54:47
10Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub2:05:22+57:49
11Enrico Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot3:16:10+128:37
12Fabio Angeli SSD GAJA3:52:02+164:29
Paolo Bocchiola StankanovMP+ --:--

M45 (5.0km / m / 18KT)

1Siegfried Opetnik HSV KLAGENFURT1:07:22+00:00
2Nikolay Tikhonov Omega Moscow1:12:26+05:04
3Erich Goeschl OLC Wienerwald1:34:02+26:40
4Aleš Borštnik OK Tivoli1:39:00+31:38
5Paolo Pizzamus SSD GAJA1:43:08+35:46
6Vojko Kacin OK Azimut1:43:12+35:50
7Fabrice Morales ASM1:43:58+36:36
8Ian Wilson Leicestershire Orienteering Cl1:45:02+37:40
9Marko De Luisa SSD GAJA1:47:10+39:48

M50 (4.9km / m / 16KT)

1Guenther Rosenkranz OL Andritz1:24:22+00:00
2Raul Olesk OK Põlva Kobras1:30:14+05:52
3Ian Maxwell Roxburgh Reivers1:58:27+34:05
Pavel Rejec OK AzimutMP+ --:--

M55 (4.3km / m / 13KT)

1Peter Haines Aire GB1:06:43+00:00
2Eirik Nordbroden Halden SK1:18:34+11:51
3Črtomir Knap OK Azimut1:30:29+23:46
4Vlado Sedej OK Azimut1:51:36+44:53
5Janko Lapajne OK Azimut1:53:23+46:40

M60 (4.3km / m / 13KT)

1Roy Dawson ADOL1:05:49+00:00
2Vladimir Kopanicak Samur Myslava1:33:39+27:50
3Tony Ludford Basingstoke Andover District O1:36:54+31:05
4Guenther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer1:40:02+34:13
5Wolfgang Germ Naturfreunde Kuehnsdorf1:59:07+53:18
6Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club2:03:12+57:23
Franz Kaefer HSV PinkafeldMP+ --:--

W12 (1.7km / m / 7KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli36:25+00:00
2Nika Poljanšek OK Azimut40:57+04:32
3Imogen Wilson Leicestershire Orienteering Cl41:59+05:34
4Tjaša De Luisa SSD GAJA53:34+17:09
5Ines Da Rocha ASM53:53+17:28

W14 (2.0km / m / 7KT)

1Pia Ocvirk OK Japetic44:37+00:00
2Lucy Haines Aire GB49:22+04:45

W16 (3.8km / m / 17KT)

1Nuša Jeram OK Azimut1:19:12+00:00
2Roberta Orehoci OK Bjelovar1:26:13+07:01
3Katjuša Poljanšek OK Azimut1:31:49+12:37
4Anna Sekreta UKS Azymut Debow1:41:00+21:48
5Ema Radovan Individuals/No club4:19:21+180:09

W18 (4.3km / m / 13KT)

1Izabela Kowal UKS Azymut Debow2:30:27+00:00

W21B (3.8km / m / 17KT)

1Joanna Ludford Basingstoke Andover District O1:22:16+00:00
2Marjanca Poljanšek OK Azimut1:33:57+11:41
3Marjana Rejec OK Azimut2:48:17+86:01
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

W21A (5.0km / m / 18KT)

1Urša Tomažin OK Azimut1:49:57+00:00
2Barbara Petranović OK Ris Delnice2:10:15+20:18
3Alessandra Gariboldi Stankanov2:13:17+23:20
4Tereza Chmelikova OK Sparta Praha2:33:50+43:53
5Ana Plavčak OK Azimut2:49:19+59:22
Patricia Cabedo Serrano WAKHAN RAIDERSMP+ --:--

W21E (6.0km / m / 19KT)

1Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:23:54+00:00
2Kirstin Maxwell Roxburgh Reivers1:24:09+00:15
3Chloe Haines Aire GB1:32:56+09:02
4Eva Ocvirk OK Japetic1:36:13+12:19
5Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:54:48+30:54
6Sarah Haines Aire GB2:14:33+50:39
7Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda2:36:46+72:52
Manca Cvek OK AzimutDNF+ --:--

W35 (4.9km / m / 16KT)

1Elena Tikhonova Omega Moscow1:43:08+00:00
2Christine Calvet Naturfreunde Wien2:12:22+29:14
3Eva Zemlova OK Sparta Praha3:10:48+87:40

W45 (4.3km / m / 13KT)

1Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:30:31+00:00
2Silvia Zemp Campana ASCO Lugano1:31:56+01:25
3Cristina Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot1:38:48+08:17
4Serena Ludford Basingstoke Andover District O1:41:54+11:23
5Anne Julsrud Haugen Halden SK1:48:59+18:28
6Iveta Butkovska Samur Myslava1:55:27+24:56
7Christelle Bonnefon ASM2:37:52+67:21

W55 (4.3km / m / 13KT)

1Linda hayles East Pennine Orienteering Club1:30:29+00:00
2Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer1:34:23+03:54
3Caty Dawson ADOL1:43:48+13:19
4Gerti Schandor OC Fuerstenfeld1:51:07+20:38

KIDS (1.0km / m / 6KT)

1Brina Kerčmar OK Azimut23:27+00:00
2Tinka Ferenc OK Tivoli26:08+02:41

BEG (2.0km / m / 7KT)

1Patricija Urbanc OK Ris Delnice1:00:40+00:00
Davide Lampugnani StankanovMP+ --:--

OPEN1 (4.3km / m / 13KT)

1Borna Kezele OK Ris Delnice3:27:35+00:00