Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - WRE, SOL5, Cerkno Cup - DAN 2 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Idrija, 18. 8. 2012

MW10 (1.3km / 60m / 8KT)

1Agnieszka Lesnicka UKS Azymut Debow12:44+00:00
2Tihon Salopek OK Ris Delnice13:40+00:56
3Zala Ferenc OK Tivoli15:18+02:34
4Zarja Kmetič Orientacijski Klub Polaris24:39+11:55
5Neža Zupan Orientacijski Klub Polaris24:43+11:59
6Anja Škarabot Orientacijski Klub Polaris25:49+13:05

M12 (1.4km / 90m / 8KT)

1Dmitry Tikhonov Omega Moscow13:00+00:00
2Peter Zupan Orientacijski Klub Polaris24:02+11:02
3Matic Blaž Orientacijski klub Komenda27:37+14:37
4Matjaž Kavčič Orientacijski klub Komenda38:32+25:32
5Gregor Kunc OK Tivoli1:27:35+74:35

M14 (1.8km / 135m / 12KT)

1Matej Škarabot Orientacijski Klub Polaris28:29+00:00
2Nicholas Wilson Leicestershire Orienteering Cl30:20+01:51
3Jan Šalamun Orientacijski Klub Polaris33:21+04:52
4Gašper Rejec OK Azimut39:55+11:26
5Gašper Petrovič Orientacijski Klub Polaris41:27+12:58
6Roee Gutman Modiin O club52:00+23:31
7Anže Štremfelj OK Azimut1:05:39+37:10
Sebastiano Valente Gruppo Orientamento CAI XXX OtMP+ --:--

M16 (2.6km / 200m / 15KT)

1Vojtěch Netuka Slavia Hradec Kralove32:04+00:00
2Patrik Čelik OK Azimut37:58+05:54
3Patrik Malnar OK Ris Delnice44:05+12:01
4Andraž Rupnik OK Azimut47:26+15:22
5Andraž De Luisa SSD GAJA57:22+25:18
6Žiga Mavri OK Azimut1:07:19+35:15

M18 (2.6km / 200m / 15KT)

1Tilen Rupnik OK Azimut39:21+00:00
2Gregor Hvala OK Azimut43:31+04:10
3Aljaž Borštnik OK Tivoli45:07+05:46
Tomaž Hvala OK AzimutMP+ --:--

M21B (2.3km / 190m / 11KT)

1Herwig Allwinger OK Brežice27:33+00:00
2Luca Stringher A.S.D. Mareno Orienteering28:11+00:38
3Toni Nikola OK Ris Delnice30:17+02:44
4Emil Kacin OK Azimut35:37+08:04
5Andrej Šubat OK Ris Delnice36:54+09:21
6Igor Dučak Individuals/No club39:11+11:38
7Albino Moret A.S.D. Mareno Orienteering39:56+12:23
8Albino Campana ASCO Lugano43:14+15:41
9Kristijan Kezele OK Ris Delnice48:16+20:43
10Vladan Vukajlovič OK Azimut1:34:19+66:46

M21A (4.2km / 320m / 24KT)

1Matjaž Kerčmar OK Azimut1:05:40+00:00
2Franc Knap OK Azimut1:08:24+02:44
3Valentin Eržen OK Azimut1:10:02+04:22
4Janez Cimerman OK Azimut1:12:10+06:30
5Matjaž Koprivc OK Azimut1:26:03+20:23
6Marcin Lesnicki UKS Azymut Debow1:27:17+21:37
7Nejc Močnik OK Azimut1:40:41+35:01

M21E (4.2km / 320m / 24KT)

1Gernot Kerschbaumer HSV Pinkafeld32:58+00:00
2Matjaž Štanfel OK Ris Delnice36:55+03:57
3Markus Lang HSV Pinkafeld37:11+04:13
4David Prochazka OK Lokomotiva Pardubice40:17+07:19
5Lukas Scharnagl ASKO Henndorf41:48+08:50
6Matija Razum OK Japetic47:40+14:42
7Vitek Pospisil OK Sparta Praha47:46+14:48
8Matej Kamenicky OK Lokomotiva Pardubice50:05+17:07
9Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda51:33+18:35
10Ralph Koerner OLV Landshut51:39+18:41
11Piotr Kruk UKS Azymut Debow55:33+22:35
12Leon Kropivšek Orientacijski Klub Polaris56:13+23:15
13Thomas Schoeps OLV Landshut1:05:40+32:42
14Primož Mikložič Orientacijski Klub Polaris1:17:43+44:45
15Josep Morla Vanrell WAKHAN RAIDERS1:20:26+47:28
15David Čufer PD Ajdovščina1:20:26+47:28
17Michael Tremul Gruppo Orientamento CAI XXX Ot1:21:26+48:28
18Alex Kuhnast Omega1:22:14+49:16
19Denis Kokelj Orientacijski klub Komenda1:36:32+63:34
Tibor Mrak OK AzimutMP+ --:--

M35 (4.2km / 320m / 24KT)

1Tihomir Salopek OK Ris Delnice51:40+00:00
2Janez Pretnar OK Azimut53:16+01:36
3Edi Ocvirk OK Japetic53:24+01:44
4Robert Orehoci OK Bjelovar57:34+05:54
5Aleš Poljanšek OK Azimut59:47+08:07
6Gregor Anderluh Orientacijski Klub Polaris1:01:17+09:37
7Tomas Zemla OK Sparta Praha1:01:35+09:55
8Stefano Gottardi Stankanov1:03:58+12:18
9Dušan Petrovič Orientacijski Klub Polaris1:07:39+15:59
10Darko Merunka OK Maksimir1:09:55+18:15
11Sandi Kmetič Orientacijski Klub Polaris1:10:02+18:22
12Miha Škarabot Orientacijski Klub Polaris1:11:19+19:39
13Miro Šalamun Orientacijski Klub Polaris1:23:19+31:39
14Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub1:52:29+60:49
15Enrico Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot2:11:16+79:36
Paolo Bocchiola StankanovMP+ --:--
Fabio Angeli SSD GAJAMP+ --:--
Svetozar Vukmanović Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--

M45 (2.6km / 200m / 15KT)

1Siegfried Opetnik HSV KLAGENFURT35:09+00:00
2Nikolay Tikhonov Omega Moscow35:26+00:17
3Silvij Močnik OK Azimut40:55+05:46
4Fabrice Morales ASM41:41+06:32
5Paolo Pizzamus SSD GAJA44:59+09:50
6Klaus Krischan Ennstal46:06+10:57
7Erich Goeschl OLC Wienerwald48:55+13:46
8Aleš Borštnik OK Tivoli1:02:33+27:24
9Vojko Kacin OK Azimut1:04:15+29:06
10Ian Wilson Leicestershire Orienteering Cl1:09:03+33:54
11Dalibor Radovan Orientacijski Klub Polaris1:09:10+34:01
12Aleš Zupan Orientacijski Klub Polaris1:09:50+34:41
13Marko De Luisa SSD GAJA1:14:18+39:09

M50 (2.6km / 210m / 14KT)

1Raul Olesk OK Põlva Kobras42:11+00:00
2Guenther Rosenkranz OL Andritz49:47+07:36
3Ian Maxwell Roxburgh Reivers56:01+13:50
4Dragan Krivičić OK Perkmandeljc Trbovlje1:28:12+46:01
5Pavel Rejec OK Azimut2:09:14+87:03

M55 (2.3km / 165m / 11KT)

1Peter Haines Aire GB38:22+00:00
2Vlado Sedej OK Azimut49:36+11:14
3Ivo Kete PD Ajdovščina57:51+19:29
4Janko Lapajne OK Azimut1:06:08+27:46
5Yehuda Gutman Modiin O club1:53:58+75:36

M60 (2.3km / 165m / 11KT)

1Roy Dawson ADOL45:31+00:00
2Wolfgang Germ Naturfreunde Kuehnsdorf46:10+00:39
3Charles Nelson Harlequins OC51:20+05:49
4Guenther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer55:33+10:02
5Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club59:26+13:55
6Franz Kaefer HSV Pinkafeld59:55+14:24
7Tony Ludford Basingstoke Andover District O1:01:03+15:32
8Vladimir Kopanicak Samur Myslava1:05:57+20:26

W12 (1.4km / 90m / 8KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli19:35+00:00
2Nika Poljanšek OK Azimut25:24+05:49
3Tjaša De Luisa SSD GAJA25:30+05:55
4Ines Da Rocha ASM27:22+07:47
5Imogen Wilson Leicestershire Orienteering Cl28:49+09:14

W14 (1.7km / 110m / 10KT)

1Lucy Haines Aire GB27:57+00:00
2Urša Bambič OK Tivoli54:04+26:07
3Eva Kop OK Tivoli1:31:12+63:15
Pia Ocvirk OK JapeticMP+ --:--

W16 (2.4km / 185m / 12KT)

1Nuša Jeram OK Azimut42:30+00:00
2Anna Sekreta UKS Azymut Debow51:15+08:45
3Katjuša Poljanšek OK Azimut56:12+13:42
4Roberta Orehoci OK Bjelovar1:37:19+54:49

W18 (2.4km / 185m / 12KT)

1Adi Gutman Modiin O club43:21+00:00
2Izabela Kowal UKS Azymut Debow2:29:20+105:59

W21B (1.7km / 110m / 10KT)

1Joanna Ludford Basingstoke Andover District O41:22+00:00
2Marjanca Poljanšek OK Azimut43:03+01:41
3Alenka Škarabot Orientacijski Klub Polaris50:29+09:07
4Marjana Rejec OK Azimut1:15:09+33:47
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

W21A (2.9km / 230m / 16KT)

1Barbara Petranović OK Ris Delnice58:16+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut1:00:55+02:39
3Alessandra Gariboldi Stankanov1:08:39+10:23
4Jona Mirnik Orientacijski klub Komenda1:10:17+12:01
5Tereza Chmelikova OK Sparta Praha1:10:25+12:09
6Ana Plavčak OK Azimut1:13:39+15:23
7Patricia Cabedo Serrano WAKHAN RAIDERS1:20:29+22:13

W21E (2.9km / 230m / 16KT)

1Kirstin Maxwell Roxburgh Reivers38:29+00:00
2Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda39:58+01:29
3Manca Cvek OK Azimut48:31+10:02
4Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli49:32+11:03
5Chloe Haines Aire GB49:59+11:30
6Tanja Pretnar OK Azimut56:43+18:14
7Sarah Haines Aire GB1:02:23+23:54
8Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda1:14:56+36:27

W35 (2.6km / 210m / 14KT)

1Elena Tikhonova Omega Moscow48:28+00:00
2Saša Žižek OK Azimut54:40+06:12
3Christine Calvet Naturfreunde Wien1:09:12+20:44
4Irma Pretnar OK Azimut1:21:02+32:34
5Eva Zemlova OK Sparta Praha1:42:59+54:31
6Polona Zupan Orientacijski Klub Polaris1:50:45+62:17
7Hana Netukova Slavia Hradec Kralove1:54:58+66:30

W45 (2.3km / 165m / 11KT)

1Anne Julsrud Haugen Halden SK38:56+00:00
2Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz42:44+03:48
3Cristina Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot46:48+07:52
4Silvia Zemp Campana ASCO Lugano49:35+10:39
5Iveta Butkovska Samur Myslava59:20+20:24
6Serena Ludford Basingstoke Andover District O1:06:28+27:32
Christelle Bonnefon ASMMP+ --:--

W55 (2.3km / 180m / 10KT)

1Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer47:42+00:00
2Caty Dawson ADOL50:28+02:46
3Gerti Schandor OC Fuerstenfeld1:16:29+28:47
4Linda hayles East Pennine Orienteering Club1:46:25+58:43

KIDS (1.3km / 60m / 8KT)

1Brina Kerčmar OK Azimut16:03+00:00
2Tinka Ferenc OK Tivoli24:00+07:57

BEG (1.4km / 90m / 8KT)

1Patricija Urbanc OK Ris Delnice32:06+00:00
2Matevž Kunc OK Tivoli34:05+01:59
3Davide Lampugnani Stankanov1:16:37+44:31
4Andrea Gianotti Stankanov1:18:30+46:24

OPEN1 (2.3km / 190m / 11KT)

1Borna Kezele OK Ris Delnice1:30:19+00:00
2Petra Šiler Individuals/No club1:51:08+20:49