Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL7, DP - srednja

Orientacijski klub Azimut, Novi Svet, 9. 9. 2012

MŽ10 (1.2km / m / 7KT)

1Nika Ravnikar OK Komenda13:30+00:00
2Neža Zupan OK Polaris17:08+03:38
3Filip Petrovič OK Polaris20:33+07:03
4Katja Zgonec OK Tivoli21:36+08:06
5Ana Pia Pogačar OK Komenda24:52+11:22
6Nina Mcquarrie OK Komenda25:15+11:45
7Zala Ferenc OK Tivoli25:47+12:17
8Žiga Groff OK Azimut39:48+26:18
9Jaka Torkar OK Azimut47:43+34:13
10Anja Škarabot OK Polaris51:49+38:19

MŽ12 (1.8km / m / 10KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli26:03+00:00
2Žan Ravnikar OK Komenda27:30+01:27
3Peter Zupan OK Polaris30:20+04:17
4Gregor Kunc OK Tivoli43:39+17:36
5Matic Blaž OK Komenda44:43+18:40
6Nika Poljanšek OK Azimut49:16+23:13
7Daša Harej PD Ajdovščina53:16+27:13
8Tjaša De Luisa GAJA58:49+32:46
9Zarja Dremel OK Trzin1:40:16+74:13

M16 (2.5km / m / 14KT)

1Blaž Petrovič OK Polaris25:02+00:00
2Jan Šalamun OK Polaris43:08+18:06
3Gašper Petrovič OK Polaris55:17+30:15
4Andraž Rupnik OK Azimut57:44+32:42
5Andraž De Luisa GAJA58:11+33:09
6Žan Luka Šumečki OK RJZ1:03:33+38:31
7Denis Robida OK RJZ1:14:57+49:55
8Matej Škarabot OK Polaris1:21:09+56:07
9Gašper Rejec OK Azimut1:27:25+62:23
Jernej Drev OK RJZMP+ --:--
Anže Štremfelj OK AzimutMP+ --:--

M21 (3.9km / m / 22KT)

1Andraž Hribar OK Brežice38:18+00:00
2Jure Zmrzlikar OK Komenda46:25+08:07
3Jaka Piltaver OK Brežice46:32+08:14
4Denis Kokelj OK Komenda58:30+20:12
5Jernej Zorman OK Komenda1:02:07+23:49
6Klemen Kenda OK Azimut1:03:47+25:29
7Rok Močnik OK Azimut1:06:40+28:22
8David Čufer PD Ajdovščina1:17:04+38:46
9Nejc Močnik OK Azimut1:19:57+41:39
10Uroš Burič OK RJZ1:24:01+45:43
Feike Alewijnse OK TrzinMP+ --:--

M35 (3.9km / m / 22KT)

1Janez Pretnar OK Azimut53:20+00:00
2Jožko Jazbar OK Azimut54:09+00:49
3Iztok Rojc OK Polaris56:23+03:03
4Tomaž Groff OK Azimut57:46+04:26
5Miha Škarabot OK Polaris59:09+05:49
6Valter Foški OK Polaris1:00:43+07:23
7Herwig Allwinger OK Brežice1:03:50+10:30
8Aleš Poljanšek OK Azimut1:06:18+12:58
9Emil Kacin OK Azimut1:12:25+19:05
10Vladan Vukajlovič OK Azimut1:16:33+23:13
11Janez Cimerman OK Azimut1:18:08+24:48
12Uroš Petrovič OK Polaris1:18:28+25:08
Bojan Dremel OK TrzinMP+ --:--

M45 (3.3km / m / 17KT)

1Silvij Močnik OK Azimut52:38+00:00
2Dario Štambuk OK Ivan Merz1:00:41+08:03
3Aleš Zupan OK Polaris1:05:44+13:06
4Vojko Kacin OK Azimut1:09:50+17:12
5Stanko Čufer PD Ajdovščina1:09:58+17:20
6Paolo Pizzamus GAJA1:12:46+20:08
7Ivo Kete PD Ajdovščina1:14:05+21:27
8Vlado Sedej OK Azimut1:22:27+29:49
9Dragan Krivičić OK Perkmandeljc1:22:55+30:17
10Vinko Pernek OK Komenda1:32:16+39:38
11Roman Sladič OK Perkmandeljc1:36:13+43:35
12Janko Lapajne OK Azimut1:41:18+48:40
13Aleš Borštnik OK Tivoli1:42:52+50:14
14Črtomir Knap OK Azimut2:06:27+73:49
15Ivan Mrak OK Azimut2:08:56+76:18
16Fiorenzo Ruzzier GAJA2:16:10+83:32
17Marko De Luisa GAJA2:44:31+111:53
Fulvio Appolonio CorivorivoMP+ --:--
Pavel Rejec OK AzimutDNF+ --:--

Ž16 (2.0km / m / 11KT)

1Katjuša Poljanšek OK Azimut35:04+00:00
2Lara Jerman OK Trzin38:25+03:21
3Nina Črnigoj PD Ajdovščina44:33+09:29
4Eva Orešnik OK Tivoli59:03+23:59
5Monika Ravnikar OK Komenda1:06:31+31:27
6Urša Bambič OK Tivoli1:10:04+35:00
7Urška Sušec OK RJZ1:20:32+45:28
8Jana Kete PD Ajdovščina1:21:25+46:21
9Brina Foški OK Polaris1:27:25+52:21
10Živa Zager OK RJZ1:34:54+59:50
Eva Kop OK TivoliMP+ --:--

Ž18 (2.8km / m / 16KT)

1Ula Dremel OK Trzin1:17:01+00:00
2Veronika Burger OK Polaris1:18:45+01:44
3Tajda Foški OK Polaris1:19:39+02:38
4Anja Slapničar OK RJZ1:25:01+08:00

Ž21 (2.8km / m / 16KT)

1Manca Cvek OK Azimut44:11+00:00
2Jerca Bernik ŠOK54:14+10:03
3Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli56:20+12:09
4Ajda Flašker OK Komenda58:56+14:45
5Tanja Pretnar OK Azimut1:01:59+17:48
6Jona Mirnik OK Komenda1:05:22+21:11
7Tinjana Golob Mrak OK Azimut1:21:59+37:48
8Urša Tomažin OK Azimut1:24:58+40:47
9Mojca Foški OK Polaris1:47:21+63:10
Loreta Stojčevski OK BrežiceMP+ --:--

Ž35 (2.8km / m / 16KT)

1Saša Žižek OK Azimut1:10:28+00:00
2Irma Pretnar OK Azimut1:22:01+11:33
3Marjanca Poljanšek OK Azimut1:29:26+18:58
4Anja Babič OK Trzin1:31:32+21:04
5Alenka Škarabot OK Polaris1:59:39+49:11
6Marjana Rejec OK Azimut2:01:44+51:16
Polona Zupan OK PolarisMP+ --:--

ZAČ (1.8km / m / 10KT)

1Jernej Zajc OK Polaris28:47+00:00
2Matevž Kunc OK Tivoli46:57+18:10
3Domen Petrovič OK Polaris50:44+21:57
4Mihael Mikolič SobotičIndividual Individuals/No Club50:59+22:12
5Gašper Zgonec OK Tivoli58:58+30:11

OTR (1.2km / m / 7KT)

1Tinka Ferenc OK Tivoli16:48+00:00
2Nejc Torkar OK Azimut19:31+02:43
3Mikolič Sobotič Alojz EvelinIndividual Individuals/No Club20:02+03:14
4Lev Žižek OK Azimut25:17+08:29
5Lara Malovrh OK Komenda26:49+10:01
6Luka Seljak OK Komenda28:48+12:00
7Jaka Seljak OK Komenda28:54+12:06
8Miha in Zala Zafošnik OK Azimut30:36+13:48
9Vehar Katja OK Azimut37:20+20:32
Borut Seljak OK KomendaDNF+ --:--

M20 (3.9km / m / 22KT)

1Peter Tušar OK Azimut45:49+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice49:04+03:15
3Jan Dovč OK Tivoli53:10+07:21
4Mario Štambuk OK Ivan Merz58:21+12:32
5Andrej Borštnik OK Tivoli1:01:13+15:24
6Gregor Hvala OK Azimut1:09:26+23:37
7Jošt Lapajne OK Azimut1:13:12+27:23
8Aljaž Borštnik OK Tivoli1:20:33+34:44
9Tilen Rupnik OK Azimut1:22:17+36:28

ODP (2.0km / m / 11KT)

1Mita Crepaz CA XXX Ottobre47:35+00:00
2Alenka Vuga Seljak OK Komenda1:53:28+65:53