Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 3 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 19. 8. 2012

MW10 (1.3km / 85m / 6KT)

1Agnieszka Lesnicka UKS Azymut Debow11:47+00:00
2Tihon Salopek OK Ris Delnice14:40+02:53
3Zala Ferenc OK Tivoli18:17+06:30
4Zarja Kmetič Orientacijski Klub Polaris20:06+08:19

M12 (1.6km / 80m / 8KT)

1Dmitry Tikhonov Omega Moscow12:45+00:00
2Matjaž Kavčič Orientacijski klub Komenda19:03+06:18

M14 (1.6km / 85m / 10KT)

1Gašper Rejec OK Azimut15:21+00:00
2Leonardo Bonfiglioli SSD GAJA23:02+07:41
3Sebastiano Valente Gruppo Orientamento CAI XXX Ot44:29+29:08
4Anže Štremfelj OK Azimut45:55+30:34

M16 (3.1km / 170m / 12KT)

1Vojtěch Netuka Slavia Hradec Kralove29:50+00:00
2Andraž Rupnik OK Azimut30:30+00:40
3Andraž De Luisa SSD GAJA31:21+01:31
4Patrik Čelik OK Azimut33:41+03:51
5Patrik Malnar OK Ris Delnice37:48+07:58
6Žiga Mavri OK Azimut40:06+10:16

M18 (4.8km / 315m / 19KT)

1Gregor Hvala OK Azimut1:00:57+00:00
2Tilen Rupnik OK Azimut1:05:43+04:46
3Tomaž Hvala OK Azimut1:13:55+12:58
4Aljaž Borštnik OK Tivoli1:33:57+33:00

M21B (3.6km / 235m / 15KT)

1Herwig Allwinger OK Brežice39:16+00:00
2Andrej Šubat OK Ris Delnice40:10+00:54
3Toni Nikola OK Ris Delnice43:06+03:50
4Luca Stringher A.S.D. Mareno Orienteering43:49+04:33
5Albino Moret A.S.D. Mareno Orienteering45:03+05:47
6Emil Kacin OK Azimut57:09+17:53
7Kristijan Kezele OK Ris Delnice1:11:43+32:27
8Alessio Rozzi SSD GAJA1:12:34+33:18
9Marko Germani SSD GAJA1:28:15+48:59

M21A (5.0km / 270m / 19KT)

1Matjaž Kerčmar OK Azimut1:04:32+00:00
2Franc Knap OK Azimut1:07:53+03:21
3Janez Cimerman OK Azimut1:09:07+04:35
4Lorenzo Bartulovich SSD GAJA1:13:56+09:24
5Valentin Eržen OK Azimut1:15:56+11:24
6Marcin Lesnicki UKS Azymut Debow1:19:28+14:56

M21E (6.8km / 310m / 20KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris Delnice51:13+00:00
2Matej Kamenicky OK Lokomotiva Pardubice51:34+00:21
3Gernot Kerschbaumer HSV Pinkafeld52:18+01:05
4Markus Lang HSV Pinkafeld54:45+03:32
5Vitek Pospisil OK Sparta Praha55:22+04:09
6David Prochazka OK Lokomotiva Pardubice57:10+05:57
7Lukas Scharnagl ASKO Henndorf59:28+08:15
8Matija Razum OK Japetic59:36+08:23
9Piotr Kruk UKS Azymut Debow59:51+08:38
10Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:01:05+09:52
11Ralph Koerner OLV Landshut1:02:51+11:38
12Thomas Schoeps OLV Landshut1:24:56+33:43
13Josep Morla Vanrell WAKHAN RAIDERS1:26:51+35:38
14Alex Kuhnast Omega1:30:27+39:14
15Michael Tremul Gruppo Orientamento CAI XXX Ot1:30:52+39:39

M35 (5.0km / 270m / 19KT)

1Janez Pretnar OK Azimut51:01+00:00
2Stefano Gottardi Stankanov55:44+04:43
3Tihomir Salopek OK Ris Delnice55:55+04:54
4Robert Orehoci OK Bjelovar1:01:55+10:54
5Edi Ocvirk OK Japetic1:06:24+15:23
6Tomas Zemla OK Sparta Praha1:10:55+19:54
7Paolo Bocchiola Stankanov1:35:00+43:59
8Enrico Cignini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot1:35:11+44:10
9Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub1:37:54+46:53
10Peter Ferluga SSD GAJA1:48:33+57:32
Darko Merunka OK MaksimirMP+ --:--
Tomislav Kaniški OK MaksimirMP+ --:--
Fabio Angeli SSD GAJAMP+ --:--

M45 (4.8km / 315m / 19KT)

1Klaus Krischan Ennstal50:13+00:00
2Siegfried Opetnik HSV KLAGENFURT54:31+04:18
3Nikolay Tikhonov Omega Moscow58:25+08:12
4Erich Goeschl OLC Wienerwald1:01:47+11:34
5Fabrice Morales ASM1:08:42+18:29
6Aleš Borštnik OK Tivoli1:12:51+22:38
7Gianluca Leoni SSD GAJA1:21:32+31:19
8Paolo Pizzamus SSD GAJA1:22:34+32:21
9Dalibor Radovan Orientacijski Klub Polaris1:25:15+35:02
10Vojko Kacin OK Azimut1:32:35+42:22
11Marko De Luisa SSD GAJA1:37:35+47:22

M50 (3.6km / 235m / 15KT)

1Raul Olesk OK Põlva Kobras47:00+00:00
2Ian Maxwell Roxburgh Reivers47:13+00:13
3Guenther Rosenkranz OL Andritz47:27+00:27
4Mauro Clemente SSD GAJA55:23+08:23
5Fiorenzo Ruzzier SSD GAJA1:10:34+23:34
Pavel Rejec OK AzimutMP+ --:--

M55 (3.6km / 235m / 15KT)

1Peter Haines Aire GB47:02+00:00
2Fulvio Pacor SSD GAJA55:42+08:40
3Janko Lapajne OK Azimut56:39+09:37
4Roberto Cereatti Friuli MTB & Orienteering1:00:23+13:21
5Gianfranco Siega SSD GAJA1:17:38+30:36

M60 (3.1km / 170m / 12KT)

1Roy Dawson ADOL38:28+00:00
2Wolfgang Germ Naturfreunde Kuehnsdorf38:50+00:22
3Charles Nelson Harlequins OC41:05+02:37
4Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering42:26+03:58
5Tony Ludford Basingstoke Andover District O43:11+04:43
6Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club46:32+08:04
7Guenther Prommer Naturfreunde Villach Orienteer48:20+09:52
8Franz Kaefer HSV Pinkafeld50:47+12:19
9Claudio Sepin SSD GAJA58:23+19:55
10Lucio Cereatti Individuals/No club1:01:41+23:13

W12 (1.6km / 80m / 8KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli14:33+00:00
2Ines Da Rocha ASM23:07+08:34
3Nika Poljanšek OK Azimut25:03+10:30
4Tjaša De Luisa SSD GAJA41:23+26:50

W14 (1.6km / 85m / 10KT)

1Pia Ocvirk OK Japetic15:57+00:00
2Lucy Haines Aire GB18:20+02:23
3Jana Kete PD Ajdovščina27:56+11:59

W16 (3.1km / 170m / 12KT)

1Nuša Jeram OK Azimut37:12+00:00
2Roberta Orehoci OK Bjelovar38:19+01:07
3Katjuša Poljanšek OK Azimut42:42+05:30
4Anna Sekreta UKS Azymut Debow52:42+15:30

W18 (3.6km / 235m / 15KT)

1Izabela Kowal UKS Azymut Debow1:00:56+00:00

W21B (3.1km / 170m / 12KT)

1Joanna Ludford Basingstoke Andover District O44:24+00:00
2Marjanca Poljanšek OK Azimut1:18:43+34:19
3Marjana Rejec OK Azimut1:28:03+43:39
4Antonella Sinigaglia SSD GAJA1:38:17+53:53
5Paola Spinelli SSD GAJA2:07:38+83:14
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

W21A (4.8km / 315m / 19KT)

1Urša Tomažin OK Azimut1:15:45+00:00
2Barbara Petranović OK Ris Delnice1:16:55+01:10
3Alessandra Gariboldi Stankanov1:22:01+06:16
4Ana Plavčak OK Azimut1:28:25+12:40
5Tereza Chmelikova OK Sparta Praha1:32:16+16:31
6Patricia Cabedo Serrano WAKHAN RAIDERS1:46:03+30:18

W21E (5.0km / 270m / 19KT)

1Manca Cvek OK Azimut59:42+00:00
2Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:01:31+01:49
3Kirstin Maxwell Roxburgh Reivers1:03:57+04:15
4Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:07:22+07:40
5Chloe Haines Aire GB1:11:27+11:45
6Sarah Haines Aire GB1:11:36+11:54
7Tanja Pretnar OK Azimut1:37:06+37:24
8Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda2:24:38+84:56

W35 (4.8km / 315m / 19KT)

1Marirosa Hechich AAC Friuli Venezia Giulia1:13:18+00:00
2Christine Calvet Naturfreunde Wien1:20:16+06:58
3Clizia Zambiasi AAC Friuli Venezia Giulia1:20:23+07:05
4Elena Tikhonova Omega Moscow1:30:57+17:39
5Eva Zemlova OK Sparta Praha1:35:06+21:48
6Chiara Sepin SSD GAJA1:49:46+36:28
7Hana Netukova Slavia Hradec Kralove2:06:32+53:14
Irma Pretnar OK AzimutMP+ --:--

W45 (3.6km / 235m / 15KT)

1Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz52:25+00:00
2Anne Julsrud Haugen Halden SK55:23+02:58
3Cristina Ruini Gruppo Orientamento CAI XXX Ot59:35+07:10
4Serena Ludford Basingstoke Andover District O1:10:01+17:36
5Christelle Bonnefon ASM1:19:09+26:44

W55 (3.1km / 170m / 12KT)

1Martha Prommer Naturfreunde Villach Orienteer52:20+00:00
2Caty Dawson ADOL59:02+06:42
3Gerti Schandor OC Fuerstenfeld1:07:33+15:13
4Linda hayles East Pennine Orienteering Club1:14:50+22:30

KIDS (1.3km / 85m / 6KT)

1Nea Eržen OK Azimut19:20+00:00
2Brina Kerčmar OK Azimut20:58+01:38
3Maja Primožič OK Azimut23:52+04:32
4Tinka Ferenc OK Tivoli27:10+07:50

BEG (1.6km / 80m / 8KT)

1Patricija Urbanc OK Ris Delnice31:58+00:00
2Davide Lampugnani Stankanov34:41+02:43
3Iris, Alessandro Pecorari AAC Friuli Venezia Giulia34:50+02:52

OPEN1 (3.1km / 170m / 12KT)

1Matjaž Podobnik Individuals/No club35:55+00:00
2Borna Kezele OK Ris Delnice51:56+16:01